Šiandienos horoskopas

Kovo 04 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien galite sužibėti savo gabumais, patrauklumu. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš priešingos lyties. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Priimkite - nesigailėsite. O dėl verslo sprendimų kol kas susilaikykite.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniuose reikaluose. Tačiau kol kas susilaikykite nuo administracinių, politinių sprendimų, nes nebūsite objektyvūs. Jausite meilės troškulį, bet turbūt vengsite artimo kontakto dėl užplūdusių abejonių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gera diena trumpoms išvykoms, pasitarimams, flirtams. Tikėtinas komercinis susitarimas, laukta informacija per žiniasklaidą, artimus žmones. Tik nederėtų aklai pasikliauti gandais bei nepažįstamo asmens nuomone.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, apsipirkimui. Gali užsimegzti dalykiniai, verslo, o gal ir kitokie ryšiai. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį. Neprovokuokite pavydo scenų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galite įsitraukti į naują verslą arba jį projektuoti drauge su būsimais partneriais, vykti į kelionę. Tačiau reikia ypatingo apdairumo, ypač jei veikiate kaip politikai, vadovai. Džiugins meilė.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena palanki socialinei, meninei veiklai. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels jaudinamas viltis. Tačiau lengva suklysti, renkantis ateities kelius, laikant egzaminus, sprendžiant moralines dilemas. O suklydus ištaisyti bus beveik nerealu.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien galite patirti malonių akimirkų. Turbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų, gerbėjų išgirsite kažką malonaus. Tikėtina jaudinama meilės avantiūra, įdomus renginys. Tik venkite kelti pavydo scenas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Teks rimtai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais, senais bičiuliais. Labai svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite labai neatsparūs meilės fluidams ir pagundoms. Galite žaibiškai įsimylėti, užmegzti audringą romaną. Tikėtina sėkmė tarptautiniame projekte, konkurse ar pan. Galite gauti gera lemiančių žinių iš aukštesnės institucijos.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikriausiai mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Neskubėkite pulti į euforiją dėl gražiai skambančių pažadų, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek. Nerizikuokite tuo, kas jums brangu.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tvarkykite dalykinius, nuosavybės reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo, juridinės ar verslo konsultacijos. Plykstels meilės aistra, jeigu tik priimsite netikėtą iššūkį.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien galite nemažai nuveikti ar išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui. Regis, bus jaudinamų emocijų, romantiškų planų ir aistrų, tad nieko keisto, jog stengsitės tai įgyvendinti. Pasisaugokite apkalbų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.) (5)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 27-03 01)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius  (14)

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse.
Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams

Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams  (21)

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi  (11)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (56)