28 metų ispanas rungtynėse su Miuncheno „Bayern“ klubu aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 24 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, gavo bloką, išprovokavo 5 varžovų pražangas, pats 2 kartus pažeidė taisykles ir iš viso surinko 30 naudingumo balų.

Antroje vietoje liko Maskvos CSKA ekipos aukštaūgis Nenadas Krstičius. Jis rungtynėse Belgrade prieš vietos „Partizan“ krepšininkus iš viso surinko 33 naudingumo balus, tačiau jo komanda patyrė nesėkmę, todėl pirmoji vieta atiteko R. Fernandezui.

Trečią ir ketvirtą pozicijas pasidalijo dar vienas Maskvos CSKA komandos narys Sonny Weemsas ir Kauno „Žalgirio“ ekipos atstovas Justinas Dentmonas kurių sąskaitose po 27 naudingumo balus.

J. Dentmonas pralaimėtose rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ komandai (78:87) per 36 minutes (36:17) pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 3/9 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 ir prarado 6 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, prasižengė dusyk ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Penktą ir šeštą vietas užėmė Atėnų „Panathinaikos“ klubo puolėjas Stephane'as Lasme ir Tel Avivo „Maccabi“ atakų organizatorius Tyrece'as Rice'as surinkę po 24 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)