Šiandienos horoskopas

Liepos 30 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nors paprastų buitinių rūpesčių netrūks, tačiau šiandien jie nevargins. Turėsite ūpo kibti į ūkio darbus, remontuoti, tvarkyti, rūpintis naminiais gyvūnais. Galite netgi įsigyti mielą augintinį.

Jautis

04.21 - 05.20
Raskite laiko pabūti su tais, kuriuos mylite ir kurių draugija jus džiugina. Tinkamas metas išreikšti savo simpatiją, meilę, išsiaiškinti santykius. Pagalvokite, kuo galite sudominti ir kaip naudingai užimti vaikus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Mikroklimatas namuose priklausys tik nuo jūsų. Nuteikite save geroms mintims ir nesierzinkite dėl smulkmenų. Jeigu planuojate užsidirbti pinigų ar įsigyti prekę namams ar sodybai, tai turėtų pavykti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gali paaiškėti, kad draugas ar giminaitis atvyksta viešnagėn. Jeigu šitaip nutiks, pamatysite, kiek smulkių rūpesčių jus apniks. Nebūkite smulkmeniški, liaukitės nerimavę dėl niekų. Galite sulaukti intriguojamos žinutės ar laiško.

Liūtas

07.23 - 08.23
Su užsidegimu imsitės namų ruošos, kulinarinių eksperimentų, apsipirkimo prekybos centruose, o gal ir žemės ūkio. Turbūt rūpės su nuoma, nuosavybe arba stalo serviravimu susiję reikalai. Galite ką nors išnuomoti ar išsinuomoti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Norėsis naujų įspūdžių, pojūčių. Būsite nusiteikę pasimatymams, pokalbiams su brangiais jums žmonėmis. Visgi kils ne tik gerų emocijų, jeigu jums patiems reikia organizuoti pokylį, renginį, daug kuo rūpintis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jeigu tik įmanoma, šiandien jums derėtų leisti sau pagyventi ramiai, niekur neskubėti, patinginiauti, atsisakyti triukšmingų kompanijų, renginių. Pailsėjus, gerai atsipalaidavus, bus daugiau jėgų ir sėkmės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jums bus svarbūs ne tik asmeniniai, o ir draugų ar visuomeniniai reikalai. Galbūt įsitikinsite, kad šalia jūsų yra labai draugiškų žmonių, daugėja kolektyvinio solidarumo. Laisvalaikis su draugais jūsų išties nenuvils.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jeigu atostogaujate, nesipriešinkite ne laiku kilusiam norui padirbėti - nuveiksite gana nemažai. Regis, sumąstysite tai, ką išties įmanoma realizuoti, įdėjus pastangų. Galite įsigyti jūsų statusą ar modernumą pabrėžiantį daiktą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Kūrybinio ar kitokio įkvėpimo šaltiniu jums gali tapti nepažįstamas asmuo, perskaityta knyga, pamatytas reginys, internetinė informacija. Stenkitės, kad ši diena jus dvasiškai praturtintų, būtų nekasdieniška.

Vandenis

01.21 - 02.19
Pats metas keisti, koreguoti gyvenimo būdą. Pradėkite nuo sveikos mitybos ar susitvarkymo aplink save. Sėkmingi gali būti kūrybiniai bandymai. Gali pavykti preliminariai susitarti dėl vertingo pirkinio, reikalingos paslaugos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Paskirti susitikimai nepraeis veltui. Sumažės neaiškumų, sutrikimo. Malonaus dėmesio sulauksite iš priešingos lyties atstovų. Nuoširdus bendravimas lems santykių pagerėjimą, šaunų laisvalaikį, padovanos romantikos.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.) (3)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei! Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 18 - 07 20) (1)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (23)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (104)