Šiandienos horoskopas

Liepos 28 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Sunku bus suvaldyti seksualinę energiją bei nepasitenkinimą meilės ar kitokiais santykiais, jeigu jis ilgokai kaupėsi. Visgi nuotaiką gali pataisyti aistringas flirtas, kraują kaitinantis komplimentas.

Jautis

04.21 - 05.20
Aplinkiniai bus nelinkę į kompromisus, nuolaidžiavimą. Ką gi, ne visiems priimtinos jūsų pažiūros, įpročiai. Be to, visi trokšta pagarbos ir meilės. Pasistenkite, kad aplink jus būtų kuo mažiau netvarkos, įtampos, triukšmo, skleiskite gerumą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jus gali sujaudinti gauta žinia ar siunta, dovana, išgirsta replika. Materialinėje sferoje, versle jums norėsis platesnių perspektyvų, kažko daugiau, prašmatniau, tačiau teks susitaikyti su kitų žmonių galimybėmis, jų pasirinkimo teise.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gerų ketinimų diena. Jeigu niekas jūsų neves iš kelio, nepažers abejotinų pagundų, tikėtina, kad elgsitės pavyzdingai ir stengsitės ne tiek dėl savęs, kiek dėl kitų. Visgi gali kilti dilema, ką rinktis - meilę, pokytį ar materialinę naudą, stabilumą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Norai, troškimai šiandien gali prasiveržti gana emocionalia forma. Gali išlįsti ilgai slėpti, tramdyti dalykai. Turbūt paaiškės, su kuo nesusitvarkote, kas kelia rūpesčių. Regis, sulauksite ypatingo dėmesio iš aplinkinių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Ir situacija, ir jūsų nuotaika bus gana prieštaringa. Tarsi nesijausite esą verti kažko naujo, gero arba baiminsitės, kad tai subyrės lyg kortų namelis. Visgi jėgų, galios jums neabejotinai teiks meilė ir tikėjimas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nesunku bus rasti bendraminčių, užtarėjų ir patarėjų, kad ir kokiu klausimu jų prireiktų. Ką nors sugadinti gali tik jūsų pačių atsitraukimai ar išpuoliai, neapsisprendimas ar perdėtos ambicijos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Seksis pasirodyti, daryti norimą įtaką aplinkiniams. Nusimato kontaktai, reikalai, suteiksiantys reikalingų žinių. Gauta informacija bus naudinga dabar arba truputį vėliau. Užplūdę meilės jausmai gali pasiglemžti ir širdį, ir protą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Puiki diena imtis darbų, kuriems reikia ir autoriteto, ir išminties. Kils noras atsinaujinti, kitaip pažvelgti į įprastus dalykus ir praplėsti savo galimybių ribas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Taip jau būna, kad net už geriausių ketinimų dažnai tūno didesnė meilė sau ir noras daugiau gauti nei duoti. Jeigu iš mylimo žmogaus tikitės besąlygiško atsidavimo, galite nusivilti. Aktualūs bus skolų, mokesčių klausimai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Daugiau laiko skirkite tiems, kurie laukia jūsų dėmesio, antraip išgirsite nusivylimo gaidelių. Jeigu konsultuositės aktualiu klausimu, turbūt išgirsite nuomonę, kuri jus šiek tiek nuramins. Kita vertus, ji gali būti tokia dėl informacijos stokos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Geriau būtų nieko nevilkinti ir išnaudoti gerą situaciją, susijusią su įsitvirtinimu darbe ar įsidarbinimu. Jeigu tikrinotės sveikatą arba jei tai darė šeimos narys, turbūt nerimausite dėl galimo atsakymo, prognozės.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.) (2)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei! Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 18 - 07 20) (1)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (2)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (23)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (102)