Šiandienos horoskopas

Kovo 28 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nors būsite emocionalūs ir jautrūs, jūs aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Bet kuriuo atveju, nuotaika turėtų būti nebloga, kils įdomių idėjų, sumanymų. Dėl svarbaus reikalo tiktų pasikonsultuoti su intelektualais, žinovais.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikriausiai domėsitės medicina, farmacija arba menu, okultiniais dalykais, mistika. Labiau kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins, tad mieliau rinksitės vienatvę.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Diena gana sėkminga dalykinei ir kitokiai veiklai. Tiktų pasinerti į visuomeninį verpetą. O jeigu sugebėsite atsiriboti nuo smulkmenų, atliksite šį tą svarbesnio ir dar liks laiko maloniai pasižmonėti, pavakaroti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Prasidėjo jaunatis, tad nusiteikite naujovėms bei rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę arba labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį, kitur įsidarbintumėte ir pan.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien galite pradėti galvoti apie esmines permainas karjeroje, asmeniniuose santykiuose, versle. Jei gausite pasiūlymą leistis į komandiruotę, stažuotę, konferenciją, užmegzti bendradarbiavimą ar pan., ilgai nedvejokite.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien itin rūpės pajamų deklaravimo, įmokų, skolų, kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais, jei turite dėl kažko svarbaus apsispręsti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Prieštaringa diena. Kai kuriems iš jūsų labai seksis, ypač meilėje, kūryboje, o kai kurie dėl to kaip tik lies ašaras. Savo žavesiu aklai nepasitikėkite. Kas atrodo tinkama bei malonu jums, nebūtinai yra priimtina kitiems.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Būsite darbštūs ir tvarkingi. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Kūrybinga, sportiška ir kitaip aktyvi diena. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo svajones bei aistras. Vakaras palankus sportui, sceninei raiškai, pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien tikėtinos stiprios emocijos, piniginiai rūpesčiai, pasikeitimai asmeniniuose santykiuose. Laimei, tiek racionalus jūsų protas, tiek intuicija bus puikūs pagalbininkai - išgirskite, ką jie kužda.

Vandenis

01.21 - 02.19
Bus didelis poreikis su kitais pasidalinti savo mintimis bei troškimais, bendrauti, smalsauti. Neblogas metas sudaryti naujas sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti(s).

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite sudaryti naudingą verslo sutartį. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)