Šiandienos horoskopas

Lapkričio 27 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Pasistenkite išlikti santūrūs ir dalykiški darbe, net jei norėsis kuo greičiau mesti visus darbus ir pasinerti į malonumus. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite reikalingos informacijos.

Jautis

04.21 - 05.20
Galimos piniginės kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, vertingi pirkiniai. Emocine prasme jausitės visiškai neblogai, būsite kupini gerų vilčių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Stiprinkite partnerystės ryšius, neatsiribokite nuo artimųjų. Galite aptarti naujus planus, o gal ir pradėti svarbius darbus. Pasitarimai, diskusijos šiandien praeis gana sklandžiai. Visgi pasisaugokite sukčių, vagių bei patys nesukčiaukite.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien turėsite nedaug energijos bei optimizmo, todėl bus sunkiau įtemptai dirbti, sudaryti komandos žmogaus įvaizdį. Norėsis numoti į viską ranka ir pasidžiaugti vienatve arba slaptais malonumais. Išlaikykite dvasios ramybę.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien daugiau pasieksite, jeigu veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą vieni, kad viską suspėtumėte. Pažįstamas žmogus arba tarpininkas gali pateikti pasiūlymą, pranešti svarbią žinią.

Mergelė

08.24 - 09.23
Kai kurie dalykiniai reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir netikėtumų, problemų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą, narplioti painiavą. Stengsitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama, prie ko galite prieiti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų, nuostatų, nors situacija kinta ir reikėtų žvelgti plačiau. Norint palankia linkme pastūmėti aktualius reikalus, reikia tai daryti sutartinai su partneriais.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Netikėti įvykiai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Tai gali būti susiję su bendrais ir svetimais pinigais, investicijomis, mokesčiais. Nenumokite ranka į vaikų poreikius bei keistą elgesį.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien būsite įsitikinę, kad viską darote teisingai. Teisminiai procesai išties turėtų klostytis jums palankia kryptimi, o partnerystės ryšiai turbūt atsinaujins, sutvirtės. Tiesa, dėl to gali tekti griebtis šiokių tokių gudrybių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Neplanuotai gali tekti daugiau padirbėti, tačiau tai turėtų išeiti į naudą, nes vadovybė atkreips dėmesį į neišsisukinėjančius nuo pareigų penktadienio vakarą. Galite atskleisti kai kuriuos ypatingus sugebėjimus. Saugokitės sukčių, vagių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien nevengsite romantiškų intrigų, flirtų. Padaugės džiaugsmo bei romantikos jūsų dvasioje ir aplinkoje. Gali pavykti įgyvendinti seną svajonę, pasižymėti scenoje ar pan.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien vertėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Didžiausio pasitenkinimo, o gal ir naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Gali kiek papilnėti piniginė. Visgi ir pamesti, apsigauti būsite linkę labiau nei paprastai.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 23-29 d.): palengvės ne visiems

Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 23-29 d.): palengvės ne visiems (9)

Po sunkaus ir tamsaus laikotarpio paskutiniąją lapkričio savaitę Saulė iškeliaus iš Skorpiono ženklo ir ateis kiek lengvesnis laikotarpis, kai vėl atgims tikėjimas ir viltys, tačiau, dėl prasidėjusios Nusileidusio Mazgo kelionės Žuvų ženklu, gali išlikti nesaugumo, baimės ir nestabilumo jausmas.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Lolita Žukienė

Astrologė Lolita: laikotarpis kritiškas, turime nedelsiant ką nors keisti  (20)

Paskutiniai pasaulio įvykiai kelia nerimą daugelio širdyse. Jau pasigirsta aiškiaregių perspėjimai, kad mūsų laukia III Pasaulinis karas. Teiraujamės astrologės Lolitos, kokią situaciją rodo žvaigždžių ir planetų išsidėstymas, kiek jis turi įtakos agresyviems veiksmams ir pasaulio politikai.
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)