Šiandienos horoskopas

Liepos 26 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien jūs elgsitės gana ekscentriškai arba tiesiog originaliai mąstysite, argumentuosite, flirtuosite. Netikėtai galite sublizgėti prieš publiką, auditoriją, kažkuo nudžiuginti jaunąją kartą ar pan. Galite laimėti prizą, sulaukti komplimentų.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikėtinas išsisukinėjimas, slapta veikla, intrigos. Kažkas gali jus suklaidinti, suteikti nerealių vilčių arba įvairių fantazijų prisikursite patys. Klausykitės vidinio balso - jis labai pasitarnaus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien jus vilios nepatirti potyriai, naujovės, originalus laisvalaikio hobis. Regis, rasite bendraminčių arba pasekėjų. Vakare pajusite, kad nusipelnėte malonaus poilsio, atsipalaidavimo. Tiktų užsiimti menine kūryba, pamedituoti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galimas netikėtas dalykinis pasiūlymas. Lengviau seksis realizuoti sumanymus pasitelkus pavaldžius ar pritariančius žmones. Vakarop pagerės asmeniniai santykiai arba užsimegs nauja pažintis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nusimato svarbūs susitikimai, pokalbiai, domins mokslo, tarptautinės politikos aktualijos, kelionės. Netikėti kontaktai su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais ateityje gali duoti naudos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikėtina, kad neišvengsite tam tikrų finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, arba tuo domėtis. Protingai tvarkykite savus ir svetimus pinigus. Vakaras nuteiks filosofiškai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Regis, neišvengsite šiokių tokių rūpesčių arba jums bus priminta sena skola. Galite kai ką sugadinti savo skubėjimu. Vakare susidarys įspūdis, kad pradeda dvelkti permainomis asmeniniame gyvenime.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Darbo reikalai reikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Per neapdairumą galimos traumos. Vakare galite tikėtis komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų iš priešingos lyties.

Šaulys

11.23 - 12.22
Iš mylimo žmogaus, gerbėjų ar vaikų galimos staigmenos. Jūsų laukia neįprasti renginiai, pramogos, ypač jei esate išvykę, keliaujate. Netikėta pažintis praplės jums akiratį. Neslėpkite savo meilės bei simpatijų nuo tų, kurie to verti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien galite sulaukti originalių patarimų ir pamokymų. Nepykite ant aplinkinių už pastabas ir išklausykite juos. Rūpestingiau elkitės su santaupomis, nuosavybe.

Vandenis

01.21 - 02.19
Netyčia nugirstos naujienos gali priversti jus keisti planus. Būsite linkę optimistiškai planuoti perspektyvas ir visaip eksperimentuoti, rizikuoti. Jeigu kur nors vyksite, būkite itin atidūs už vairo, kelyje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Sutelksite dėmesį į labai žemiškus dalykus. Palankus metas tvarkyti namus, perstatyti baldus, atlikti kosmetinį remontą, derėtis su statybininkais, architektais. Deja, bus beveik neįmanoma išvengti pagundų prekyvietėse, pramogų vietose.
Savaitės horoskopas
Paskutinės liepos savaitės horoskopas: viskas tiesiog žaižaruos

Paskutinės liepos savaitės horoskopas: viskas tiesiog žaižaruos (3)

Ugninga, energinga, emocinga savaitė. Kaip nuo kibirkšties užsidega laužas, taip Saulei keliaujant Liūto ženklu, stiprės aistros, Meilės troškulys, greitų rezultatų, aplinkinių dėmesio ir pripažinimo troškimas. Tai netikėtų sprendimų metas, kai galite atrasti savyje naujas kūrybines galias.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (8)