Lietuvis aikštelės šeimininkams pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo bei perėmė po 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas. Per 40 žaidimo minučių M. Lukauskis pataikė 5 tritaškius iš 7, 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Philipas Martinas, 16 - Ryanas Bucci, 10 - Michaelas Hicksas.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Antonio Porta, 18 - Keithas Waleskowskis, 17 - Christianas DiGiuliomaria.

Lyderės poziciją prarado bei į trečiąją vietą nukrito Donato Slaninos atstovaujama Emilijos Redžo „Trenkwalder“ (14/5) komanda, svečiuose 61:77 (18:24, 20:20, 8:22, 15:11) turėjusi pripažinti į pirmą poziciją iškopusios Skafačio „Givova“ (15/6) ekipos pranašumą.

Lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 10 taškų, gynyboje sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo bei prasižengė. Per 25 žaidimo minutes D. Slanina pataikė 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo abu baudų metimus.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Donellas Tayloras (18 tšk.) ir Roberto Chiacigas (10 tšk.).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Juanas Casini (17 tšk.) bei Paulas Marigney'is (15 tšk.).

Šeštą vietą išsaugojo Brešijos „Centrale del Latte“ (11/10) klubas su Deividu Bušma, nors svečiuose 72:76 (14:23, 13:11, 15:17, 20:25) ir pralaimėjo vienuoliktoje pozicijoje esantiems Bolonijos „Conad“ (8/12) krepšininkams.

Vos 5 minutes rungtyniavęs lietuvis nė karto nemetė į varžovų krepšį bei puolime atkovojo 1 kamuolį.

Mario Ghersetti svečiams pelnė 18, Ryanas Thompsonas - 17, o Massimo Rezzano - 16 taškų.