Pasibaigus trečiam ketvirčiui svečiai buvo susikrovę net 12 taškų persvarą (56:44), tačiau tuomet „Nevėžio“ puolimo mašina sustojo. Prienų ekipa surengė spurtą 18:4 ir perėmė iniciatyvą (62:60, 39-ą min.).

Pradėjus tiksėti paskutinei mačo minutei tarp komandų tebuvo minimalus skirtumas (62:61). Persverti rezultatą galėjęs A. Šikšniaus tritaškis tikslo nepasiekė, bet prieniškiai netrukus suklydo ir kamuolys vėl grįžo „Nevėžiui“. Iniciatyvos ir vėl nusprendė imtis A. Šikšnius. Šį kartą jo metimas iš vidutinio nuotolio taip pat buvo labai netikslus ir Kėdainių komandai teko pripažinti antrą pralaimėjimą minimaliu skirtumu per pastaruosius tris mačus.

„Nevėžiui“ šiame susitikime negalėjo padėti kelio kremzlę susižeidęs Tyrone'as Brazeltonas, čiurnos raiščius pasitempęs Valdas Dabkus bei nugaros skausmų kamuojamas Povilas Butkevičius, o įpusėjus trečiajam kėliniui dėl išnaudoto pražangų limito aikštelę paliko Vidas Ginevičius.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais gruodžio 29-ą d., kuomet namuose priims Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą. Tuo tarpu „TonyBet“ į LKL sugrįš tik sausio 7-ą d. Tuomet jie išvykoje grumsis su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.

Prienų „TonyBet“(12/2) - Kėdainių „Nevėžis“ (7/5) - 62:61 (17:20, 17:24, 10:12, 18:5).

„TonyBet“: Mindaugas Lukauskis 20, Paulius Ivanauskas 11, Žygimantas Janavičius 10, Artūras Valeika 9 taškai (11 atk. kam.).

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 15, Gintaras Leonavičius ir Simas Buterlevičius po 14, Aurimas Adomaitis 10 taškų.

Panevėžio „Lietkabelis“ (3/10) - Alytaus „Dzūkija“ (5/8) - 64:74 (14:15, 20:14, 15:18, 15:27).

„Lietkabelis“: Dinma Odiakosa 20, Jokūbas Gintvainis 13, Mantas Kazonas 12 taškų.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas ir Gintaras Staniulis po 16, Martynas Paliukėnas 14 taškų.

Utenos „Juventus“ (5/8) - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8/6) - 76:74 (10:18, 28:18, 24:12, 14:26).

„Juventus“: Edgaras Stanionis 18, Aidas Viskontas 17, Nikita Barinovas 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 21, Egidijus Dimša 17, Paulius Sorokas 10 taškų.