Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 02 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jeigu esate tam gerai pasirengę. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Arba pagaliau sukonkretinsite būsimą jūsų darbų įvertinimą, užsitikrinsite stabilesnes pajamas.

Jautis

04.21 - 05.20
Iki vidurdienio jausitės mieguisti, stokosite energijos, tačiau vėliau tapsite aktyvesni, kūrybingesni. Vakaras žada puikių emocijų, o galbūt ir populiarumo, pripažinimo.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Gal kiek per jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai. Tiesiog nepakenčiamas bus raginimas paskubėti ar kaip nors viešai reikštis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien daugiau pasieksite švelnumu ir solidarumu nei demonstruodami ambicijas ar valią. Įgysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą, tad galite būti įpareigoti spręsti sudėtingas problemas. Vakare turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį.

Liūtas

07.23 - 08.23
Planų ir idėjų vis daugės. Jūsų dalykinė iniciatyva išties bus įvertinta. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Pagerės santykiai su svarbiais jums žmonėmis, kolegomis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, patikimi. Verta pamąstyti apie tai, ar nereikėtų kelti kvalifikacijos, rimčiau mokytis užsienio kalbos. Palanku pasirašinėti sutartis su naujais verslo partneriais, ypač jeigu jie užsieniečiai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Trauks gastrolės po prekybos centrus, domins kainų skirtumai. Išradingai panaudosite brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Puikus metas išreikšti savo kūrybingumą, labiau susibičiuliauti su patinkančiais žmonėmis. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais bei klientais. Turbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis verslo perspektyvomis. Tai išeis į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti ar bent jau išsaugoti esamą finansinę padėtį.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien nestokosite kūrybiškumo, romantiško polėkio. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės, bendravimo su vaikais. Pabendrauti, iš širdies paplepėti tikrai bus apie ką ir su kuo. Galite išsiaiškinti intriguojamą paslaptį.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų bei problemų rate, kurias, nors ir be didelio džiaugsmo, bet vis dėlto turėtumėte gana nesunkiai išspręsti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi ypatingi interesai ar tikslai, kuriuos įgyvendinti padės kolega ar giminaitis. Tikriausiai tai jus pradžiugins.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė (4)

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (40)