Šiandienos horoskopas

Sausio 28 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Įmanomi posūkiai reikaluose, susijusiuose su verslu, pinigais, nekilnojamuoju turtu. Gali nusišypsoti sėkmė, tačiau teks išradingiau darbuotis, taikytis prie naujovių, o gal ir surizikuoti dėl tolimesnio progreso.

Jautis

04.21 - 05.20
Aktyvi, įspūdžių kupina diena. Galite sulaukti malonių pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bendrauti su paslaptingais veikėjais, žiniasklaida. Galima intriguojanti, neįprasta pažintis.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Išgirsite keistų užuominų, pažadų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Tačiau gali būti ir taip, kad patys suvoksite, ką darote, bet sąmoningai klaidinsite kitus. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams įgyvendinti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite entuziastingi ir linkę bendrauti. Svajosite užmegzti pažintį su originaliu ar šiaip simpatišku asmeniu, susitikti su senais bičiuliais, bendraminčiais. Nusimato romantiškas nuotykis ar šiaip pramoga su bendraminčiais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien jūsų pastangos profesijos srityje neturėtų užgožti kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite iš ryto, o vakarą pasilikite savo malonumui. Ir ne tik savo, o ir mylimo žmogaus, vaikų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų įvertinimai, reklaminių projektų sėkmė ar pan. Be to, jus gali pasiekti geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Visuose reikaluose jums pasitarnaus gera psichologinė įžvalga arba puikus gebėjimas skaičiuoti pinigus, tvarkyti finansinius dokumentus. Seksis siūlyti finansų, buhalterijos, audito ar panašias paslaugas. Ši diena žada ir meilės pagundų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tai bus nebloga diena, jeigu tarpininkaujate ar ieškote įgudusių tarpininkų, konsultantų. Į antrosios pusės, artimų žmonių nuomonę taip pat vertėtų rimtai įsiklausyti - gali būti pasiūlyta originali išeitis iš keblios situacijos.

Šaulys

11.23 - 12.22
Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti savo įvaizdį. Ne pro šalį įsiklausyti į originalių žmonių rekomendacijas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Padidės jūsų kūrybinis potencialas. Į veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį arba vaikus - tapsite atlaidesni, romantiškesni. Gaila, jeigu tai truks neilgai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galima vidinė sumaištis - nebežinosite, ar teisingu keliu einate ir ką daryti toliau. Internetas, gera knyga arba buitiniai darbai padės atitrūkti nuo slegiančių minčių.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir stengsitės atkreipti į save dėmesį. Galbūt mėginsite įtikinti pašnekovus tuo, kas ne jiems, o jums būtų naudinga. Meilės pagundoms šį vakarą galite pasiduoti, tik nepraraskite atsakomybės jausmo.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.)

Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.) (10)

Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę, kurios dienos palankios, kurios - ne.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 23-01 25) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus

Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus  (18)

Švytintys, it juose būtų įkalintas saulės spindulėlis, arba žėrintys, it sumaišyti su smulkiomis aukso dulkėmis, – taip įprastai atrodo saulės akmenys. Jų randama tik keliose pasaulio vietose. Vieni primena skaidrius oranžinius opalus, kiti yra sodriai rausvai rudos spalvos, treti, patys rečiausi, gali žavėti net žalsvais ar raudonais atspalviais. Visi saulės akmenys turi magiškų savybių ir neša sėkmę.
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą  (37)

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia  (8)