Šiandienos horoskopas

Spalio 22 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Rūpės ūkio darbai, buitis. Saugokite vertingus daiktus, o jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar kaip tik jo jums dabar reikia. Būkite atsargūs kelyje, saugokitės elektros iškrovos, ugnies, avarijų.

Jautis

04.21 - 05.20
Nuo ryto galvosite apie išvykas, vizitus į svečius arba ruošitės jų priėmimui, pasimatymams. Visa diena bus aktyvi. Teks ne tik daug bendrauti, bet ir tvarkyti nenumatytus reikalus. Būkite itin atsargūs vairuodami.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ši diena bus turininga, jei tik panorėsite. Svarbiausia įžiūrėti gėrį ir grožį kiekvienoje kasdienybės kertelėje. Nesibodėkite tuo, ką turite, o pasidžiaukite. Net jei jums šiandien reikia įtemptai dirbti, nekaltinkite dėl to viso pasaulio.

Vėžys

06.22 - 07.22
Pasižymėsite padidėjusiu jautrumu priešingos lyties dėmesiui ir apskritai kitų žmonių įtakai. Gali varginti šeimos nario nepastovumas, nervingumas. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros. Vairuokite itin atsargiai - gresia avarijos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, sužinosite apie jus liečiančias apkalbas, intrigas ir mėginsite kitus demaskuoti, atsilyginti. Vargu ar nuo to palengvės. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, užsiimti menine kūryba. Pasisaugokite infekcijų, apsinuodijimo, venkite alkoholio.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien galite sutikti asmenį, kuris darys jums stiprų, nors gal dar nesuvoktą poveikį. Tai gali būti panašu į mėginimą jus įtraukti į keistą avantiūrą. Arba kitais žmonėmis manipuliuosite būtent jūs.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandieniniai susitikimai bus reikšmingi. Būtų geriau, kad neriestumėte nosies, nes šalia esantys žmonės taip pat turi kokių nors privalumų. Mėgindami juos pažeminti ar įžeisti nepridėsite sau garbės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien nusimato daug kontaktų. Jus tiesiog atakuos seni ir nauji pažįstami, giminaičiai. Tikėtinas draugiškas susiėjimas. Tačiau galite graužtis dėl plonėjančios piniginės. O galbūt dėl suvokimo, kad kažkas jumis naudojasi.

Šaulys

11.23 - 12.22
Viskas bus gerai, jei nesistengsite pralobti kitų sąskaita ir patys nebūsite tokie naivuoliai, kad leistumėte su jumis žaisti nedorus žaidimus. Neieškokite abejotinų nuotykių, nesigirkite savo turtu, titulais.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jums bus nesunku apginti savo nuomonę. Tačiau galite tai daryti ne laiku ir ne vietoje, niekam nepageidaujant. Tuomet visų nuotaika susidrums ir kažkas gali sukelti agresiją, nerimą, supykdyti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jausite poreikį gerai susitvarkyti namus, paremontuoti buitinę techniką, sutaisyti tekančius čiaupus, pasirūpinti naminiais gyvūnais ir šeimos narių higiena bei sveikata. Iš kitų nereikalaukite neįmanomų dalykų. Net juokaujant galima susipykti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ši diena nepašykštės pramogų, pagundų, atsiras vilčių, susijusių su vaikais, kūryba. Tačiau nuotaiką gali sudrumsti netikėta naujiena, neplanuotas svečias ar su artimu žmogumi susijęs rūpestis.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)