Šiandienos horoskopas

Gruodžio 08 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Iki vidurnakčio stokosite dėmesingumo ir energijos. Dėl išsiblaškymo visko gali nutikti. Galite pavėluoti į darbą, kažką svarbaus pamiršti ar kt. Įdienojus tebebūsite priklausomi nuo savo emocijų, bet jau aktyvesni, darbštesni.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien neišeis plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite savo planų - veikdami konfidencialiai daugiau laimėsite. Slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas arba netikėtas dėmesys.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jums norėsis bendrauti, kalbėti. Šiandien užmegzta nauja pažintis gali suteikti naują kryptį jūsų sugebėjimams bei tikslams. Arba gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, konferencija. Tai gali sukelti nerimo. Kaip bebūtų, svarbius reikalus tvarkyti galima ir privalu. Nesustokite pusiaukelėje net tuo atveju, jeigu pajusite lengvą nusivylimą ar abejones.

Liūtas

07.23 - 08.23
Neblogai seksis veikla, susijusi su mokslu, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt iš užsienio arba iš oficialios institucijos gausite žinią ar kvietimą susitikti su dominančiu asmeniu.

Mergelė

08.24 - 09.23
Turėsite rūpesčių, galbūt ne viskas klostysis taip, kaip planavote. Tačiau yra tikimybė, kad pavyks rasti jums palankių žmonių, galinčių finansiškai ar kitaip paremti, pakonsultuoti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Regis, nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį. Viskas turėtų sektis gana lengvai, bet savo žavesiu ir sėkme aklai nepasitikėkite. Galbūt tai, kas patinka jums, ne visiškai priimtina kitiems.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Neblogai seksis numatyti darbai. Pakils fizinis ir emocinis aktyvumas. Pravartu labiau pasirūpinti sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Daugiau dėmesio skirkite ir tiems, kurie jus myli, jumis rūpinasi.

Šaulys

11.23 - 12.22
Aplink jus netrūks norinčių pabendrauti, prablaškyti niūrias mintis. Gerai pasijusite, jeigu išsiaiškinsite meilės santykius ar su dominančiu žmogumi aptarsite artimiausius ateities planus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tiek šeima, tiek darbo reikalai, kolegos reikalaus daug dėmesio, bet ir iš jų galite tikėtis pagalbos, didesnio noro prisidėti prie bendros gerovės kūrimo, remonto, projektų, įvairių ruošos darbų ir pan.

Vandenis

01.21 - 02.19
Neblogų pasiekimų galite tikėtis reikaluose, susijusiuose su mokslu, reklama, žiniasklaida, ryšiais. Galbūt teks aiškintis santykius su giminaičiais, kaimynais. Galite pakelti sparnus, jei planavote netolimą išvyką.

Žuvys

02.20 - 03.20
Rūpės finansiniai, turtiniai dalykai. Tikėtina, kad atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą, prekę. Kita vertus, ir išlaidų galima tikėtis gana didelių.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)