Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 31 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikėtinas kūrybinis polėkis, sportinis azartas. Regis, ir gerbėjų dėmesio stygiumi negalėsite skųstis. Tačiau tikėtinos ir nemalonios staigmenos. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones bei augintinius.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių keliamų reikalavimų arba jų kategoriškumo. Patinka ar nepatinka, turėtumėte susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais. Saugokite vaikus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtini gausūs kontaktai, netikėtumai, naujienos. Bus gana nelengva įtikti aplinkiniams - jie tikėsis kažko daugiau nei jūs galite pasiūlyti. Bus geriau, jei nepradėsite aiškintis, o pasitelksite subtilų humorą ir vidinę ramybę.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena bus su aštrokais prieskoniais. Jūsų materialiniai, turtiniai planai gali pakibti ore dėl laiku negauto honoraro, kredito, apmokėjimo, palūkanų, skolos ar pan. Pasitelkite kantrybę, būkite solidaresni su artimaisiais, kolegomis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jausite tam tikrą jausmų ir reikalų nestabilumą. Visgi galite energingai pulti realizuoti ne visai realias idėjas. Kai kas pavyks, kai kas nepavyks, tačiau pabandžius bent jau nekils graužatis dėl galimybių neišnaudojimo. Saugokite širdį.

Mergelė

08.24 - 09.23
Gali būti, kad jūsų vidinė būsena trukdys tinkamai vykdyti dienotvarkę, įsipareigojimus. Jei leisitės valdomi emocijų, atidėliosite būtinus reikalus, vizitus, galite kažką negrįžtamai prarasti. Venkite kvailai rizikuoti, skleisti gandus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nusimato ir linksmybių, ir susirūpinimo. Nepalanki diena pinigų skolinimui, naujoms investicijoms. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką taktiškai nutylint.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien venkite naujų eksperimentų versle, neskubėkite sudarinėti neapgalvotų sutarčių ar spontaniškai nutraukinėti seniau sudarytas. Patartinas stabilumas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtini sumanymai ar pasiūlymai, susiję su kelionėmis, užsienio ryšiais, mokslu, kvalifikacija. Galite gauti reikiamą informaciją. Galbūt iškils svarbaus apsisprendimo būtinybė.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tesėkite senus pažadus, vykdykite įsipareigojimus. Naujoves subrandinkite, neskubėkite investuoti, skolinti pinigų. Jei turite negrąžintų skolų, derėtų atsiskaityti su kreditoriais. Pasisaugokite įvairių provokacijų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandieną jūs galite kai ką sugadinti tiek santykiuose, tiek karjeros reikaluose. Nuo rizikingų veiksmų kol kas susilaikykite. Bent jau iki tol, kol aiškiai nusistovės norai bei jausmai ir nebebus svyravimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kai kurie darbiniai įsipareigojimai kels didelį rūpestį. Mažai bus paisoma jūsų nuomonės, nuopelnų, tad gali susikaupti daug nepasitenkinimo. Galbūt nuspręsite keisti gyvenimo būdą ar veiklos sritį.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 29 - rugsėjo 4 d.): aštrių pojūčių savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 29 - rugsėjo 4 d.): aštrių pojūčių savaitė (1)

Sudėtingo, aštrių pojūčių astrologinio fono žiedinio Saulės užtemimo Mergelės ženkle savaitė. Pirmosios dienos tinkamos anksčiau pradėtų darbų, projektų užbaigimui. Apibendrinkite pasiektus rezultatus, įvertinkite įdėtas pastangas, o taip pat padarytas klaidas ir klaidingus pasirinkimus. Tai padės jums suvokti savo darbo prasmę, pamatyti, kokioje kelio atkarpoje esate.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)