Keliautojas Martynas: ten moterys yra nesveikai pavydžios

 (1)
Aplankyti Keniją verta dėl gamtos ir gyvūnijos. Žmonės, pasak keliautojo Martyno, draugiški ir paslaugūs. Tiesa, jų gyvenimo sąlygos ar įpročiai dažnam europiečiui sukelia ne pačius maloniausius potyrius.
Moteris
© Asmeninio albumo nuotr.

Pasak keliautojo Martyno, Kenijoje verta pamatyti Naivašos ežerą, aplink kurį ne tik įspūdingas gamtos peizažas, bet ir plaukiojantys begemotai. Tiesa, jie laikomi vieni pavojingiausių gyvūnų.

Vietos gyventojai yra išties draugiški. Daugiausiai dėmesio sulaukia moterys, kurios yra draugiškos ir mėgsta puoštis. Tačiau, net ištekėjusios jos nesijaučia saugios. Pasak lietuvio, taip nutinka dažniausiai toms, kurios amžiną meilę prisiekė baltaodžiams. Moterys pavydi bet kokio vyro elgesio, ypač, jei jo darbas susijęs su išvykomis ar bendravimu su moteriškos lyties atstovėmis. Jos linkusios kelti pavydo scenas dėl šiek tiek vėliau nei įprasta grįžusio sutuoktinio. Tokias situacijas teko matyti ir keliautojui.

„Vietines moteris yra apėmęs nesaugumo jausmas. Jos labai nori kontroliuoti savo vyrus, nes žino, kad baltajam juodą moterį ten susirasti lengviau negu švarų tualetą“, – pasakojo vyras.

Keliautojas Martynas: ten moterys yra <em>nesveikai</em> pavydžios
© Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdamas apie jų išvaizdą, vyras pasakojo, kad jos nelinkusios stipriai dažytis, tačiau mielai vilki itin ryškius drabužius ir mėgsta tatuiruotes, nepaisant to, kad ant tamsios kūno odos jų beveik nematyti. Būtina paminėti, kad kai kurios pamiršta higienos priemones ir gali drąsiai atvykti į barą ar vakarėlį smirdėdamos.

Pasak keliautojo, tikėtina,kad minėtos moterys neturi galimybės nusiprausti. Pavyzdžiui, kai kurie gyvena iš skardos lakštų sukaltuose namukuose, kuriuose nėra vandens ir tualetų. Dar prieš kelerius metus būdavo elgiamasi taip: žmonės tuštindavosi į maišelius, kuriuos užrišę mesdavo kuo toliau. Žinoma, taip elgdavosi lūšnynų gyventojai.

Akimirkos Kenijoje
Akimirkos Kenijoje
© Asmeninio albumo nuotr.

Vyras minėjo, kad moterys ten taip pat kantrios, kasdien paprastai jos dirba 10 valandų, o po jų dar maždaug 2 val. vyksta namo autobusu, vadinamu Matatu.

„Jis paprastai skirtas 10 žmonių, tačiau jame susigrūda kone 20, kas, beje, yra labai pavojinga“, – sakė Martynas.

Minėtame viešajame transporte dažnam europiečiui gali būti itin nejauku, nes autobusas gali būti aplaužytas, be langų. Tiesa, keliautojas rekomenduoja jame geriau nesinaudoti mobiliuoju telefonu. Jau netrukus jis bus pavogtas iš jūsų taip meistriškai, kad net nepastebėsite.

Akimirkos Kenijoje – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (17)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta (3)

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.

Kelionės į pajūrį traukiniu – jau nuo šio savaitgalio (79)

Jau šį penktadienį, gegužės 26 d., startuoja pirmasis „Pajūrio ekspresas“ – vasaros sezono naujovė, kuria „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo keleiviams pajūrio kurortus pasiekti šiuolaikišku ir patogiu traukiniu, rašoma pranešime spaudai.