Šiandienos horoskopas

Spalio 26 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien nesitikėkite atsipalaidavimo. Gali tekti susirūpinti profesiniu įvaizdžiu, kvalifikacija. Su kolegomis, vadovybe vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Suneraminti gali sutrikusi sveikata.

Jautis

04.21 - 05.20
Seksis megzti naujas pažintis, vilioti priešingą lytį. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, stenkitės atsispirti keistoms pagundoms, aistroms. Kontroliuokite savo vaikus, kad šie neprikrėstų eibių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien nepatartina imtis neapgalvotų darbų, impulsyviai ir neįprastai elgtis. Tačiau neatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos seniai reikėjo atlikti. Juos tvarkydami remkitės sveiku protu.

Vėžys

06.22 - 07.22
Netikėti susitikimai, gauta informacija gali sukelti abejonių. Pasistenkite išsiaiškinti tikruosius jus dominančių žmonių motyvus, pageidavimus. Tikėtina parama, nauda iš socialinės sferos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galimi kažkokie įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba.Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Labai svarbu gerai suvokti jų ir savo interesus - jie gali būti jums nenaudingi.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves klastingos kitų žmonių replikos, jų nepritarimas jūsų nuomonei ar norams. Ieškokite kompromiso.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Geriausiai jausitės, jei šiandien galėsite lindėti savo kiaute ir nebūti už nieką atsakingi. Sunku ką nors pradėti, nuspręsti. Galbūt baiminsitės, kad į viešumą gali iškilti kažkokios paslaptys.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, lengvu pelnu ar asmeniniu populiarumu. Tačiau dėl lengvabūdiško poelgio galite pakliūti į keblią situaciją.

Šaulys

11.23 - 12.22
Regis, visą dieną būsite neramūs, nerasite vietos. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Venkite konfliktuoti su kolegomis. Pasisaugokite vagių, aferistų ir patys nesukčiaukite.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien į savo pačių moralę, tikslus gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Galbūt nepažįstamo žmogaus replika atskleis nesuvoktą tiesą. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga.

Vandenis

01.21 - 02.19
Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, iš jūsų pareikalaus to, kas jiems priklauso. Jeigu tvarkysite finansinius dokumentus, būkite itin atidūs, nes klaidos bus nuostolingos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gana nerami diena. Gali pasirodyti, kad nesiseka kitų žmonių vedžioti už nosies. Peržvelkite senus projektus, įvertinkite bebaigiamus darbus. Kažkuria prasme galite pasijusti nusivylę, apsigavę ar tiesiog išsisėmę.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)