Šiandienos horoskopas

Spalio 09 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Sudėtinga diena. Galbūt teks spręsti rimtas problemas, sunkiai fiziškai dirbti. Atsiras dalykų, kurie nepriklausys nei nuo jūsų norų, nei nuo valios. Neskubėkite naujai įsipareigoti, kol nesutvarkėte senų reikalų.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena turėtų būti lyg ir nebloga. Ir dirbti norėsis, ir darbo bus, tačiau kažkas vis dėlto neduos ramybės. Tam tikra prasme šiandien galėsite geriau pažinti savo draugus ir mylimuosius bei išsiaiškinti savo jausmus jų atžvilgiu.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Saugokite dokumentus, pinigus. Neplanuokite nebūtinų viešnagių ir išvykų, verčiau būkite namuose ir venkite bendrauti su tais, kurių nemėgstate, kurie jus slegia ar provokuoja nemalonias scenas. Pasisaugokite vagių, sukčių.

Vėžys

06.22 - 07.22
Protarpiais atrodysite energingi, o jeigu ką sumanėte - neperkalbami. Nepraraskite saiko ginčydamiesi, nerizikuokite prie vairo. Vakarą rekomenduojama praleisti namuose ir kuo ramiau.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien teks daugiau bendrauti, važinėti, klausytis įvairių kalbų, gandų. Toks bruzdesys gali gerokai paveikti nervus. Būsite linkę dramatizuoti nesusipratimus kontaktuose, nuotaiką gadins kitų rezgamos intrigos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikriausiai pajusite, kad jums daug kas nepatinka, atsibodo, norisi pakeisti įvykių raidą. Lengva prarasti mylimo žmogaus ar kolegų palaikymą. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų, venkite intrigų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jeigu turite slaptų priešų, jie bus linkę rengti prieš jus pinkles, patyčias ar kt. Veikiausiai nerimsta kažkas iš kolegų ar klientų. Šiandien naudingiau likti nuošalyje, būti kukliems, nepastebimiems, nei su kuo nors aktyviai kautis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Regis, turėsite progą įsitikinti, ar jums lojalūs, palankūs draugai ir pažįstami. Jeigu kas nors iš jų elgėsi klastingai, slapta kenkė, šiuo metu tai gali iškilti į viešumą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ši diena jums neleis tūpčioti vienoje vietoje. Teks vikriai suktis, nes, jei patys nesusiprasite, iš visų pusių ragins kiti. Vidurdienį daug nenorėkite bei nesitikėkite - aplinkiniai jūsų gali negirdėti ir nesuprasti, o gal ir sukčiauti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Regis, produktyviai darbuositės. Galimi bendri projektai su užsieniečiais, svarbių ryšių mezgimas. Tačiau galite pajusti, kad jumyse susikaupė daug pretenzijų aplinkiniams. Pasistenkite neįsivelti į aštrius konfliktus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jūsų nuotaiką gali drumsti piniginės problemos, skolų klausimai. Venkite nepamatuotų įsipareigojimų. Pinigų neskolinkite net draugams, nes didelė tikimybė prarasti ir santaupas, ir draugus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ši diena atneš permainų nuojautas. Tai gali sukelti nemalonių išgyvenimų - viltys pinsis su apmaudu, nepasitikėjimu. Jautriai reaguosite į bendravimo nesklandumus, rodysite nepasitenkinimą. Būkite itin atidūs tiems, kuriuos mylite.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis

Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis (6)

Savaitė prasidės gana emocingai. Mėnulis spalio 5 d. keliaus Vėžio ženklu. Tai didins jūsų jautrumą, emocingumą, poreikį supratimo ir švelnumo. Pamažinkite tobulumo siekius ir įvertinkite šalia esančių pastangas.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Rugsėjo 13 d. žada būti įtempta - vyks dalinis Saulės užtemimas. Nors ir Lietuvoje jo ir nesimatys, poveikį, ypač jautrūs žmonės turėtų pajusti. Jau rugsėjo 12 d. galite būti labiau sudirgę, jautriau reaguoti į kiekvieną smulkmeną, būti linkę ginčytis ir nenusileisti.
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (7)