Šiandienos horoskopas

Balandžio 24 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite gauti komercinį pasiūlymą, susitarti dėl kredito, piniginių atsiskaitymų. Kažkokių galvosūkių jums gali sukelti kolega ar įtakingas asmuo. Galite užmegzti svarbių ryšių.

Jautis

04.21 - 05.20
Išgirsite įvairių gandų, apkalbų. Tačiau ir jums netrūks sugebėjimo regzti intrigas, manipuliuoti. Galite prišnekėti, ko nereikia. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, būkite korektiški.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galima informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite ir iš seno gerbėjo.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite darbingai nusiteikę. Rūpės tvarka, higiena. Jei teks bendrauti su viršininku ar visuomene, aiškiai parodysite, kad esate neabejingi įvykiams darbe, šalyje. Galite užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jums nestigs optimizmo, pasitikėjimo savimi. Galbūt sudalyvausite renginyje, kuris jus išgarsins ar pridės populiarumo. Dėmesio, išlaidų ir kantrybės pareikalaus vaikai.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus, imtis ūkinių darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Jei turite finansinę ar psichologinę problemą, pasitarkite su specialistais.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Diena gali būti produktyvi, jei nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į aplinkinių nuotaikas, replikas. Puikiai dirbs jūsų galva ir liežuvis. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo sutartį.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Neblogai tvarkysite verslo bei piniginius reikalus. Galbūt pasitaikys proga papildomai užsidirbti. Seksis pasirašinėti sutartis, bendrauti su viršininkais, kolegomis, klientais.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums seksis sublizgėti kūrybos, meno, pramogų verslo srityje, arba nenuvils rezultatai prekybos bei su informacija, ryšiais, vaikais susijusioje veikloje. Nusimato kvietimas į renginį ar pasimatymą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jeigu kažkokia situacija staiga keisis, įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nesutrikti, pasitikėti savimi. Jei turite nors kiek laisvo laiko, nepatingėkite pasirūpinti buitimi, kai ką sutvarkyti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Gali atsirasti neatidėliotinų reikalų. Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, trauks kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite gauti intriguojantį pasiūlymą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gana produktyvi diena. Galite gauti atlyginimą arba papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Puikiai seksis tvarkytis ir buityje, prekiauti, spręsti turtinius reikalus.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)