Šiandienos horoskopas

Gruodžio 23 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jeigu jau neberūpi darbai, turbūt atsakingai imsitės namų ruošos, pulsite rengtis šventėms, kad jūsų namuose jos būtų itin gražios ir taip sykiu padarytumėte įspūdį svečiams. Tik nepersistenkite. Atsargiai elkitės kelyje bei su elektra, ypač fejerverkais.

Jautis

04.21 - 05.20
Jei ruošiatės švęsti Kūčias, Kalėdas toli nuo namų ir artimųjų, būsite kamuojami ilgesio. Ne mažiau liūdėsite pajutę, kad jus pamiršo jums svarbus asmuo. Tad, jei tik įmanoma, nederėtų artimųjų kompanijos iškeisti į nepažįstamųjų ratą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite sulaukti priekaištų arba patirti sąžinės graužatį, jei kažkam negrąžinote skolos, apgavote ar kitaip pakenkėte. Jeigu įmanoma, pasistenkite šias klaidas ištaisyti, pamaloninkite kitados apviltą žmogų dovanėle, konkrečiu pažadu atlyginti žalą ar pan.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite linkę pasiduoti savo ydoms, silpnybėms. Deja, noras erzinti kitus, pavydas gali jums pakenkti. Nederėtų gadinti santykių artėjant šventėms. Užuot kritikavę, verčiau pabrėžkite gerus aspektus, sakykite komplimentus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai atsiras skubių reikalų ir nebūsite apsaugoti nuo klaidų. Pavojingiausi būtų tokie sprendimai, kurie galėtų pakenkti jūsų ar kitų žmonių sveikatai. Jeigu planavote vykti kažkur toliau, gali tekti kelionę atidėti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Derėtų saugotis nuostolių, traumų, labiau prižiūrėti vaikus. Jei labai daug tikitės iš mylimo žmogaus, jam gali nepavykti patenkinti jūsų lūkesčių. Verčiau žvelkite į tą asmenį supratingiau, neteisdami, tuomet neteks nusivilti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jums stigs dvasinės pusiausvyros, optimizmo, ypač jei šeimoje nėra darnos. Prisiminsite nuoskaudas, karčias gyvenimo pamokas. Nieko gero nebus, jei gilinsitės į skaudžią praeitį tik gailėdami savęs.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Dieną neišvengsite buitinių rūpesčių. Gerai bent tiek, jei jums nestreikuoja sveikata. Teks pasirūpinti ir kitais žmonėmis, nes turbūt giminaičiui ar kaimynui prireiks pagalbos. Atsargiai elkitės kelyje ir su ugnimi, ypač petardomis.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien beveik neišvengiamos didelės išlaidos, bet įmanomas ir neblogas pelnas. Nerimo kels vaikai, gerbėjai. Venkite žaisti azartinius žaidimus, rizikuoti turtu. Savo atžalomis itin rūpinkitės, palaikykite su jais ryšį, kur bebūtumėte.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Vargins emocinė įtampa. Turbūt blaškysitės bandydami išsiaiškinti santykius ir sustyguoti šventinius planus. Reiktų vyti šalin abejones, pavydą, senas nuoskaudas ir mąstyti pozityviai. Atsargiai kelyje ir su ugnimi.

Vandenis

01.21 - 02.19
Gali būti, kad subyrės seniai ruošti planai. Dėl netaktiško elgesio, nemokėjimo laikyti liežuvio už dantų galite likti vieniši prieš pat šventes. Bendraujant, atviraujant svarbu atskirti, ką galima iškloti be nutylėjimų, o ką privalu laikyti paslaptyje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Beveik visus šiandienius jūsų poelgius diktuos širdis. Draugiškai pagelbėsite kitiems. Rūpės bendros pramogos, renginiai ir pasimatymai. Vis dėlto ne draugai, o mylimas žmogus ir vaikai visada turėtų būti jūsų prioritetas.
Savaitės horoskopas
Sveikatos horoskopas (gruodžio 22-28 d.)

Sveikatos horoskopas (gruodžio 22-28 d.)

Sužinokite, ką žada jums sveikatos horoskopas šią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Mergelių 2015 m.: norėsis daug, bus mažai

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Mergelių 2015 m.: norėsis daug, bus mažai  (10)

Tai vienas iš tų ženklų, kuriuos ateinantys metai labiau palies. Kaip palies? Mergelėms norėsis perfekcionizmo, norėsis optimalaus rezultato visame, ką jos daro. Aplinkiniams nebus lengva jas suprasti, juolab kad joms smulkmenos klius labiau, negu bet kada.
Palmira Kelertienė

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 m. - nelaimėliai du Zodiako ženklai  (281)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite  (10)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti  (15)