Šiandienos horoskopas

Gruodžio 21 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikriausiai atsiras tokių asmenų, kurie vertins jūsų nuomonę bei pažiūras, tačiau lygiai taip pat sėkmingai galite kitiems padaryti ir prastą įspūdį. Nederėtų ko nors nepagrįstai reikalauti ar garantuoti, žadėti. Būkite objektyvūs, sąžiningi.

Jautis

04.21 - 05.20
Dėl kažkokio poelgio galite sulaukti nemalonios kritikos ar patirti nuostolį. Nepavydėkite, nekerštaukite. Nupirkite dovanėlę patinkančiam asmeniui, kad šis negalvotų, jog gailite pinigų. Saugokitės traumų, nesukelkite avarinės situacijos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien verčiau nieko nedarykite suirzę, pikti, nes sugandinsite ne tik savo, bet ir kitų nuotaiką. Nevalia sukčiauti, teisti, būti kategoriškiems. Verčiau susitikite su artimais draugais - jie padės prasiblaškyti, atsikratyti nerimo.

Vėžys

06.22 - 07.22
Per daug reikalaudami iš savęs, neduosite ramybės ir aplinkiniams, jiems priekaištausite, darysite spaudimą. Nebūkite tokie įsitempę - juk pasaulio vis tiek nepakeisite. Tinkamai maitinkitės, negirtaukite, antraip sunegaluosite.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ne prievarta, o gerumu, dosnumu stenkitės pataisyti santykius su vaikais, mylimu žmogumi. Bendraudami būkite korektiški, diplomatiški - nepriekaištaukite dėl to, kas jau nepataisoma ar kažkada drumstė santykius

Mergelė

08.24 - 09.23
Geriausia būtų daugiau laiko skirti šeimai - tokiu būdu jėgų ne sumažės, o net padaugės. Žinoma, su sąlyga, kad jums malonu rūpintis artimųjų gerove. Stenkitės savo priekabumu negadinti kitiems nuotaikos. Saugokitės buitinių traumų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien galite sulaukti svečių arba viešnagės. Nesunku bus skirti dėmesio draugams, giminaičiams, nes ir jie atsilygins tuo pačiu. Tik nederėtų kištis į svetimus reikalus, kitų mokyti, kritikuoti. Pavojų kels neatidumas ir viršytas greitis kelyje.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien būsite itin dosnūs. Stenkitės neviršyti savo galimybių - tiek materialinių, tiek emocinių. Būtų geriau, kad neitumėte ten, kur tyko brangiai kainuojančios pagundos. Imkitės ilgai atidėliotų buitinių darbų, puoškite namus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nekaip seksis bendrauti su neprognozuojamo būdo žmonėmis. Nėra prasmės iš jų tikėtis ko nors konkretaus. Nieko keisto, jei pasijusite lyg vedžiojami už nosies. Suvaldykite pyktį, saugokitės gresiančių traumų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien elgsitės keistokai. Jums gali pasirodyti, kad esate palikti likimo valiai arba kad susirgote ir nesveikstate. Venkite šiuo metu priimti lemiamus sprendimus, nesiaiškinkite santykių - viskas turėtų išsispręsti savaime. Itin saugokite sveikatą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Nuo pat ryto netrūks įspūdžių. Atakuos draugai, gerbėjai. Jūsų nuomonė kažkam gali pasirodyti labai svarbi, o talentas - vertas publikos dėmesio. Jums seksis manipuliuoti kitais. Tačiau galite pasiduoti abejotinai pagundai.

Žuvys

02.20 - 03.20
Aplinkiniai turės pretenzijų ir kaprizų, į kuriuos negalėsite nekreipti dėmesio. Nusimato barnis, patirsite emocinę įtampą. Venkite per griežtai teisti kitus, būkite pakantesni. Saugokitės traumų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gruodžio 22-28 d.)

Horoskopas savaitei (gruodžio 22-28 d.)

Sužinokite, kas Jūsų laukia kitą savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Palmira Kelertienė

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 m. - nelaimėliai du Zodiako ženklai  (278)

„Jei 2014 m. valdė Saturnas, senovės astrologų pramintas Didžiąją Nelaime, pati bjauriausia planeta, dėl kurios turėjom sunkius metus, tai 2015 m. valdo Jupiteris - Didžioji Laimė“, - teigia astrologė Palmira Kelertienė, tačiau atkreipia dėmesį, kad dar pavasarį jausime praėjusių metų uodegą, teks ištverti sunkius užtemimus kovą ir balandį, laukia nelengvas rugsėjis.
Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite  (8)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti  (14)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Jaučių 2015 m.: darbas, darbas ir darbas

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Jaučių 2015 m.: darbas, darbas ir darbas  (15)