Šiandienos horoskopas

Gruodžio 22 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien būsite nusiteikę padirbėti iš peties. Galbūt padėsite kolegoms, ruošiant dalykinę ataskaitą arba šventinį vakarą. Kita vertus, dėl tokio užimtumo galite pamiršti asmeninius ir šeimos poreikius, ir pradėti namie lieti neigiamą energiją.

Jautis

04.21 - 05.20
Nusimato įdomūs susitikimai, renginiai. Galbūt teks bendrauti su garbingais, įtakingais veikėjais arba išvykti į tolimą kelionę. Galimas romantiškas pasimatymas. Tačiau nerimauti vers apkalbos, artimųjų bėdos ar sveikatos problemos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien pravartu įvykdyti termino sulaukusius finansinius, verslo įsipareigojimus, sumokėti mokesčius. Nuotaiką gali kiek drumsti meilės nesusipratimai, augančios išlaidos arba negrąžintos skolos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Regis, šiandien būsite itin atsakingi ir rūpestingi. Arba tokio elgesio sulauksite iš artimųjų. Nusimato susitikimai su draugais, giminaičiais arba tikrai nenuobodus vakaras su esamu ar potencialiu partneriu.

Liūtas

07.23 - 08.23
Atrodo, kad šiandien darbelio jums netrūks. Mėgausitės ir nedidelėmis pramogomis. Noriai rūpinsitės kūno grožiu, puošitės, visomis prasmėmis ruošitės būsimiems pasisvečiavimams.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien aktyviai sieksite meilės, tarpusavio supratimo. Ir panašu, kad gerbėjai, draugai jūsų neapvils. Jei sugebėsite pasinaudoti galimybėmis, šį vakarą patirsite gerų įspūdžių. Jeigu ruošiate dovanas, staigmenas vaikams, jums tai puikiai pavyks.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Puoškite, gražinkite savo namus ir jie sutviskės, tad netrukus bus smagu pasitikti Kalėdas. Skleiskite meilę, nesipykite su artimaisiais, nes netgi dėl smulkmenos gali kilti nesusipratimas, griaunantis bendrus planus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Laukia prieštaringa diena. Viena vertus, noriai bendrausite, gausite įdomios informacijos, sulauksite pasveikinimų iš seniai matytų draugų. Kita vertus, slėgs keistas nerimas dėl neatliktų ar prastai atliktų darbų, gali kamuoti prasta savijauta.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jei užsiimate verslu, prekyba, turėsite nemažai darbo. Ir tai džiugins, ypač jei matysite, kad sulauksite pelno. Tačiau gali supykdyti žinia, kad pažįstamas asmuo ar giminaitis atsisakė to, dėl ko buvote jau seniai sutarę. Saugokite vaikus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien beveik neišvengiamas bus nerimas dėl verslo, dalykinių, finansinių įsipareigojimų. Vakare laukia įdomus renginys, kuriame susitiksite su bendraminčiais, išgirsite naujienų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Nors būsite geranoriškai nusiteikę kitų atžvilgiu, energijos arba gerų aplinkybių stoka trukdys parodyti gerus ketinimus. Galbūt pasijusite vieniši, niekam nereikalingi. Kita vertus, jei niekur nereikės skubėti, galėsite ramiai atsipalaiduoti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien susitiksite su draugais, bendraminčiais. Atkreipkite dėmesį į visą gaunamą informaciją - ji gali jums itin pasitarnauti. Galite labiau suartėti su mylimu žmogumi arba asmeniu, kuris jus seniai domina.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gruodžio 22-28 d.)

Horoskopas savaitei (gruodžio 22-28 d.)

Sužinokite, kas Jūsų laukia kitą savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Palmira Kelertienė

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 m. - nelaimėliai du Zodiako ženklai  (280)

„Jei 2014 m. valdė Saturnas, senovės astrologų pramintas Didžiąją Nelaime, pati bjauriausia planeta, dėl kurios turėjom sunkius metus, tai 2015 m. valdo Jupiteris - Didžioji Laimė“, - teigia astrologė Palmira Kelertienė, tačiau atkreipia dėmesį, kad dar pavasarį jausime praėjusių metų uodegą, teks ištverti sunkius užtemimus kovą ir balandį, laukia nelengvas rugsėjis.
Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite  (10)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti  (14)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Jaučių 2015 m.: darbas, darbas ir darbas

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Jaučių 2015 m.: darbas, darbas ir darbas  (15)