Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 02 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien galite ramiai medituoti, svajoti ir skirti dėmesio menui - vis tiek nieko praktiško nuveikti nepavyks. Venkite finansinių avantiūrų, nepasikliaukite sukčiais.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite tikėtis neįprastų kontaktų, susitikimų. Galbūt įsijungsite į kokią bendraminčių grupę, vyksite į renginį. Galite gauti neįprastą pasiūlymą arba priimti gana netikėtą sprendimą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nekaip jausitės, jeigu pasirodys, kad jūsų pastangos nuėjo niekais. Kita vertus, gali atsirasti darbų, kurių visiškai nesinorės imtis, bet išsisukti bus beveik neįmanoma.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galima kelionė į pramoginį renginį, varžybas, pobūvį. O galbūt jus sudomins mistika, meditacijos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena bus gana problemiška, jei daug tikitės iš partnerio arba esate nuo jo finansiškai priklausomi. Vertėtų itin apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe. Skolindami pinigus, vertingus daiktus, protingai apsidrauskite.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Nesureikšminkite savo norų bei išvadų, stenkitės būti supratingi. Tai padės atkurti darną asmeniniuose santykiuose.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Pasistenkite išlikti sveiki ir žvalūs. Tuomet pavyks nuveikti tai, ką planavote. Nepatartina eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus. Nebūkite išsiblaškę, eksploatuodami buitinę bei kitokią techniką.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nusimato romantiški pasiūlymai, provokuojamos situacijos. Leisdamiesi į nuotykius pagalvokite apie pasekmes, kad užsimiršę nenueitumėte per toli.

Šaulys

11.23 - 12.22
Diena nebus tokia maloni, kaip tikitės. Staiga galite pasijusti pervargę, išsieikvoję. Namų atmosfera bus atpalaiduojanti tik tuo atveju, jeigu sėkmingai užbaigėte neatidėliotinus darbus ir dabar jūsų sąžinė rami.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nuotaiką skaidrins susitikimai su bendraminčiais, su žmonėmis, toleruojančiai, priimančiais jūsų keistenybes, pomėgius. Net kritika bus įdomi ir naudinga. To, kas žeidžia, sugebėsite "negirdėti”.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jums rūpės reikalai, duodą arba atimą nemažai pinigų. Galite vykti apsipirkti arba ieškoti būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Nepersistenkite išlaidaudami, ypač vaikų, partnerio labui - galite neįtikti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Diena pažers šūsnį emocijų, tarp jų bus ir labai malonių. Jums turėtų sektis tose srityse, kur reikalingas subtilus skonis, išradingumas, netradicinis požiūris. Tačiau jūsų organizmas itin reikalaus poilsio, būsite lengvai pažeidžiami.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa (3)

Paskutinės liepos mėnesio ir pirmosios rugpjūčio dienos tarsi lakmuso popierėlis išryškins, ko pripildyta jūsų širdis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)