Šiandienos horoskopas

Gegužės 25 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Padidės jūsų ambicijos, pasireikš egocentriškumas, noras dominuoti. Nepervertinkite jėgų, saugokitės traumų, konfliktinių situacijų. Gali pasitaikyti apgaulingų pagundų, nesąžiningų žmonių. Prisilaikykite tikrųjų vertybių.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite gauti intriguojamą pasiūlymą iš jums neabejingo ar susidomėjusio asmens. Venkite avantiūrų, nebūkite patiklūs bendraudami su nepažįstamais veikėjais, neieškokite abejotinų pramogų. Labiau kontroliuokite savo vaikus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Regis, auga įtampa, nepasitikėjimas. Tik tuo atveju, jei nuoširdžiai sieksite tarpusavio supratimo, gerovės ne tik sau, šeimos židinys neatšals. Galite būti priversti atsiprašyti už seną skriaudą, grąžinti skolą. Gresia vagystės, traumos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien "meškos paslaugą" gali padaryti per didelė diplomatija su neaiškiomis užuominomis, nutylėjimais. Dėl to vieni kitus suprasite ne taip, kaip derėtų. Verčiau kalbėkite konkrečiai, aiškiai ir reikalaukite tiesaus atsakymo.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien venkite pernelyg rizikuoti finansiškai ir kitaip. Neskubėkite pirkti brangaus daikto, jei nesate tikri dėl jo reikalingumo ir kokybės. Gali būti, kad skinsite ankstesnių avantiūrų vaisius. Saugokitės apgaulių, vagysčių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien save ne itin aukštai vertinsite, tirštinsite trūkumus, neigsite privalumus. Būsite labai jautrūs, suaktyvės tiek meilės, tiek neapykantos jausmai. Atsargiai vertinkite gautus pasiūlymus, neskubėkite jų priimti - galite apsigauti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Ši diena jus panardins į intrigų kupiną verpetą. Dėl savo nenuoširdumo galite pakliūti į keblią situaciją, sukomplikuoti santykius su mylimu žmogumi. Kol kas nedarykite svarbių sprendimų, nesivelkite į neaiškius sandėrius.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien pasistenkite nepersidirbti ir nesinervinti. Jeigu stengsitės pajungti savo valiai aplinkinius, gali kilti rimtų nesutarimų. Vakare nusimato susitikimai su draugais, įdomios diskusijos. Sunkiai atsispirsite svaigalų traukai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien aplinkiniams su jumis bus nelengva dėl jūsų vidinės įtampos, nervingumo. Pasistenkite nesinešti negatyvių emocijų į darbą, antraip galite išprovokuoti bendrą įtampą ir nesėkmes. Itin saugokitės sukčių, vagių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Bendraujant su aplinkiniais šiandien ypač svarbu išlaikyti santūrumą, emocinę pusiausvyrą. Pasikliaukite savimi, nes kitų patarimai gali būti klaidinami. Tiek artimas, tiek ir nepažįstamas asmuo ar užsienietis gali sukelti rūpesčių, apgauti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Kažkas gali jus provokuoti veltis į finansinę avantiūrą, skatinti pažadais ir geromis perspektyvomis. Būkite apdairesni, saugokitės apgaulės bei nuostolių. Problemų gali sukelti ir vaikų, mylimo žmogaus neatsargumas, naivumas.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami emociškai bei fiziškai. Gresia avarinės situacijos, nesusipratimai bendraujant. Labai svarbu sąžiningai elgtis su žmonėmis, kurie jumis pasitiki ir nėra nuvylę. Saugokitės sukčių.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.)

Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.) (5)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 22 - 05 24) (1)

Priešpaskutinis gegužės savaitgalis... vis arčiau vasaros! Kas tavęs laukia per jį?