Šiandienos horoskopas

Vasario 12 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Padidėjęs emocinis jautrumas trukdys sklandžiai tvarkyti susikaupusius reikalus, atsispirti agresyviam spaudimui, prieštarai, apginti savo nuomonę bei interesus. Įtakingas pažįstamas ar partneris gali neskubėti išpildyti pažado.

Jautis

04.21 - 05.20
Noras įrodyti savo teisumą ar pranašumą gali būti nerealizuotas dėl vidinio komplekso arba praleistos galimybės tai padaryti. Kiek įmanoma, venkite stresinių situacijų ir masinio žmonių susibūrimo vietų, saugokitės infekcijų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien gali užklupti intriguojami pasiūlymai, naujos idėjos. Kažkas nustebins savo originalumu arba netikėtu dėmesiu, atrakcijomis. Įmanomas keistas nuotykis, spontaniška pažintis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena skatins reikalavimų ir pretenzijų augimą. Stengdamiesi kitus perauklėti arba kažkam įtikti, nė nepajusite, kaip persistengsite. Sportuokite ir fiziškai dirbkite su saiku, o bendraukite kuo taktiškiau.

Liūtas

07.23 - 08.23
Gali būti, kad iškils svarbių juridinių ar su mokslu, studijomis susijusių klausimų. Tikėtini pokalbiai su mokytojais, juristais, įtakingais veikėjais ar užsieniečiais. Tikriausiai atsiras galimybių paįvairinti savo gyvenimą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite nusivilti kai kuriais svarbiais jums žmonėmis, iš kurių tikėjotės finansinės paramos, nuolaidų ir pan. Vienas sumanymas jums kainuos daugiau nei buvote numatę. Kai kurios pagundos provokuos lengvabūdiškus poelgius.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Gali pasireikšti ekstravagantiški poreikiai, išlaidumas. Antroji pusė gali reaguoti neigiamai, apipilti jus priekaištais. Nusimato nelengvas pokalbis, įtraukiantis ir pagyvenusius šeimos narius.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Būsite linkę paaukoti dalį santaupų ūkio pertvarkymui, sveikatos ar grožio atstatymui. Nusimato įdomūs susitikimai su žmonėmis, kuriuos jūs vertinate ir gerbiate. Galimas netikėtas darbo pasiūlymas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien svajosite apie romantiškas akimirkas, malonumus. Galite nerūpestingai išlaidauti, vilioti priešingos lyties atstovus, regzti slaptą intrigą. Bet kuriuo atveju, turėtumėte patirti kažką įdomaus, intriguojamo. Saugokite vaikus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtina diskretiškumo stoka, neatsargumas. Jūsų ambicijos gali susidurti su ne mažesnėmis kitų asmenų ambicijomis. Reikėtų ieškoti kompromiso, mokėti prisitaikyti. Atsargiau elkitės su elektra, technika.

Vandenis

01.21 - 02.19
Aplinkiniai jums nešykštės patarimų, pamokymų. Tausokite savo fizines jėgas ir gerai apgalvokite artimiausius planus. Remkitės realiomis finansinėmis galimybėmis. Atsargiai kelyje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite verčiami rūpestingai elgtis su pinigais, atsakingai žiūrėti į pareigas bei pažadus. Tuo bus suinteresuoti ir dalykiniai partneriai, ir aplinkiniai. Galite įsigyti originalų arba visiškai neplanuotą pirkinį.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas

Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas (8)

Švenčių savaitė. Vasario antroji savaitė prasidės Naujaisiais Ugninės Raudonosios beždžionės metais pagal kinų kalendorių. Tai didelių pokyčių laikas, kai įvertinę pasiekimus, ir išsikėlę tolesnius tikslus, pasidžiaukite su brangiais jums žmonėmis šventišku vakaru prie žvakių, su įdomiais žaidimais ir pramogomis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (1)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (6)