Šiandienos horoskopas

Lapkričio 26 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien patartina kaip reikiant susikoncentruoti sprendžiant dalykines problemas, bendraujant su kolegomis ir klientais. Galimas nelengvas pokalbis su įtakingu asmeniu. Pasistenkite išlikti korektiški, jei teks išklausyti kitokią nuomonę.

Jautis

04.21 - 05.20
Ryte gali kilti keblumų dėl stringančios technikos, informacijos. Ryžtingai darbuokitės, ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų, bendraukite su specialistais, galinčiais pakonsultuoti. Kai kurios jūsų idėjos gali įgyti realų pagreitį.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Norom nenorom iš pat ryto teks imtis darbų ar kitų privalomų reikalų. Galbūt prispaus kreditoriai. Arba su antrąja puse, verslo partneriais, konkurentais kažko nepasidalinsite. Būkite išradingi, racionaliau naudokite resursus, santaupas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Iš ryto galimi trikdžiai, pavojai kelyje. Sunkiai kontroliuosite ir jausmus, ir elgesį. Galite atsidurti nemalonioje situacijoje. Tikriausiai pajusite, kaip slegia įgrisusi rutina ir nemėgstami žmonės. Būtina diplomatija ir atsargumas.

Liūtas

07.23 - 08.23
Profesiniuose reikaluose jausitės varžomi, spaudžiami. Dėl didelio darbo krūvio galite jaustis nekaip. Jeigu įmanoma, užsiimkite tik produktyviausiu darbu. Venkite relaksacijos būdų, galinčių pakenkti sveikatai.

Mergelė

08.24 - 09.23
Venkite dviprasmiško elgesio su priešinga lytimi. Galite būti neteisingai suprasti ir patekti į keblią situaciją. Per didelis reiklumas taip pat neprives prie gero. Labiau rūpinkitės vaikais, nemenkinkite jų problemų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Rytas gali būti nemalonus dėl jūsų prastos nuotaikos arba dėl kitų nedraugiškumo agresyvumo. Baugins ateitis, nepritekliai. Apskritai, geriausiai jausitės įprastoje aplinkoje. Verčiau neikite ten, kur tyko pagunda išleisti pinigus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Ryte gali kilti avarijų, konfliktų. Sunkoka bus suderinti darbo ir kitus reikalus. Bus reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti su žmonėmis, reklamuoti, sudaryti sutartis. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių emocinę būklę.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikriausiai gyvenimas vers labiau taupyti, kruopščiai apskaičiuoti pajamas bei išlaidas. Vykdykite finansinius įsipareigojimus, jei jų turite. Pasistenkite nelįsti į skolas, mokykitės planuoti biudžetą. Labiau saugokite savo turtą nuo vagių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Iš ryto kažkas jums drums ramybę, gadins nervus. Gali pritrūkti kantrybės ir diplomatijos. Vėliau jau būsite pakankamai aktyvūs ir gana įtemptai darbuositės. gerai nusiteikę. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo.

Vandenis

01.21 - 02.19
Rytas nepalankus sveikatai. Gali strigti ir darbai, reikalai. Kamuos abejonės dėl neaiškios situacijos versle ar kitur. Neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalius reikalus. racionaliai planuokite savo veiksmus ir nepasitikėkite akla sėkme.

Žuvys

02.20 - 03.20
Rytas gana nesaugus. Subtiliau reikškite nepasitenkinimą, nepykite už konstruktyvią kritiką. Jums gali prireikti įtakingų pažįstamų ar draugų paramos. Kreipkitės į juos taktiškai ir diplomatiškai, bet visgi aiškiai, "nevyniodami į vatą".
Savaitės horoskopas
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Tiksli gimimo data atskleidžia informaciją ne tik apie žmogaus charakterį, pomėgius, bet ir rodo, kaip jis myli. Sužinoti, ar įsimylėjėlių pora suderinama, reikia vos kelių minučių. Visų pirma būtina parašyti savo ir partnerio gimimo datas: minutes, valandas, dieną, mėnesį, metus. Tada išrašyti vienetus ir dvejetus. Tuomet suskaičiuoti, kuris jų dominuoja kiekvieno partnerio gimimo datoje.
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (50)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (30)