Šiandienos horoskopas

Spalio 07 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Trokšite ypatingų jausmų, romantikos. Beveik savaime gali išsispręsti kai kurie meilės ir finansiniai nesklandumai. Galbūt gausite kvietimą į pobūvį, pramogų renginį ar pasimatymą.

Jautis

04.21 - 05.20
Ramybę trikdys ir optimizmą mažins smulkios problemos, nesibaigiantys rūpesčiai. Daug pastangų pareikalavęs darbas gali būti atmestas arba tiesiog nespėsite kažko paruošti nustatytam terminui.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aplinkinius intriguosite ir stebinsite žiniomis, replikomis. Vertėtų pasitelkti į pagalbą savikontrolę ir diplomatiją, kad koks nors netinkamas jūsų poelgis nesutrikdytų svarbių santykių, nesukurtų naujų problemų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jums netrūks pasitikėjimo rytdienos perspektyvomis, taip pat aplinkinių paramos ir šilumos. Galbūt kai kas svarbaus jau šiandien išsispręs jūsų naudai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Būsite kupini pasitikėjimo savimi, didelių ambicijų, galimi susitarimai, sandoriai su neįprasto mąstymo žmonėmis. Seksis kur kas geriau, jeigu turite tvirtą, brandžią komandą, susigyvenusį kolektyvą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite būti šiek tiek išsiblaškę ar pasiligoję. Tai gali kiek trukdyti verslo, finansų reikalams.Vengsite šurmulio, erzins reikalavimai paskubėti vykdyti įsipareigojimus. Stengsitės išsisukti nuo kontaktų su valdingais žmonėmis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Turėsite galimybių išsiaiškinti rūpinčius klausimus, daugiau pabendrausite su draugais. Galbūt iš jų sulauksite kažko, ko ilgą laiką tikėjotės. Naujų darbų imtis kol kas nebus progos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Ramybės neduos profesiniai rūpesčiai, daugybė neatliktų darbų. Tai, ką prisiversite atlikti iki galo, duos gerus rezultatus. Nesunkiai seksis užmegzti naujas pažintis, sudaryti sutartis, susitarti su kolegomis bei viršininkais.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Galbūt išgirsite raginimų diegti naujoves, pasitempti profesinėje ar mokslo srityje, atkreipti dėmesį į konkurentų pasiekimus, metodus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Psichologine prasme tapsite kiek stipresni, beveik nusiteikę neišvengiamai transformacijai, gyvenimo permainai, finansinei rizikai ir pan. Visgi derėtų vengti abejotinų išlaidų. Atsargiai kelyje.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jūs būsite darbštūs, nusiteikę bendradarbiauti, partnerystei. Vis dėlto jūsų pastangos nebūtinai bus įvertintos, o darbas apmokėtas. Arba būsite verčiami kažką duoti to nenusipelniusiems, prisiimti svetimą atsakomybę.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite pakankamai energingi, kad galėtumėte konstruktyviai veikti visose srityse. Ir iš tiesų nemažai nuveiksite, jeigu staiga nesušlubuos sveikata. Galimas dalykinis pasiūlymas arba kalbėsite apie numatomas reformas.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis

Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis (6)

Savaitė prasidės gana emocingai. Mėnulis spalio 5 d. keliaus Vėžio ženklu. Tai didins jūsų jautrumą, emocingumą, poreikį supratimo ir švelnumo. Pamažinkite tobulumo siekius ir įvertinkite šalia esančių pastangas.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Rugsėjo 13 d. žada būti įtempta - vyks dalinis Saulės užtemimas. Nors ir Lietuvoje jo ir nesimatys, poveikį, ypač jautrūs žmonės turėtų pajusti. Jau rugsėjo 12 d. galite būti labiau sudirgę, jautriau reaguoti į kiekvieną smulkmeną, būti linkę ginčytis ir nenusileisti.
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (7)