Šiandienos horoskopas

Vasario 27 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Iki pietų aktyviai tvarkykite su informacija, transportu, mokslu, reklama, komercija susijusius reikalus, nes popiet jau būsite pasyvesni, domins tik asmeninė situacija, šeimos narių problemos. Neprovokuokite šeiminių scenų.

Jautis

04.21 - 05.20
Stengsitės išlaikyti vidinę ar išorinę ramybę ir jos nedrumsti kitiems. Vis dėlto tai bus sudėtinga, jeigu nesate abejingi tam, kas vyksta toli nuo jūsų ir visai šalia. Svetimais nepasitikėsite, o iš savų, regis, tikėsitės per daug.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jūsų nuotaika bus permaininga, mintys blaškysis nuo pakilių iki niūrokų. Nepasitikėjimas užsieniečiais ar valdininkais išaugs. Galbūt imsite labiau solidarizuotis su bendraminčiais, įsitrauksite į visuomeninį judėjimą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Pirmoje dienos pusėje jums stigs noro ką nors veikti, trokšite nuo visko atsiriboti ir būti nematomi, arba užsiimti tuo, kas įdomu jums asmeniškai. Jausite poilsio poreikį. Kibs infekcijos. Jei sveikata nestreikuos, popiet tapsite aktyvesni.

Liūtas

07.23 - 08.23
Iš ryto dar turėsite ūpo bendrauti, domėtis kitų žmonių ir visuomeniniais reikalais, diskutuoti, o popiet jau pageidausite vienumos. Susilaikykite nuo paskalų, propagandos, gerbkite kitokią nuomonę, nes šiuo metu būtent jūs galite klysti.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jums seksis reikštis viešai, telkti veiklai kitus, tarpininkauti, įtikinėti. Kita vertus, kai ką darysite paslapčia, užuolankomis, arba susidursite su kitais, kurie veidmainiaus, šnipinės, regs intrigas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien galite daug nuveikti, jei tik neleisite, kad jus blaškytų draugai, pažįstami. Beje, pastarieji gali elgtis kaip intriguojantys pažadukai, kad tik atitrauktų jus nuo svarbių darbų. Pasistenkite laikytis dienotvarkės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien išties pasižymėsite "skorpioniška" įžvalga, psichologiniu gilumu. Domins etiniai, dvasiniai, filosofiniai, kultūriniai dalykai. Galite spręsti tam tikrą dilemą, susijusią su karjera, užsieniu, šeimos ateitimi.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tarpusavio santykiai, tiek partnerystės, bendradarbiavimo, tiek konkurenciniai, šiandien labiausiai veiks jūsų nuotaiką ir savijautą. Regis, nersitės iš kailio, kad įrodytumėte savo tiesą. Tam pasitelksite ir žinias, ir propagandą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Iki pietų visa galva pasinersite į darbą ir stengsitės viską atlikti pagal planą. Regis, jums pavyks, jeigu tik neblogai jaučiatės. Popiet noriai skirsite laiką, dėmesį kitiems žmonėms, ypač gyvenimo partneriui, priešingai lyčiai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Iš ryto būsite gana azartiški, linkę abejotinais būdais siekti norimų dalykų, rizikuoti. Galite patikėti tuo, kuo norisi patikėti. Saugokite vaikus. Antroje dienos pusėje teks rimtai padirbėti, jei darbus vilkinote. Atsargiai kelyje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Iki pietų atrodysite ramūs, užsisklendę savyje, vengiantys viešumo. Vis dėlto popiet imsite galvoti apie pramogas, meilės pasimatymus, šou renginius, sportą, laisvalaikį su vaikais. Aktyvumo, polėkio, kūrybingumo padaugės.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (vasario 23 - kovo 1 d.)

Horoskopas savaitei (vasario 23 - kovo 1 d.) (4)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 27-03 01)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius  (11)

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse.
Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams

Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams  (21)

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi  (11)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (55)