Šiandienos horoskopas

Vasario 25 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Ši diena žada susitikimus su draugais, kolektyvinius renginius. Sustiprės dramatiškumo pojūtis, trauks pramogos. Vis dėlto prireiks valios jėgų, atidumo, kad nepakenktumėte sau ar kitiems.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena gali būti produktyvi, jei rimtai stengsitės. Darykite gerus darbus, padėkite, kam galite, bet nelaukite nei padėkos, nei liaupsių. Galbūt ir jums bus suteikta naudinga paslauga.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite atsidurti nepažįstamų žmonių draugijoje. Tikriausiai gims iliuzijų, susijusių su ateitimi. Galite daug prarasti, jei būsite patiklūs arba jei neatsispirsite norui svaigintis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Ne visi, žadantys paramą ir palaikymą, yra nuoširdžiai pasirengę padėti. Atiduoti jums gali tekti kur kas daugiau. Pavojai gresia kelionėse.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ši diena bus kupina emocijų ir vidinių dramų. Tuo pačiu metu kažkas džiugins, jaudins, o kažkas kels skausmingus išgyvenimus, nerimą. Gali ateiti suvokimas, kad kažką reikia taisyti ar keisti. Saugokitės traumų, nelįskite į aferas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena bus gana ūkiška. Atsiras nenumatytų problemėlių, rūpesčių. Nedžiugins sveikata ir bendravimo keliama įtampa. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir kitų žmonių psichologines reikmes. Nekenkite sau ir kitiems.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika ir laisvalaikio kokybė. Pasistenkite reikšti tik gerus jausmus ir venkite priekaištauti, įtarinėti. Saugokite sveikatą - jai gali iškilti didelis pavojus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien nepalanku spręsti svarbius reikalus, ieškoti didelių kompanijų, nuotykių. Geriausiai laiką praleisite su šeima, žinoma, jei neprovokuosite barnių dėl niekų. Labiau saugokite nuo pavojų savo vaikus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ši diena gali atnešti ir malonių, ir nemalonių žinių bei kontaktų. Nebūkite kategoriški, jei kažkas jums nepritars ar prieštaraus. Geriau būtų ramiai išklausyti, ko nori jūsų šeimos nariai. Didesnė gaisro, avarijų tikimybė, tad būkite atsargūs.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite gauti viliojamą pasiūlymą, papildomai užsidirbti pinigų arba įsigyti vertingą daiktą. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Gali apimti nostalgija dėl anksčiau turėto stabilumo. Atsargiai kelyje.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galite sužinoti paslaptį arba išsiaiškinti tai, kas seniai brendo jūsų pasąmonėje. Tikėtinas neįprastas, sukrečiantis potyris. Venkite svaigalų, nes per juos galimi nemalonumai. Saugokitės sukčių, vagių.

Žuvys

02.20 - 03.20
Neaptarinėkite su visais savo sumanymų - galimos klastos, intrigos. Venkite triukšmingų renginių. Geriau jausitės ir mažiau pralošite, jei pabūsite vieni su savo mintimis. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)