Šiandienos horoskopas

Gruodžio 10 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Palankus metas kūrybinei veiklai, pristatymams. Džiaugsmo suteiks mylimi žmonės, gerų vilčių - geri pažįstami. Vakare galite gauti materialių dovanų arba jus praturtins naudingi patarimai.

Jautis

04.21 - 05.20
Jei galėsite atsiriboti nuo šurmulio, pabūti vieni arba pasirinkti romantišką intymumą dviese, pasijusite tikrai komfortiškai. Meditavimas, skaitymas, meninė kūryba atneš ypatingų potyrių bei minčių. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jūsų visuomeninis gyvenimas, ryšiai su kitais žmonėmis bus harmoningi, patirsite draugiškumą, dėmesį, o vieno pažįstamo žmogaus jausmai arba ketinimai gali nustebinti. Vakarą pasistenkite praleisti ramiai, visur laikantis saiko.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien netrūks emocinės įtampos, tačiau aplinkiniams atrodysite labai darbštūs, aktyviai reikšite iniciatyvą, kažko uoliai sieksite. Vakare nusimato draugiški susitikimai, kolektyvinės pramogos. Galite užmegzti pažintį.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jausite dvasinį pakilimą, būsite nusiteikę planuoti kelionę, naują veiklą. Galite susižavėti asmeniu, su kuriuo labiau suartėti yra sudėtinga dėl jus skiriančio atstumo ar kitų priežasčių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite kurti planus, susijusius su išvaizdos pakoregavimu, stambiais pirkiniais. Susitikimai, pokalbiai su žmonėmis, kurie linkę atvirai kritikuoti bei pragmatiškai patarinėti, šį kartą jums gali būti labai naudingi.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tai gali būti spalvinga diena, kupina jausmų, emocijų, informacijos. Be artimų žmonių, partnerio draugijos šiandien tiesiog dustumėte. Regis, jausitės dėkingi už jums parodytą dėmesį, suteiktą konsultaciją ar paramą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Kils noras kitaip susitvarkyti savo gyvenimą, buitį, pradėti laikytis dietos, keisti išvaizdą, gyvenimo būdą, atsikratyti netikusių įpročių. Atrodo, kad kai kas iš viso to jums pavyks.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jūsų gerą nuotaiką papildys kūrybinės energijos antplūdis. Galbūt kažkokia prasme įrodysite savo pranašumą. Vakare itin rūpinkitės sveikata.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikriausiai norėsis pakeisti ar pagražinti aplinką - perstatyti baldus ar kiek atnaujinti interjerą. Jauki aplinka išties teiks nusiraminimą, stiprins stabilumo jausmą. Gali papilnėti piniginė. Pasimatymas, kurio laukiate, pagaliau gali įvykti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikriausiai susitiksite su giminaičiais, bičiuliais, o galbūt jus aplankys ir gerbėjas, simpatija. Tai, ką sužinosite, išgirsite, suteiks peno vaizduotei, suintriguos, o gal ir atneš apčiuopiamos naudos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Neblogas metas savo dirbinių realizavimui ir dovanėlių kūrimui. Pasipelnymas galimas ir iš slaptos veiklos. Noriai dairysitės po parduotuves ir naršysite po internetą, ir galbūt susigundysite pirkti tai, ko neplanavote.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)