Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui

 (11)
Maskvoje atsidarė nauja maitinimo įstaiga – „Pakvaišusi tualeto kavinė“. Šioje vietoje lankytojams siūloma realistiška patirtis valgant kavinėje, kurioje vyrauja tualeto tematika, papildyta fekalijų įkvėptais patiekalais, pateikiamais mažyčiuose klozetuose ir pisuaruose.
© Vida Press

Kavinėje, kuri atsidarė judrioje Arbato gatvėje, yra apie 50 realių unitazų, ant kurių sėdėdami valgo klientai. Stalai padengti stiklu, ant kurio yra nupiešti įvairūs personažai, besinaudojantys tualetu. Kavinės administracija sako, kad jų strategija paprasta – labiausiai jie tikisi pritraukti „vieno karto“ klientus, nes dauguma žmonių greičiausiai į kavinę antrą kartą nebeateis.

„Galvojame, kad žmonės praeis pro šalį, pagalvos „kas tai?“, o tada sugrįš, kad išbandytų“, – sako Inga Jaroslavskaja, „Pakvaišusio tualeto kavinės“ administracijos vadovė. „Tikrai ne visur už pakankamai adekvačią kainą gali gauti gero maisto iš unitazo ir gerti iš mažyčių pisuarų“.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

„Pakvaišusių pietų“ meniu, kainuojančių 500 rublių (8 doleriai) žmogui, sudaro trys patiekalai – trinta, rudos spalvos grybų sriuba, kuri patiekiama mini unitaze, kakučio formos dešrelė, patiekiama su bulvių koše bidė formos inde, desertui – plakti šokoladiniai ledai. Gėrimų meniu taip pat įkvėptas tualeto temos, į jį įeina „įvairūs karšti kokteiliai, patiekiami mažuose pisuaruose“. Tualeto temos čia išvengti nepavyks net užsisakant sveikesnių variantų, tokių kaip žalioji arbata – ji patiekiama baltame mažyčiame unitaze, o jos spalva – neraminančiai geltona. Sąskaitą už pietus gausite vintažiniame metaliniame naktipuodyje.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

Nors kavinę, visą iškabinėtą fekalijų tematikos piešiniais, lengva supainioti su tualetu, tačiau ta tikroji vieta yra lokalizuota kavinės gale. Unitazo sėdynės kavinėje yra laikomos uždarytos, kad būtų išvengta bet kokių „incidentų“, klientai savo natūraliam gamtos šauksmui turi naudotis viena iš trijų tikro tualeto kabinų.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

Manoma, kad „Pakvaišusi tualeto kavinė“ yra pirmoji tualeto tematikos kavinė Europoje. Ji priklauso Aleksandrui Donskojui, buvusiam Archangelsko merui, kuris anksčiau Maskvoje yra atidaręs „G taško“ muziejų.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

Kavinė priima visus civilizuotai besielgiančius klientus. „Sunku juos įvertinti tik pažiūrėjus, todėl, be abejo, visi laukiami, kol elgiasi normaliai“, – pasakė Donskojus, kalbėdamas apie kaprofilus. „Atidarėme keistą restoraną, todėl natūralu, kad čia gali ateiti keistų žmonių“.

Įdomu yra tai, kad daug klientų sako, kad fekalijų tema kavinėje jų neerzina ir neblaško. „Apskritai, tai viskas čia yra skanu“, – pasakė vienas klientas. „Čia yra puiki atmosfera. Atpalaiduojanti ir linksma“.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

„Tai labai neįprasta Maskvai“, – teigė kitas. „Niekada anksčiau nesu to matęs. Tačiau labai smagu čia apsilankyti ir šią vietą išbandyti. Apskritai, manau, kad čia galima grįžti ir dar kartą, nes maistas čia tikrai skanus“.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press
www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Netoli sostinės esantys Liubavo dvaro baroko pastatai tapo muziejumi (1)

Liubavo dvaro sodybos, esančios Vilniaus rajone, XVIII a. baroko architektūros ansamblio pastatai atgimė naujam gyvenimui.

Į ką būtina atsižvelgti, jei norite skraidyti pigiau? (1)

Nesuskaičiuojama galybė užsienio tinklaraščių siūlo įvairius būdus, kaip tarp Europos pigių skrydžių avialinijų siūlomų bilietų surasti pačius pigiausius.

Birštono kurortas kviečia į sveikatingumo savaitgalį

Balandžio 29-30 dienomis Birštono kurortas kviečia išbandyti jėgas ėjimo, bėgimo bei dviračių sporto renginiuose. Visą savaitgalį čia bus galima aktyviai dalyvauti, išgirsti sveikatingumo ekspertų vedamas paskaitas ar stebėti sporto renginius gryname ore.

Namelis medyje - neįprastas viešbutis džiunglių tankmėje

Watamu Treehouse – vienas nuostabiausių viešbučių, kuriame kada nors teko viešėti. Ne šiaip viešbutis, o „namelis medyje“ savo aukščiu gerokai lenkiantis aplinkinius medžius.

Žvaigždžių treneris P. Ratkevičius: kelionės – viena didžiausių vertybių gyvenime

Vienam žinomiausių šalies trenerių Pauliui Ratkevičiui kelionės seniai tapo vienu iš efektyviausių būdų atitrūkti nuo kasdienybės, pažinti skirtingas šalis ir kultūras bei pasiilgti savo mylimos veiklos. Su charizmatišku, visad pozityviu ir energingu Pauliumi kalbamės apie keliones, aktyvų laisvalaikį ir vasaras Lietuvoje.