Šiandienos horoskopas

Kovo 05 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Ši diena nežada geros savijautos ir atsparumo infekcijoms. Bus grėsmė ir užsikrėsti, ir apsinuodyti. Meilės reikalai džiugins, jeigu tik jie netrukdo darbui ir reputacijai. Nuotykiai ar aplaidumas darbe gali atnešti nekokių pasekmių.

Jautis

04.21 - 05.20
Galimi materialiniai, piniginiai nuostoliai. Prieš pasiduodami abejotinoms pagundoms, pagalvokite apie galimas pasekmes. Jeigu tikitės, kad viskas vyks pagal jūsų planą, galite nusivilti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nuotaiką gali temdyti šeimyniniai vaidai, kvaili nesusipratimai darbe, versle. Venkite skolinti pinigus ir daiktus, nepirkite brangių prekių be garantijos. Vagys, sukčiai taip pat nesnaus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galite išgirsti gandų arba gauti žinią apie artimą žmogų. Neskubėkite daryti išvadų, smerkti ar teisinti - informacija gali būti netiksli. Nekokia diena prekiauti, išlaidauti. Jeigu reikės pirkti dovaną, bus sunku išrinkti tinkamą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien labiau reikšis gobšumas, egoizmas ir tai gali pakenkti santykiams su aplinkiniais, jūsų įvaizdžiui. Verčiau nemėginkite ko nors apgauti ar kažko laimėti kitų sąskaita. Tai, ko neužsidirbote, neturėtų jums rūpėti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena bus įtempta. Nebūsite patenkinti įsigytais pirkiniais, atrodys, kad per daug sumokėjote, kokybė per prasta ir pan. Iš toli galite gauti nekokią žinią. Kur kas geriau seksis kūrybos sferoje.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien galite jaustis nekaip ir sveikatos, ir nuotaikos aspektu. Galbūt pajusite apmaudą dėl pažįstamo žmogaus, draugo ar partnerio neetiško poelgio. Derėtų atsargiau elgtis su slapta ir nepatikrinta informacija, gandais.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nebloga diena kolektyviniams susirinkimams, susibūrimams, tačiau nekokia naujiems įsipareigojimams, pažintims. Neaštrinkite susikomplikavusių meilės santykių savo abejingumu, atsiribojimu ar nepagrįstu pavydu.

Šaulys

11.23 - 12.22
Darbas, politika šiandien gerokai gadins nuotaiką. Jeigu tikėjotės naudos iš kažkokios avantiūros ar kūrybinio projekto, veikiausiai pašlijusi reputacija pakiš jums koją. Galimi nesusipratimai ir šeimoje, kurių nesugebėsite blaiviai spręsti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Įprasta aplinka ir artimieji jus veiks nekaip. Geriausia būtų pakeisti aplinką, pabendrauti su retai matomais žmonėmis, nueiti į kultūrinį renginį, parodą. Atsargiau elkitės su buitine ir kitokia technika, saugokitės vagių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Venkite reikšti pretenzijas antrajai pusei, mylimam žmogui. Netgi nebylus nepasitenkinimas gali pakenkti jūsų santykiams ir reikalų eigai. Iš toli esančio svarbaus jums žmogaus arba antstolių, kreditorių galite gauti neraminančią žinią.

Žuvys

02.20 - 03.20
Situacija gali būti įtempta. Jausite priešiškumą, nepritarimą. Kažkas gali mėginti jums pakenkti. O gal jūs stengiatės pergudrauti kitus, gal norite gauti daugiau, nei jums priklauso? Visų pirma, nesutarimo priežasčių ieškokite savyje.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.) (5)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 27-03 01)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius  (14)

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse.
Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams

Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams  (21)

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi  (11)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (58)