Šiandienos horoskopas

Spalio 04 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Trauks namų jaukumas bei ramybė. Noriai bendrausite su šeimos nariais, tačiau galite išprovokuoti ginčus ir apsipykti. Nesielkite taip, tarsi kiti būtų mažiau verti pagarbos bei dėmesio.

Jautis

04.21 - 05.20
Jūs galite pernelyg kišti nosį į svetimus reikalus, piršti savo nuomonę arba primygtinai siūlytis į svečius. Dėl to kažkas pasijus nejaukiai. Būkite subtilesni, kontroliuokite savo žodžius.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Su partneriais aiškinsitės piniginius, turtinius klausimus. Būsite nusiteikę dalintis finansine našta, bet tik tokiu būdu, kokiu norite jūs. Galite planuoti verslo plėtimą, nekilnojamojo turto įsigijimą, pardavimą ar išnuomojimą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite emocionalūs bei nusiteikę postringauti apie viską ir kartu apie nieką. Visgi jei kalbas pastiprinsite naudingais darbais, tai sulauksite palankaus aplinkinių įvertinimo. Galite suintriguoti patinkantį asmenį.

Liūtas

07.23 - 08.23
Puoselėsite iliuzijas, susijusias su meile, kūrybiniais ar kitokiais konkursais. Tačiau tikro pasitikėjimo savo jėgomis vis dėlto trūks. Jeigu kamuoja koks nors pasirinkimo klausimas, įsiklausykite į sustiprėjusį intuicijos balsą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jeigu neužsisėdėsite namuose, nepasiduosite inercijai, diena bus spalvinga, įdomi. Tikėtinas susitikimas su sena smagia kompanija ar vienu iš jos narių, naujos pažintys. Atsitiktiniam flirtui neteikite daug reikšmės.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien jus itin domins dalykai, nesusiję su asmeniniu gyvenimu. Informacija apie politiką, tarptautinę finansinę, geopolitinę situaciją gali taip skverbtis į smegenis, kad nebegirdėsite ir nebematysite to, kas yra šalia jūsų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien į viską žvelgsite plačiau, objektyviau, būsite linkę ieškoti teisingumo. Jeigu eisite į viešą renginį, vyksite į kelionę, neteks gailėtis - patirsite reikšmingų įspūdžių, įgysite naudingos patirties.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien norėsis pabendrauti su draugais, užsiimti hobiu. Itin aktualūs bus pinigų, išlaidų ir meilės reikalai. Kai kurie iš jūsų netikėtai patirs, kad romantiški jausmai tarsi atgyja, skverbiasi į mintis ir svajones.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien atsargiau reikškite savo nuomonę, pagal galimybes patikrinkite gaunamą informaciją, venkite skubotų išvadų. Galbūt teks paneigti paskleistą gandą, išsisukinėti. Labiau paisykite antrosios pusės poreikių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jeigu tikitės, kad šiandien galėsite nieko neveikti ir pramogauti, tai veikiausiai teks nusivilti. Atsiras nenumatytų darbų bei rūpesčių. Būtinai pasirūpinkite savo bei namiškių sveikata, išvaizda, kasdieniškais reikalais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jausite norą demonstruoti savo žavesį, išprusimą. Norėsis būti dėmesio centre. Tikriausiai aplinkiniai su jumis nenuobodžiaus. Tačiau nepamirškite įvertinti ir kitų žmonių privalumų, o ne vien akcentuokite savuosius.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis

Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis (3)

Savaitė prasidės gana emocingai. Mėnulis spalio 5 d. keliaus Vėžio ženklu. Tai didins jūsų jautrumą, emocingumą, poreikį supratimo ir švelnumo. Pamažinkite tobulumo siekius ir įvertinkite šalia esančių pastangas.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Rugsėjo 13 d. žada būti įtempta - vyks dalinis Saulės užtemimas. Nors ir Lietuvoje jo ir nesimatys, poveikį, ypač jautrūs žmonės turėtų pajusti. Jau rugsėjo 12 d. galite būti labiau sudirgę, jautriau reaguoti į kiekvieną smulkmeną, būti linkę ginčytis ir nenusileisti.
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (7)