Po dviejų kėlinių maskviečiai atsiliko 27:34, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo vos 3 taškų persvarą - 34:31.

Aikštės šeimininku išgelbėjo užtikrintai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių - 42:29.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R. Šiškauskas per 25 minutes įmetė 3 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos), atkovojo 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs ir 11 atšokusių kamuolių sugriebęs Andrejus Voroncevičius. Zoranas Planiničius (8 atk. kam.) ir Dmitrijus Sokolovas (6 atk. kam.) įmetė po 9 taškus.

Pralaimėjusiems Aleksandras Capinas (4/6 tritaškių) pelnė 18, Nebojša Joksimovičius - 12 taškų.

Lietuviai skirtingai prisidėjo prie "Chimki" pergalės

Maskvos srities "Chimki" klubas, kuriam atstovauja Robertas Javtokas ir Paulius Jankūnas, šalies pirmenybes pradėjo pergale savo aikštėje prieš Sankt Peterburgo "Spartak" ekipą rezultatu 78:71.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio mačą pradėjęs R. Javtokas per 20 minučių surinko 11 taškų (5/7 dvitaškių, 1/4 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius (5 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, tačiau suklydo 5 bei pažeidė taisykles 4 kartus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs P .Jankūnas per 12 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius ir dukart prasižengė.

"Chimki" komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Keithas Langfordas (5/5 dvitaškių) ir Carlosas Cabezas (5 rez. perd., 10 išpr. praž.), pelnę atitinkamai 17 ir 16 taškų.

Peterburgo ekipai Sharrodas Fordas (8 atk. kam.) pelnė 13, Jegoras Meščeriakovas (8 atk. kam.) ir Zacharas Pašutinas (6 atk. kam.) - po 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.