Šiandienos horoskopas

Lapkričio 24 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien jums norėsis dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką, patirti naujų įspūdžių. Galbūt susitiksite su užsieniečiu ar iš užsienio grįžusiu jums svarbiu asmeniu.

Jautis

04.21 - 05.20
Dieną praleisite maloniau, jeigu būsite pakantūs aplinkiniams, draugiškai pasidalinsite pareigų našta. Laiku mokėkite mokesčius, tvarkykite finansinius dokumentus. Gali tekti paišlaidauti, tenkinant partnerio poreikius.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien galite tikėtis įvairių kontaktų, bendravimo. Regis, išgirsite pasiūlymų ar naujienų iš žmonių, su kuriais anksčiau buvote kažkaip susiję. Galite užmegzti partnerystę. Diskusijose lengvai nurungsite oponentus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jeigu norite keisti gyvenimo būdą, pradėkite nuo mažyčių žingsnelių. Galbūt pirmiausia derėtų subalansuoti mitybą. Regis, pakeisite kai kuriuos savo planus, susijusius su santaupų panaudojimu, ūkiniais reikalais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galite įsigyti buičiai ar darbui reikalingą daiktą. Gali būti, kad padarysite įspūdį nemažai auditorijai, publikai. Bet kuriuo atveju, bus nesunku rasti kur ir kaip atsipūsti, pasilinksminti, o gal ir sublizgėti arba sužavėti patinkantį asmenį.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena bus palanki, jei norite iš pagrindų pasitvarkyti namuose, siekiate didesnio komforto. Seksis kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti. Būsite labai jautrūs kitų žodžiams, pastaboms. Nepraraskite objektyvumo ir pusiausvyros.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien pakaks ir trumpo pokalbio su pažįstamu žmogumi, kad kažkas pasikeistų jūsų asmeniniame gyvenime ar veikloje. Venkite griežto diktato, kategoriškumo bendraudami su artimaisiais, kaimynais, kolegomis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien būsite linkę slapukauti, šniukštinėti. Intuicija padės išsiaiškinti kažką, kas ilgai jums buvo nesuvokiama. Įveiktas sunkumas, nugalėtas vidinis kompleksas gali atverti naują perspektyvą, tad pasistenkite.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien jūsų galvoje knibždės įvairių minčių, idėjų ir noro veikti. Tuo sudominsite kitus ir rasite bendraminčių. Jei turite gilią vidinę problemą, patikimas draugas ne tik supratingai išklausys, bet dar gali duoti svarbų patarimą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien skirsite dėmesį tiems pomėgiams, kurių neafišuojate ar netgi slepiate. Turbūt patirsite įdomių išgyvenimų, sužinosite tai, ką tik miglotai įtarėte. Nepasigailėsite, jeigu užsiimsite kūryba, joga, domėsitės ezoterika.

Vandenis

01.21 - 02.19
Ši diena bus geresnė ir ramesnė, jeigu pagarbiau reaguosite į aplinkinių pastabas, pamokymus ar pageidavimus. Tikriausiai kursite didelius planus. Pavargus nuo rutinos, derėtų pakeisti aplinką, susitikti su seniai matytais draugais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Panašu, kad šiandien sklandžiai spręsis net sudėtingos problemos. Jus gali prisiminti gerbėjas iš toli. Galite sulaukti pakvietimo į profesinį pokalbį, konkursą. Dirbtinai nieko neforsuokite, įsiklausykite į savo bei kitų tikslus, motyvus.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (lapkričio 23-30 d.)

Horoskopas savaitei (lapkričio 23-30 d.) (6)

Sužinokite, kas Jūsų laukia kitą savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Tiksli gimimo data atskleidžia informaciją ne tik apie žmogaus charakterį, pomėgius, bet ir rodo, kaip jis myli. Sužinoti, ar įsimylėjėlių pora suderinama, reikia vos kelių minučių. Visų pirma būtina parašyti savo ir partnerio gimimo datas: minutes, valandas, dieną, mėnesį, metus. Tada išrašyti vienetus ir dvejetus. Tuomet suskaičiuoti, kuris jų dominuoja kiekvieno partnerio gimimo datoje.
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (50)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (30)