Šiandienos horoskopas

Vasario 19 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikriausiai pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui ar tam, kurio dėmesio trokštate. Tačiau vakare gali kilti nesusipratimų dėl paaiškėjusių paslapčių, jūsų arba artimo žmogaus neapdairumo, melo ar apsvaigimo.

Jautis

04.21 - 05.20
Galbūt kažkokia prasme šiandien pasijusite pernelyg kaustomi, verčiami įsipareigoti. Pasistenkite išspręsti mokesčių ar su finansais susijusių santykių klausimus. Vakare įmanomi keisti potyriai, nuojautos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Pasistenkite, kad ši diena nebūtų aptemdyta nesantaika. Neprisikurkite nerealių fantazijų, neklaidinkite savęs ir kito žmogaus. Vakare bus daugiau intuicijos, užuojautos, bet tuo pačiu ir patiklumo, veidmainystės, pasidavimo kitų įtakai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Bus kur kas geriau, jei elgsitės teisingai, moraliai, nekenksite kitiems, o tuo pačiu - ir sau. Apsispręskite, kieno pusę palaikote. Dėl interesų susikirtimo tai aktualu bus ir šeimoje, ir kitur. Gali pasireikšti sveikatos sutrikimas. Venkite svaigalų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Trauks rizikingi nuotykiai ir aferos. Būsite itin populiarūs priešingos lyties tarpe. Jūsų noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose, gyvenime, artimą žmogų gali bauginti ar žeisti. Vakare galimas slaptas nuotykis, erotiška pramoga.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jums turbūt trūks emocinės pusiausvyros. Dirbsite nelengvus, kasdienius darbus, bet mintys suksis apie šeimą, gerovę, pinigus. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nusimato įdomūs pokalbiai su giminaičiais, kaimynais. Kita vertus, gali išaiškėti dalykų, kurie verčia sunerimti. Pasisaugokite intrigų bei neapgalvotų sandėrių. Galimas meninis įkvėpimas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien mintys daugiausiai suksis apie pinigus, malonumus. Nusimato neblogi pasiūlymai bei sumanymai, tad teks pagalvoti, kas jums naudinga. Būtų geriau, kad nepražiopsotumėte palankaus šanso.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jeigu turite svarbių reikalų, tvarkykite juos pirmoje dienos pusėje. Į vakarą jau norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti ir paplepėti be jokių įsipareigojimų bei įtampos. Įmanomas melas, veidmainystė, siekiant padaryti įspūdį.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Būsite išsiblaškę, jautrūs. Stigs realybės pojūčio. Tačiau neblogai seksis meninė, kūrybinė veikla. Vakare galite atsidurti keblioje situacijoje. Gali tekti kreiptis dėl medicininės pagalbos. Labiau tausokite sveikatą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Su draugais, pažįstamais įdomiai leisite laiką, bet dėl ilgo liežuvio gali kilti nesusipratimų. Kažką galite prarasti ir dėl užvaldžiusių jausmų ar kokios nors aistros.

Žuvys

02.20 - 03.20
Mažai tikėtina, kad šiandien pavyks išspręsti svarbią problemą ar dilemą. Ir turbūt ne dėl kitų kaltės, o dėl jūsų pačių nerūpestingumo, nesusikaupimo. Labiau trauks svaigintis, guostis iliuzijomis. Tai gali vesti į nusivylimus, saviapgaules.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)