Šiandienos horoskopas

Sausio 25 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jums itin rūpės darbo reikalai. Galbūt imsitės įgyvendinti ambicingą planą. Svarbu išlikti kantriems, disciplinuotiems ir draugiškiems. Su kitų pagalba galite išspręsti nemenką problemą.

Jautis

04.21 - 05.20
Padidės jūsų objektyvumas, realistinis mąstymas. Pravartu nubrėžti tolesnes veiklos gaires, ieškoti bendraminčių. Galimas kontaktas su įdomiu nepažįstamuoju arba užsieniečiu. Vis dėlto neskubėkite juo pernelyg pasitikėti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jums rūpės ir sava, ir partnerio arba bendra įmonės finansinė situacija. Su ja siesite kai kurias savo viltis. Regis, sugebėsite praktiškai išnaudoti žinias, gaunamą informaciją. Gali paaštrėti kai kurios psichologinės ar seksualinės problemos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Santykiuose su konkurentais tvyros įtampa. Tuo pačiu tikėtinas intelektinis įkvėpimas, sieksite žinių, autoriteto, megsite reikalingus kontaktus. Regis, jums norėsis aprėpti daugiau nei leidžia situacija bei galimybės.

Liūtas

07.23 - 08.23
Taip darbuositės, kad tik dulkės rūks. Gana daug dėmesio skirsite įvaizdžiui, higienai, dietai, sveikatai. Į tai nukreiptos pastangos, išleisti pinigai veikiausiai pasiteisins.

Mergelė

08.24 - 09.23
Puikiai seksis kūrybinė veikla, reikalai su publika. Rūpės vaikų interesai, domėsitės jų poreikiais. Mėginsite rasti laiko ir pramogoms, romantikai. Galimos neracionalios išlaidos, jums arba kitiems suteiksiančios malonumo.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Pasireikš vidinės ramybės ir saugumo poreikis, įnoringumas dietos atžvilgiu. Mokėkite nusileisti, prisitaikyti bei įvertinti kitokius nei jūsų argumentus. Neblogai seksis ne tik buitinė, bet ir kūrybinė veikla.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Pasižymėsite smalsumu, kūrybingumu. Galite gauti intriguojantį laišką ar pranešimą. Tiktų užsiimti reklama, komercija. Nuotaiką turėtų pakelti apsilankymas kirpykloje, grožio salone, saunoje, masažo kabinete.

Šaulys

11.23 - 12.22
Kils ūpas lankytis prekybos centruose, domėtis įvairiais pirkiniais. Pasistenkite gerai sutarti su artimaisiais, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės srityje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Pasireikš nuotaikų kaita, jautrumas aplinkai. Spėliosite, ar nepraradote dominančio asmens palankumo bei susidomėjimo. Vis dėlto neblogai seksis ne tik buitinė, ūkinė, bet ir protinė bei techninė veikla.

Vandenis

01.21 - 02.19
Emociškai jausitės gana jaukiai ir saugiai, jeigu jums niekas nekvaršina galvos. Gali būti, kad apims neveiklumas, svajingas atsipalaidavimas. Bet galimas ir nerimas dėl sveikatos, grožio.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien aplinkiniams demonstruosite savo intelektą, humoro jausmą, organizacinius sugebėjimus. Patiks leisti laisvalaikį su draugais, bendraminčiais, megzti pažintis.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)