Šiandienos horoskopas

Liepos 20 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien galimi nelengvi pokalbiai. Teks ieškoti kompromiso, o tai nebus lengva. Jeigu sklandžiai susitarti nepavyks, galite pakliūti į aklavietę. Atsargiai už vairo, nes gresia avarijos.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien būtų nenaudinga kelti į viešumą finansinius nesklandumus, skolinti(-s) arba mėginti gauti papildomų pajamų, nes viskas gali pakrypti jūsų nenaudai. Dėl viso pikto labiau pasisaugokite vagių, aferistų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien galite tikėtis išskirtinio dėmesio, bet jis nebūtinai bus malonus. Galite įsivelti į nemalonų barnį, viešai pasakyti tai, ko nederėtų, susipainioti savo pažiūrose, sukelti avarinę situaciją ar kt.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite gana nepraktiški, linkę į saviapgaules ir pesimizmą. Galbūt kažkas nepateisins jūsų slaptų vilčių arba pasirodys, kad jums reikia skubiai susirūpinti sveikata. Gali tekti atkentėti už senas klaidas, neatsargiai leptelėtas frazes.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nelengva diena, nes nusimato ginčų bei varginamų reikalų. Susikirs nuomonės ir interesai. Jums atrodys, kad žmonės, kurie jums labiausiai rūpi, nėra pakankamai draugiški ir patikimi. Gali šokiruoti nedoras draugo poelgis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Dėl trikdžių darbe, versle ar kitur tikriausiai bus mėginama suversti kaltę bei atsakomybę jums. Stenkitės nesiblaškyti ir nedaryti skubotų sprendimų. Atsargiau elkitės su technika, elektra ir kelyje.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite sulaukti laiško ar žinios iš užsienio arba švietimo įstaigos, bet ne tokios malonios, kokią vylėtės gauti. Galbūt susvyruos įsidarbinimo ar atostogų planai, partnerystės viltys.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nerizikuokite nei savo santaupomis, nei bendrais verslo pinigais. Galite sulaukti priekabaus finansinės veiklos patikrinimo, sankcijų, pelnytų priekaištų. Prekiniuose-piniginiuose reikaluose šiandien lengva apsirikti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nervins konkurentų, oponentų triumfas arba kol kas dar tik jų nemalonūs išpuoliai. Tikėtinas kartų konfliktas, nesusikalbėjimas su kitokio amžiaus bei mąstymo žmonėmis. Saugokitės nelaimingų atsitikimų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nelengva diena. Jeigu nesiimsite atsargumo priemonių, galite neišvengti sveikatos pablogėjimo, emocinės krizės arba apmaudžių klaidų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Būsite energingi, darbingi, sportiški, sieksite greitų rezultatų. Kaip paprastai būna, skubėjimas ir impulsyvumas gali pakenkti. Saugokite save ir vaikus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien bus sunku susikaupti, racionaliai mąstyti. Solidžioje draugijoje jausitės nesmagiai. Šeimoje šilumos bei paguodos taip pat neverta tikėtis.
Savaitės horoskopas
Moteris

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 17–23 d.): laukia įdomus metas

Šią savaitę, galime sakyti, kad, tarsi trumpam prasiveria virš mūsų dangus, kai mūsų maldos ir prašymai gali būti greičiau išgirsti, kai palanku garsiai ištarti tai, ko jūs labiausiai trokštate, ieškoti artimųjų supratimo ir palaikymo.