Šiandienos horoskopas

Balandžio 21 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.19
Ne tokia smagi diena kaip norėtųsi. Kas iš to, kad šventė, jeigu jums vis tiek iš galvos neišeis darbai? Tykos įvairūs pavojai, konfliktinės situacijos. Labai sunku bus išsaugoti darną šeimoje, suderinti planus.

Jautis

04.20 - 05.20
Regis, velykinės vaišės jus jau išvargino ir svečiavimasis tampa vis sunkesne pareiga. Verčiau nepradėkite ginčų religijos, moralės temomis, nes kažką labai nuvilsite. Ir tolimos, ir artimos kelionės pavojingos dėl neblaivumo už vairo.

Dvyniai

05.21 - 06.21
Gali paaštrėti psichologinės problemos ar kompleksai, ypač jeigu trokštamiems dalykams trūksta pinigų ar galimybių. Jūsų sąmonėje vyks pokyčiai. Regis, nebevertinsite to, kas buvo svarbu, o tą, ko neturite, kils manija įsigyti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Velykinis laisvalaikis gali tik padidinti trintį bei įtampą tarp jūsų ir tų aplinkinių, su kuriais pastaruoju metu nekaip sutariate. Negalėsite pakęsti kritikos, žeminimo, svetimos valios primetimo, o tai labai tikėtina. Venkite stresų.

Liūtas

07.23 - 08.22
Staigus atsipalaidavimas, alkoholis po ilgo persidirbimo laikotarpio gali jums kirsti per sveikatą. Pablogėjus savijautai, labai rizikinga sėsti už vairo. Tinkamai maitinkitės, pasisaugokite apsinuodijimo.

Mergelė

08.23 - 09.22
Velykų išlaidos bus didesnės nei planavote ir tai jus liūdins. Į problemas gali įvelti mylimas žmogus, gerbėjas, meilužis ar vaikai. Visų pirma, nežaiskite abejotinų žaidimų, o vaikų neraginkite elgtis rizikingai net per sporto užsiėmimus.

Svarstyklės

09.23 - 10.22
Tai metas, kai trūkinėja ryšiai, sutartys, kažkas prarandama. Jei tai atgyvenę, nebereikalingi dalykai, tuomet taip ir turi būti. Blogiau, jeigu tenka prarasti brangius dalykus. Bent jau patys to neprovokuokite.

Skorpionas

10.23 - 11.21
Atidžiau rinkitės, ką valgyti ir su kuo bendrauti, nes jūsų nervų sistema dabar yra itin jautri, tad bet kokie stresai, psichotropinės priemonės labai kenks. Būkite budrūs kelyje ir mandagūs su kitais eismo dalyviais, pareigūnais.

Šaulys

11.22 - 12.21
Velykas gali kartinti nesklandumai reikaluose, susijusiuose su vaikais, meilužiais ar pinigais, nuosavybe. Ne tenkindami kaprizus ir dėl jų išlaidaudami virš savo galimybių, o skirdami šiltą dėmesį su meile, pasieksite geresnį tarpusavio ryšį.

Ožiaragis

12.22 - 01.19
Įtampa šeimoje, giminėje ar su tais, kurie gyvena šalia, gali pasiekti apogėjų. Nemalonu, kad tai gadins Velykas. Situaciją sušvelninsite, jei pasistengsite kitiems nekomanduoti, neprimetinėti savo požiūrio ir dienotvarkės.

Vandenis

01.20 - 02.18
Jūs galite prisidaryti labai rimtų problemų, jei piktnaudžiausite svaigalais, kvaišalais. Blogiausia, kad apsvaigus jūra atrodys iki kelių ir veršitės vairuoti, tranzuoti. Tokios ir panašios avantiūros neš nekokias pasekmes.

Žuvys

02.19 - 03.20
Regis, jūs lengviau nei kiti reaguosite į šventinį šurmulį, susitikimus, svečius, noriai eisite į renginius, pasimatymus. Tačiau gali nervinti būtinybė apsitvarkyti buityje, netvarka namuose, vaikų ar draugų išdaigos.
Savaitės horoskopas
Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.)

Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.) (1)  Sužinokite, ką Jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės!
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (04 18 - 04 20)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!