Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 28 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien jausite įtampą bendraudami. Atrodys, kad tyčia visi kalba priešingai nei jūs. Venkite nesusipratimų su mylimu žmogumi, draugais, kolegomis. Galbūt teks prisiimti tėvišką atsakomybę už vaikų eibes ar jų nepriežiūrą.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien pasijusite labai priklausomi nuo kitų žmonių ir likimo kaprizų. Viską imsite į galvą, dramatizuosite. Galimi rūpesčiai dėl kažkieno sveikatos ar nuostolio. Jeigu susikaupsite ir pasistengsite, sugebėsite nuveikti naudingų darbų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtinas fizinis ir kūrybinis aktyvumas. Tačiau jums ne itin rūpės darbai, pareigos, nes mintimis šildysitės prie meilės laužo, galvosite apie pramogas arba vaikų reikalus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien neišvengsite emocinės įtampos. Atsiras buitinių rūpesčių, galbūt teks nerimauti dėl artimus žmones apnikusių problemų. Nedramatinkite gyvenimo smulkmenų, momentinių rūpesčių, pamąstykite apie tai, kas iš tikrųjų svarbu.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena bus žymiai geresnė, jeigu sutramdysite savo aroganciją, savimeilę. Tendencingas požiūris į kažką, ar tai būtų kitaip mąstantis žmogus, ar kitokia mada, stilius, jausmų raiška, tik atstumtų nuo jūsų žmones.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jeigu galvojote, kad turite daug bendro su aplinkiniais, puikiai sutariate, gali pasirodyti, kad ne viskas taip gražu. Kita vertus, nebus sunku susitarti dėl aktualių dalykų, jei patys aiškiai žinote, ko norite. Apdairiau derėkitės, kad neapsigautumėte.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tvirta ir konkreti jūsų pozicija padės susitarti net dėl labai keblių dalykų. Tačiau gali paaiškėti, kad jūs ar su jumis susiję asmenys, verslo partneriai turi neįvykdytų įsipareigojimų, darbuojasi nelegaliai. Pasitikėjimo tai nepridės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jeigu turėjote didelių ambicijų, galite patirti kliūčių. Tačiau įnikę į rimtus darbus, nemažai nuveiksite ir išvengsite savigraužos. Stenkitės nekelti įtampos namuose, nebūkite perdėtai priekabūs. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ši diena žada susitikimus su draugais, bendraminčiais arba publika, visuomene. Bet kuriuo atveju jausite tokį poreikį. Tik nesielkite taip, kad artimiausi žmonės dėl jūsų "nutrūkimo", dėmesio kitiems pasijustų vieniši, nereikalingi.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tapsite veiklesni, pasiryžę įveikti kliūtis, bet tuo pačiu į išorę veršis nepasitenkinimas, užgautos ambicijos. Regis, nesutiksite, kad kažkas naudotųsi jūsų vardu, nuopelnais. Vis dėlto blogiau būtų leisti naudotis jūsų kreditine kortele.

Vandenis

01.21 - 02.19
Gali tekti priimti užsienio svečius, eiti į renginius, apsilankyti pažintinėje paskaitoje, kreiptis į įtakingus asmenis, rėmėjus. Būsite linkę gilintis į intelektinius, humanitarinius dalykus. Norėsis nusikratyti rutinos dulkes.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ant kulnų gali lipti kreditoriai, mokesčių pareigūnai arba jums patiems teks imtis panašaus vaidmens. Jeigu neseniai ėmėtės verslo, kol kas nusimato išlaidos, eikvojimas, o ne stabili nauda.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugpjūčio 25-31 d.)

Horoskopas savaitei (rugpjūčio 25-31 d.) (1)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (08 22-08 24)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)