Šiandienos horoskopas

Vasario 14 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Kažin ar kam nors be išlygų rūpi jūsų gerovė. Tačiau šiandien galite gauti naudingų patarimų. Be to, nusimato pramogos, dovanos, komplimentai ir daug dėmesio.

Jautis

04.21 - 05.20
Sklaidysis nerimas ir rūpesčiai, pasijusite verti pagarbos ir meilės. Jei suvoksite, kad ir kiti to verti, diena gali atnešti didelių atradimų. Dovanokite dovanas, kad ir simbolines, negailėkite gerų žodžių, nevenkite meilės prisipažinimų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien patartina save palepinti, patinginiauti. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių darbų. Pasirūpinkite, kad niekas jūsų neblaškytų, jei turite kūrybinio darbo ar paprasčiausiai trokštate pabūti vieni.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jūsų draugas ar mylimas žmogus bus lengvai sukalbamas, nusiteikęs leistis į romantiškus nuotykius, eksperimentus. Tačiau venkite žaisti azartinius žaidimus, rizikuoti turtu, garbe.

Liūtas

07.23 - 08.23
Prieš atsiverdami kitiems, šiandien pamąstykite, ar jiems tikrai verta žinoti jūsų paslaptis, problemas. Kaupkite jėgas ir žinias, kurių greitai prireiks. Tačiau jei apims kūrybinė ugnis, neslopinkite jos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Puikiai pailsėsite, jei atitrūksite nuo rutinos, paskirsite romantišką pasimatymą, paklajosite po neįprastas vietas, paskaitysite turiningą knygą, arba tiesiog pabendrausite su įdomiu, inteligentišku asmeniu.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien atsikratykite šlamšto, trukdančio laisvai alsuoti. Jei trokštate meilės, pirmiausia mokėkite ją išreikšti patys, būkite žaismingi, aktyvūs ir dosnūs.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gali išsiveržti įtampa, jausmai, kurie ilgai kaupėsi. Tikriausiai pajusite didelį palengvėjimą, o galbūt ir nudžiuginsite jus dominantį asmenį. Jei svečiuositės pas draugus ar gimines, nepamirškite saiko valgydami ir gerdami.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien būsite nusiteikę aktyviai veikti. Kad ir ko imsitės - ūkinių darbų, meistravimo, sportinių užsiėmimų ar kt. - rezultatai nenuvils. Tik labiau saugokite savo ir kitų sveikatą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Diena pažers pagundų. Tai ir įvairūs pramoginiai renginiai, ir kvietimai į pasimatymus, į svečius, intriguojami pasiūlymai, flirtai. Būsite energingi, žvalūs, norėsis sportuoti, šokti, judėti, patirti aistringų nuotykių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Teks atkreipti dėmesį į nepadarytus buitinius darbus. Nelengva bus viską suspėti, nes jausitės kiek ištižę. Galimi nesusipratimai bendraujant. Verčiau nelieskite praeities ir neprisiminkite nuoskaudų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Trauks graži aplinka, maloni draugija. Intensyviai ir mielai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, nesunkiai įsiminsite naują informaciją, flirtuosite. Verta daugiau paskaityti, pasimokyti, pasiklausyti žiniasklaidos pranešimų.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (vasario 15–21 d.): prasidės ypatingas laikas

Lolitos horoskopas savaitei (vasario 15–21 d.): prasidės ypatingas laikas (6)

Gerų pokyčių laikas! Šauni savaitė naujiems planams ir kūrybai.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (1)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (6)