Šiandienos horoskopas

Kovo 29 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Pasižymėsite išaugusiu gyvybingumu, išradingumu. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Tikriausiai patirsite emociškai jaudinamą įvykį. Netikėtas patyrimas arba informacija gali padėti sutvarkyti aktualų reikalą.

Jautis

04.21 - 05.20
Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Pravartu sakyti komplimentus, skleisti meilę. Gali būti, kad priartėsite prie kažkokio gero tikslo arba jį išsikelsite.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien noriai bendrausite, svečiuositės. Turėtų pavykti išsiaiškinti santykius, jų perspektyvas. Galite susižavėti žmogumi, kurį laikėte tiesiog pažįstamu ar draugu. Galimas nuotykis, viliojamas pasiūlymas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Kils kūrybinių fantazijų, įdomių planų. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, prezentacijoje. Galimas pokalbis su neeiliniu žmogumi. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos ar bent jau padrąsinimų, komplimentų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Net jei tingėsite, pasistenkite atitrūkti nuo rutinos, nueikite į kokį nors prasmingą renginį. Patiks planuoti ateities perspektyvas, bendrauti su užsieniečiais, įtakingais pažįstamais. Pokalbiai gali nustebinti keistomis naujienomis, gandais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Problemų šiandien gali kelti jūsų savijauta, nerimas, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės pažeidžiami. Tai padidins tarpusavio supratimą.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galbūt įsitrauksite į visuomeninį judėjimą, bendraminčių grupę, nueisite į klubą ir nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galite užmegzti pažintį, įsigyti naują gerbėją. Regis, išleisite nemažai pinigų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandieną jus domins globali politika ir opios aktualijos. Per diskusijas, jei tokias paskatinsite, gali pavykti pasikelti autoritetą, pagerinti savo įvaizdį. Vis dėlto ne visi jus girs, sulauksite ir kritikos.

Šaulys

11.23 - 12.22
Kuo daugiau laiko šiandien praleiskite su tais, kuriuos mylite ir kurių draugija jus džiugina. Puikus metas eksperimentuoti, megzti naujas pažintis, demonstruoti savo talentus arba tam paskatinti savo partnerį, vaikus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Turėsite išlaidų, jeigu užsiimate remontu, taisote techniką. Jeigu planuojate įsigyti namų ūkiui skirtą modernią prekę, tai išties turėtų pavykti. O galbūt artimam žmogui paruošite dovaną ir maloniai nustebinsite.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jus gali aplankyti žmogus, kupinas naujienų ir įspūdžių. Jei turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, nesunkiai viską išsiaiškinsite. Sulauksite komplimentų arba pats juos dosniai žarstysite.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien daug ką galite pakreipti savo naudai. Tiktų keisti gyvenimo būdą ar asmeninį stilių, gerinti mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio darbus. Galite tikėtis dėmesio ir dovanos arba mielos staigmenos.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 30-balandžio 5 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 30-balandžio 5 d.)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 06-03 08)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą

SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą  (17)

Senovės astrologai kreipdavosi į žvaigždes, ieškodami atsakymo į klausimą, dėl ko tam tikri akmenys pasižymi vienokiomis ar kitokiomis magiškomis savybėmis. Jie tikėjo, kad jūsų astrologinio ženklo įtaka sėkmei yra sustiprinama segint ar nešiojantis akmenį, kuris siejamas su žvaigždynu, po kurio ženklu gimėte.
Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos

Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos  (118)

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų  (24)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis  (86)