Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 29 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Diena nebus itin maloni. Stokosite energijos, jausitės vieniši. Jei išvakarėse vartojote alkoholį ar teko raminti įkaušusį šeimos narį, savijauta bus nekokia. Būkite atidesni savo sveikatai, rūpinkitės išvaizda, daugiau ilsėkitės.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos, nes jokiu būdu nenorėsite būti vieni. Galbūt skirsite laiko savo pomėgiams, visuomeninei veiklai. Vakare galite tikėtis didesnio dėmesio, draugiškų papokštavimų, o gal ir romantikos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien labai stengsitės laikyti vadeles savo rankose ir diktuoti aplinkiniams jų teises bei pareigas. Tuo tarpu aplinkiniams reikia supratimo ir širdies šilumos. Įsivaizduokite save kitų vietoje ir suprasite, ką turite daryti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Neįprasti šiandieniniai pokalbiai, pasižmonėjimai plės jūsų akiratį ir suteiks naujų įspūdžių. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu. Tik per anksti nesiveržkite ten, kur nesate laukiami, antraip nukentės ne vien jūsų savigarba.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jums derėtų nepamiršti, kad visi malonumai turi kainą. Jeigu norite darnos, meilės, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo. Būkite dėmesingesni ir dosnesni mylimam žmogui, vaikams.

Mergelė

08.24 - 09.23
Gali būti, kad teks aiškintis susikomplikavusius santykius. Reikalai pagerės, jeigu nepamiršite saiko ir skleisite daugiau dvasinės šilumos bei pagarbos, nes tai, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galimas svarbus įvykis ar sprendimas, susijęs su meilės reikalais, vaikais. Pravartu daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Nusimato pajamos ar išlaidos, susijusios su menu, labdara, grožiu, malonumais.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Net jei esate paskendę varguose ir rūpesčiuose, tikėsitės, kad ši diena padovanos ką gero, gražaus ir to ieškosite. Tikėtina, kad meilė, muzika bei svajonės atgaivins jausmus, dovanos malonų atokvėpį.

Šaulys

11.23 - 12.22
Prieštaringos aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Nesigraužkite dėl nenusisekusio reikalo, paieškokite išeities, pamąstykite. Pravartu pailsėti ramiame namų užutekyje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien tikriausiai nenuobodžiausite. Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti su pažįstamais ir su nepažįstamais žmonėmis, domins naujos idėjos, netyrinėti pasauliai. Regis, bus progų iš aplinkinių pasisemti įkvėpimo.

Vandenis

01.21 - 02.19
Suksite galvą dėl piniginių reikalų, nuosavybės klausimų. Neišvengsite išlaidų, o jeigu apsiimsite papildomai padirbėti - tai galbūt ir pajamų. Reikalaukite, kad paslauga ar prekė, už kurią mokate, būtų kokybiška, su garantija.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien gali paaiškėti, kad kai kurie nežino gero tono taisyklių ir leidžia sau pratrūkti dėl niekų, tuo sudarydami konfliktines situacijas. Galbūt sužinosite, kad atsirado nenumatytų aplinkybių ir keičiasi jūsų svarbiausi planai.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)