Šiandienos horoskopas

Spalio 23 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Diena bus gana įtempta emocine prasme. Turbūt teks aiškintis santykius tuomet, kai labiausiai šito nenorėsite. Gali prireikti geros kompetencijos, patirties ir išminties, kad atsispirtumėte nemaloniam spaudimui.

Jautis

04.21 - 05.20
Teks stipriau padirbėti. Rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, gamybinis brokas, higieninis patikrinimas. Verčiau kol kas neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Gali išryškėti sveikatos arba asmeninių santykių problema.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien galimos nemažos išlaidos savęs ar savo veiklos reprezentavimui, kelionei. Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš mylimo žmogaus, jei tai jam sudaro didelių keblumų ar širdgėlos. Nieko gero nežada lengvabūdiški nuotykiai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nerami atmosfera nusimato namuose ir darbe. Norėsis pabėgti nuo problemų ir dėmesio. Nė nepastebėsite, kaip dėl pramogos, pasimatymo ar vaikų kaprizų išgaruos nemaža pinigų sumelė.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai šiandien prisiklausysite replikų, komentarų. Kitų žmonių nepakeisite, tad bent jau patys venkite dalinti kategoriškus patarimus, kritikuoti aplinkinius. Verčiau neikite į parduotuves, jei norite atsispirti pagundai išlaidauti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Ši diena nepalanki finansinei ir verslo rizikai. Venkite lįsti į skolas, imtis abejotinos veiklos, sudarinėti neaiškius sandorius. Jūsų dėmesio reiškimas, komplimentai kažkam gali sukelti įtarimų, kad už to slypi naudos motyvai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nebloga diena, jei neturite rimtų finansinių problemų. Vis dėlto neskubėkite sudaryti rizikingo verslo ar bankinio sandorio, net jei viskas skambės patraukliai. Verčiau aplenkite prabangias parduotuves - kam tas nervų išbandymas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Būtų geriau, kad šiandien neapsikrautumėte darbais, vengtumėte įtampos. Nepulkite į naujus meilės ryšius, jei tuo galite sugadinti senuosius. Jie vėliau pasirodys ne tokie patrauklūs, kaip dabar gali pasivaidenti dėl vidinio meilės poreikio.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, negrąžintas skolas, įrodinėti savo kompetentingumą, moralumą. Nesivelkite į apkalbas, finansines avantiūras. Nepirškite kitiems savo patarimų, nes jie gali pasirodyti niekam tikę.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Sugebėsite energingai darbuotis, organizuoti. Tačiau kažkam nepatiks jūsų valdingumas ar tikslai. Regis, išties neieškosite subtilaus žodžio, jeigu reikės ką nors įrodyti. Tačiau jūs dėl savo nesėkmių kaltinsite aplinkinius.

Vandenis

01.21 - 02.19
Reikės ryžto ir kompetencijos, kad tai išsiaiškintumėte ir pakovotumėte už savo interesus. Be to, gali tekti kažkam duoti "duoklę". Tokie dalykai bei protekcijos, piktnaudžiavimai tarnybine padėtimi nieko gero nežada.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galite turėti išlaidų ar rūpesčių, susijusių su kokio nors broko pašalinimu, rekonstrukcija. Galbūt kur nors vyksite darbo, mokslo arba gydymosi tikslais. Pasirūpinkite lėšų ir dokumentų saugumu.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.)

Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.) (6)

Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (10 17-10 19)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!