Šiandienos horoskopas

Sausio 27 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite sudaryti verslo sandorį, gauti rūpimą informaciją. Jums turėtų pavykti daug ką pakeisti savo naudai. Vis dėlto lengva tapti apkalbų, intrigų taikiniu. Nenustebkite, jeigu dėl jūsų pačių palaido liežuvio pasklis gandai.

Jautis

04.21 - 05.20
Būsite jautrūs, priklausomi nuo nuotaikų ir kitų žmonių emocijų, tačiau diena turėtų būti gana gera. Galite šauniai padirbėti, naudodami ir smegenis, ir raumenis. Kažkas iš simpatiškų pažįstamų parodys jums dėmesį.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien geriau jausitės, jei vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, meditacijas. Arba jei gerai išsimiegosite ir turėsite galimybių patinginiauti. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti svetimas paslaptis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jums seksis megzti pažintis, sudaryti sutartis, susitarti. Svarbu, kad tie susitarimai jūsų nenukreiptų nuo teisingo kelio. Nenumokite ranka į kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės aiškėti, kuo galite pasikliauti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, jums labiausiai rūpės darbai, pinigai, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Tarsi atsitiktinai galite išsiaiškinti kai ką svarbaus. Pravartu būti taupiems ir vėliau panaudoti sukauptą sumą vertingam daiktui.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikėtina šiokia tokia pažanga profesijos srityje, ypač jeigu iš anksto buvote pasirengę permainoms. Neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Tikėtina, kad pavyks pajudėti pirmyn.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandieną svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Derėtų planuoti pajamas ir išlaidas, apsiskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Ši diena skatins bendrauti su tais žmonėmis, kurių nuomonės skiriasi nuo jūsų. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau pagilės jūsų supratimas, daug ką išsiaiškinsite ir turbūt tai jus praturtins. Gims meilės vilčių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jeigu stengsitės dirbti, o ne išsisukti nuo darbo ir šeiminių pareigų, diena bus gera, produktyvi. Kitu atveju gali užklupti nemiga, nes nerimausite galvodami apie neatliktą darbą. Auganti karta gali pateikti staigmenų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite pajusti romantikos ir nuotykių alkį. Meilės reikalai klostysis gana įdomiai. Tačiau turite aiškiai suvokti, ko norite ir kuo rizikuojate. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Gera vaizduotė jums padės kūrybinėje veikloje.

Vandenis

01.21 - 02.19
Profesine prasme tai turėtų būti neįtempta diena. Būsite išradingi, originalūs, pasižymėsite sąmoju, įdomia argumentacija, tad viskas seksis neblogai. Tačiau jei neskirsite pakankamai dėmesio šeimai, sulauksite priekaištų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Energiją nukreipkite gėrio link. Negailėkite švelnių žodžių. Nebijokite būti romantiški, dovanoti simbolines dovanėles, sakyti meilės prisipažinimus. Tik dar šiek tiek palūkėkite su rimtais pažadais, įsipareigojimais.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.)

Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.) (10)

Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę, kurios dienos palankios, kurios - ne.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 23-01 25) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus

Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus  (19)

Švytintys, it juose būtų įkalintas saulės spindulėlis, arba žėrintys, it sumaišyti su smulkiomis aukso dulkėmis, – taip įprastai atrodo saulės akmenys. Jų randama tik keliose pasaulio vietose. Vieni primena skaidrius oranžinius opalus, kiti yra sodriai rausvai rudos spalvos, treti, patys rečiausi, gali žavėti net žalsvais ar raudonais atspalviais. Visi saulės akmenys turi magiškų savybių ir neša sėkmę.
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą  (37)

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia  (8)