Šiandienos horoskopas

Balandžio 19 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Turbūt blaškysitės, bandydami išsiaiškinti santykius ir jausmus. Minutėlei persikelkite į svetimą kailį - tai turėtų padėti išspręsti nesutarimus. Ir neskubėkite nutraukti santykių, jeigu kažkas šiandieną nesugebės jums įtikti.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite susidurti su netikėta dilema - nutylėti, meluoti ar vis dėlto atskleisti jausmus, faktus. Nepagailėkite pastangų harmonizuoti santykius su artimos aplinkos žmonėmis. Saugokitės seksualinės bei kitokios prievartos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Rūpės pramogos ir pasimatymai. Atsipalaiduoti išties pravartu, kad įgautumėte daugiau energijos, kūrybingumo. Tačiau jauskite saiką ir atsakomybę. Venkite niekinti tuos, kurių nuomonė yra kitokia nei jūsų. Saugokite sveikatą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Stokosite darnos, ramybės. Iš namiškių reikalausite didesnio atsakomybės jausmo, kantrybės, atsargumo. Galite kažkur dalyvauti kartu su bendraminčių kompanija. Tai nepigiai kainuos. Nerizikuokite savo ir kitų sveikata, reputacija.

Liūtas

07.23 - 08.23
Panašu, kad jus nustebins netikėtas pranešimas, draugo, giminaičio skambutis. Ir artimos, ir tolimos kelionės šiandien jums gana pavojingos. Padarinių gali sukelti klaidos, padarytos dėl jūsų užsispyrimo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite linkę pataikauti savo ar kitų ydoms, silpnybėms. Deja, noras erzinti, pavyduliauti gali jums pakenkti. Nederėtų aiškintis santykių su mylimu žmogumi. Verčiau parodykite geranorišką dėmesį, dosnumą. Neklimpkite į skolas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Įmanomas netikėtumas, nelaukta permaina. Pasijusite draskomi prieštaringų emocijų, jausmų. Galite nusivilti jums svarbiu asmeniu. Nereaguokite aštriai, jei jums kažkas pasirodys nepriimtina, būkite dėkingi už gerus ketinimus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai atsiras painių, neatidėliojamų reikalų ir nebūsite apsaugoti nuo klaidų. Jas gali lemti neapdairus elgesys, netinkamas bendravimo stilius. Regis, atiduosite daugiau, nei gausite. Negailėkite, jei tai duodate artimiesiems.

Šaulys

11.23 - 12.22
Aktualūs bus ne tik asmeniniai, bet ir visuomenės reikalai. Pagalvokite, ar ne per daug ketinate imtis ant savo pečių. Panašu, kad apims romantiškas jaudulys. Galite nukentėti dėl lengvabūdiško elgesio. Skirkite dėmesio higienai, grožiui.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena gali priminti kai kurias gyvenimo pamokas ir laimėjimus, padarinių grandinę. Regis, nenoriai taikysitės su tuo, kad grožis ir malonumai nepigiai kainuoja. Venkite žaisti azartinius žaidimus, rizikuoti turtu, sveikata.

Vandenis

01.21 - 02.19
Diena nenuvils, jei geranoriškai bendrausite, mokėsite naudotis informacija, pastebėsite detales, nežaisite kitų žmonių jausmais. Kritiškai įvertinkite savo santykius, poelgius.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nevertinkite visko vien iš materialiosios pusės ir nerizikuokite dėl laikinų vertybių. Prieš lįsdami į avantiūras ir skolas, gerai pasvarstykite, ar tai būtina. Vakare labiau grės traumos, tad būkite kuo atsargesni.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 20-26 d.)

Horoskopas savaitei (balandžio 20-26 d.) (2)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 17-04 19)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)

Kaip jūsų horoskopo ženklas veikia dietos sėkmingumą? Pasirodo, vieniems Zodiako ženklams reikia vengti cukraus, kitiems – atsisakyti alkoholio, o tretiems privalu daryti aerobikos pratimus. Apie tai, kaip ženklas veikia mitybos įpročius, pasakoja garsi astrologė Gillian Knowles.
Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi

Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi  (14)

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi  (32)

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas  (48)