Šiandienos horoskopas

Gegužės 23 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiuo metu jums turėtų parūpti turtiniai, komerciniai reikalai, galbūt keisite įkainius, tvarkysite buhalteriją, derėsitės ir pan. Pats metas skirti daugiau dėmesio suplanuotai veiklai, gal net surizikuoti, išbandyti originalų metodą.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės. Jei kažkam norite padaryti ypatingą įspūdį, jums tikriausiai pavyks, bet teks pasitelkti fantaziją. Visgi panašu, kad patys viską vertinsite pernelyg subjektyviai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Profesinėje veikloje šiandien labiau pasireikšite, jei dirbate medicinos, švietimo, socialinėje sferoje. Jeigu turite galimybių, tikriausiai būsite linkę paremti menininkus, ligonius, finansuoti socialinius, kultūros projektus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandieną jūsų galimybės ir nuotaika labai priklausys nuo aplinkinių požiūrio į jūsų asmenybę, veiklą. Galbūt dalyvausite susirinkime, pristatyme. Kitų raginami, galite prisiimti atsakomybę, kurios kartu ir norite, ir vengiate

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien planuokite artimiausius reikalus, pasitarkite su tais, kuriems jie irgi rūpi. Tiktų ruoštis dalykiniam pokalbiui ar egzaminui, pasidomėti naujienomis. Galite sulaukti keisto laiško ar patys ką nors nustebinti savo interpretacijomis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Sėkmingai spręsite mokslo bei politinius klausimus. Galbūt susipažinsite su įtakingu asmeniu, sudalyvausite turiningame renginyje. Iš toli esančio svarbaus jums žmogaus galite gauti žinią, kuri įpareigos kažką sužinoti ar nuveikti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien svajosite apie aukštesnę gyvenimo kokybę. Susidarykite nedidelį, bet realų planą ir mėginkite jį įgyvendinti. Jums gali pavykti pakeisti kažką ar atsisakyti to, kas buvo nenaudinga.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Palanku tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo reikalus, spręsti teisinius klausimus. Tačiau gerai pagalvokite, ar verta rimtai įsipareigoti meilės santykiuose, verslo srityje. Turite rasti nedviprasmišką atsakymą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien netingėkite pasiraitoti rankoves ir imtis darbų, nes diena bus produktyvi. Galite imtis iš anksto suplanuotos veiklos, išbandyti savo jėgas ten, kur reikia daug energijos, kūrybiškumo, originalumo.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien gyvensite ne vien rūpesčiais, nes turėsite progų pasidžiaugti priešingos lyties dėmesiu, viliojamais pasiūlymais, kūrybine sėkme, vaikų laimėjimais. Galite tikėtis nekasdieniškų įspūdžių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Iš pat ryto tikriausiai kils didelis susidomėjimas žiniasklaidos, interneto informacija. Ir patys veikiausiai kitus stebinsite savo replikomis bei žiniomis. Popiet jau būsite nusiteikę daug dėmesio skirti namams, šeimai.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite smalsūs ir komunikabilūs, lengvai gausite norimą informaciją, susitarsite dėl atsiskaitymų, sutarčių ir pan. Aplinkiniai gali pateikti originalių pasiūlymų. Verta pagalvoti apie bendradarbiavimą ar jo pratęsimą.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 22–28 d.): stiprių patyrimų metas

Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 22–28 d.): stiprių patyrimų metas

Stiprių patyrimų savaitė. Kai kam ji gali priminti ėjimą lynu cirke, kai svarbu apskaičiuoti kiekvieną žingsnį, nes klaidos gali kainuoti brangiai.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)