Šiandienos horoskopas

Sausio 26 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Pasistengę šiandien galite nuveikti kelis nelengvus darbus. Jei negailėsite energijos, ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Galite gauti pasiūlymą, kuris pagerins finansinę padėtį.

Jautis

04.21 - 05.20
Labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Būtų gerai, kad niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų patinginiauti. Vakare šiek tiek pažvalėsite.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ramiai apgalvokite, kaip spręsti aktualias problemas. Jeigu reikia, pasitarkite su patyrusiais pažįstamais. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Vakarą praleiskite kuo ramiau.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena bus kupina darbų, pareigų. Galite gauti pasiūlymą keisti veiklą, profesiją ar komandą. Intriguojamo pasiūlymo laisvalaikio praleidimui vakare galite sulaukti iš jus dominančio asmens, draugų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aktyvi diena. Galite planuoti savo perspektyvas, vykti į kelionę ar ja rūpintis, priimti iš svetur atvykusius specialistus, įtakingus veikėjus, skirti pasimatymus seniems ir naujiems pažįstamiems, organizuoti susirinkimus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nuo pat ryto mintys suksis apie neišspręstus finansinius reikalus. Galbūt pavyks išsiderėti palankesnes sąlygas verslui ar kreditui gauti arba sulauksite rėmėjų paramos. Bet gali būti ir taip, kad reikalai pakryps nenumatyta linkme.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai bus emocijų, jausmų protrūkių. Išsiaiškinsite santykius, kurie kėlė nerimą. Tai padės jums pasijusti geriau. Tačiau bus ir išlaidų dėl netikėto įvykio ar renginio.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Galite išgirsti žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikatos situacija. Gali tekti prisiimti atsakomybę, susitaikyti su didesniu darbo krūviu ar pan. Galbūt pagaliau pasirašysite dalykinę ar turtinę sutartį.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nuo pat ryto trauks pasilinksminimai, meilė, seksas, romantiškos pažintys. Nusimato susitikimas su draugais, pažįstamais. Galbūt teks vykti į renginius kaip žiūrovams ar dalyviams, arba kažką organizuoti. Saugokite save, tausokite sveikatą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien iki vakaro nebūsite nusiteikę jokioms avantiūroms, naujovėms. Geriausiai seksis tvarkyti šeimyninius, buitinius reikalus. Kita vertus, netikėtumų vargu ar išvengsite. Galbūt vakare kils aistringų impulsų, pagundų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama ar paskalos. Namų ūkio ar šeimos situacija reikalaus išlaidų. Dėl brangių pirkinių tarkitės su artimaisiais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite nusiteikę ieškoti išeičių iš keblių situacijų. Tikriausiai atsiras galimybių užmegzti naudingų pažinčių, gauti vertingų patarimų Staigmenų gali pateikti artimas žmogus. Belieka tikėtis, kad jos bus malonios
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.)

Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.) (7)

Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę, kurios dienos palankios, kurios - ne.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 23-01 25) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus

Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus  (18)

Švytintys, it juose būtų įkalintas saulės spindulėlis, arba žėrintys, it sumaišyti su smulkiomis aukso dulkėmis, – taip įprastai atrodo saulės akmenys. Jų randama tik keliose pasaulio vietose. Vieni primena skaidrius oranžinius opalus, kiti yra sodriai rausvai rudos spalvos, treti, patys rečiausi, gali žavėti net žalsvais ar raudonais atspalviais. Visi saulės akmenys turi magiškų savybių ir neša sėkmę.
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą  (37)

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia  (8)