Šiandienos horoskopas

Spalio 14 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Dėl grožio, komforto būsite linkę palengvinti piniginę. Galbūt kažkas kurstys slaptas aistras, skatins ambicijas. Regis, imsite rimtai galvoti apie asmeninio įvaizdžio keitimą.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikėtina, kad naujų vilčių suteiks su darbu, karjera susiję reikalai. Tikriausiai susitiksite su jus seniai dominančiu asmeniu. Gali nustebinti išryškėję kitų žmonių motyvai ir tikslai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Iš toli arba iš aukštesnės institucijos galite gauti žinią. Gerų vilčių suteiks nepažįstamo ar įtakingo asmens dėmesys. Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, verta paskubėti, nes atidėti nenaudinga. Bus galimybių susitarti dėl aktualių dalykų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jus turėtų lydėti puiki nuotaika ir asmeninis žavesys. Bus progų užmegzti ir atnaujinti pažintis, simpatijas. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose. Galite pajusti savo talento ar žinių įvertinimą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Vargu ar ši diena bus tokia kasdieniška, kaip tikėjotės. Stengsitės ištrūkti į kažkokį pasimatymą ar renginį. Visais įmanomais būdais sieksite būti mylimi, populiarūs. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, sporto sferoje.

Mergelė

08.24 - 09.23
Aktualūs bus reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite įtakingų užtarėjų, pagalbininkų. Regis, pasižymėsite komercine uosle. Galbūt gausite svarbią žinią ar pakvietimą.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikėtinas svarbus susitikimas ar pažintis, kuri išplės jūsų galimybes. Šiandien ypač stenkitės išsaugoti finansinę pusiausvyrą, išlaikyti užsakovus, klientus, susitvarkyti nuosavybės dokumentus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Labiau trauks išlaidauti, o mintys suksis apie pramogas. Nusimato malonus pasiruošimo bruzdesys, jeigu esate pakviesti į renginį, svečius arba jų laukiate patys. Jeigu kažkam norite padaryti ypatingą įspūdį, jums išties pavyks.

Šaulys

11.23 - 12.22
Suintriguoti gali atsiskleidę slapti motyvai to žmogaus, kuris jus domina. Galbūt išryškės tai, kas nedavė ramybės. Galimas meninis įkvėpimas, sustiprėjusi intuicija. Seksis medicinos, farmacijos, socialinio darbo srityse.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena bus nuotaikinga, jei susitiksite su draugais, nevengsite įdomių pažinčių. Pabendravę su aplinkiniais, galite priartėti prie kai kurių savo problemų išsprendimo, pavyzdžiui, kažkas suteiks pagalbą įsidarbinant, ieškant verslo sutarčių ar pan.

Vandenis

01.21 - 02.19
Palanku pristatyti savo veiklą viršininkams, prisiimti įsipareigojimus, teikti ataskaitas. Jeigu būsite darbštūs, aktyvūs, vakare pajusite pasitenkinimą dėl nuveiktų darbų, draugiškų kontaktų, rimtų sandorių.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikriausiai šiandieną teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli, arba aplinkiniams pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus. Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, mokslu.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (spalio 12-18 d.): nelengvas metas

Lolitos horoskopas savaitei (spalio 12-18 d.): nelengvas metas (5)

Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu, gali aplankyti abejonės, ar geri mūsų pasirinkimai, dvejonės siekiant didesnių tikslų, apimti liūdnesnės rudeniškos nuotaikos.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Rugsėjo 13 d. žada būti įtempta - vyks dalinis Saulės užtemimas. Nors ir Lietuvoje jo ir nesimatys, poveikį, ypač jautrūs žmonės turėtų pajusti. Jau rugsėjo 12 d. galite būti labiau sudirgę, jautriau reaguoti į kiekvieną smulkmeną, būti linkę ginčytis ir nenusileisti.
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (7)