Šiandienos horoskopas

Liepos 28 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Dieną įtemptai darbuositės, siekdami papildyti savo piniginę ar gauti norimą rezultatą. Tačiau įmanomi nesusipratimai, kurie gali lemti nuostolį, pajamų šaltinio išgaravimą iš panosės ar kt.

Jautis

04.21 - 05.20
Regis, jausitės labai neramiai dėl kažkokio incidento ar artimo žmogaus bėdų, neadekvačių poelgių. Pasistenkite neprovokuoti agresijos, nes užteks menkutės kibirkštėlės, kad įsipliekstų grėsmingas gaisras.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien netrūks įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Bet bus dar blogiau, jeigu mėginsite kažką paveikti, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Klausykitės intuicijos ir sąžinės.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena gali atskleisti kai kurių santykių esmę. Galimai bus aptartos jūsų profesinės, visuomeninės ar politinės perspektyvos. Vakare itin venkite rizikos, avantiūrų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien daug norėsite, bet vargu ar išvengsite kliūčių. Galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, su kuriuo svarbu gerai sutarti, ims kelti griežtesnius reikalavimus, pretenzijas. Neįklimpkite į melą, intrigas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien įmanomas įtakingų žmonių palaikymas, užsieniečių komplimentai. Tačiau netiksli arba tyčia iškreipta informacija gali sukelti rūpesčių. Neužsnūskite prie vairo.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nepersistenkite siekdami savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje, antraip galite pakliūti į gana nemalonią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato bei garantijų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Rūpesčių gali kelti juridiniai reikalai, kažkokios derybos, dalybos. Nekaip gali baigtis finansinės avantiūros arba vedybinės ištikimybės laužymas. Kai kam pakvips skyrybomis. Gresia ir traumos, nudegimai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikės papildomai padaryti, perdaryti ar pan. Tačiau darbas ne bėda. Bus kur kas nemaloniau, jeigu sušlubuos sveikata, susitrukdys kelionė. Venkite svaigalų, neaiškios kokybės maisto, vaistų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jeigu pasinersite į kūrybinę veiklą, galėsite daug nuveikti. Tačiau nerimą kels tai, kad už dalį darbo gali nepavykti gauti užmokesčio arba kad sumažės pajamos. Bet kol kas tai tik spėlionės. Gali nuvilti kažkas iš draugų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tam tikra prasme galite pasijusti lyg perlieti šaltu dušu. Kažkokios viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų artimieji saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais, jausmais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tie, kurie susiję su informacija, transportu, darbo turės daugiau nei įmanoma atlikti nepriekaištingai. Stenkitės nekaltinti aplinkinių, jei jie jums nelabai padeda. Vakare verčiau išmeskite iš galvos visa, kas nemalonu.
Savaitės horoskopas
Paskutinės liepos savaitės horoskopas: viskas tiesiog žaižaruos

Paskutinės liepos savaitės horoskopas: viskas tiesiog žaižaruos (3)

Ugninga, energinga, emocinga savaitė. Kaip nuo kibirkšties užsidega laužas, taip Saulei keliaujant Liūto ženklu, stiprės aistros, Meilės troškulys, greitų rezultatų, aplinkinių dėmesio ir pripažinimo troškimas. Tai netikėtų sprendimų metas, kai galite atrasti savyje naujas kūrybines galias.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (8)