Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 23 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Darbo reikalai gali susitrukdyti dėl sveikatos problemų ar rūpesčių susijusių su artimais žmonėmis. Kaip bebūtų, jums puikiai seksis kurti komfortą, grožį, užsiimti aplinkos dizainu, amatais, gydyti, kirpti ar masažuoti kitus.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien kitaip pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei jis susijęs su kūryba, renginių organizavimu. Tačiau nelabai aiškiai suvoksite santykius su dominančiais žmonėmis ir galite pasiklysti iliuzijų labirinte, mąstydami apie jų ketinimus, planus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nors šios dienos fonas gana dirglus, visgi jūsų sielą glostys meilė artimiems žmonėms ir jų širdžių šiluma. Regis, kiek per dosniai leisite pinigus jų poreikiams bei įvairiems niekučiams, skirtiems namams, apdailai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien būsite nusiteikę tartis, derėtis, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Beveik viskas seksis neblogai. Visgi vertėtų nepasitikėti abejotina informacija, gandais ir jų neskleisti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Stengsitės kuo sklandžiau bendrauti ir produktyviai dirbti. Visgi pasitaikys nuotaikos svyravimų. Galbūt jausitės kiek varžomi ambicingų, praktiškų asmenų. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien būsite sentimentalūs, kupini emocijų ir meilės. Jeigu bendrausite su panašiai nusiteikusiais žmonėmis, diena prabėgs maloniai. O štai bet koks negatyvumas žeis stipriau nei paprastai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Protinė ir fizinė įtampa neleis jums atsipalaiduoti. Visą dieną nesinorės bendrauti, darbuotis, būsite inertiški, tingūs. Labiausiai trokšite meilės, slapto pasimatymo arba kūrybinės, meninės raiškos, savirealizacijos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien nepatartini atviri, tiesmukiški ir aktyvūs veiksmai, pareiškimai. Naudinga diplomatiškai patylėti, išlaviruoti. Labai atsargiai priimkite svarbius sprendimus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Diena kupina įtampos, tačiau jūs galite laikytis lyg uola ir net skleisti pozityvią energiją. Galbūt jums pavyks išspręsti profesinę problemą ar dilemą. Išties puiku, jei sugebėsite taip sutvarkyti reikalus, kad "ir avis liktų sveika, ir vilkas sotus”.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikriausiai jums teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Seksis rengti publikacijas, mokslinius darbus arba tame procese dalyvauti. Gana neblogai seksis įrodinėti teisybę, kuri kitų yra gudriai verčiama aukštyn kojomis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Venkite naujų finansinių ir verslo eksperimentų, jeigu dar neturite pakankamai žinių, nepasvėrėte savo galimybių. Vis kylančios abejonės yra svarbus rodiklis, kad ne viskas tvarkoje. Negalima nepaisyti ir nuojautų, perspėjančių sapnų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Svarbu atkreipti dėmesį į juridinę aktualių reikalų pusę, kad neliktų spragų, nesusipratimų. Partnerystės santykiai, kuriuos šiandien užmegsite, bus saldūs, sentimentalūs ir viltingi.
Savaitės horoskopas
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (09 12-09 14)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)