Šiandienos horoskopas

Kovo 30 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Neblogų rezultatų galite tikėtis, jei kur nors vykstate sporto tikslais, tvarkote juridinius formalumus, ruošiate projektą. Gali megztis ir meilės romanas arba atsiras proga smagiai "paūžti", sublizgėti scenoje, renginyje ar pan.

Jautis

04.21 - 05.20
Noras gražiau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems, mylimam žmogui nepigiai kainuos, bet nenueis veltui. Regis, bus smagu padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais, pajusti vienam kito petį. Seksis meilės ir kūrybos fronte.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Neieškosite žodžio kišenėje, nestokosite sąmojo, ir tai prisidės prie jūsų sėkmės. Artimos aplinkos žmonės užvers jus pasiūlymais ir prašymais, o gal ir visokia informacija. Galite sulaukti viliojamo pasiūlymo, pakvietimo.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tikėtina maloni žinia, telefono skambutis arba susitikimas. Vis dėlto aktualiausi šiandien bus finansiniai ir turtiniai klausimai. Galbūt atsiras įsidarbinimo galimybė ar šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti naudingomis sąlygomis ir pan.

Liūtas

07.23 - 08.23
Būsite kupini pasitikėjimo savimi, didelių ambicijų. Pažįstamas asmuo jums gali pateikti pasiūlymą, susijusį su nauju projektu. Galbūt pradėsite intensyviau sportuoti, kurti arba leisitės ieškoti meilės nuotykių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite šiek tiek išsiblaškę, užsisvajoję. Gali būti nelengva laikytis darbų grafiko. Kita vertus, jums turbūt neįtikėtinai seksis meilės, kūrybos ar medicinos srityje. Leiskite įvykiams klostytis savaime, nieko neforsuokite.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Norėsis daugiau bendrauti, tapsite atviresni. Galimas naudingas susitikimas, kurio metu nuskambės nebloga idėja, pasiūlymas, o gal ir pažadas. Puiki diena komandinei veiklai, kolektyviniams projektams.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Regis, teks daug bendrauti, tvarkyti daugybę reikalų. Padaugės kolektyvinio solidarumo, aiškumo, ką ir kaip reikia daryti. Galite sudaryti palankią sutartį.

Šaulys

11.23 - 12.22
Neblogai reikalai klostysis santykių su užsieniu, teisėtvarkos, kultūros, aukštojo mokslo, tarptautinės komercijos, turizmo srityse. Seksis susipažinti su svetimšaliais, priimti iš toli atvykusius svečius ar patiems kažkur vykti, stažuotis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galimi naudingi ryšiai, pažintys, sandoriai. Tačiau tam, kad pasisektų, turite tvirtai žinoti, ko norite. Vis dėlto gana sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Džiugins meilė, aistra.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien situaciją stipriai reguliuos partneriai arba konkurentai. Reiktų padaryti kai kurias išvadas ir elgtis taip, kad kiti šalia jūsų jaustųsi jaukiai, saugiai, nepatirtų papildomos įtampos. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Pasistenkite tinkamai atlikti profesines pareigas, neišsisukinėkite nuo papildomų darbų, nenumokite ranka į pasiūlymus - jie išeis į naudą. Jeigu tik panorėsite, patirsite romantišką nuotykį, sublizgėsite scenoje ar papramogausite.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 30-balandžio 5 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 30-balandžio 5 d.) (1)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 06-03 08)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą

SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą  (17)

Senovės astrologai kreipdavosi į žvaigždes, ieškodami atsakymo į klausimą, dėl ko tam tikri akmenys pasižymi vienokiomis ar kitokiomis magiškomis savybėmis. Jie tikėjo, kad jūsų astrologinio ženklo įtaka sėkmei yra sustiprinama segint ar nešiojantis akmenį, kuris siejamas su žvaigždynu, po kurio ženklu gimėte.
Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos

Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos  (118)

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų  (24)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis  (86)