Šiandienos horoskopas

Balandžio 28 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Panašu, kad šiokių tokių rūpesčių sukels sveikatos problema arba nesusikalbėjimas su kolegomis, klientais. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Tikriausiai pats metas kažką pakeisti. Imkitės to, kol nevėlu.

Jautis

04.21 - 05.20
Kils noras rizikuoti, eksperimentuoti. Vilios romantika, gardumynai, pramogos. Reikėtų vengti spekuliacijų, aferų. Netikėtų rūpesčių gali sukelti vaikai arba draugai, pažįstami.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nusimato užduotis, veikla, kuri bus gana sudėtinga ir gerokai išvargins, tačiau turės svarbią reikšmę. Galbūt atsikratysite kažko, kas jus slėgė, trikdė. Vakare svarbu išlikti tvirtiems, jei atsitiks kas nors nenumatyta.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena gali pažerti lemtingų sutapimų, įvykių ir atsitiktinumų. Noriai bendrausite su aplinkiniais, megsite naujas pažintis. Išaugs jūsų kūrybinės galios, o prabudęs intuityvusis avantiūrizmas suteiks drąsos jų realizacijai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Domėsitės profesinėmis, verslo perspektyvomis. Galbūt įsigysite planuotą prekę, sudarysite sutartį. Tačiau galite gauti ir abejotiną, nedorą pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti. Galimas netikėtas materialinis laimėjimas arba praradimas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite keisti ir neramūs. Galimas netikėtumas, kuris išmuš jus iš pusiausvyros, privers elgtis neįprastai, rizikuoti. Yra pavojus susižeisti ar sužeisti kitą žmogų, pakenkti savo ar jo reputacijai, gerovei.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jūsų nuotaika ir savijauta gali būti nekokia. Optimizmo laipsnis sumažės dar labiau, jei pasipils priekaištai iš artimiausių žmonių. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes, sulaikyti nuo to, ką numatėte.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Atrodo, nebus nieko, kas šiandien galėtų stoti jums skersai kelio. Būsite linkę rizikuoti ir jums gali pasisekti. Visgi kažkas gali jus pergudrauti, suklaidinti, sužaisdamas jūsų ambicijomis.

Šaulys

11.23 - 12.22
Profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos arba skubotai diegiamos naujovės, ir tai turbūt išmuš jus iš vėžių. Galbūt vertėtų pasitarti su specialistais. Galimas meilės nuotykis, spontaniškas susižavėjimas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galima žinia iš oficialios institucijos. Jums derėtų vykdyti seniau prisiimtus įsipareigojimus, bet tuo pačiu neignoruokite ir naujų planų bei aplinkinių rodomų iniciatyvų. Išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione susiję reikalai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Nors stengsitės būti optimistai, bet pasijusite nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, sukeltos techninės problemos, pažeistų kitų žmonių teisių ar interesų. Neprovokuokite konfliktų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite labai išrankūs, jautriai reaguosite į kiekvieną nemalonią smulkmeną. Galite leistis į abejotiną avantiūrą, nesąžiningai manipuliuoti kitais. Venkite dalinti veidmainiškus pažadus, nebūkite abejingi kitų poreikiams.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 27 - gegužės 3 d.)

Horoskopas savaitei (balandžio 27 - gegužės 3 d.) (6)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 24-04 26)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)

Kaip jūsų horoskopo ženklas veikia dietos sėkmingumą? Pasirodo, vieniems Zodiako ženklams reikia vengti cukraus, kitiems – atsisakyti alkoholio, o tretiems privalu daryti aerobikos pratimus. Apie tai, kaip ženklas veikia mitybos įpročius, pasakoja garsi astrologė Gillian Knowles.
Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi

Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi  (14)

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi  (32)

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas  (48)