Šiandienos horoskopas

Gruodžio 09 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandieną jums seksis įvairūs darbai. Netikėti pokalbiai gali būti reikšmingi. Priėmę gautą pasiūlymą, galite pakeisti savo gyvenimą. Kita vertus, galimos ir tuščios viltys, nekokios staigmenos.

Jautis

04.21 - 05.20
Ši diena jums nebus aktyvi. Trypčiosite vietoje lyg nežinodami, ko griebtis. Stenkitės pasverti, apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, įvertinti sąjungininkus ir priešininkus. Konfidencialūs reikalai turbūt duos šiokios tokios naudos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien puikiai seksis ir dirbti, ir bendrauti. Ypač daug galėsite nuveikti kartu su kolektyvu, bendraminčiais. Tik neskubėkite aklai pasirašinėti verslo ar finansinių sandorių.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite darbštūs, tačiau pajusite, kad jums kraunama vis daugiau įpareigojimų, o apie papildomą atlygį nekalbama. Jei dar tik mėginate įsidarbinti, gali prireikti rekomendacijos, nes jūsų kompetencija kels abejonių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aktualių naujienų galite tikėtis, jeigu turite finansinių ar akademinių skolų, palaikote ryšius su užsieniu, ketinate kur nors toli vykti arba laukiate svečių iš toli. Pakaks energijos, kad susidorotumėte su neatidėliotinomis užduotimis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būtinas finansines operacijas, studijų užduotis paskubėkite atlikti laiku. Jeigu bus siūloma investuoti, konkrečiai išsiaiškinkite, ką už tai gausite, apibrėžkite savo įsipareigojimus, palūkanas, terminus, garantijas ir pan.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jei norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą, atkurti buvusius ryšius, pratęsti sutartis, tai pasistenkite daryti gerą įspūdį. Tik ne ekstravagantiškai iššaukiantį. Ir venkite ultimatumų, provokacijų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Susikaupkite, jeigu šiandien teks tartis dėl darbo apmokėjimo, pareigų pasiskirstymo, pirkimo-pardavimo sutarčių, nuomos, tiekimo ar pan. Tai, ką su šmėstelėjusia abejone praleisite neišsiaiškinę, vėliau gali pasirodyti problemiška.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite iniciatyvūs ir linkę į nepamatuotą optimizmą. Galite įsilieti į naują grupę, kompaniją, užmegzti pažintį, išgirsti komplimentą ar pan. Itin svarbu, kad su vaikais, šou projektais susiję reikalai būtų tvarkomi labai atsakingai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galima nervinė įtampa dėl nenumatytų aplinkybių. Nesipykite su namiškiais, būkite pakantesni. Nuslopinkite tuos jausmus, kurie panašūs į gobšumą ar pavydą. Labiau saugokitės traumų, ugnies, elektros iškovos.

Vandenis

01.21 - 02.19
Ši diena leis nemažai nuveikti ar bent jau prisibendrauti iki soties. Užmegsite dominančius ryšius, gausite norimos informacijos. Vakaras apgaulingesnis - galite pakliūti į žavias pinkles.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien ne viską darysite teisingai, ne visiems įtiksite. Tai normalu, tačiau gali pakišti jums koją, jei norite gauti pelningą užsakymą ar projektą. Tačiau jums seksis meninė veikla. Noras įtikti meilės objektui plonins jūsų piniginę.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)