Šiandienos horoskopas

Kovo 01 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien pravartu tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis įvaizdžiu, sveikata. Galite nusipirkti daiktą, apie kurį ilgokai svajojote. Kažką originaliai pakeisite savo aplinkoje. Nustebins netikėtas artimo žmogaus poelgis, pasiūlymas.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien atkakliai ieškosite bendros kalbos su giminaičiais, kaimynais. Susitikimas su brangiu žmogumi arba pažintis, įvykusi artimų žmonių dėka, gali tapti reikšminga. Panašu, kad ims pildytis kai kurios jūsų viltys. Atsargiai kelyje.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Intuicija jums turėtų pakuždėti, kaip rasti išeitį iš keblios situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu. Tačiau reikėtų susilaikyti nuo ekscentriškų poelgių, avantiūrų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Panašu, kad jus užlies energija, skatinanti veikti. Bendraukite, rašykite, skambinkite, būkite draugų ir artimųjų apsuptyje. Tai gali būti staigmenų diena. Galbūt dėl jų artima ateitis ims atrodyti viliojama, laukiama.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nesklandumus, kilusius namuose, galima išspręsti be didelių pastangų - tereikia parodyti, kokie svarbūs jums yra aplinkiniai. Tik neskubėkite skirti pasimatymo asmeniui, kurio slapčia ilgitės.

Mergelė

08.24 - 09.23
Emocijų ir nerimo nestigs. Tai skatins kurti sąmokslo teorijas, tikėti apkalbomis ir jas skleisti. Meniniams užsiėmimams, jogai jūsų būsena bus išties tinkama. Tik saugokitės infekcijų, avarijų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Apie kažką susimąstyti ar prisiminti ankstesnius laikus privers pažįstamo žmogaus žinia, pasiūlymas. Svyruosite tarp kelių pasirinkimo variantų. Atsargiai elkitės kelyje.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Daug dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų ir gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar bendraminčių susibūrimą. Jei tokių pasiūlymų nebus, atitrūkti nuo kasdienybės padės internetas, gera knyga.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nerimausite dėl užsienyje vykstančių įvykių, politinių peripetijų ir pan. Ypač jaudinsitės, jeigu kažkur yra išvykęs artimas žmogus, arba jums patiems reikia vykti, nors nesijaučiate nei tinkamai pasirengę, nei saugūs.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tarptautinės, politinės aktualijos labiausiai prikaustys jūsų dėmesį. Galite lipte prilipti prie interneto ar TV. Tačiau vargu ar galėsite sau tai leisti, jeigu pas jus atvyks svečių. Galite sublizgėti pasisakymais, humoru.

Vandenis

01.21 - 02.19
Įtempta, bet daug žadanti diena. Nevengsite kalbėti, lieti jausmus, bet pasistenkite girdėti ir pašnekovus. Jūsų valioje gera linkme pakreipti santykius šeimoje, išspręsti neaiškumus su mylimu žmogumi. Kils originalių idėjų dėl įvaizdžio.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimams, kitaip bendrauti. Nesunkiai artėsite prie tikslo, pasitelkę asmeninius privalumus. Ypač neabejingi jūsų žavesiui bus priešingos lyties atstovai. Galite patirti meilės nuotykį.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (vasario 23 - kovo 1 d.)

Horoskopas savaitei (vasario 23 - kovo 1 d.) (4)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 27-03 01)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius  (11)

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse.
Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams

Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams  (21)

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi  (11)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (56)