Šiandienos horoskopas

Liepos 04 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Regis, šiandien neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų, o gal ir visuomenės dėmesio. Būsite kviečiami į masinius renginius, bendraminčių susibūrimus arba patys ką nors sėkmingai organizuosite, talkinsite.

Jautis

04.21 - 05.20
Būtų gerai, kad pasitelkę valią atliktumėte tai, ką susiplanavote. Jei turėsite per daug laisvo laiko, negalėsite rasti sau vietos dėl realių ar įsivaizduojamų problemų. Nusiraminti padės artimo žmogaus supratingumas.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Vidinė būsena jus ragins ištrūkti iš siaurų įprastos kasdienybės ribų. Tikriausiai ieškosite naujų saviraiškos, laisvalaikio praleidimo galimybių. Galbūt vyksite į toli vykstantį renginį. Tikėtini įdomūs arba naudingi pokalbiai..

Vėžys

06.22 - 07.22
Dėl artimo žmogaus lengvabūdiškumo ar savo paties išlaidumo galimos piniginės problemos. Galbūt teks grąžinti skolas ar skolintis. Nesitikėkite, kad ką nors gausite veltui, tačiau šiokių tokių nuolaidų įmanoma pasiekti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Trokšite neįprastų potyrių, įspūdžių, kontaktų. Santykiuose su priešinga lytimi jums nereikės net stengtis, kad darytumėte gerą įspūdį. Ši diena žada ir meilės, ir puikių pramogų ar netgi kažkokių pergalių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Net jei labai aktyviai leisite laiką, derėtų pasirūpinti sveikata, racionalia mityba, asmenine higiena. Galbūt netikėtai įsigysite naminį gyvūną, arba tam, kurį jau turite, dėl kažkokių priežasčių teks skirti daugiau dėmesio.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Kuo labiau įsibėgės diena, tuo daugiau rasis galimybių smagiai praleisti laiką, patirti romantikos. Galite sulaukti publikos pripažinimo, populiarumo, atrasti savyje naujų talentų. Seksis rasti bendrą kalbą su vaikais.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Būsite labai jautrūs, linkę svyruoti, abejoti savimi ir kitais. Tikėtinas emocionalus pokalbis su moterimi. Nederėtų būti pernelyg atviriems, nes kažkas gali tuo savanaudiškai pasinaudoti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ši diena bus kupina susitikimų. Noras išlaidauti, lepinti save ir artimuosius išties pasirodys jums nesvetimas. Galbūt susitiksite su seniai matytais žmonėmis ir patirsite neįprastų nuotykių. Galima netolima kelionė, svečiai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik kažin ar jie bus realiai įgyvendinami. O gal tiesiog neturite tiek pinigų, kad galėtumėte rizikuoti. Panašu, kad regsite slaptus planus, susijusius su uždarbiu arba naujais pirkiniais.

Vandenis

01.21 - 02.19
Situacija bus gana palanki. Galite turėti reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, smulkia komercija. Tačiau būsite linkę lengvabūdiškai elgtis, aklai bet kuo pasitikėti, išlaidauti pramogoms, vaikų ir mylimųjų poreikiams.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien nesinorės niekur skubėti, nieko veikti. Būsite bohemiškai nusiteikę, domins temos apie meną, madas. Svarbu visur jausti saiką, o ypač vartojant svaigalus. Lengva bus apsinuodyti, sutrikdyti medžiagų apykaitą.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (birželio 29 - liepos 5 d.): laukia ypatinga savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (birželio 29 - liepos 5 d.): laukia ypatinga savaitė (7)

Ypatinga savaitė, kai paskutinėmis birželio dienomis Venera priartės prie Jupiterio Liūto ženkle, o nuo birželio 30 d. iki liepos 1 d. netgi viešės tame pačiame Liūto ženklo laipsnyje.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 12 - 06 14)

Ką žvaigždės atneš tau antrąjį vasaros savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Šį kartą pabandysime bent jau apytiksliai išsiaiškinti, ko nori skirtingų charakterių vyrai. Žvejai žuvis skirsto į tas, kurios plaukioja paviršiuje ir giliavandenes – ir jų žvejybos būdai stipriai skiriasi.
Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)