Šiandienos horoskopas

Vasario 26 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, niekur nerasite vietos. Ši diena kai kam tikrai bus ne dovanėle. Svarbūs planai gali sugriūti, santykiai nutrūkti. Jei įmanoma, venkite susibūrimų ir daugiau laiko skirkite poilsiui, pabuvimui vienumoje.

Jautis

04.21 - 05.20
Aplinkiniai skatins jus veltis į avantiūras, leistis į nuotykius. Tačiau veikiausiai jūs apie tai leisite sau tik pasvajoti. Jokiu būdu nepiktnaudžiaukite svaigalais. Pasistenkite neįklimpti į melą, intrigas.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas gerai nuteiks aplinkinius, užtikrins jų palankumą. Kita vertus, nebūsite itin sąžiningi ir ištikimi. To paties galite tikėtis ir iš antrosios pusės.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galimi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis, įžymybėmis. Pavakariais labiau kontroliuokite save ir atsargiau elkitės su elektros prietaisais. Tausokite savo ir kitų žmonių nervus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galimos emocinės nuoskaudos, nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija. Galbūt norėsis viską iš esmės keisti, priimti reikšmingą sprendimą dėl jausmų bei santykių. Verčiau šiuo klausimu neskubėtumėte.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jausite didesnį aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Galbūt pavyks sublizgėti asmeniniais privalumais. Kita vertus, jūsų konkurentai dėl to neapsidžiaugs. Galimi keisti išpuoliai, nemalonūs netikėtumai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikėtinas emocinis stresas, jeigu nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai reiklūs, priekabūs. Būtų geriau, kad nepastebėtumėte kai kurių svetimų trūkumų ir negadintumėte nuotaikos nei sau, nei kitiems.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Į jūsų šiandieninius planus įtrauktos pramogos, linksmybės, meilės pasimatymai nebūtinai realizuosis pagal sumanytą scenarijų. Gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas, pritrūks pinigų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jūsų dėmesio, šilumos labai laukia artimieji, vaikai. Derėtų bent šiek tiek atskleisti savo gerus jausmus, rūpestingumą, antraip galimi nesusipratimai, nuoskaudos. Atsargiau elkitės su elektros prietaisais, kita technika.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums padėti, duoti vertingų patarimų. Jei tik įmanoma, pailsėkite nuo protinio darbo. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, technika, aštriais daiktais.

Vandenis

01.21 - 02.19
Prireiks kantrybės netgi kasdieniniams darbams. Pravartu pasportuoti arba padirbėti fiziškai, kad nuslūgtų negatyvios emocijos. Nešvaistykite pinigų nevertingiems menkniekiams.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien lengvai laimėsite žmonių simpatijas bei dėmesį. Sužinosite kažką intriguojamo. Tačiau vakaras gali būti komplikuotas. Nesivelkite į intrigas, konfliktines situacijas. Lengva prarasti tai, ką ilgą laiką branginote, puoselėjote.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)