Šiandienos horoskopas

Gegužės 06 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien pajusite savyje daugiau ryžto, optimizmo. Palanku konsultuotis su juristais, vizituoti įtakingus asmenis. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio. Regis, įsisvajosite apie rimtas permainas savo gyvenime.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su mokslu, statybomis, draudimu, bankininkyste. Gali kilti pagundų investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikriausiai aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Tačiau nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Kai kurie šiandieniai sprendimai visiškai nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai ginkite savo poziciją darbe ir kitur. Jūsų atkaklumas leis įveikti visas kliūtis. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbių dalykų. Tikėtinos dalykinės reformos arba įsidarbinimas.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, būsite rimtai nusiteikę šturmuoti naujas profesines ar kūrybines aukštumas, ieškotis geresnio darbo ar mėginti pakeisti savo pozicijas esamame darbe. Galite sužinoti kažką įdomaus apie savo vaikus ar mylimą asmenį, gerbėją.

Mergelė

08.24 - 09.23
Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkinėsite, keisite. Padovanokite savo artimiesiems meilės ir šilumos - jie bus už tai dėkingi.Ypač dėmesio reikia jūsų vaikams.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Palanku aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis, tvarkyti su korespondencija, ryšiais, transportu, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Regis, jus labai palaikys artimieji, o jūs - juos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nersitės iš kailio, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Nemaža tikimybė, kad pasiseks derybose, komercijoje. Galbūt sudarysite sutartį, gausite norimą kreditą ar susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jūsų aktyvumas pataikys į tikslą, jei nesirems savanaudiškais kėslais. Būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: sportas, verslas, politika, scena. Galite tikėtis kitų paramos, palankaus požiūrio.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Tačiau visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai. Galite išgirsti užkulisines kalbas, gandus, kurie turbūt pakels nuotaiką.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tinkamas metas oficialiems ir neoficialiems susitikimams, ryšių mezgimui, sutarčių sudarymui. Regis, teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus - taip pat. Pravartu pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jeigu jie patyrė krizę.

Žuvys

02.20 - 03.20
Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą sutartį, gausite kreditą, imsitės reformų ar pan. Paklausykite rimto patarimo. Galbūt kartu su juo gausite atsakymą į tai, kas atrodė beveik neišsprendžiama.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 4-10 d.)

Horoskopas savaitei (gegužės 4-10 d.)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 01 - 05 03) (3)

Ką tau atneš pirmasis gegužės savaitgalis? Sužinok čia.