Šiandienos horoskopas

Spalio 21 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite nekaip jaustis, pasireikš smulkūs negalavimai, prislėgtumas. Tuo tarpu darbo ir verslo reikalams teks atiduoti daug energijos. Ir netgi šiuo atveju greitų apčiuopiamų rezultatų neverta tikėtis.

Jautis

04.21 - 05.20
Nuo jūsų minčių ir įsitikinimų priklauso, kas šiuo metu pildysis - geri norai, ar blogos nuojautos. Padedant kitiems, galite nemažai nuveikti. Moralinio palaikymo turbūt sulauksite iš mylimo žmogaus arba jūsų talento gerbėjo.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite tikėtis problemų, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Atidžiau skaičiuokite, planuokite.

Vėžys

06.22 - 07.22
Liguistai reaguosite net į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Rūpesčių gali kelti santykiai su draugais, partneriais, konkurentais. Jūsų norai ir planai gali pasirodyti per dideli, kad būtų realiai įgyvendinami.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien sunkiai tempsite darbų jungą. Didelis išsiblaškymas ir patiklumas arba ne vietoje ir ne laiku pavartotas alkoholis gali įvelti jus į problemas. Nekurkite nepraktiškų planų bei iliuzijų. Labai saugokite sveikatą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena gali būti kiek komplikuota. Galbūt atrodys, kad kažkas griauna planus. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo arba tiesiog siekti jūsų dėmesio. Jeigu prisiimsite papildomų įsipareigojimų, vakare turbūt gailėsitės.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Ši diena bus nelengva, kupina nesusipratimų, irzlumo. Nepatartina vesti derybų, sudarinėti sutarčių, daryti skubotų sprendimų. Vakare iš pusiausvyros gali išmušti netikėtas nuostolis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien labai svarbi bus teigiama nuostata. Nusimato daugiau nei paprastai kontaktų su įtakingais žmonėmis, viršininkais, kolegomis. Turbūt labai pravers užsienio kalbų, interneto vartotojo įgūdžiai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Permaininga diena. Apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais - galimi nuostoliai, žala. Nepatartinos jokios finansinės ir seksualinės avantiūros. Laiku mokėkite mokesčius, vykdykite įsipareigojimus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Diena pasižymės tarpusavio santykių analize ir psichologiniais išgyvenimais. Tikriausiai to reikia, kad pagaliau susivoktumėte, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Įveikite savo pavydą, agresyvumą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Pasistenkite nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip įsivaizdavote. Verta pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą. Planuokite pozityvius pokyčius. Saugokite sveikatą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nerimo ir rūpesčių galite patirti per vaikus, antrąją pusę. Kita vertus, gali gimti viltinga nuojauta, kad tuoj prasidės nauja meilė arba naujas darbymetis. Pasisaugokite seksualinės prievartos.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)