Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 26 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, galite paskleisti gandus arba taip nukrypti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių. Neviršykite greičio kelyje.

Jautis

04.21 - 05.20
Asmenys, nestokojantys fantazijos bei iškalbos, gali mėginti jus sugundyti. Nepirkite to, kas jums primygtinai siūloma. Pagalvokite apie savo siekių realumą ir įvertinkite finansines bei kitas galimybes.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Permaininga ir prieštaringa diena. Daug impulsyvumo, nervingų situacijų, o juk labiausiai norėsis švelnumo, užuojautos, supratimo. Nenubaidykite sėkmės skubėdami, darydami spaudimą. Tegul situacija savaime subręsta.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gali tektis aiškintis įvairius nesusipratimus, darbo sąlygas. Nėra garantijų, kad dėl to nekils dar didesnių nesusipratimų. Galite gauti anoniminį laišką, patirti keistą spaudimą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nestigs bendravimo, dėmesio. Pasistenkite, kad dėl neplanuotų kontaktų, reikalų ar seksualinio intereso, meilės avantiūrų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos, reputacija. Labiau saugokite ir vaikus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien būsite viskuo nepatenkinti, kupini įtarimų. Gali tekti gvildenti nemažai problemų - tiek dalykinių, tiek šeimyninių. Nemaloniai nuskambės konkurencijos motyvai. Pasisaugokite traumų, venkite "karo virtuvėje”.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien gali tekti tolokai vykti poilsio ar darbo reikalais, arba rūpintis atvykusiais iš kitur ar besiruošiančiais išvykti. Tačiau daugiausiai jėgų išeikvosite nereikalingiems dalykams. Pamirškite senas ambicijas ir nuoskaudas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien nusimato naudingas susitikimas, galbūt finansų, verslo ar nuosavybės reikalų prasme. Vis dėlto, didelių vilčių nepuoselėkite, nes pažadai gali išsisklaidyti ar kažkas pasirodys neracionalu, nenumatyta.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gali kilti įtarimų dėl žmonių, kurie jums daro vienokią ar kitokią įtaką. Impulsyvumas, neatsargumas gali sukelti problemų. Kuo greičiau atsikratykite negatyvių nuostatų, jeigu norite išvengti rimtų konfliktų ir nesusipratimų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtini įvairūs vilkinimai, biurokratinės užkardos. Pasitenkinkite mažais žingsneliais. Labai svarbu galvoti, ką kalbate, vengti bereikalingų išlaidų. Apskritai, atsargumas, savisaugos instinktas visame kame šiandien tiesiog būtinas.

Vandenis

01.21 - 02.19
Emocinių išgyvenimų gali sukelti psichologinės ir seksualinės problemos. Regis, suvoksite, kad jūsų dėmesio reikia vaikams, draugams ar mylimiesiems. Tačiau tai nebūtinai džiugins, nes dar labiau painiositės jausmuose.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namie ar visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Rizikingos avantiūros atneš nuostolių. Galite kai ką sugadinti, sutrikdyti ir sukelti įtampą. Labai kenks svaigalai.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 22-28 d.): virsmo laikas

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 22-28 d.): virsmo laikas (2)

Šią savaitę į pirmą planą iškils finasiniai klausimai. Savaitės pradžia – savotiškas virsmo laikas, Saulė pereis iš Liūto į Mergelės ženklą.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)