Šiandienos horoskopas

Liepos 03 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Vertėtų sutvarkyti oficialius dokumentus, susitikti su įtakingais veikėjais, valdininkais, nevilkinti svarbių reikalų sprendimo, ypač jei netrukus ketinate atostogauti. Vakarop jūsų draugijos jau lauks bičiuliai, bendraminčiai.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien pravartu konsultuotis su specialistais, jeigu reikia protingų ir naudingų patarimų. Galbūt mėginsite susitikti su kažkuo, kas atvyko ar sugrįžo iš užsienio, aptarti klausimus, susijusius su studijomis, kelionių planais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite atgauti skolą arba kažką pasiskolinti. Antroji pusė bus linkusi pritarti jūsų poreikiams bei troškimams, net jei tai nemažai kainuoja. Pažįstamas asmuo gali pateikti pasiūlymą, susijusį su verslo partneryste, draudimu.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite nusiteikę aiškintis asmeninius ir dalykinius santykius. Tai, ką sužinosite, jus turbūt pamalonins. Galbūt gausite pasiūlymą bendradarbiauti. Tai turėtų būti abipusiai naudinga.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, jums seksis reikštis darbe arba įsidarbinti, jei tai aktualu. Galima šauni komandiruotė. Arba vyksite į kurortą pastiprinti sveikatos. Būtų geriausia, kad sugebėtumėte suderinti darbą ir poilsį, nepuldami į kraštutinumus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Seksis kurti grožį, užsiimti menu, tvarkyti pinigų, turto reikalus. Palanku dalyvauti kūrybiniuose konkursuose. Apskritai, būsite kupini įdomių idėjų ir svajonių apie gražesnę ateitį. Nepamirškite rūpintis sveikata.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Geri darbai, pastangos dėl savo šeimos, namų, asmeninės gerovės nenueis veltui. Be to, puikiai praleisite laiką su šeima, jei atostogaujate. Neverta "sukti į kairę", ieškoti lengvabūdiškų pramogų už namų sienų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Būsite aktyvūs, domėsitės įvairia informacija, aktualiais įvykiais. Galite užmegzti įdomią pažintį, kažkam padaryti įspūdį savo kalba, mintimis. Galbūt atsiras galimybė pakeisti nusibodusį darbą ar aplinką.

Šaulys

11.23 - 12.22
Turėtumėte sėkmingai tvarkyti komercinius ir finansinius reikalus, užsiimti verslu, vykti apsipirkti. Puikus metas bendravimui, naujoms pažintims. Galite susitikti seną pažįstamą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Būsite emocionalūs, atvirai reikšite jausmus. Seksis demonstruoti kompetenciją, stiprinti autoritetą, siekti saviraiškos per kolektyvinę veiklą. Vakare pamirškite varginančius reikalus ir pasilepinkite maloniu atokvėpiu.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galite pasijusti vieniši, kamuojami nerimo ar kažkokių baimių. Tačiau kai kuriose srityse nusimato neblogi rezultatai. Jums padės paaštrėjusi intuicija, kūrybinis polėkis arba subtilus skonis.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien būsite nuostabūs pašnekovai. Ypač seksis bendrauti su moterimis. Iš jų sulauksite dėmesio ir pagalbos. Galima pažintis, kvietimas į įdomų renginį. Pernelyg nepasiduokite svaigalų pagundai, jauskite saiką.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (birželio 29 - liepos 5 d.): laukia ypatinga savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (birželio 29 - liepos 5 d.): laukia ypatinga savaitė (7)

Ypatinga savaitė, kai paskutinėmis birželio dienomis Venera priartės prie Jupiterio Liūto ženkle, o nuo birželio 30 d. iki liepos 1 d. netgi viešės tame pačiame Liūto ženklo laipsnyje.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 12 - 06 14)

Ką žvaigždės atneš tau antrąjį vasaros savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Šį kartą pabandysime bent jau apytiksliai išsiaiškinti, ko nori skirtingų charakterių vyrai. Žvejai žuvis skirsto į tas, kurios plaukioja paviršiuje ir giliavandenes – ir jų žvejybos būdai stipriai skiriasi.
Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)