Lietuvis per 29 aikštėje praleistas minutes įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei pats 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojus į priekį vedė Sime Spraljia ir Jarriusas Jacksonas atitinkamai surinkę 24 ir 23 taškus.

Pralaimėjusių gretose rezultatyvumu išsisikyrė Mattas Walshas pelnęs 33 taškus.

Tai buvo jau ketvirtoji „Vanoli“ ekipos pergalė iš eilės.

Nesėkmę Italijos lygoje patyrė Rimanto Kaukėno atstovaujama Redžo Emilijos „Grissin Bon“ (8/9) komanda. „Grissin Bon“ svečiuose nerezultatyviose rungtynėse 55:65 (22:14, 13:12, 9:22, 11:17) nusileido Italijos čempionų titulą ginantiems Sienos „Montepaschi“ (11/6) krepšininkams.

R. Kaukėnas sugrįžimą į savo buvusios komandos „Mens Sana“ namų areną pažymėjo naudingu žaidimu. Lietuvis per 29 minutes įmetė 15 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartu suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir pats 4 kartus pažeidė taisykles.

„Grissin Bon“ komandai Andrea Cinciarini pelnė 13 taškų, Jamesas White'as – 12.

„Montepaschi“ gretose išsiskyrė Erickas Greenas, pelnęs 16 taškų, Davidas Cournoohas surinko 11, Joshua Carteris ir Marquezas Haynesas - po 9.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.