Šiandienos horoskopas

Lapkričio 23 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nelengva diena, nes kiekvienas žodis, gestas gali lemti kažkokį posūkį. Galimi rūpesčiai per nepažįstamas moteris, beprasmės išlaidos. Vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas naujoves, peršamus pirkinius. Vien gražių norų sėkmei neužteks.

Jautis

04.21 - 05.20
Jausite didelį norą kažką pirkti, rekonstruoti. Neskubėkite išlaidauti - neapsimokės. Sulauksite priekaištų, jeigu nepakankamai dėmesio skirsite šeimai, antrajai pusei. Gali pradėti griūti tai, kas jau pastatyta ir sureguliuota.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Būsite orientuoti į santykius, harmonijos paieškas. Jautriai reaguosite į partnerio emocijas. Galbūt mėginsite įrodinėti savo teisumą. Tiesiog artimiesiems skirkite kuo daugiau dėmesio, kad jų neapimtų jausmas, jog atstumas tarp jūsų didėja.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena užvers ūkiniais rūpesčiais. Galbūt mėginsite laikytis dietos, nes pasijusite nusivylę savo išvaizda. Tai mažins romantišką polėkį ir didins emocinę įtampą. Gali paūmėti lėtinė liga arba vyksite aplankyti ligonio.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jeigu jums rūpi pataisyti pašlijusius santykius, atkurti nutrūkusius ryšius, reikia geranoriškumo ir takto, o ne išsipūtusios piniginės, kaip kartais galvojate. Tačiau, jei išsisukinėjate grąžinti skolą, jūsų gerbėjas gali prarasti jums pagarbą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jums itin rūpės nuosavybės, materialinio gerbūvio klausimai, jaudins artimų žmonių problemos, bėdos. Daug nedirbkite, pailsėkite, pabendraukite su šeima. Gerai atpalaiduotų kulinarija, meistravimas, rankdarbiai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Gera diena, tačiau svarbu išlikti sąžiningiems sau ir tiems, kuriuos mylite. Galite vykti į svečius arba pasikviesti ką nors. Nepraleiskite progos atitaisyti skriaudą, atsiprašyti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien rinkitės uždarą, rafinuotą bendravimą. Tai leis jums nepervargti bei apsisaugoti nuo nereikalingų rūpesčių, apkalbų. Būkite atidesni vaikams. Jų baimės gali būti ne be pagrindo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Kas buvo slapta, dabar gali tapti akivaizdu. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo. Verčiau nesistenkite dominuoti, per galvas, antraip gali susikomplikuoti jums svarbūs santykiai. Pasirūpinkite artimaisiais.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jūsų ambicijos gali būti nepamatuotos. Būkite realistai ir blaiviai vertinkite savo galimybes. Derėtų pasistengti prisitaikyti prie tų, nuo kurių vienaip ar kitaip esate priklausomi. Nepamirškite, kad lengva sugriauti, bet sunku atstatyti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Bus daug šurmulio, prieštaringų nuotaikų. Norai gali neatitikti galimybių, todėl įmanomas dvasinis diskomfortas. Derėtų pasimokyti iš žmonių, patyrusių panašias situacijas. Geriau seksis, jeigu sugebate eiti į kompromisus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikriausiai jus labai domins politinės peripetijos. Augs ambicijos, noras kontroliuoti situaciją bei aplinkinius. Kuo ryžtingiau elgsitės, tuo nepatikliau į jus reaguos aplinkiniai. Reikėtų vengti pabrėžti savo išskirtinumą bei kritikuoti kitus.
Savaitės horoskopas
Sveikatos horoskopas (lapkričio 17 - 23 d.)

Sveikatos horoskopas (lapkričio 17 - 23 d.)

Sužinokite, ką žada jums sveikatos horoskopas šią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Tiksli gimimo data atskleidžia informaciją ne tik apie žmogaus charakterį, pomėgius, bet ir rodo, kaip jis myli. Sužinoti, ar įsimylėjėlių pora suderinama, reikia vos kelių minučių. Visų pirma būtina parašyti savo ir partnerio gimimo datas: minutes, valandas, dieną, mėnesį, metus. Tada išrašyti vienetus ir dvejetus. Tuomet suskaičiuoti, kuris jų dominuoja kiekvieno partnerio gimimo datoje.
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (50)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (30)