Šiandienos horoskopas

Lapkričio 01 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Teks daug bendrauti, prisiminti senus draugus, tarp jų ir jau prarastus. Apie mirtį, krizes išties gali būti daug galvojama ir kalbama - rytą garsiai, vakarą tyliai liūdint, meldžiantis ir ar tiesiog nebendraujant, žiūrint teminius filmus, skaitant.

Jautis

04.21 - 05.20
Teks atlikti nelengvą pareigą, net jei nesinorės pagarbiai klausytis senyvų žmonių ar nekaip nusiteikusio partnerio. Valdykite negatyvias emocijas. Jei vis dėlto su kažkuo apsipyksite, nepadoru būtų išsilieti ant niekuo dėtų žmonių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ši diena skatins atsigręžti į dvasinius dalykus. Regis, pasinėrimas į filosofinius apmąstymus bus puikus vaistas nuo perdėto susirūpinimo materialine situacija, buitimi. Susitiksite su asmeniu, atvykusiu iš toli, ar tiesiog seniai matytu.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien jautriau reaguosite į svetimas nelaimes bei asmeninę situaciją, jeigu trūksta pinigų, namų šilumos, santarvės šeimoje, komforto, sveikatos. Gali apnikti skaudūs prisiminimai. Neišlaidaukite. Branginkite savo ir kitų jausmus

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien jums būtinai reikės partnerio artumo, meilės. Regis, buvimas su juo atrodys svarbesnis už pareigas giminei, šeimai. Pasistenkite, kad dėl to neperbėgtų juoda katė tarp jūsų ir artimųjų. Paminėkite mirusius, branginkite gyvuosius.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien iš ryto vargins spūstys kelyje, paniurę veidai aplinkui. Nederėtų per prievartą įtemptai darbuotis, bendrauti, jei organizmas ir psichika tam priešinasi. Vis dėlto neatsukite nugaros sutiktam giminaičiui, kaimynui ar draugui.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Rūpės pramogos, malonumai, meilė, tačiau nelinksma bendra dienos nuotaika neleis pernelyg atsipalaiduoti. Turbūt leisitės į kelią ir turėsite šiokių tokių išlaidų. Saugokitės peršalimo. Būkite blaivūs ir budrūs prie vairo, kelyje.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikėtina, kad susitiksite su giminaičiais, suvažiuos visa šeima, bus prisiminti seni dalykai, kažkada gyvenę artimi žmonės. Pats metas atsiprašyti ir atleisti senas kaltes, nuoskaudas, tik nuoširdžiai, be apmaudo ir moralizavimo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtina išvyka, viešnagė pas giminaičius. Norėsite padaryti kai ką apčiuopiamai naudinga, bet tai jums pavyks tik iš dalies. Geriau seksis reikštis liežuviu, nes iškalbos ir noro bendrauti jums nepristigs iki vakaro.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jausite stiprų komforto ir ramybės poreikį, tad nesidžiaugsite, jei teks leistis į kelią, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, išlaidauti. Tik į vakarą pagyvėsite ir tapsite labiau nusiteikę kontaktams, ypač su artimos aplinkos žmonėmis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Padidėjęs emocinis jautrumas gali trikdyti bendravimą su aplinkiniais, ypač iš ryto, kai labiau jausis ir bendras niūrumas, įtampa aplinkui. Atsargiai elkitės kelyje ir kuo pagarbiau viešumoje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ši diena labai tinkama apsilankymui kapinėse, bažnyčioje. Pajusite daug empatijos ir užuojautos kitiems žmonėms. Padidės intuicija, galimi ypatingi potyriai, mistiški išgyvenimai. Pats metas prašyti atleidimo, jeigu ką nuskriaudėte, nuvylėte.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (spalio 27 d. - lapkričio 2 d.)

Horoskopas savaitei (spalio 27 d. - lapkričio 2 d.) (1)

Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (10 31-11 02)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!