Šiandienos horoskopas

Lapkričio 21 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nuo santykių su partneriu itin priklauso šios dienos nuotaika. Jei šauniai sutariate, bus smagu, aistringa, tik galite išleisti per daug pinigų nevertingoms pramogoms ar prekėms. Jei santykiai įtempti, pilsis priekaištai dėl vaikų, pinigų.

Jautis

04.21 - 05.20
Panašu, kad kitų žmonių planai, norai stipriai skirsis nuo jūsiškių. Regis, pajusite, kad nebenorite to toleruoti. Tai kels įtampą. Prievarta nepadės, veikite subtiliai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien daug dėmesio skirsite grožiui, sveikatai. Galbūt nerimausite dėl keistų negalavimų. Jeigu ruošiatės aklam pasimatymui, nepersistenkite - vargu, ar jis pateisins lūkesčius.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena palanki kūrybiniam darbui. Trauksite priešingos lyties dėmesį, bet gali paaiškėti, kad priežastis - jūsų piniginė, dovanų troškimas. Venkite pavojingų nuotykių, nereikalingų išlaidų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Būsite nusiteikę daug kalbėti su artimaisiais, tėvais. Regis, nesunkiai ištversite nuomonių skirtumus ir nedidelius ginčus. Jeigu ruošiatės kokiai šeimyninei puotai, itin domins kulinariniai receptai, stalo serviravimas ir kt.

Mergelė

08.24 - 09.23
Reikalai, susiję su giminaičiais, mokslu, numatyta išvyka, transportu, ryšių priemonėmis, gali sukelti netikėtų rūpesčių. Gali būti, kad pasijusite nesuprasti artimo žmogaus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Diena bus emociškai įtempta, kupina įvairių dirgiklių. Atsiras neplanuotų išlaidų dėl antrosios pusės kaprizų bei užgaidų arba dėl nesumokėtų mokesčių, baudos. Nedramatizuokite meilės nesėkmių, vykite šalin pavydą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien būsite emociškai pažeidžiami. Dėl neišspręstų aktualių klausimų gali kilti nesusipratimų. Santykių aiškinimasis gali juos dar labiau paaštrinti bei supainioti, tad verčiau venkite nemalonių pokalbių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gali pasirodyti, kad yra neužbaigtų darbų, kurių nebegalima atidėlioti jokiu būdu. Kils sunkumų ir asmeninių santykių srityje, turbūt dėl nuolatinių nutylėjimų ir besikaupiančių nesusipratimų. Neskandinkite problemų alkoholyje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Daug emocijų patirsite bendraudami, mėgindami pasirodyti protingi, informuoti. Visgi galimos abejotinos investicijos į draugų sumanymus ar jų siūlomas pramogas. Verčiau nemėginkite pirkti meilės - nusivilsite.

Vandenis

01.21 - 02.19
Nenuobodžiausite, ir jūsų akiratis veikiausiai prasiplės. Turbūt ryžtingai imsitės kūrybinių sumanymų, noriai bendrausite su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis. Tačiau reikėtų susilaikyti nuo neapgalvoto pažado, abejotino nuotykio.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandieniniai jūsų užsiėmimai gali būti susiję su nekasdieniškais kontaktais arba su pasiruošimu kelionei, egzaminui, konferencijai. Galbūt teks priimti svečius, organizuoti jiems pramogas. Gali kilti keblumų, trukdančių sklandžiai tai atlikti.
Savaitės horoskopas
Sveikatos horoskopas (lapkričio 17 - 23 d.)

Sveikatos horoskopas (lapkričio 17 - 23 d.)

Sužinokite, ką žada jums sveikatos horoskopas šią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Jau ne vieną šimtmetį žmonės, bandydami išpranašauti savo ateitį, bando tai daryti pasitelkdami kavos tirščius. Tikėta, kad tai, ką išpranašauja kavos tirščiai, būtinai išsipildys. Tiesa tai, ar melas – jums spręsti.
Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (49)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (29)

Kaip išsirinkti vyrą pagal Zodiako ženklą

Kaip išsirinkti vyrą pagal Zodiako ženklą  (63)