Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 27 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien sublizgėsite originalumu, o gal ir ypatingais talentais. Norėsis pramogų, romantikos, labai rūpės vaikų poreikiai bei interesai. Tai gera diena geroms iniciatyvoms, kūrybinei raiškai, pozityviai rizikai.

Jautis

04.21 - 05.20
Daugiausiai rūpesčių kels turtiniai ir buities reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šeimos nariams, arba būtent jums norėsis atramos, tvirto peties, prie kurio galima prisišlieti ir jaustis saugiai. Vakaras gali pateikti romantiškų staigmenų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Informatyvi diena. Išgirsite, sužinosite aktualių jums dalykų, pasireikšite mokslo ar žiniasklaidos srityje. Galbūt dalyvausite neįprastame renginyje, susitiksite su originaliu asmeniu.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien jums gali parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Galbūt pažado nenorės tesėti žmogus, į kurį dėjote daug vilčių. Tačiau jums turėtų pavykti daug ką išsiaiškinti bei pakeisti savo naudai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Pasistenkite, kad aprimtų emocijos, ir kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Jeigu taip padarysite, pavyks labai pagerinti savo įvaizdį, pakeisti aplinkinių nuomonę į palankesnę pusę.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien geriau jausitės, jei vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, gilius apmąstymus. Arba jei gerai išsimiegosite ir turėsite galimybių patinginiauti. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti paslaptis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Iš pažįstamos moters galite gauti protingą patarimą, neblogą pasiūlymą ar pan. Be to, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Regis, jums labiausiai rūpės darbai, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Tarsi atsitiktinai galite išsiaiškinti, suvokti kažką labai svarbaus. Galbūt tai lems reikšmingą permainą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtini pokalbiai su įtakingomis ar išsilavinusiomis moterimis, užsieniečiais. Neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams įgyvendinti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandieną svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Galbūt ką nors reikia pratęsti ar pataisyti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jums ši diena gali būti kažkuo ypatinga. Galbūt pasiryšite išbandyti jėgas neįprastoje srityje, skirti pasimatymą ar pirštis, o gal pavyks išsilaisvinti iš slėgusių gniaužtų ir pasukti nauju keliu.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jeigu jūsų veikla reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei paprastai. Iš netikėtos veiklos, spontaniško užsakymo galimos pajamos. Galbūt įsigysite originalų pirkinį. Pasisaugokite infekcijų, nes organizmas gana neatsparus.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugsėjo 5-11 d.): ruoškitės permainoms

Lolitos horoskopas savaitei (rugsėjo 5-11 d.): ruoškitės permainoms (11)

Svarbių pasikeitimų savaitė. Mėnulio jaunatis palanki naujai pradžiai. Prasidėję mokslo metai atneš nemažai pokyčių auginantiems mokinukus. Savaitės pradžioje kartu su džiaugsmu, kad vaikai jau ūgtelėjo, gali padaugėti ir pareigų bei atsakomybių.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)