Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 01 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikriausiai atsiras neblogų vilčių, susijusių su uždelstomis finansinėmis problemomis. Galbūt gausite siuntą, pelningą užsakymą, darbą ar pajamas iš anksčiau padarytos investicijos, sveikatos ar kitokio draudimo ir pan.

Jautis

04.21 - 05.20
Pravartu užsiimti tarpininkavimu, specialių žinių reikalaujančia veikla. Regis, padarysite gerą įspūdį neeiliniam asmeniui. Jeigu jums aktualu užmegzti dalykinę ar kitokią partnerystę, tai gali pavykti kaip tik šiandien.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Žadinsite priešingos lyties susidomėjimą, tačiau dienos metu jums labiau rūpės darbas, santykiai su kolegomis. Jeigu veiksite sumaniai ir aktyviai, palaipsniui jums pavyks įgyvendinti tikslus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite nusiteikę užsiimti kūrybine veikla, vaikų lavinimu. Nuo visų rūpesčių išties puikiai atpalaiduos žaidimai su vaikais, sportas, seksas, šlakelis gero vyno šaunioje draugijoje ar pan.

Liūtas

07.23 - 08.23
Puiku, jeigu siekiant tikslų jus palaiko artimieji, kolegos. Tokiu atveju nereikės daug pastangų ir galėsite beveik plaukti pasroviui. Vakaras žada pramogų, flirtų, komplimentų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Seksis bendrauti, mokytis ir mokyti, publikuoti. Vis dėlto nerimą kels informacijos lavina, kurią reikės apdoroti per trumpą laiką. Gerų patarimų ir supratimo galite tikėtis iš mylimų žmonių, vaikų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai jums labai rūpės stabilumo bei nuosavybės, uždarbio klausimai. Šiandien priimti sprendimai, pasirašytos sutartys žada neblogą derlių. Tik reikėtų kai ką aptarti, suderinti su artimiausiais žmonėmis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gana įdomi diena. Jeigu per naktį iki ryto nieko pavojingo nenutiks, diena nenuvils. Su įprastiniais darbo reikalais susitvarkysite be problemų, net jei jų padaugės. Bus noro ir progų atverti sielą, pasidalinti mintimis su kitais.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien būsite jautrūs, nepakęsite kritikos, triukšmo. Galbūt pasireikšite kūryboje. Jūsų vaizduotė, intuicija pravers ir medicinos, socialinėje srityje. Būsite linkę žavėtis keistomis idėjomis. Neįsivelkite į intrigas, saugokitės apgaulių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien jums nepristigs draugų ir simpatijų dėmesio. Numatomos išlaidos, susijusios su pasilinksminimais, naujomis kolektyvinėmis idėjomis. Vis dėlto ilgai vakaroti šurmulyje neplanuokite - pajusite nuovargį, norą atsiriboti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Kur kas daugiau nuveiksite, jeigu jums niekas netrukdys ir pernelyg nesikiš į veiksmų eigą. Kuo daugiau viršininkų, tuo daugiau chaoso. Vakare parūps nuotykiai, meilės romantika. Galimas spontaniškas pasimatymas. Regis, jis nenuvils.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galite turėti reikalų su įtakingais asmenimis arba užsieniečiais. Tikėtina, kad palankia linkme pakryps juridiniai reikalai, jeigu šiuo metu juos tvarkote. Informacija, kurią gausite, sukels protingų minčių, svarių argumentų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.)

Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.) (5)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (08 22-08 24)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)