CSKA galingai pradėjo rungtynes ir antro kėlinio pradžioje pirmavo dvigubai – 26:13, tačiau svečiai netrukus atkuto ir įpusėjus ketvirčiui jau alsavo savo varžovams į nugaras – 28:27. Rusijos klubas ir toliau didžiąją laiko dalį turėjo kelių taškų atsargą, bet viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 27 sekundes CSKA buvo priekyje 75:72, bet kitos atakos metu Jamesas Augustine'as be reikalo prasižengė prieš Boby Dixoną, o šis ne tik pataikė dvitaškį, bet ir realizavo baudą – 75:75. Paskutinę sekundę paleistas Milošo Teodosičiaus tolimas šūvis tikslo nepasiekė, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jį Turkijos atstovai pradėjo įspūdingu spurtu 11:0 ir pasiuntė šeimininkus į gilų nokautą, iš kurio šie taip ir nebeatsikėlė. „Fenerbahče“ pratęsimą laimėjo net 20:4 ir šventė svarbią pergalę, kuri – bent šioks toks revanšas už pralaimėtą finalą.

16 taškų skirtumas pratęsime – didžiausias per visą Eurolygos istoriją. Taigi CSKA tapo antirekordininku, o „Fenerbahče“ – rekordininku.

CSKA gretose rezultatyviausias buvo serbas Milošas Teodosičius, surinkęs 21 tašką. Visgi jis nepasižymėjo nei taiklumu (3/5 dvitaškiai, 3/12 tritaškiai), nei patikimumu – 9 klaidos.

Tuo metu Stambulo kolektyve išsiskyrė B. Dixonas su 25 taškais. Net 12 iš jų jis įmetė vien per pratęsimą.

CSKA: Milošas Teodosičius 21 (5 rez. perd., 9 klaidos), Andrejus Voroncevičius 15, Nikita Kurbanovas 12, Aaronas Jacksonas 11 taškų (6 rez. perd.).

„Fenerbahče“: Bobby Dixonas 25 (4/10 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 2/2 baudos, 6 rez. perd.), Ekpe Udohas 17 (6/9 dvitaškiai, 5/7 baudos, 11 atk. kam., 5 blokai, 33 naud. balai), Nikola Kaliničius 13, Jamesas Nunnally 11 (1/2 dvitaškis, 3/4 tritaškiai), Janas Vesely 10 taškų.

Kitose rungtynėse Stambulo „Daruššafaka Doguš“ savo aikštėje 86:84 (13:22, 18:26, 27:13, 28:23) palaužė Tel Avivo „Maccabį“.

„Daruššafaka Doguš“ (8/6) komandai 23 taškus pelnė Scottie Wilbekinas, 20 – Willas Clyburnas (12 atk. kam.), 15 – Bradas Wanamakeris, po 11 – Jamesas Andersonas ir Luke'as Harangody.

Tel Avivo ekipoje (5/9) 23 taškus surinko Andrew Goudelockas, 17 – Victoras Ruddas, 12 – Devinas Smithas, 10 – Coltonas Iversonas.

Be Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempiono Tado Sedekerskio žaidusi Vitorijos „Baskonia“ svečiuose 68:69 (18:27, 23:10, 18:18, 9:14) nusileido Atėnų „Panathinaikos“.

Atėnų ekipoje (9/5) 23 taškus surinko Chrisas Singletonas, 16 – Mike'as Jamesas, 14 – Nickas Calathesas.

Vitorijos komandai (9 pergalės/5 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Tornikė Šengelija, 12 – Adamas Hanga, 11 – Rodrigue'as Beauboisas, 10 – Ilimane Diopas (10 atk. kam.).

Paskutiniame turo mače „Barcelona Lassa“ (6/8) namuose 89:75 (32:19, 17:16, 23:16, 17:24) pranoko Milano „EA7 Emporio Armani“ (4/10) ekipą su Mantu Kalniečiu.

Lietuvis per 25 min. pasižymėjo 8 taškais (2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos) ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Italijos atstovų neišgelbėjo net ir 27-i Rakimo Sanderso pelnyti taškai (5/5 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 2/3 baudos). 11 taškų pridėjo Milanas Mačvanas.

Katalonų gretose pirmaisiais smuikais griežė: Ante Tomičius 19 (9/10 dvitaškiai, 1/2 bauda), Petteri Koponenas 15 (5/7 tritaškiai), Aleksandras Vezenkovas 13 ir Tyrese'as Rice'as 10 taškų (11 rez. perd.).

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)