Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 03 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Rytą jausite tarsi kokį nematomą bloką, trukdantį jums būti suprastiems, įgyvendinti planus. Daugiau pasikliaukite savo intuicija ir patirtimi. Kažkokio sandorio ar sandėrio pasekmės gali būti ne tokios, kokių laukėte.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikriausiai peržiūrėjimo ir apskaičiavimų pareikalaus finansiniai reikalai, dalykinės sutartys. Priimkite tik brandžius sprendimus. Vakare būsite linkę ieškoti nuotykių, dalyvauti renginiuose.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gana įtempta diena. Bus sunku, jeigu reikia dirbti ir pavydite atostogautojams. Net jeigu dabar ir jūs nedirbate, atsiras rimtų pareigų, nuo kurių nevalia išsisukinėti. Nelikite abejingi artimų žmonių problemoms.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena neleis pamiršti pareigų, įsipareigojimų. Savi ir svetimi rūpesčiai neduos jums ramybės bei reikalaus pamąstyti apie ateitį. Galbūt ieškotės darbo ar turite eiti į darbo pokalbį ir tai verčia nerimauti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, stengsitės išspręsti finansinius keblumus. Yra vilties, kad padės įtakingas užtarėjas ar rėmėjas. Jeigu turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Arba atverkite sielą mylimam žmogui ar artimam draugui.

Mergelė

08.24 - 09.23
Pasistenkite būti mandagūs, draugiški, ir jums pavyks pagerinti tarpusavio santykius bei produktyviai padirbėti. Mokėkite įvertinti šalia esančių žmonių pastangas, jų indėlį į bendrą gerovę.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Rūpesčių, susijusių su sava ar kito žmogaus sveikata, gali padaugėti. Labai svarbu nepersidirbti ir kitaip nepakenkti savo sveikatai. Visgi gali būti, kad kur kas labiau jūs nerimausite dėl savo išvaizdos nei dėl fizinės savijautos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Galite gauti žinią, naujieną ar įvertinimą, Galbūt susitiksite su dominančiu žmogumi. Tačiau kiekviename žingsnyje turėsite stengtis įtikti aplinkiniams, jeigu nenorite konfliktų ir problemų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jei tik galite, pabaikite senus darbus, susitvarkykite darbo vietą, namus. Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų energiją, polėkį. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Turėsite reikalų, susijusių su spauda, reklama, komunikacija, transportu. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Galbūt gausite nerimą keliančią žinią iš toli. Galite prisiimti reikšmingą įsipareigojimą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Spinduliuosite šiltus simpatijos, solidarumo jausmus ir dėl to aplinkiniams atrodysite patrauklūs, verti pasitikėjimo ir gero įvertinimo. Finansinės bei turtinės operacijos turėtų būti sėkmingos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms kur kas didesnė nei jums atrodo, tad negalite sau leisti elgtis nebrandžiai, neatsakingai. Nebėkite nuo tikrų jausmų, meilės, tvirtos partnerystės galimybės.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 3-9 d.): laukia naujos galimybės

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 3-9 d.): laukia naujos galimybės (7)

Tai įdomių permainų laikotarpis, kai dar Liūto ženklu keliaujantis Jupiteris norintiems užsiimti savo veikla, kūrybingiems ir mylintiems atvers naujas galimybes.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)