Avinas

03.21 - 04.20
Nepirškite savo nuomonės visur, kur tik galite. Veiksmingiau būtų pateikti savo poreikius kaip diskusijų objektą ir surasti bendraminčių. Akivaizdu, kad neatsisakysite pasilinksminti, jei atsiras smagi draugija.

Jautis

04.21 - 05.20
Dideliems užmojams šiandien stokosite jėgų ir realių galimybių. Geriau būtų nekelti nei sau, nei kitiems ypatingų reikalavimų, pretenzijų. Nukreipkite savo dėmesį į šeimą, artimuosius.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Su gerai pakabintu liežuviu, sugebėjimu gražbyliauti gebėsite išlaviruoti bet kokioje situacijoje ir ją pakreipti savo naudai. Bendravimo procese ir kitiems leiskite būti savimi, neribokite jų minčių, iniciatyvos, tuomet išties bus įdomu.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tikriausiai savo pastangas nukreipsite į gerovės, materialinio pagrindo kūrimą. Tiktų ieškoti naujų uždarbio galimybių, tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aktyvi, energetiška diena. Galimas kūrybinės energijos pliūpsnis. Tačiau vakare gali susvyruoti kai kurie planai, įsitikinimai. Sakykite ir darykite tik tai, dėl ko neabejojate, venkite svaigalų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien užsiimkite menine kūryba, mąstykite, svajokite, nes praktiniai reikalai spręsis sunkiai. Gali susitrukdyti numatyta išvyka. Galbūt sužinosite apie užkulisines intrigas. Reikia itin saugotis lėtinių ligų paūmėjimo, vagysčių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Domins įvairūs susiėjimai, kolektyviniai renginiai. Didelę įtaką jums darys draugai, tarp jų ir virtualūs pažįstami. Tik su jais jums bus smagu ir įdomu. Tai gali skaudinti jūsų artimuosius.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien teks rimčiau paplušėti. Bet tai išeis į naudą - įgysite daugiau įgūdžių, patirties, ugdysite valią. Blogiau, jei neturite kuo užsiimti. Tuomet keistas nerimas gali paskatinti įsivelti į nešvarią avantiūrą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nuotykis ar flirtas, patirtas kelionėje, įsimins ilgam. Gali būti, kad to pamiršti neleis ir pasekmės. Regis, kils moralinė dilema. Gali pritrūkti jėgų ar lėšų norint atlikti norimą darbą, gauti naudingą projektą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikriausiai pajusite, kad nelengva atsisakyti kai kurių sumanymų, keisti planų, nors tai ir reikalinga. Būkite apdairesni, tvarkydami finansų ir meilės reikalus - ne viskas bus vertinga, kas žibės ir masins.

Vandenis

01.21 - 02.19
Trokšite darnos, tarpusavio supratimo, tačiau ne visi tai teisingai supras. Kai kuriems aplinkiniams atrodys, kad bandote primesti savo nuomonę bei principus, arba turite slaptų ketinimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Neužmeskite nebaigtų darbų ir nieko nepalikite savieigai. Išgirsta naujiena ar pasiruošimas kelionei, pasimatymui, pristatymui sukels emocijų, nerimo. Verčiau nepasikliaukite nepatikrinta informacija.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai