Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 21 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tai gali būti nervinga diena, ypač jeigu ryte sulauksite pretenzijų, kontrolės iš darbdavio, pareigūnų. Galbūt teks įrodinėti lėšų panaudojimo skaidrumą, projektų naudą ar kt. Beje, rimtą reikalą apginti gali pavykti, jei tik neprasiverš emocijos.

Jautis

04.21 - 05.20
Norite ar nenorite, teks daug bendrauti, judėti, pasirūpinti įvairiomis smulkmenomis. Įtampą kels neišspręsti buitiniai, finansiniai klausimai, skolos, mokesčiai, tačiau gerai nuteiks bendravimas su draugais, artimaisiais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gali atsirasti skubių reikalų, susijusių su nuoma, tiekimu, komercija, nuosavybe. Jūsų apsukrumas gali padidinti pinigines įplaukas. Tačiau artimųjų poreikiai viršys visas jūsų galimybes, todėl gausis užburtas ratas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galite turėti rūpesčių dėl jūsų pačių ar kitų žmonių sukeltų problemų. Jeigu kažkam tarpininkavote, ką nors žadėjote, dabar pajusite atsakomybės naštą. Daugiau atidumo praverstų darbe ir tvarkant biurokratinius reikalus, dokumentus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Stenkitės nepervargti. Jeigu įmanoma, praktinius dalykus atidėkite kitai dienai, o šiandien apsiribokite teoriniais apmąstymais. Nesivelkite į apkalbas, intrigas. Derėtų pasisaugoti traumų, kurių gali įvykti dėl neatsargumo, sulėtėjusios reakcijos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nors dienos fonas ne itin malonus, jums turėtų sektis. Pademonstruosite puikias žinias, įsigilinimą į aktualią temą, padarysite įspūdį rimtam asmeniui - darbdaviui, prodiuseriui, rėmėjui ark t. Galimas ir visuomenės, publikos įvertinimas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Regis, ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Galimas stiprybės ir kantrybės pareikalausiantis pokalbis. Jeigu nesuvaldysite emocijų, situacija gali tapti tokia, kad sunku bus apginti savo interesus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Regis, jums bus įdomiau bendrauti su nepažįstamais ar mažai kuo su jumis susijusiais žmonėmis. Jie darys didelę įtaką. Vis dėlto nebūkite atlapaširdžiai - nežinote, su kuo iš tikrųjų turite reikalą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Panašu, kad kažkurioje srityje jūsų gyvenimo tėkmė susidrums, ims vykti pokyčiai. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su bankais, akcijomis, draudimu, mokesčiais arba užmegsite naudingų ryšių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gali spręstis tolesni asmeninių santykių eigos ir uždarbio klausimai. Jums sunku bus suprasti kitokį požiūrį, ypač jeigu jis atrodys neįprastas. Nesiseks atsiriboti nuo asmeninių simpatijų ir antipatijų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Suvoksite permainų, reformų būtinybę ir mėginsite prisitaikyti prie kintančios situacijos. Turbūt darbe demonstruosite tikrą meistriškumą. Saugokitės avarijų, traumų, nekonfliktuokite su kolegomis ir ypač su klientais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Vaikų auklėjimo klausimai, draugystės ir meilės santykiai bus itin aktualūs. Kils problemų bendraujant su partneriais, augančia karta, jeigu nesistengsite suprasti, toleruoti vieni kitų. Nepatartina rizikuoti versle, lošimuose bei už vairo.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugpjūčio 18-24 d.)

Horoskopas savaitei (rugpjūčio 18-24 d.)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (08 08-08 10)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)