Šiandienos horoskopas

Lapkričio 28 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nors jums reikės draugijos, tačiau nebūsite tokie kantrūs, kad jūsų nenuvargintų aplinkinių kalbos, puikavimasis ar kritika. Nepakenktų daugiau takto ir paprastumo. Galimas spontaniškas pasimatymas. Atsargiai kelyje.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien nepradėkite ieškoti teisybės. Nepatartini oficialūs pokalbiai, nes jie gali pakrypti ne taip, kaip tikitės. Nemėginkite gudrauti, nes taip susipainiosite, kad patys save demaskuosite.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galima žinia, laiškas ar svečias iš toli. Kontaktai su įtakingais žmonėmis, užsieniečiais nebus tokie malonūs, kaip tikėjotės. Darbe venkite aplaidumo, o vairuodami būkite labai atidūs.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite nusiteikę ieškoti papildomo uždarbio galimybių, sudaryti sutartis. Galbūt teks nervintis dėl finansinių reikalų, mokesčių ar kokių nors dokumentų. Įveikite pagundą pirkti nereikalingus daiktus, lįsti į skolas.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena bus nenuspėjama. Iš kitų galite sulaukti to, ko mažiausiai tikėjotės. Jūsų nepasitenkinimas gali prasiveržti gana nekorektiškai. Tačiau tai nieko neišspręs, juolab, kad pokalbiams trūks nuoširdumo ir konkretumo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien dėmesio reikalaus neužbaigti darbai, tačiau jėgų ir kantrybės gali pristigti. Galbūt niekaip negalėsite sulaukti reikalingos informacijos, trokštamo pranešimo, laiško ir dėl to nieko rimto nesugebėsite nuveikti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite nusiteikę derėtis su verslo partneriais, rėmėjais, tačiau tai nebūtinai pavyks. Kažkoks įvykis ar nuotykis jus gali priversti keisti planus. Galbūt savo keistu elgesiu ar planais jus nustebins kas nors iš artimų draugų, pažįstamų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien gali strigti numatyti darbai arba susirūpinimą kels nesutarimai su aplinkiniais. Jums sunku bus sutikti su kitų nuomone. Neaptarinėkite svarbių dalykų, nedarykite išvadų, nes būsite linkę klysti. Saugokitės nuostolių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Iš neoficialių šaltinių gauta informacija vers koreguoti dienotvarkę, atidėti arba skubinti suplanuotą reikalą, susitikimą. Galimi netikėti svečiai arba patiems teks leistis į kelionę. Atsargiai kelyje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gali tekti grįžti prie atidėtų reikalų, senų santykių, pareigų. Laikas išties tinkamas konkretiems darbams dirbti, pasirūpinti kūnu, materialiniais dalykais. Tik nepersitempkite dirbdami, bendraudami, antraip vakare pasijusite nekaip.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien pasižymėsite jautrumu, nervingumu. Galimas nesusipratimas bendraujant, arba lauksite nesulauksite aiškaus atsakymo į rūpimą klausimą. Tai, kas jums atrodė stabilu, gali susvyruoti, sukelti abejonių ir įtarimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien geriausia taktika būtų likti pasyviems. Vis tiek beveik nieko negalėsite pakreipti taip, kaip norite. Jūsų tiesa bus iškraipoma, o pastangos - neįvertinamos. Pasitelkite kantrybę, atsargumą.
Savaitės horoskopas
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 28-11 30)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Laimė ir sėkmė: ką išduoda mūsų veido bruožai

Laimė ir sėkmė: ką išduoda mūsų veido bruožai  (18)

Kinai nuo seno tiki, kad veidas perteikia tikrąjį žmogaus charakterį, o galvos kaulų struktūra gali atskleisti asmens likimą. Pagal kinų tradicijas, galva – tai jang energijos simbolis, o kaukolės kaulai – šios energijos šaltinis. Jei jang energija stipri, tuomet žmogus gali tikėtis itin sėkmingo gyvenimo.
Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (50)