Šiandienos horoskopas

Balandžio 24 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.19
Nebloga, tačiau gana pasyvi diena. Jus tiesiog neš įvykių srautas ir beliks pasikliauti intuicija bei aplinkinių geranoriškumu, neklystamumu. Tikriausiai sulauksite išmintingų patarimų.

Jautis

04.20 - 05.20
Šiandien būsite aktyvūs, darbštūs. Džiaukitės bendravimu, žmonėmis, kurie jus supa. Jeigu nusiteiksite pozityviai, pastebėsite, kad net už kritiką verta padėkoti, nes ji padeda plačiau atverti akis.

Dvyniai

05.21 - 06.21
Būtų gerai, kad neatidėliotumėte svarbių reikalų. Uždelsus vėliau galbūt teks atsisakyti kažkokių planų dėl pasikeitusios situacijos. Romantiškus polėkius gali žadinti asmuo, kuriam jūs nelabai rūpite.

Vėžys

06.22 - 07.22
Turėtų išsispręsti klausimas, susijęs su mokslu, kelione, organizuojama konferencija, laukiamais svečiais. Drąsiau kalbėkite apie tai su autoritetingais žmonėmis, ieškokite rėmėjų.

Liūtas

07.23 - 08.22
Šiandien tikriausiai galėsite pasidžiaugti šiokiu tokiu finansiniu pagerėjimu, sėkminga investicija ar pagaliau gautomis palūkanomis. Galbūt atsiras galimybė planuoti kelionę ar darbovietės keitimą.

Mergelė

08.23 - 09.22
Ši diena bus gana audringa emocine, jausmine prasme. Santykių aiškinimasis išeis į gera tik tuo atveju, jei jūsų ir partnerio jausmai yra tikri. Galite išsiaiškinti gana keblų juridinį, verslo ar asmeninio pasitikėjimo klausimą.

Svarstyklės

09.23 - 10.22
Būsite kupini ryžto. Tikriausiai šiandien jums seksis dirbti, tvarkyti visuomeninius reikalus, organizuoti. Tačiau kitus gali trikdyti jūsų savotiškas užsiblokavimas, kitokių nuomonių ir poreikių negirdėjimas.

Skorpionas

10.23 - 11.21
Diena turėtų būti optimistiška, įkvepianti romantiškiems polėkiams, kūrybai, žadinanti vaizduotę. Gali kilti noras puoštis, rūpintis grožiu, sveikata, komfortu. Nusimato miela draugija, kolektyvinis renginys.

Šaulys

11.22 - 12.21
Kažkokių problemų ar neplanuoto darbo atsiras tarnyboje arba namuose. Stenkitės nepadaryti klaidų, nesusikompromituoti. Pasisaugokite apkalbų, nereikalingų interpretacijų.

Ožiaragis

12.22 - 01.19
Tikėtina, kad gausite aktualią naujieną arba netikėtą žinią apie giminaitį, pažįstamą asmenį. Galbūt bendrausite su žmogumi, grįžusiu iš užsienio. Labai aktualūs gali būti mokslo klausimai.

Vandenis

01.20 - 02.18
Gali \"pakvipti\" finansiškai naudingu sandoriu. Galbūt pirksite ar parduosite ką nors iš nekilnojamojo turto, antikvarinių daiktų, tvarkysite nuosavybės dokumentus ar kursite, puoselėsite verslą.

Žuvys

02.19 - 03.20
Visus jūsų žingsnius ir veiksmus šiandien lydės emocijų lavina. Labiau seksis, jeigu tiek nerimu, tiek džiaugsmu dalinsitės su kitais. Dėl pagerėjusio tarpusavio supratimo ims daugėti iliuzijų, susijusių su meile, stabilesne ateitimi.
Savaitės horoskopas
Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.)

Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.) (4)  Sužinokite, ką Jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės!
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (04 18 - 04 20)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Oras, sezonas, paros metas, kada jūs gimėte: sužinokite, kokią įtaką tai turi jūsų gyvenimui

Oras, sezonas, paros metas, kada jūs gimėte: sužinokite, kokią įtaką tai turi jūsų gyvenimui  (18)

Gimimo laikas daro didelę įtaką žmogaus likimui. Pagal jį galima apibūdinti asmens charakterį, jo pomėgius, talentus, nuspėti meilės ryšius ar net sveikatos problemas. Tačiau šį kartą apie tai prabils ne gimimo data ar valanda, o metų laikai ir oras, kuriuo džiaugėsi ar kurį keikė artimieji, kai išvydote šį pasaulį.
Astrologo patarimai kiekvienam Zodiako ženklui, kaip pasikrauti energijos

Astrologo patarimai kiekvienam Zodiako ženklui, kaip pasikrauti energijos  (2)

Pilnas Mėnulio užtemimas. Laukia iššūkiai, kokių nebuvo 100 metų!

Pilnas Mėnulio užtemimas. Laukia iššūkiai, kokių nebuvo 100 metų!  (31)

Geriausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės

Geriausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės  (11)