Šiandienos horoskopas

Balandžio 18 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būsite emocionalūs, lengvai pažeidžiami. Galimos nekokios likimo staigmenos. Geriau neplanuokite ir nepradėkite naujų svarbių užmojų, susitikimų, neišlaidaukite. Pasitvarkykite namuose - jauki aplinka gerins nuotaiką.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikriausiai nereikės ypatingos priežasties, kad nuliūstumėte, blogai pasijustumėte. Labiau saugokite sveikatą, turtą, o ypač santykius su artimaisiais. Gana palankus metas kūrybiniam darbui. Nemaža traumų grėsmė.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Regis, jums šiandien nepavyks įgyvendinti numatyto plano. Dažniau klysite, emocingiau į viską reaguosite ir verkšlensite, arba taip elgsis tie, su kuriais esate labai susiję. Labiau kontroliuokite savo kalbą, neišplepėkite paslapčių.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galimos nekokios staigmenos. Regis, stokosite emocinės pusiausvyros ir pozityvumo. Stenkitės nenuleisti rankų ir neištižti, nes vakare prasidėsianti jaunatis ilgesniam laikui užfiksuos jūsų būseną, situaciją.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tai, kas atrodė pagrįsta teoriškai, praktiškai pasirodys sunkiai įgyvendinama. Venkite būti pernelyg familiarūs ir pagyrūniški, bendraudami su vyresniais bei įtakingais asmenimis. Kelionės gali būti pavojingos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien daug galvosite apie egzistencinius dalykus arba apie skolas, pinigus, investicijas. Ieškodami nusiraminimo ir paguodos už namų sienų, galite įsivelti į abejotiną avantiūrą. Kuo pozityviau žvelkite į ateitį, laukiančias permainas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikėtinos prieštaringiausių jausmų peripetijos. Net dėl menkiausios priežasties pyksitės su aplinkiniais. Nederėtų kištis į svetimus reikalus. Verčiau, užuot graužę save bei kitus, paieškotumėte pozityvaus būdo nuimti įtampai.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien svarbu vadovautis protu, racionaliais apskaičiavimais. Fizine jėga problemų ne tik neišspręsite, bet net paaštrinsite jas. Jei niekur neketinate vykti, uoliai imsitės ūkinių reikalų, namų ruošos, higienos, grožio procedūrų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien patirsite stiprių jausmų bei azartiškų polėkių. Meilė artimui gali pareikalauti piniginės išraiškos. Asmeninės užgaidos taip pat kainuos. Verčiau elkitės taip, kad nei jums, nei kitiems nereikėtų rizikuoti sveikata, turtu.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Padidėjęs nesaugumo jausmas, savisaugos instinktas nelabai gelbės nuo sveikatos sutrikimų, traumų. Nesibaigiantys buitiniai rūpesčiai gadins nuotaiką. Vakare įsivyravusios nuotaikos užsifiksuos ilgesniam laikui, tad būkite pozityvūs.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galima netikėta informacija ar žinia, nelauktas pokalbis telefonu. Jums labai reikės draugiško patarimo, supratimo. Stengsitės būti geranoriški, tačiau vis tiek galite išprovokuoti kažkieno nedraugišką reakciją. Galimi techniniai nesklandumai.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galite mėginti spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, pinigais, remonto darbais. Saugokite transporto priemonę ir kitą turtą, nes galimos vagystės, gedimai. Taktiškiau bendraukite su giminaičiais, kaimynais.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 13-19 d.)

Horoskopas savaitei (balandžio 13-19 d.) (2)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 17-04 19)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)

Kaip jūsų horoskopo ženklas veikia dietos sėkmingumą? Pasirodo, vieniems Zodiako ženklams reikia vengti cukraus, kitiems – atsisakyti alkoholio, o tretiems privalu daryti aerobikos pratimus. Apie tai, kaip ženklas veikia mitybos įpročius, pasakoja garsi astrologė Gillian Knowles.
Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi

Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi  (14)

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi  (32)

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas  (48)