Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 05 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Diena prabėgs užsiimant tuo, kas jums smagu, įdomu. Galbūt atsinaujins kontaktai su pamirštais žmonėmis. Galima meilės avantiūra, netolima kelionė, viešnagė, gera žinia ar pasiūlymas.

Jautis

04.21 - 05.20
Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau fizinio ir dvasinio komforto. Galbūt tvarkysite turtinius, komercinius reikalus, pirksite gražius daiktus. Seksis demonstruoti kulinarinius sugebėjimus, estetinį skonį.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien būsite jautrūs, emocionalūs, nusiteikęs meile apgaubti artimuosius, pasidalinti su jais savo mintimis ir jausmais. Tiktų pasitvarkyti buityje. Per daug neišlaidaukite.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gana gerai seksis veikla, susijusi su socialine sfera, medicina, menu, psichologija, paslaptimis. Intuityviai suvoksite, ką galite pataisyti, pakeisti, o ko ne. Naudos galite turėti iš nelegalios veiklos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien jus ims traukti seni užsiėmimai, pomėgiai. Vakaras gali pateikti malonių staigmenų, susijusių su meile, draugyste, pramogomis, kitomis pagundomis. Regis, bus atkurta pažeista pusiausvyra asmeniniuose santykiuose.

Mergelė

08.24 - 09.23
Regis, nepaisant savaitgalio, jums rūpės rimti darbai arba politika, o ne pramogos. Jeigu kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti santykius. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti, palepinti ir pralinksminti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Geriau pailsėsite ir prisirinksite šaunesnių įspūdžių, jeigu pakeisite aplinką, praktikuosite aktyvesnį laisvalaikį, nevengsite pabendrauti su nepažįstamais. Galbūt leisitės užliūliuojami romantiškos euforijos ir fantazijų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jeigu naktį nenuklydote į abejotinus nuotykius, tuomet diena turėtų būti nebloga, o vakaras - netgi šaunus, aistringas. Tačiau pinigų iš sąskaitos veikiausiai išgaruos žymiai daugiau nei planavote.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtini įvairūs kraštutinumai, polinkis dramatizuoti, dosniai reikšti jausmus. Gali spręstis partnerystės, draugystės klausimai. Galbūt teks bendrauti su įdomiu žmogumi arba sulauksite naujienų iš toli.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Sveikata ne itin džiugins, jeigu ne jūsiškė, tai artimo žmogaus. Jeigu ketinote kažkur vykti, o savijauta nekokia, tuomet kelionėje gali kilti laikinų sunkumų. Vakaras jau bus palankesnis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Puikiai seksis kūrybinė veikla. Tikėtini kažkokie įvykiai, įspūdžiai, susiję su gerbėjais arba vaikais. Apskritai būsite nusiteikę žaismingai, romantiškai. Stengsitės įtikti meilės partneriui, suteikti džiaugsmo vaikams.

Žuvys

02.20 - 03.20
Diena bus atpalaiduojanti ir maloni, jei galėsite tinginiauti, pataikauti savo norams. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, iš širdies pabendraukite. Triūsas virtuvėje nenueis perniek - gardžiai pamaloninsite save bei artimuosius.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė (5)

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (40)