Šiandienos horoskopas

Gegužės 28 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandieną sustiprės jūsų apetitas naujovėms, Nuobodžiauti neteks. Gali kilti noras aktyviau dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame ar pramoginiame gyvenimo verpete. Deja, vakaras jau gana nepalankiai veiks sveikatą ir nuotaiką.

Jautis

04.21 - 05.20
Verta užsiimti darbais, kuriems reikia kūrybingumo bei meilės. Ir pasistenkite, kad jūsų norai, jausmai atitiktų situaciją, būtų priimtini aplinkiniams. Niekur neužtrukite iki vėlumos, jeigu nenorite nemalonių staigmenų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Regis, jums netrūks optimizmo, norėsis išskleisti sparnus ir pakilti kiek aukščiau įprastos kasdienybės, priartėti link svajonių išsipildymo. Galbūt gausite žinią iš toli arba teks priimti ypatingus svečius.

Vėžys

06.22 - 07.22
Pasireikš sportinio azarto, rizikos, seksualumo motyvai. Gali atsitikti taip, kad skinsite "uždraustus vaisius”. Visgi bus geriau, jei nepasiduosite lengvabūdiškiems polėkiams ir pažadams.

Liūtas

07.23 - 08.23
Sukunkuliuos jausmai, troškimai. Smagu bus bendrauti su bendraminčiais, seksis taisyti pašlijusius santykius. Tačiau vakare kažkas gali labai sugadinti nuotaiką ar savijautą. Nieko gero, jei kelsite per didelius reikalavimus artimiesiems.

Mergelė

08.24 - 09.23
Produktyvi diena. Kaupkite informaciją, ją analizuokite. Jeigu jaučiatės kupini energijos, paskubėkite atlikti svarbesnius reikalus, rimtai padirbėti. Turbūt teks tvarkyti namų ūkio, turtinius reikalus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nusimato aktyvi veikla, intensyvus bendravimas. Renkite susitikimus, skirkite pasimatymus, organizuokite renginius, megzkite pažintis, rodykite savo išmanymą, talentus. Laukia žavi intriga.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jei tik leidžia galimybės, neblogai būtų praturtinti savo garderobą viena kita madinga detale arba pasirūpinti namų komfortu. Vakare jausite suirzimą, tad mažiau bendraukite.

Šaulys

11.23 - 12.22
Padaugės bendravimo su įvairiausiais žmonėmis. Protingos mintys bei idėjos šiandien bus būtinai įvertintos. Galite gauti intriguojamą informaciją. Jei būsite ramūs ir atviri, galite tikėtis malonių akimirkų, kurias atneš bendravimas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte gyvenamąją ar sodybos aplinką. Galite ką nors nustebinti originalia dovana, siurprizu.

Vandenis

01.21 - 02.19
Meilei, harmonijos atstatymui šeimoje ši diena kaip tik. Tiesa, dienos vidurys bus palankesnis kontaktams, pramogoms, kūrybinei veiklai nei vakaras. Vakare pajusite, kad patys nežinosite, ko norite, ir galbūt ieškosite sau problemų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Regis, gyvenimas jūsų nelepins. Galimos apgaulingos iliuzijos, neverta tikėtis kažkokio proceso tęstinumo. Pasitelkite kantrybę, santūrumą, pasistenkite susivokti savyje bei anksčiau eikite miegoti.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai

Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai (1)

Nuotykių, draugystės ir meilės savaitė.
Saulei keliaujant Dvynių ženklu, į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai. Tai laikas, kurį norėsime skirti vieni kitiems, kai seksis bendrauti, susipažinti, užmegzti draugystę, o kartu tai laikas, kai, Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, jūsų santykiai gali patirti ir tam tikrą patikrinimą jausmų gilumu, sąžiningumu ir pasiaukojimu.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)