Šiandienos horoskopas

Birželio 24 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Iki pat vakaro nepriekaištingai vykdysite šeimines pareigas ir tuo džiuginsite artimuosius. Vakare jau parūps pramogos, sportas, pasimatymai. Nusimato jaudinami susitikimai. Pasisaugokite traumų, nesukelkite gaisro.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien vienaip ar kitaip pamaloninsite save ir mylimą žmogų. Regis, vasaros šventę norėsis pajusti visais pojūčiais. Išties turėtų būti smagu, gardu, romantiška.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Būsite nusiteikę tvarkyti su žemės ūkiu, individualiu verslu, nuoma, nekilnojamuoju turtu, remontu ar statybomis susijusius reikalus. Puikiai seksis, jei planuojate rimtai apsipirkti. Rasite bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nors buitis pareikalaus pastangų, energijos turėtų pakakti ir turiningam, smagiam laisvalaikiui. Būsite linkę atverti širdį, išlieti ilgai slėptas emocijas, meilės jausmus. Dėl to turbūt nepasigailėsite. Tik nežaiskite su ugnimi.

Liūtas

07.23 - 08.23
Konfidencialūs reikalai, slaptas verslas gali duoti apčiuopiamos naudos. Galite gauti viliojamą pasiūlymą. Galbūt šitaip dėmesį išreikš simpatiškas gerbėjas. Jeigu jaučiate nuovargį, leiskite sau patinginiauti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tinkamas metas užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate ir galite sau leisti. Neatsisakykite susitikti su draugais, bendraminčiais ir kartu praleisti laisvalaikį. Kartu tausokite savo jėgas, saugokite sveikatą.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Prasideda mėnulio jaunaties fazė, o tai reiškia, kad nauji siekiai ir planai jau ims artėti prie starto linijos. Jei turėsite laiko, tai turbūt rinksitės įdomius pokalbius su bendraminčiais, draugais. Sunku bus susilaikyti neišlaidavus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Kai kuriems iš jūsų labai rūpės studijų, išsilavinimo reikalai. Rašto darbai, straipsniai, jei šiandien jų imsitės, bus gana vykę. Naudos duos naršymas internete. Galite gauti žinią iš užsienio. Jei patys kur nors vyksite, nežiopsokite kelyje.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jūs tikriausiai taip atsipalaiduosite, kad nebeskaičiuosite, kiek pinigų jums kainuoja Joninių pramogos ir gardumynai. Kai kas gali imti naudotis jūsų dosnumu be jokio saiko ir supratingumo.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Svarbiausi šiandien jums bus asmeniniai santykiai, meilės aktualijos. Galbūt dalyvaujate vestuvėse ar kokiame kitame ypatingame renginyje ir tenka daug kuo pasirūpinti. Nestokosite aistringumo, kūrybingumo.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jeigu šią proginę savaitgalio dieną jums reikia dirbti, darbo bus daugiau, nei tikėjotės. Suksitės kaip vijurkai. Regis, pastangų rezultatas nenuvils. Gali būti, kad neplanuotai teks skirti daugiau dėmesio naminiams gyvūnams.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimus ir talentus, plėsti naudingų pažinčių ratą. Gali paaiškėti, kad neatrodęs reikšmingas draugystės ar meilės ryšys turi gilesnę prasmę, nei manėte.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (birželio 19–25 d.): gyvenimo kryžkelė

Lolitos prognozė savaitei (birželio 19–25 d.): gyvenimo kryžkelė

Šią savaitę galite jaustis atsidūrę gyvenimo kryžkelėje. Tai aktyvių veiksmų laikas, kai naujų galimybių ir įdomių susitikimų viesulo pagauti, galite būti įsukti į netikėtų įvykių situacijas ir turėsite rinktis. Kas – gyvenimo partnerį, su kuo sieti savo tolesnį likimą, o kas – gyvenimo kelią, kur toliau mokytis, dirbti ir gyventi.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)