Šiandienos horoskopas

Spalio 26 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite tikėtis neįprastų įspūdžių. Galbūt gausite pasiūlymą dalyvauti tarptautiniame renginyje ar pan. Neverta per daug tikėtis - vilionės, pažadai gali pasirodyti nelabai realūs. Saugokitės sukčių, vagių, venkite svaigalų.

Jautis

04.21 - 05.20
Regis, išaugs jūsų apetitas materialiems daiktams, erotikai ir seksui, gardumynams, svaigalams. Nieko gero, jeigu iš draugų skolinsitės ar jiems skolinsite. Tikėtinos vagystės, ypač prekybos centruose. Tačiau džiugins meilė.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gali kilti nesusipratimų santykiuose su artimiausiais žmonėmis. Labai svarbu sušvelninti situaciją, skleisti gerumą bei šilumą. Tykos pavojai, jei piktnaudžiausite svaigalais, vaistais. Galima apsinuodyti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien pravartu labiau pasirūpinti sveikata, higiena. Tiktų grūdintis, sportuoti, tačiau krūvį didinkite atsargiai, kad nepakenktumėte sveikatai. Jokiu būdu nesėskite už vairo apsvaigę, mieguisti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai būsite nerūpestingi, atsipalaidavę, linkę atsukti nugarą įgrisusiems rūpesčiams. Kai kurie jūsų ar jūsų vaikų malonumai gali per daug kainuoti. Nepameskite piniginės, dokumentų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Panašu, kad šiandien pajusite keistą nuovargį, nesinorės bendrauti, daug kas erzins. Nepatartina vargintis išvykomis bei kontaktais, kurių nepageidaujate. Rinkitės šeiminę aplinką, mylimo žmogaus draugiją. Saugokitės vagių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Daug bendrausite, flirtuosite. Galite susitarti dėl trokštamo pasimatymo, kelionės ar pan. Vis dėlto svarbu neprarasti savitvardos kontaktuose, nes situacija bus nestabili ir galimas nemalonus netikėtumas. Saugokite sveikatą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jums labiausiai rūpės komfortas, grožis. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti namudiniais amatais, apdaila. Jei vyksite apsipirkti, labiau saugokite piniginę ir atidžiau rinkitės prekes, kreipkite dėmesį į kokybę.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikriausiai nuspręsite išsivaduoti iš inercijos ir imtis aktyvesnės veiklos, siekti patinkančio asmens dėmesio. Neforsuokite situacijos, nes galite pakliūti į kvailą padėtį. Saugokitės vagių ir patys nesukčiaukite.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Diena gali pasirodyti keista. Galbūt jausitės taip, tarsi kažkas tampytų jus už virvelių, verstų nerimauti dėl neįtikimiausių įsivaizduojamų grėsmių. Atsipalaiduokite, priimkite pasaulį ir savo likimą tokį, koks jis yra.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien galite pasirodyti publikai arba sublizgėti draugų kompanijoje. Jeigu kils ūpas dar labiau puikuotis, nė nepastebėsite, kaip kiti tuo pasinaudos: jūsų piniginė gali labai suplonėti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien viešumoje galite tikėtis priekaištų, kritikos. Mokėkite prisitaikyti prie aplinkinių, subtiliai atsižvelkite į aplinkybes. Tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Saugokitės vagių, apsinuodijimo.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.)

Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.) (7)

Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (10 24-10 26)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!