Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 01 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys ar bent jau bandysite tokie atrodyti. Turėtų išryškėti kažkokie jūsų sugebėjimai, sustiprėti intuicija. Sutiksite pažįstamą žmogų, kuris jums gali būti labai naudingas.

Jautis

04.21 - 05.20
Su visais įpareigojimais bei dienos planais susitvarkysite be didesnių problemų ir gana kūrybiškai. Galimos praturtinančios pažintys, pasikeitimas idėjomis su įdomiais žmonėmis.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Naudositės proga pabendrauti su įtakingais asmenimis, didinti savo autoritetą. Tačiau norint pasiekti tikslą, reikės maksimaliai įtempti jėgas, pademonstruoti ryžtą ir valią. Šiandien tai gali pavykti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Artimieji laukia iš jūsų supratimo ir palaikančio draugiško žodžio, tačiau jums labiau rūpi, ką galvoja ir jaučia svetimi žmonės, ypač jeigu iš jų kažko tikitės. Gali būti, kad staiga teks pakeisti planus dėl pasikeitusių aplinkybių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aiškiai visiems pasakykite, ko norite ir ko siekiate. Tai gali padidinti bendraminčių gretas. Pasistenkite išlikti tolerantiški ir taktiški, jeigu kai kurie žmonės demonstruos nepritarimą, skepsį, nepagarbą. Tuo juos nuginkluosite.

Mergelė

08.24 - 09.23
Panašu, kad pavyks įveikti nelengvą dalykinę, techninę ar ūkinę problemą. Galbūt mėginsite diegti naujoves, kurios, jūsų manymu, turėtų padidinti įplaukas ar palengvinti buitį namuose. Tai tikriausiai pasiteisins.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Neatsisakykite padėti draugui, jeigu jam to prireiks. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata ir kūno priežiūra. Galite sulaukti dėmesio ženklų iš dominančio žmogaus. Gali būti įvertinti jūsų sportiniai, kūrybiniai gabumai

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gali atsinaujinti santykiai su jums svarbiu žmogumi. Jeigu nersite į pramogų sūkurį, neišvengsite sąžinės graužaties arba priekaištų iš artimų žmonių. Jeigu niekur neišvykstate, kurkite grožį ir jaukumą namuose.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nelengva našta atrodys namų pareigos, ūkiniai darbai. Kur kas labiau rūpės žmogiškosios problemos ir emocijos, ypač jei kalbama apie artimuosius, gimines. Daug apie juos kalbėsite, girsitės arba guositės.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Paskolų, investicijų, mokesčių klausimais atsiras mėgėjų patarinėti ir dosniai žadėti, tad būkite atsargūs - nepraraskite galvos. Jeigu niekur neišvyksite, turbūt nuveiksite gana daug darbų, ir, žinoma, ne už ačiū.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien labai pasijus, jei trūksta atjautos, žmogiškos šilumos.Galbūt būsite blaškomi emocijų, aistringų troškimų, kurie atsitrenks į abejingumo arba gynybinę sieną. Gana palankus metas senų ryšių atnaujinimui.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, iniciatyvos. Plaukimas pasroviui šį kartą gali jus nuplukdyti į laimės uostą. Patartina daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui, sielos reikmėms.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa (3)

Paskutinės liepos mėnesio ir pirmosios rugpjūčio dienos tarsi lakmuso popierėlis išryškins, ko pripildyta jūsų širdis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)