Šiandienos horoskopas

Birželio 28 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikėtina situacija, reikalaujanti įgūdžių. Labiau pasitikėkite savo finansine uosle ir gyvenimišku patyrimu. Profesinėje veikloje nusimato permainos arba darbų antplūdis, dėl kurio kažką aukosite, bet bus verta tai daryti.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien itin aktyviai medžiosite informaciją apie norimas prekes, paslaugas, akcijas ir ja dalysitės. Galbūt tvarkysite su studijomis, moksliniais darbais, konferencija, kelione, transportu susijusius klausimus. Neviršykite greičio kelyje.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galbūt kažkas pakryps ne ta linkme, kaip tikėjotės, arba teks susitaikyti su pateiktais faktais. Galite prisiminti praeities pamokas arba žmones, kurie daug reiškė jūsų gyvenime anksčiau. Galbūt įsigysite planuotą techninę prekę.

Vėžys

06.22 - 07.22
Seksis organizuoti, bendrauti. Galima kūrybinė sėkmė, sportinis laimėjimas. Kažkam turbūt nušluostysite nosį. Gausite norimą informaciją, susitarsite dėl naudingų sutarčių ar kt. Kita vertus, impulsyvus elgesys gali atnešti pasekmių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Gali būti, kad teks aktyviai tvarkyti turtinius, finansinius reikalus, gilintis į skaičius, buhalterinius popierius ar kitus dokumentus. Gali pavykti ištaisyti padarytą klaidą, išsiaiškinti iškreiptus faktus ir juos paneigti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jums bus ypač svarbi draugų nuomonė bei jų pasiūlymai. Puiku, jeigu išdrįsote draugus pasikviesti į talką ar jums aktualų renginį, kad palaikytų, padėtų, nes jų prisidėjimas būtų išties labai svarus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien itin gilinsitės į savo vidinį pasaulį, stengsitės suvokti, kokią kryptį turite pasirinkti. Tikriausiai kils noras kažko imtis atkakliau ir jau pradėsite tai planuoti, realizuoti savo vaizduotėje.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien nuobodžiauti neteks ne tik dėl suaktyvėjusio bendravimo, naujų pažinčių, bet ir dėl besiplečiančio akiračio, naujos veiklos ar hobio. Galite leistis į kelionę arba jai ruoštis. Tikėtina žinia iš švietimo įstaigos ar užsienio.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jeigu galvojate apie reformas darbe, pareigų keitimą, įsidarbinimo ar verslo galimybes, tai pats metas pasikalbėti su asmeniu, kuris gali pastūmėti reikalus pirmyn. Tačiau nauja veikla pareikalaus investicijų ir drąsos rizikuoti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien reikėtų paskubėti sutvarkyti teisinius ar studijų formalumus, jei tokių yra. Galimi poelgiai, kurie šiek tiek prieštaraus jūsų principams ir moralei, arba artimo asmens tikslams.

Vandenis

01.21 - 02.19
Privalote susirūpinti ir imtis visų priemonių, jeigu turite finansinių problemų. Stenkitės, kad jūsų nepergudrautų. Materialinės pagalbos gali prireikti šeimos nariui. Darbe turėtumėte papildomai užsidirbti iš kolegų pavadavimo.

Žuvys

02.20 - 03.20
Noriai dalyvausite konkursuose, žaidimuose, varžybose arba tam skatinsite vaikus. Konkurencijos jausmas šiuo metu nebus toks nemalonus kaip paprastai. Regis, jis skatina pasitempti, būti vertiems savo priešininkų. Saugokitės traumų.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (birželio 26 – liepos 2 d.): jautrių patyrimų savaitė

Lolitos prognozė savaitei (birželio 26 – liepos 2 d.): jautrių patyrimų savaitė

Gali atrodyti, kad įvykiai ir situacijos prisiliečia prie pat jūsų širdies, sukeldami gilius išgyvenimus ir jautrius patyrimus.