Per 23 minutes lietuvis prametė abu tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 5, realizavo 6 baudų metimus iš 9, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Šeštoji iš eilės klubo su dviem lietuviais pergalė Čekijoje

Šeštą pergalę iš eilės Čekijos vyrų čempionate iškovojo dvylikos komandų turnyre kartu su Nymburko ČEZ ekipa pirmaujantis "BK Prostejov" klubas su dviem lietuviais, svečiuose 79:75 (24:23, 16:16, 21:15, 18:21) įveikęs septintojoje pozicijoje esančią "BC Kolin" ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 16 taškų pelnęs Benas Veikalas.

Per nepilnas 26 minutės (25:53) B. Veikalas pataikė 2 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 7, realizavo 2 baudų metimus iš 5, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir po kartą suklydo bei prasižengė.

A. Šležo sąskaitoje 8 taškai (tritaškiai 2/6, dvitaškiai 1/3), 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida bei pražanga per 29 minutes (29:05).

Penktąją pergalę čempionate iškovojo trečią vietą užimanti Novy Jičino "Mlekarna Miltra" (5/1) komanda su Nerijumi Varneliu, savo aikštėje 87:57 (26:8, 14:24, 16:15, 31:10) sutriuškinusi šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusius bei vienuoliktojoje pozicijoje esančius "NH Ostrava" krepšininkus.

N. Varnelis įmetė 16 taškų.

Per 25 minutes (24:54) Lietuvos krepšininkas pataikė 2 tritaškius iš 3, 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 2 baudos metimus iš 3. Jis taip pat sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.