Šiandienos horoskopas

Liepos 07 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Slapta veikla gali duoti apčiuopiamą rezultatą. Tačiau nederėtų apgaudinėti, sukčiauti - tai pakenktų ne tik jūsų įvaizdžiui. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su kitų, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių, uždelsimo.

Jautis

04.21 - 05.20
Nusimato naudinga išvyka, svarbus pokalbis, susitarimas, pasiūlymas. Būsite gana išradingi bei energingi ir darysite didelę įtaką kitiems. Galimos neblogos permainos darbe ar kitur.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien nebus kada ilsėtis. Jei žiopsosite ir delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai arba teks keisti numatytus planus. Tačiau svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų nuoseklumas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Naudinga gali pasirodyti kelionė arba bendras projektas su užsieniečiais, įtakingais partneriais. Panašu, kad jums pavyks sustiprinti savo autoritetą. Galimos meilės romano užuomazgos. Įmanomas kūrybinis ar kitoks laimėjimas.

Liūtas

07.23 - 08.23
Iš pažįstamo žmogaus gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus. Ne pro šalį būtų išsiaiškinti su partneriais ar draugais finansines problemas, aptarti skolinimosi, kreditavimo, paramos galimybes.

Mergelė

08.24 - 09.23
Aplinkybės turėtų būti jums palankios, jeigu mėginsite įrodyti savo teisybę, atsikovoti prarastas pozicijas. Seksis rasti naujų partnerių, padėjėjų. Svarbu nepasirodyti neapsisprendusiems.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Gali išsispręsti aktualus klausimas, susijęs su darbu, verslu ar nuosavybe. Tarpininkavimas ar investicija turbūt pasirodys naudingi ir suteiks jums naujų galimybių. Drąsiai galite derėtis dėl finansinių dalykų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Diena žada romantišką polėkį, išaugusį kūrybingumą. Sunku bus atsiginti nuo koketiškų priešingos lyties atakų. Atrodo, kad sugebėsite suderinti intensyvią darbinę veiklą bei stiprius jausmus, kurie neliks be atsako.

Šaulys

11.23 - 12.22
Galite pajusti didelį kai kurių asmenų nepasitikėjimą arba patys įtariai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Vikriai suksitės darbe, kad turėtumėte daugiau laiko sau ir šeimai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite vykti į netolimą kelionę, sudaryti sutartis, reklamuotis. Bet kuriuo atveju nusimato renginių, susitikimų. Nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos. Vakarą skirkite šeimai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Diena bus gana rami, harmoninga. Galite imtis naujos veiklos, tartis dėl verslo, nekilnojamojo turto reikalų. Turbūt pavyks pagerinti išorinį savo įvaizdį ir laimėti aplinkinių simpatijas. Tikriausiai tam tikra prasme pasijusite praturtėję.

Žuvys

02.20 - 03.20
Palankus metas viskam, kam tereikia iniciatyvos ir darbštumo. Dėl susiklosčiusių aplinkybių galite atsidurti dėmesio centre. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su karjera, meile.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 6-12 d.): puikus laikas stiprinti meilei ir santykiams

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 6-12 d.): puikus laikas stiprinti meilei ir santykiams (2)

Švente prasidėjusi savaitė atsipalaidavimo nuotaika persmelks ir vėlesnes dienas. Artima Jupiterio ir Veneros kelionė stiprins ir gilins meilės jausmus, padės kurti ilgalaikius tarpusavio santykius. Marso kelionė Vėžio ženklu įkvėps tvarkytis namus, rūpintis namiškių interesais. Šią savaitę leiskit sau truputį atsikvėpti ir džiaugsmingiau pažvelgti į dabarties patyrimus.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 12 - 06 14)

Ką žvaigždės atneš tau antrąjį vasaros savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Šį kartą pabandysime bent jau apytiksliai išsiaiškinti, ko nori skirtingų charakterių vyrai. Žvejai žuvis skirsto į tas, kurios plaukioja paviršiuje ir giliavandenes – ir jų žvejybos būdai stipriai skiriasi.
Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)