Šiandienos horoskopas

Spalio 21 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Iš ryto nedelsdami padirbėkite. Popiet galite sulaukti svarbių asmenų dėmesio, pasiūlymų, arba staiga į gerą pusę pasikeis požiūris į priešingos lyties atstovą, partnerį, jam kažką pasakius ar padarius.

Jautis

04.21 - 05.20
Jums itin rūpės darbas, kolektyvo santykiai, taip pat neduos ramybės sveikata. Galite atnaujinti reabilitacinį gydymą, sveikatos tyrimus, grožio procedūras. Seksis stiprinti turtines pozicijas, tarpininkauti ar ieškotis tarpininkų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ką beveiktumėte, šiandien sugebėsite pasirodyti reikalingi, kompetentingi. Seksis kūrybinė veikla. Vakare šauniai praleisite laiką su mylimu žmogumi. O jei slegia laikina santykių krizė, šią spragą kas nors užpildys.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien labiausiai seksis visa, kas įprasta. Jeigu turite didelių ambicijų, bus nelengva įrodyti, kad esate verti jų realizacijos, tačiau energijos ir iškalbos nestokosite. Popiet visą dėmesį skirsite šeimai, buičiai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena bus kupina įspūdžių iš susitikimų ir žiniasklaidos. Kai kurios išgirstos pastabos turėtų padėti išspręsti pribrendusius prieštaravimus. Atsiras progų smagiai paflirtuoti ar net suvilioti patinkantį asmenį.

Mergelė

08.24 - 09.23
Mintys suksis apie pinigus, nuosavybę, pirkinius. Turbūt sėkmingai tarpininkausite versle arba patys gausite kokybišką paslaugą, prekę. Galite papildomai užsidirbti, bet ir lengvai išleisti krūvelę pinigų dėl savų ar svetimų užgaidų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Diena gali būti kupina nepaaiškinamų sutapimų ir paslapčių. Gali būti, kad jus aplankys įkvėpimas, ypatinga intuicija. Vakare labai trauks diskusijos, pasilinksminimai. Galite sublizgėti scenoje ar kūrybinėje veikloje.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jums reikėtų planuoti darbo ir poilsio laiką, nes tik tokiu būdu kažką nuveiksite ir diena nepraeis veltui. Vakare galbūt užsiimsite psichinėmis praktikomis, meditacijomis, joga.

Šaulys

11.23 - 12.22
Domins politika, įvairūs projektai, kitų žmonių mintys, jų požiūris į jūsų sumanymus. Jus gali aplankyti asmuo, turintis intriguojamą pasiūlymą. Keisis ribos, susijusios su draugyste ir meile. Galimas meilės nuotykis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien būsite pareigingi ir atsakingi. Augs profesinės ambicijos, noras būti gerai informuotiems. Pavyks susipažinti su dominančiu asmeniu, pasireikšti visuomeninėje veikloje ar politikoje.

Vandenis

01.21 - 02.19
Būsite komunikabilūs ir įdomūs. Galite gauti netikėtą žinią ar pasiūlymą, užmegzti pažintį, sulaukti svečių arba vykti viešnagėn. Turėsite progą padaryti gerą įspūdį įtakingam asmeniui.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikriausiai bus išbandytos jūsų galimybės, tiek psichologinės, tiek kitos. Sėkminga gali pasirodyti kažkokia investicija, ekonominis, finansinis manevras Trokšite komforto, žavės gražūs daiktai, bet vertėtų atidžiau rinktis prekes.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.)

Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.) (6)

Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (10 17-10 19)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!