Šiandienos horoskopas

Lapkričio 30 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jūsų galimybės gali būti šiek tiek suvaržytos, santykiai įtempti. Liūdins nusivylimai ir sąstingis meilės fronte. Įžeista savimeilė tikriausiai neleis jums ieškoti kompromiso ar siekti intymumo.

Jautis

04.21 - 05.20
Nusimato buitiniai rūpesčiai, padidės emocionalumas, nervingumas. Galite klysti, spręsdami apie kitus, tačiau panašu, kad nesąmoningai nujausite, ką turite daryti, kaip elgtis. Turbūt sugebėsite tinkamai reaguoti (ar išvis nereaguoti) į iššūkius.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, spauda. Ne viskas eisis sklandžiai, bet susidorosite. Kur kas blogiau veiks atšalimas meilės santykiuose.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite įžvalgūs ir protingi, spręsdami dalykinius, verslo klausimus. Ir vis dėlto galite neišvengti klaidų ne dėl savo kaltės. Meilės ir pinigų, turto reikaluose galite būti per daug pretenzingi. Tuo sau tik pakenksite.

Liūtas

07.23 - 08.23
Vienas jūsų sumanymas gali pasirodyti nieko nevertas, o gal netgi nuostolingas. Būsite labai jautrūs, emocionalūs. Galimas pergyvenimas dėl kūrybinės krizės, vaikų, meilės ar seksualinių dalykų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien nepasitikėsite žmonėmis, viską vertinsite itin kritiškai. Įmanomas neįprastas pasiūlymas, informacija, bet tikriausiai tai atmesite net nesusimąstę, ką galbūt prarandate. Jūsų egoizmas gali atstumti artimą žmogų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nelabai sėkmingai tvarkysite organizacinius reikalus. Nepatartina išlaidauti, pirkti neplanuotų daiktų. Aktualiu klausimu pravartu pasitarti su patyrusiu, vyresniu asmeniu.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savąjį ego bei norą elgtis nedisciplinuotai. Net nesvajokite apie meilę, jeigu patys esate nenusiteikę jos skleisti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą finansinę operaciją, parašyti rimtą publikaciją. Turėsite nemažų socialinių ambicijų. Tačiau sunku tikėtis, kad pavyks ką nors kitą perauklėti. Žymiai didesnė tikimybė susipykti, atšaldyti jausmus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Arba graušitės dėl sveikatos problemos ar jums svarbaus asmens ištartų užuominų. Baugins išlaidos, mokesčiai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galimi nesusipratimai profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Gali pakibti ant plauko jums svarbus ryšys, sutartis. Vis dėlto turite galimybę kuo puikiausiai pasireikšti ir išlaviruoti, ypač jei paprašysite patyrusio draugo patarimo.

Žuvys

02.20 - 03.20
Negailėsite pastangų užsidirbti, įsitvirtinti. Darbo išties netrūks, tačiau jūsų sveikata ne geležinė. Pasirūpinkite ja, ypač jei turite lėtinių problemų. Svarbiuose santykiuose laikinai gali padvelkti šaltuku.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 30 d.–gruodžio 6 d.): nerimas dėl ateities

Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 30 d.–gruodžio 6 d.): nerimas dėl ateities (1)

Labai norėsis stabilumo ir saugumo gyvenime. Reikės įveikti abejones ir nerimą dėl ateities. Tam padės mūsų vidinė stiprybė ir noras kurti savo rytdieną kitokią. Tokią, kurioje vyrautų pasitikėjimas vieni kitais, žmogiškosios vertybės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?