Šiandienos horoskopas

Gruodžio 02 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Gera išvaizda bei išradingumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įsidarbinti. Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Palanku ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai bei padėsiančių ją plėsti, reformuoti.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien jums gali pavykti išspręsti ne vieną aktualų klausimą. Įmanomas finansinis laimėjimas, flirtas, meilės nuotykis. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai, kartu sukeldami naujų rūpesčių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nusimato pranešimas ar įvykis, susijęs su mokslu, verslu, nuosavybe, pervežimais, siunta, reklama ar kt. Su artimaisiais santykiai bus gana įtempti. Galbūt dėl to, kad netoleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su pirkiniais, draugais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Galite nemažai nuveikti, gerindami savo materialinę padėtį ar buitines sąlygas, ruošdami šventines dovanėles. Turbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins ar suintriguos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos seksis neblogai spręsti emocinius arba turtinius, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Palanku imti kreditą, pirkti išsimokėtinai, rūpintis verslu, namais, ieškoti naujų uždarbio šaltinių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Palanki diena meninei ir medicinos veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Tačiau nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, pretenduoti į lyderio vaidmenį kolektyviniuose užsiėmimuose. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, darbais, nes energijos turėsite ne itin daug. Jums gali būti patikėtos intymios paslaptys, išpasakoti slapti troškimai. Seksis ir aiškintis, gvildenti neatskleistas paslaptis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien galite nuveikti gerų darbų. Tikriausiai su draugų ar pažįstamų pagalba pavyks gauti reikalingą prekę, paskolą ar informaciją. Jei tvarkote verslo reikalus, susidursite su naujovėmis ir neišvengiamomis dilemomis.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jūsų pastebėjimai, kritika gali sukelti nelauktą kolegų reakciją, kuri nebūtinai bus negatyvi. Jūsų autoritetas darbe netgi pakils, jeigu ryžtingai imsitės darbų, nesitrauksite nuo tikslo, nevengsite atsakomybės.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nusimato įspūdingas bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, jaudinamos emocijos, įspūdžiai, ypač jei atsidursite toli nuo namų, išvyksite į komandiruotę ar pan. Galbūt sužinosite intriguojamą naujieną.

Vandenis

01.21 - 02.19
Turėtų pavykti aptarti daug aktualių klausimų, numatyti ateities gaires, įrodyti savo sumanymų prasmingumą, sutvarkyti finansinius reikalus. Psichologija arba parapsichologija šiandien jums bus gana svarbios temos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikriausiai energingai reikšite savo nuomonę, ryžtingai oponuosite. Jums reikėtų pažaboti negatyvias emocijas ir apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą debatuose, partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 30 d.–gruodžio 6 d.): nerimas dėl ateities

Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 30 d.–gruodžio 6 d.): nerimas dėl ateities (1)

Labai norėsis stabilumo ir saugumo gyvenime. Reikės įveikti abejones ir nerimą dėl ateities. Tam padės mūsų vidinė stiprybė ir noras kurti savo rytdieną kitokią. Tokią, kurioje vyrautų pasitikėjimas vieni kitais, žmogiškosios vertybės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?