Šiandienos horoskopas

Kovo 27 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Santykiai darbe ar asmeniniame gyvenime nėra visiškai geri. Jus apkalba, jums pavydi. Arba jums taip atrodo ir dėl to jaučiatės neužtikrintai. Galbūt teks skubiai grąžinti skolą. Stenkitės atsikratyti negatyvaus požiūrio.

Jautis

04.21 - 05.20
Dėl su darbu susijusių problemų viskas atrodys sudėtingiau, nei realiai yra. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie numatomą vizitą, pokalbį. Kažkuo nustebins partneris. Dėl to žlugs kai kurios iliuzijos arba kaip tik jų gims.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite išgirsti patarimų, kaip išplėsti savo veiklą, praturtėti. Galbūt nuskambės ir nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas. Galite sugadinti savo dalykinį įvaizdį, jeigu mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės.

Vėžys

06.22 - 07.22
Regis, bus per daug sumaišties, kad galėtumėte ką nors racionaliai nuspręsti, sutvarkyti. Geras metas nebent kūrybiniams bandymams. Turbūt gausite pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Kažkas gali jums susukti galvą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Kažko reikalaudami, siekdami ar viešindami, nepersistenkite, jauskite atsakomybę. Galbūt jums teks bendrauti su žmonėmis, kurie yra tokie keisti, kad sunku susikalbėti. Galite gauti pastabų dėl įvaizdžio ar manierų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Veikla arba darbo paieškos pareikalaus iš jūsų energijos ir kantrybės. Tikėtina konfidenciali informacija, kuria sėkmingai pasinaudosite. Vakaras gali būti romantiškas, dovanojantis įspūdžius, naujas viltis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Ši diena bus nerami dėl jums rodomo reiklaus dėmesio ar kai kurių neįvykdytų įpareigojimų. Netikėtai galite pasielgti gana neatsakingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Netrukus paaiškės, kiek tai pasiteisino.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Sugebėsite suderinti sunkiai suderinamus dalykus. Galimas pranešimas iš toli ar iš aukštesnės institucijos. Tikriausiai bus mėginimų kažkaip manipuliuoti jumis arba taip elgtis mėginsite jūs patys.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums gali prireikti finansinės ar kitokios paramos. Imkitės iniciatyvos, pajudinkite skolininkus ir galimus rėmėjus. Regis, jus gali išmušti iš vėžių nelabai subtilus jūsų draugo, pažįstamo poelgis ar komentaras.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien kažkas gali jums padėti įsitvirtinti pasirinktoje veiklos sferoje arba surengti svarbų susitikimą. Deja, turtiniai reikalai gali susikomplikuoti. Be to, galite kiek nuvilti mylimą žmogų ar vaikus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Dalykiniai rūpesčiai reikalaus nemažai dėmesio, teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus. Nostalgiškų minčių sukels nerealizuotos meilės peripetijos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikriausiai teks imtis tarpininkavimo, derėtis. Jūsų asmeninis požiūris gali būti produktyvus, tačiau ką nors įrodyti kitiems bus nelengva. Nusimato išlaidos. Vakare nenuobodžiausite - nusimato renginys, pasirodymas arba pasimatymas.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 23-29 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 23-29 d.) (6)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 06-03 08)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą

SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą  (17)

Senovės astrologai kreipdavosi į žvaigždes, ieškodami atsakymo į klausimą, dėl ko tam tikri akmenys pasižymi vienokiomis ar kitokiomis magiškomis savybėmis. Jie tikėjo, kad jūsų astrologinio ženklo įtaka sėkmei yra sustiprinama segint ar nešiojantis akmenį, kuris siejamas su žvaigždynu, po kurio ženklu gimėte.
Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos

Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos  (118)

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų  (24)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis  (86)