Antros serijos rungtynės antradienį (gegužės 3 d.) vėl Majamyje.

Antrą vietą reguliariame čempionate užėmusiam Majamio klubui, kurio didžiausia persvara siekė 19 taškų (55:36), pergalę iškovoti padėjo labai naudingas atsarginio žaidėjo Jameso Joneso indėlis. Jis pelnė 25 taškus ir pasiekė asmeninį atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą (5/7 tritaškiai, 10/10 baudos).

Bostono ekipa, kuri Rytų konferencijos reguliariame sezone liko trečia, pralaimėjo pirmą kartą po penkių pergalių iš eilės. Vienas jos lyderių Paulas Pierce'as už dvi technines pražangas buvo išvytas iš aikštės likus 7 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos.

„Heat“ komanda šį sezoną per penkerias tarpusavio rungtynes laimėjo prieš „Celtics“ antrą kartą.

Rezultatas:

„Heat“ (R2) - „Celtics“ (R3) - 99:90 (20:14, 31:22, 25:26, 23:28), serija 1-0.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 33 (5 rez. perdav., 12/16 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 8/9 baudos), Jamesas Jonesas 25 (5/7 tritaškiai, 10/10 baudos), LeBronas Jamesas 22 (6 atk. kam., 5 rez. perdav., 7/16 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/9 baudos), Chrisas Boshas 7 (12 atk. kam., 3/10 dvitaškiai, 1/2 baudos), Mike'as Bibby 3, Joelis Anthony ir Mario Chalmersas po 2 taškus. Žydrūnas Ilgauskas (13 min.) ir Mike'as Milleris (8 min.) taškų nepelnė.

„Celtics“: Ray'us Allenas 25 (4/5 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/2 baudos), Paulas Pierce'as 19 (7 atk. kam., 3/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/6 baudos), Delonte Westas 10 (5 atk. kam.), Jermaine'as O'Nealas ir Jeffas Greenas po 9, Rajonas Rondo 8 (7 atk. kam. 7 rez. perdav., 5 klaid., 3/10 dvitaškiai, 2/2 baudos), Kevinas Garnettas 6 (8 atk. kam., 3/9 dvitaškiai), Glenas Davisas 4 taškai. Nenadas Krstičius (6 min.) taškų nepelnė.

„Grizzlies" pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalio seriją

Vos 8-ą vietą Vakarų konferencijoje užėmusi Memfio „Grizzlies“ ekipa ir toliau stebina krepšinio gerbėjus. lygos Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje rezultatu 4-2 iš kovos eliminavusi San Antonijaus "Spurs" ekipą, „Grizzlies“ krepšininkai sėkmingai pradėjo ir konferencijos pusfinalio seriją.

Pirmose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse „Grizzlies“ klubas išvykoje rezultatu 114:101 (28:24, 29:23, 27:24, 30:30) įveikė ketvirtą poziciją vakaruose po reguliaraus sezono užėmusią Oklahomos „Thunder“ komandą ir pirmaują serijoje iki 4 pergalių santykiu 1-0.

„Thunder“ ekipa šiose rungtynėse pirmavo tik pačioje pradžioje. Dar pirmame susitikimo ketvirtyje svečiai iš Memfio pradėjo įrodinėti, jog pergalė serijoje su "Spurs" klubu nebuvo atsitiktinumas.

Antrame kėlinyje „Grizzlies“ krepšininkai spurtavo ir įgijo 16 taškų pranašumą (54:38). Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (58:61).

Trečio ketvirčio pabaigoje svečiai dar sykį pradėjo tolti, o ketvirto kėlinio pradžioje susikrovė net 17 taškų pranašumą (91:74). „Thunder“ vyrai dar bandė atsitiesti, tačiau užtikrintai žaidę „Grizzlies“ krepšininkai iškovojo pergalę.

„Grizzlies“ klubo lyderis Zachas Randolphas pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA atkrintamosiose varžybose. Puolėjas surinko net 34 taškus.

Antras šių klubų susitikimas įvyks antradienį (gegužės 3 d.) vėl Oklahomoje.

Rezultatas:

„Thunder“ (V4) - „Grizzlies“ (V8) - 101:114 (24:28, 23:29, 24:27, 30:30,serija 0-1.

„Thunder“: Kevinas Durantas 33 (11 atk. kam., 8/16 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 8/11 baudos), Russellas Westbrookas 29 (8 atk. kam., 6 rez. perdav., 8/21 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 10/12 baudos), Serge'as Ibaka 16 (11 atk. kam., 7/14 dvitaškiai, 2/2 baudos), Thabo Sefolosha, Jamesas Hardenas ir Nickas Collisonas po 5, Ericas Maynoras ir Daequanas Cookas po 3, K.Perkinsas 2, Nazras Mohammedas 0 taškų.

„Grizzlies“: Zackas Randolphas 34 (10 atk. kam., 11/21 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 9/9 baudos), Marcas Gasolis 24 (13 atk. kam., 9/11 dvitaškiai, 2/4 baudos), Mike'as Conley 15, Tony Allenas 12, Shane'as Battieras 11, Samas Youngas, O. J. Mayo ir Darrellas Arthuras po 6, Greivis Vasquezas 4 taškai.