Šiandienos horoskopas

Liepos 31 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būsite linkę laviruoti, gudrauti, ypač jeigu aiškės, kad jūsų ir kitų žmonių interesai nesutampa. Tikėtinas pokalbis, kuris jums suteiks svarbios informacijos. Galimos tiek malonios, tiek nemalonios staigmenos.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien prioritetu jums taps ūkiniai ir dalykiniai planai, susitikimai. Tačiau rasite laiko ir flirtui, meilei. Galbūt įsigysite tai, ką seniai planavote. Nesunkiai užkariausite patinkančio asmens simpatijas.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Būsite labai emocionalūs, neramūs, vis galvosite apie tai, ką veiksite vakare ar savaitgalį. Šį vakarą jums gali pasisekti realizuoti kūrybinį sumanymą, laimėti publikos ar patinkančio asmens simpatijas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Drąsiau ieškokite galimybių permainoms, susijusioms su namų ūkiu, verslu, didesniu uždarbiu. Jūsų pastangos pagerinti savo ar kitų gyvenimą nenueis perniek. Regis, vakarą skirsite šeimai, daug triūsite virtuvėje.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nuo pat ryto jausite augantį optimizmą, į galvą lįs mintys apie ateitį, perspektyvas. Vakaras bus ypač dosnus tiems, kuriems Dievas nepagailėjo proto, iškalbos ir apsukrumo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Emocijos jumyse virte virs. Regis, perdėtai nerimausite net dėl buities dalykų. Ne vienas iš šeimos narių, giminaičių ar draugų bus pasirengęs jums padėti, jeigu tik parodysite deramą dėmesį, parodysite, kad vertinate jų pastangas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šią dieną mieliau leistumėte vienumoje, be šurmulio, dėmesio. Tik į vakarą suaktyvėsite, panorėsite stipresnių potyrių bei įspūdžių. Tik nedarykite spaudimo, nekelkite ultimatumų partneriui, artimiesiems.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Ši diena žada įdomių susitikimų, prasmingų pokalbių. Turbūt ypatingai veiksite priešingą lytį. Tačiau antroje dienos pusėje pavargsite. Vakare nurimę galite patirti stiprią nuojautą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Dieną būsite rimtai nusiteikę, gal net paniurę. Jeigu dirbate, o ne atostogaujate, dalykiškumas pravers. Vakaras žada pramogas, romantiką. Vilios meilės avantiūros. Lengvabūdiška rizika nieko gero neatneš.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gali būti, kad ruošiatės svarbiam renginiui ar kelionei. Laukimas, planavimas kels tam tikrą įtampą, bet stimuliuos ir jausmus, norą padaryti įspūdį, sužavėti, patirti naujų potyrių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galite susidurti su pasirinkimo dilema investuojant, vykdant reformas, perkant ar parduodant. Venkite elgtis neatsakingai - ir kitiems, ir jums bus geriau, jeigu viskas vyks pagal nustatytas taisykles, laikantis etikos ir moralės.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nekankinkite savęs beprasmiškais spėliojimais, įtarimais meilės sferoje - ramiai išsiaiškinkite santykius. Vakare likite įprastoje aplinkoje, neieškokite nuotykių, venkite neplanuotų išlaidų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.) (3)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei! Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 18 - 07 20) (1)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (23)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (104)