Šiandienos horoskopas

Vasario 10 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Keistų sutapimų bei netikėtumų diena. Gali pildytis kai kurie prietarai, baimės. Aplinkybės privers labiau pasirūpinti savo ar aplinkinių sveikata. Meniškas sielas aplankys įkvėpimo banga, sustiprės intuicija. Venkite alkoholio.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikriausiai atsiras naujų dalykinių ar kitokio tipo ryšių. Seksis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kai ką pakeisti savo aplinkoje ar užsiėmimuose. Nestigs energijos imtis ne tik naujų darbų, o ir flirtuoti, megzti meilės romanus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Diena turėtų būti nebloga, tik emociškai nelabai rami - kiekvienas norės įpiršti savo tiesos versiją. Vis dėlto gana aiškiai suvoksite, ką reikia daryti. Šios dienos pokalbiai gali įkvėpti naujiems sumanymams.

Vėžys

06.22 - 07.22
Panašu, kad jūsų mintys suksis apie kvalifikacijos kėlimą, mokymosi kursus, keliones. Galite suprasti, kad turite daug neišsemtų rezervų. Reikia tik šiek tiek pasistengti ir pasislinksite pirmyn.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galite patirti įvairių emocijų. Netikėtumai nusimato reikaluose, susijusiuose su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis. Gal reikės ką nors dalintis ar aiškintis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Aktyvi diena. Galite nemažai nuveikti, ieškodami reikalingų ryšių, sutarčių. Traukte trauks naujovės, nuotykiai, flirtas, žaidimai. Romantika gali įgyti spartų pagreitį.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai kils noras gražiau atrodyti, nustebinti aplinkinius originaliu stiliumi. Arba savo pasikeitimu jus nustebins kas nors iš draugų, ir paskatins jus taip pat ryžtis permainoms.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Ši diena žada meilės nuotykius, malonias pramogas, nekasdieniškus įspūdžius. Jūsų vaizduotė bus gana laki. Tai leis su ypatingu polėkiu įgyvendinti kai kurias kūrybines svajones.

Šaulys

11.23 - 12.22
Prieštaringa diena. Turėtų neblogai klostytis finansiniai, nuosavybės reikalai, tačiau, kita vertus, lengva apsigauti tiek dėl komercijos, verslo, tiek dėl pirkinių. Paklausykite protingų patarimų ir nesuklysite.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Aktualūs turėtų būti mokslo ir kultūros klausimai. Galbūt uoliai ruošitės pristatymui, egzaminui, interviu ar pan. Optimizmas ir teigiamas savęs vertinimas išeis į naudą. Galite sulaukti komplimentų, dėmesio, netikėtų pasiūlymų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Būsite gana optimistiškai nusiteikę. Pasireikš kolektyviškumo ir draugystės poreikis. Iš seno bičiulio, artimo asmens ar kolegos galite sulaukti malonaus dėmesio ar net realios paramos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kils originalių minčių, idėjų, sumanymų. Tikriausiai džiugins susitikimai, naujos pažintys. Emocijų bus nors vežimu vežk. Galite tikėtis sėkmės, jei mėginsite sudaryti sutartį, užmegzti trokštamą ryšį.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas

Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas (8)

Švenčių savaitė. Vasario antroji savaitė prasidės Naujaisiais Ugninės Raudonosios beždžionės metais pagal kinų kalendorių. Tai didelių pokyčių laikas, kai įvertinę pasiekimus, ir išsikėlę tolesnius tikslus, pasidžiaukite su brangiais jums žmonėmis šventišku vakaru prie žvakių, su įdomiais žaidimais ir pramogomis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (1)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (6)