Šiandienos horoskopas

Sausio 29 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Iki pietų tikriausiai seksis prasčiau nei popiet, daugiau klysite ir kitus klaidinsite, neatsakingai kalbėsite. Vakarop kai ką pavyks ištaisyti, be to, darysite gerą įspūdį savo pašnekovams.

Jautis

04.21 - 05.20
Aktualūs tikriausiai bus komerciniai, nuomos, nuosavybės, tiekimo reikalai. Gali pasitaikyti nesąžiningų žmonių, siūlančių abejotinus sandėrius. Būkite apdairūs. Gana pažeidžiami būsite meilės reikaluose.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Rytas ne itin palankus - lengvai kils nesutarimų, nesusipratimų, grės apgaulės. Vakare puikiai seksis protinė ir kūrybinė veikla. Tik aršiai nekonkuruokite ir nesipykite su mylimu žmogumi.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien jums labiau tiktų tinginiauti nei ką nors rimta dirbti. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, tuomet neleiskite veltui laiko. Kitose srityse svarbu nepersistengti, nes tik klaidų pridarysite. Saugokitės infekcijų, vagysčių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Iš ryto patys sau pakenksite, jeigu būsite pernelyg patiklūs, nes jus už nosies sugebės vedžioti net maži vaikai. Vakaras palankus įvairiems susitikimams, atrakcijoms, paskaitoms, repeticijoms.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jeigu iki pietų neprivelsite klaidų ir išvengsite nesusipratimų, vagysčių, tuomet pavakariais viską jau darysite protingiau ir apdairiau. O jei į problemas įsivėlė artimas žmogus, vakare jums kils minčių, kaip galite jam padėti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Iš ryto gali kilti techninių problemų arba reikalai trukdysis dėl transporto spūsčių. Regis, bus sunkoka laiku atlikti suplanuotą darbą. Popiet situacija gali kiek pagerėti. Seksis demonstruoti kompetenciją, mokytis, dėstyti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jeigu iki pietų neįsivelsite į kokią nors aferą, finansinę ar verslo riziką, tuomet vakare neteks nerimauti ir galėsite atsipalaiduoti, pasimėgauti meile, erotika, savo įžvalgiais patarimais pasitarnauti partneriui ar draugui.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nuo pat ryto iki pietų pasistenkite elgtis kuo apdairiau ir negadinti kitiems nuotaikos nei atvirais moralais, nei užmaskuota pašaipa. Labai lengva pakenkti jūsų brangiems santykiams. Vakarop jau kur kas geriau pataikysite į taktą su kitų nuotaikomis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Rytas nepalankus sveikatai, o ir dirbti bus sunkiau dėl įvairių nesusipratimų, vėlavimų ar pan. Popiet savijauta gali pagerėti, tačiau galbūt teks rūpintis kuo nors iš artimųjų dėl pašlijusios sveikatos ar tiesiog drąsinti, patarinėti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Iš ryto neapsigaukite prekiaudami, nepameskite piniginės, raktų. Apskritai ši diena jums turėtų būti gera. Seksis protinė, kūrybinė, sceninė veikla, puikiai sutarsite su augančia karta.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ryte gali kilti nenumatytų sunkumų jums arba tiems, kurie yra šalia ir esate susiję. Jei manote, kad kažkuo padės „šventas" melas, nutylėjimai ar veidmainystė, tai nenustebkite tam nepasiteisinus. Skirkite kuo daugiau dėmesio savo artimiesiems.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.)

Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.) (10)

Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę, kurios dienos palankios, kurios - ne.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 23-01 25) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus

Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus  (18)

Švytintys, it juose būtų įkalintas saulės spindulėlis, arba žėrintys, it sumaišyti su smulkiomis aukso dulkėmis, – taip įprastai atrodo saulės akmenys. Jų randama tik keliose pasaulio vietose. Vieni primena skaidrius oranžinius opalus, kiti yra sodriai rausvai rudos spalvos, treti, patys rečiausi, gali žavėti net žalsvais ar raudonais atspalviais. Visi saulės akmenys turi magiškų savybių ir neša sėkmę.
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą  (39)

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia  (8)