Šiandienos horoskopas

Kovo 03 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien pravartu imtis iniciatyvos, jei norite kažką pataisyti, patobulinti. Turėsite galimybių viską suimti į savo rankas. Galbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo ar yra jums reikalingas. Galima ypatinga staigmena.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien gerai jausitės tuo atveju, jei daug bendrausite su šeima, mylimu žmogumi. Kartu spręsdami problemas, pasijusite artimesni. O gal net rasite puikų būdą, kaip tyliai išspręsti opią problemą ir gauti naudos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien bus įmanoma pataisyti verslo ir meilės santykius, įnešti gaivesnių spalvų į asmeninį gyvenimą bei ateities planus. Pravartu nevengti kontaktų, nes galite gauti informacijos, kuri bus itin naudinga ar viliojama.

Vėžys

06.22 - 07.22
Puiki diena dalykiniams, verslo pokalbiams ir iniciatyvoms. Naujovės turėtų pasiteisinti, originalumas - taip pat. Per darbo reikalus gali užsimegzti meilės romanas. Vis dėlto pasidavimas pagundai sukeltų nelengvų padarinių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien stengsitės suspėti ir rimtai padirbėti, ir iš širdies pabendrauti. Sėkmingai tvarkysite aktualius reikalus, demonstruosite kompetenciją, originalumą. Galite kreiptis į įtakingus asmenis. Galbūt priartėsite prie savo ypatingojo tikslo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandieną puikiai veiks jūsų fantazija, pasąmonės balsas. Dėl spontaniškos įžvalgos galite suvokti kai ką svarbaus. Galbūt tai bus susiję su meile, investicija, darbu ar sveikata. Jei netikėtai gausite darbo pasiūlymą, neatsisakykite.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien pasižymėsite sumanumu, kūrybingumu. Kažkas iš draugų ar gerbėjų gali labai nustebinti. Galbūt išgirsite ypatingą komplimentą ar pasiūlymą. Seksis, jeigu trokštate populiarumo, meilės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jums tikriausiai pavyks sublizgėti darbe, politikoje. Arba kitus sužavėsite nauju įvaizdžiu. Regis, internetu užsisakysite originalų drabužį ar aksesuarą, kompiuterinę techniką ar atsisiųsti aktualią filmuotą medžiagą ir pan.

Šaulys

11.23 - 12.22
Turėsite darbo, kurio metu pademonstruosite sumanumą, originalumą. Seksis dalyvauti konkursuose, egzamine. Jausis įtakingų žmonių palaikymas. Domėsitės priešinga lytimi ir jumis labai domėsis. Gali suliepsnoti stipri meilė.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo. Naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite gauti lengvatą ar paramą, susigrąžinti skolą ar pan. Palanku sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, investicijų reikalus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Įdomios peripetijos nusimato santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais bei konkurentais. Su kažkuo iš jų užsimegs ypatingas ryšys ir galite susieti savo likimą. Palanku apsvarstyti, kaip išvengti finansinių sunkumų, išlaidų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Per draugą, partnerį ar kolegą gali ateiti naujos idėjos, susijusios su dalykine veikla, bendradarbiavimu, sveikatos ar grožio atstatymu. Galbūt kažkas patarpininkaus aktualiame, naudą žadančiame reikale.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.) (5)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 27-03 01)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius  (14)

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse.
Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams

Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams  (21)

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi  (11)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (56)