Šiandienos horoskopas

Balandžio 20 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.19
Jus valdys emocijos. Bendravimas su jums svarbiu asmeniu gali susikomplikuoti dėl netikėtai išaiškėjusių motyvų, kurie sukels nemalonių emocijų. Verčiau užsiimkite kuo nors raminamu, neaitrinkite širdies žaizdų nei sau, nei kitiems.

Jautis

04.20 - 05.20
Šiandien nestokosite noro bei galimybių pasisemti naudingų patarimų. Jei išvyksite kur nors toliau nuo namų, tikėkitės staigmenų. Galbūt jūsų laukia dėmesio verta pažintis.

Dvyniai

05.21 - 06.21
Tikėtinos ne tik išlaidos, bet ir dovanos. Jus gali nuvilti draugas, jeigu jam kažką skolinote, nes jau aiškiai matysis, kad jis neketina nieko atiduoti. Jeigu skolinga verslo įmonė, situacija klostysis panašiai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena gali atnešti įspūdžių, meilės pagundų bei draugystės šilumos. Tereikia nugalėti ambicijas ir pasistengti, kad kiek galima daugiau akimirkų džiugintų širdį ir leistų įkvėpti svaigaus pavasario gaivumo. Nusiteikite šventiškai.

Liūtas

07.23 - 08.22
Jeigu ketinate toli vykti ar esate gerokai nutolę nuo namų, nerimo gali sukelti staigus sveikatos sutrikimas. O galbūt dalyvaudami pavasarinėje talkoje pernelyg persidirbote ir sunegalavote. Tai gali būti ir dėl griežtos dietos.

Mergelė

08.23 - 09.22
Ši diena turėtų būti kupina romantiškų nuotaikų ir gardžių vaišių. Ji gali padovanoti džiaugsmo, jei parodysite nuoširdžius jausmus ir gerą iniciatyvą. Atgaivos sielai turėtų suteikti vaikai, pramogos, malonus simpatijų dėmesys, flirtai.

Svarstyklės

09.23 - 10.22
Jums neblogai seksis, jei pamėginsite keisti įvaizdį, pertvarkyti gyvenamąją patalpą, kažką pagaminti savo rankomis ar paeksperimentuoti virtuvėje. Vertėtų aplankyti tėvus arba pasikviesti juos į svečius.

Skorpionas

10.23 - 11.21
Dieną bus smagu. Kils ūpas pramogauti, ieškoti nuotykių, svečiuotis pas gimines, draugus. Domėsitės vaikų poreikiais, stengsitės juos pradžiuginti, kuo nors sudominti.

Šaulys

11.22 - 12.21
Jeigu turite savo verslą, visą dieną suksite galvą, kaip jį sustiprinti ar išsaugoti. O jeigu užsiimate kūrybine, scenine veikla, neramiai skaičiuosite, ar projektas atsipirks. Nesėkmės rizika išties nemaža.

Ožiaragis

12.22 - 01.19
Jūsų aistringumas, dėmesingumas leis sužavėti, pritraukti netgi tuos aplinkinius, kurie pastaruoju metu nejautė palankumo. Džiaugsmo suteiks netolima kelionė, viešnagė arba išsvajotas pirkinys, siurprizas, svečias.

Vandenis

01.20 - 02.18
Jei esate kaip nors susijęs su menais, galite pajusti kūrybinį įkvėpimą, nenumaldomą norą išreikšti save. Gali būti ir taip, kad jus neįprastai stipriai užvaldys religinės nuotaikos, noras melstis ar medituoti.

Žuvys

02.19 - 03.20
Būsite nusiteikę įžengti į romantiškąjį jausmų, meilės apžavų pasaulį. Kita vertus, dėl naujų išgyvenimų pajusite tam tikrą sumaištį. Yra vilties, kad nerimas greitai išsisklaidys, padedant šmaikštiems draugams.
Savaitės horoskopas
Horoskopas balandžio 17-24: ko tikėtis per Velykas?

Horoskopas balandžio 17-24: ko tikėtis per Velykas? (1)

Savaitės pradžia – nelengvų išbandymų metas.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (04 18 - 04 20)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!