Šiandienos horoskopas

Gegužės 30 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo, netvarkos arba dėl sugadintos technikos, padaryto nuostolio. Pasistenkite nesiblaškyti dirbdami ir bendraudami.

Jautis

04.21 - 05.20
Seksis tvarkyti juridinius bei su mokslu ir užsieniu susijusius reikalus, ruošti publikacijas, mokslinius straipsnius, sakyti kalbas, pranešimus. Tikėtinas susitikimas su senu bičiuliu ar pažįstama moterimi.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Pradėti nebus sunku, bet tęsti ir užbaigti gali nepavykti - minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika iš šalies.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nebloga diena studentams, mokslininkams bei ieškantiems tiesos ir gyvenimo prasmės. Galite atrasti savąjį pašaukimą, sutikti išmintingą žmogų, galintį jus išmokyti svarbių dalykų. Tiktų publikuoti rimtus straipsnius.

Liūtas

07.23 - 08.23
Staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Įtampa didės reikaluose, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Pasižymėsite darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos. Tačiau nebus lengva, nes teks derinti skirtingus interesus. Galite patirti žiupsnelį malonios romantikos.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Viskas klostysis palankia linkme. Produktyvus būtų pokalbis su darbdaviu, įtakingu veikėju, valdininku. Komplikuotuose reikaluose, susijusiuose su profesine veikla, pinigais, gali atsirasti neblogų išeičių.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien būsite nusiteikę gana žaismingai, pasižymėsite kūrybingumu. Atsiras galimybių kažką pakeisti savo gyvenime, meilės reikaluose. Nepraleiskite progos sudaryti naudingą sandorį, paskirti pasimatymą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtinos emocinės bendravimo problemos, pasimetimas tiksluose ir planuose. Galbūt derėtų pasikalbėti su artima drauge ar geru bičiuliu, nes bešališkas įvertinimas, patarimas jums gali būti labai vertingas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Palankus metas daug ką aptarti, ypač jei tai susijęs su švietimu, leidyba, informatika. Galite gauti neblogą pasiūlymą arba lauktą laišką. Visgi verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galimi pokalbiai apie numatomus pirkinius, naujos veiklos ar verslo galimybes, perspektyvas. Išvadų nedarykite, galutinių sprendimų nepriimkite, nes prie šiandieninių temų dar teks grįžti ir tobulinti sudarytus planus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Būsite gana praktiški, tad jums pavyks. Galimas lauktas pranešimas, iškvietimas, vizitas ar sandoris.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai

Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai (1)

Nuotykių, draugystės ir meilės savaitė.
Saulei keliaujant Dvynių ženklu, į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai. Tai laikas, kurį norėsime skirti vieni kitiems, kai seksis bendrauti, susipažinti, užmegzti draugystę, o kartu tai laikas, kai, Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, jūsų santykiai gali patirti ir tam tikrą patikrinimą jausmų gilumu, sąžiningumu ir pasiaukojimu.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)