Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 17 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Daug laiko atims buitiniai reikalai, neišvengiamos smulkmenos. Nuoširdžiai rūpinkitės šeima, namais, nes jiems išties trūksta jūsų dėmesio. Nors artimųjų svajones įgyvendinti bus nelengva, tačiau nenuleiskite rankų.

Jautis

04.21 - 05.20
Jums turėtų sektis neblogai, tik galbūt kartkartėmis nemaloniai stebins kitų žmonių dirglumas, kandumas. Visgi sugebėsite su bet kuo rasti bendrą kalbą, gauti norimą informaciją ar pademonstruoti savo išmanymą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Labiausiai jums norėsis stabilumo, globos, jaukumo vidiniame bei išoriniame gyvenime. Ramybės neduos klausimas, susijęs su pajamų šaltiniais, šeima ar darbu, nuosavybės dokumentais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Susilaikykite nuo svarbių išvadų, neapgalvotų, impulsyvių poelgių. neleiskite, kad emocijos diktuotų, kaip elgtis ir gyventi. Atauškite ir blaiviu žvilgsniu įvertinkite savo ir partnerio tikslus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien pravartu daugiau ilsėtis, kiek įmanoma, patinginiauti. Tiktų pasinerti į meninę kūrybą. Leistis į abejotinus nuotykius neverta - nemalonumų bus daugiau nei malonumų. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Ši diena nežada didelių problemų ar nusivylimų. Galbūt išgirsite pastabų, taikomų jūsų vaikams ar mylimam žmogui, draugui. Beje, draugiškas susitikimas gali pakrypti aistringa linkme ir galbūt jūs nebūsite tam pasirengę.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien labai svarbu vykdyti jums priskirtas ar prisiimtas pareigas, laikytis esminių principų, duoto žodžio. Svarbu nenutylėti tiesos, ginti ją. Tačiau įmanomos įvairios provokacijos, tad pasisaugokite.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien kalbos suksis apie studijas, tolimas keliones, galbūt teks bendrauti su iš toli sugrįžusiu asmeniu arba patiems ruoštis kur nors vykti. Praktiški patyrusio žmogaus patarimai gali labai praversti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Staiga galite susidurti su kreditorių pretenzijomis, netikėtomis išlaidomis, nuobaudomis. Jeigu mėginate išsisukti nuo skolos grąžinimo, galite būti pričiupti. Pravartu rimčiau laikytis eismo taisyklių ir darbų atlikimo terminų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Bus nelengva susivokti situacijoje, rasti bendraminčių, palaikančiųjų. Daugiau laiko leiskite su antrąja puse. Būtų gerai, kad pasistengtumėte įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vieniems kitus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Sunku bus išsivaduoti nuo neramių minčių, keistos stresinės būsenos ar pan. Geriausias vaistas - mėgstamas darbas, mankšta, sportas, masažas. Patartina atlikti kosmetines bei higienines procedūras.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galite sužinoti neblogą žinią apie mylimą žmogų, jo arba savo perspektyvas. Turbūt būsite nusiteikę megzti naujus ryšius, pažintis, ieškoti nuotykių. Patyrusio žmogaus patarimai, pagalba gali labai praversti - neatsisakykite.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (09 12-09 14)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)