Šiandienos horoskopas

Balandžio 29 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Įgysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Vakare turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį, atrasti įdomių užsiėmimų.

Jautis

04.21 - 05.20
Regis, jūsų dalykinė iniciatyva ir patirtis bus įvertinta. Turėtų sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos, santykiai su svarbiais jums žmonėmis.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, patikimi. Geras metas bent trumpam kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką. Arba tiesiog verta pamąstyti apie tai, ar nereikėtų kelti kvalifikacijos, mokytis užsienio kalbų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiuo metu būsite išradingi, panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales, juos perdarydami. Regis, aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Daug sužinosite ir išmoksite, bendraudami su dalykiniais partneriais ir klientais. Įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, užsidirbsite pinigų ir praplėsite požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jeigu teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis verslo perspektyvomis. Tai išeis jums į naudą. Galbūt keisite įvaizdį arba teirausitės dėl darbo. Kažkas įdomaus iš to gali išeiti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Santykiuose su priešinga lytimi atsiras daugiau aistros, kūniškumo ir mažiau ramybės. Seksis kūrybinė veikla. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, bendravimo su vaikais.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdienių klausimų bei problemų rate, kurias turėtumėte iš dalies ar visiškai gana nesunkiai išspręsti. Norima linkme gali pakrypti nuosavybės klausimas. Galbūt gausite lauktą atsakymą, patvirtinimą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Galėsite pasidžiaugti savo populiarumu, aplinkinių dėmesiu bei pagalba. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Kai ką įgyvendinti padės kolega arba giminaitis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją, užsitikrinti stabilesnes pajamas ar kt. Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jeigu esate tam gerai pasirengę.

Vandenis

01.21 - 02.19
Gana emocionali diena. Nesistenkite įtikti tiems, kurie jūsų nė nepastebi. Galite rasti svarbesnių užsiėmimų. Imkitės darbų, kuriuos jau seniai reikėjo atlikti. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti finansinę, buitinę padėtį.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jeigu kažkas įvyko ne pagal jūsų planą, neskubėkite daryti išvadų ir skaldyti iš degtuko vežimo. Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Gali būti, kad intuicija jums padiktuos gerus sprendimus.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 18 - 24 d.): emociškai jautri savaitė

Horoskopas savaitei (balandžio 18 - 24 d.): emociškai jautri savaitė

Emociškai jautri savaitė, kurios dienomis, nors ir įsisukę į kasdieninių darbų verpetą norėsime sustoti ir pagalvoti, kur bėgame, kur skubame. Kaip dažnai skubame gyventi, per gyvenimą lėkdami dideliu greičiu, nesurasdami laiko sustoti ir pasidžiaugti gėlės žiedu, parskridusių paukščių giesme, jus mylinčių akių žvilgsniu, artimo žmogaus rankų bei žodžių šiluma. Raskite šią savaitę tam laiko.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)