Šiandienos horoskopas

Lapkričio 25 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien būkite, kiek įmanoma, kantresni su kolegomis, namiškiais. Neužkraukite kitiems savo problemų bei įtarimų. Tačiau tai, kas kelia abejonių, turi būti kruopščiai patikrinta - neteisybės, klastos, gedimų tikimybė išties nemaža.

Jautis

04.21 - 05.20
Jūsų sąmonė aus gražesnes ateities viltis, stimuliuos norą keistis, kelti savo kvalifikaciją ar reitingus. Tačiau nieko neįtikinsite, jei tai, ką kalbate ar norite įrodyti, tėra gudri demagogija, veidmainiškas postringavimas. Tai kaip tik ryškiau atsiskleis.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Vilios įvairūs malonumai, bet dėl to galimi rimti nesusipratimai. Galite padaryti tai, dėl ko tuojau krimsitės. Jūsų komercinė, finansinė, seksualinė iniciatyva liks neįvertinta, arba realizuosis ne taip, kaip tikitės.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite neramūs, visur jausite konkurenciją. Netgi protingiausios jūsų mintys šiandien kažkam nepatiks. Gali sudominti ne visiškai tinkami būdai, kaip pasiekti trokštamą pergalę. Saugokitės klastingų provokacijų. Kontroliuokite vaikus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nepervertinkite pirmo įspūdžio ir savo galimybių. Tai, kas matosi išorėje ir girdima garsiai ištariant, nebūtinai atspindi tiesą. Dėl jūsų neapdairumo arba dėl kažkieno apsukrumo į paviršių gali iškilti informacija, kurią vertėjo nutylėti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite veiklūs, bet ne itin padorūs. Jums arba jūsų vaikams tikėtina situacija, iš kurios išsikapstyti padės tik ypatingas išradingumas arba gerbėjų, draugų pagalba. Abejotini nuotykiai gali rimtai pakenkti ilgalaikiam meilės ryšiui.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jums derėtų išmokti nesikrimsti, jei nepriklausomai nuo jūsų norų keičiasi kai kurie planai, sutrikdomas stabilumas. Nekokių staigmenų gali pažerti jums svarbus žmogus - pasitelkite kantrybę, atlaidumą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien galite visur suspėti, daug nuveikti, jeigu tik nepasiduosite pagundai į viską numoti ranka. Tikėtina, kad už jūsų nugaros vyksta tai, kas gali jums sukelti keblumų. Jauskite atsakomybę už kiekvieną ištariamą žodį, pažadą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Puikiai jausite pagrindą po kojomis ir sugebėsite į situaciją pažvelgti racionaliu žvilgsniu. Visgi galite būti gundomi abejotinomis perspektyvomis. Jeigu sutiktumėte, rizikuotumėte savo pinigais, turtu.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jus draskys vidiniai ir išoriniai konfliktai, norėsite visiems diktuoti savo valią, brukti savo nuomonę. Galite susidurti su ignoravimu, ambicijomis, veidmainyste. Nekokia diena rizikai, kokia ji bebūtų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Norėsite prasiblaškyti, ieškosite atsipalaidavimo būdų, kurie gali būti pavojingi. Domins okultiniai dalykai, religija, menas. Galite susidurti su įvairiais keblumais, susipainioti savo nuostatose. Tiktų viską apmąstyti, nedaryti greitų išvadų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandieniniai susitikimai suteiks naujų įspūdžių, bet nebūtinai vien tik gerų. Panašu, kad spręsite piniginius, vaikų arba meilės klausimus. Renginys, pasimatymas, vaikų poreikiai pareikalaus išlaidų.
Savaitės horoskopas
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Tiksli gimimo data atskleidžia informaciją ne tik apie žmogaus charakterį, pomėgius, bet ir rodo, kaip jis myli. Sužinoti, ar įsimylėjėlių pora suderinama, reikia vos kelių minučių. Visų pirma būtina parašyti savo ir partnerio gimimo datas: minutes, valandas, dieną, mėnesį, metus. Tada išrašyti vienetus ir dvejetus. Tuomet suskaičiuoti, kuris jų dominuoja kiekvieno partnerio gimimo datoje.
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (50)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (30)