A.Kazlauskas nugalėtojams pelnė 12 taškų, per 26 minutes pataikęs 2 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 2 bei visus 4 baudų metimus. Lietuvis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius.

Dešimtą pergalę iškovojo penktoje vietoje esantis Tautvydo Lydekos Dnepropetrovsko "Dnepr" klubas svečiuose 95:88 (27:21, 15:24, 33:19, 20:24) įveikęs Čerkasų "Čerkasskije mavpy" (IX vieta - 7/9) ekipą.

T.Lydeka svečiams pelnė 13 taškų, atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo du varžovų metimus. Per 39 minutes jis pataikė 6 dvitaškius iš 7 ir 1 baudos metimą iš 2.

Pergalę savaitgalį iškovojo ir Rimanto Endrijaičio treniruojami Sumų "Sumychimprom" (VI vieta - 9/7) krepšininkai, savo aikštėje 92:90 įveikę Nikolajevo MBK (IV vieta - 11/5) penketuką.