Šiandienos horoskopas

Gegužės 01 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Regis, jums netrūks populiarumo, dėmesio. Galbūt susitiksite su draugais, nueisite į masinį ar pramoginį renginį.Vakarop pasijusite pavargę nuo kalbų, žmonių. Norėsis ramiai pabūti vienumoje. Gali pasireikšti keisti negalavimai. Venkite svaigalų.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien jums nesiseks savaitgališkai atsipalaiduoti. Tik vakarop jau mažės pagrįstos ir nepagrįstos įtampos. Susirūpinimą globalinėmis problemomis, politinėmis aktualijomis pakeis noras paprastai pabendrauti su pozityviais pažįstamais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Atotrūkis nuo kasdieninės aplinkos, netolimos išvykos suteiktų peno akims ir protui. Būtų neblogai, jei susitiktumėte su žmonėmis, iš kurių yra ko pasimokyti, dėl ko pasitarti. Turbūt kažkas išties įvertins ir jūsų nuomonę.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena turėtų būti gana nebloga. Pamėginkite išspręsti senus konfliktus, išsiaiškinti nesusipratimus. Galbūt kažkas sugrąžins seną skolą. Stenkitės kaupti tik geras emocijas, nepavydėkite.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien nieko nedarykite suirzę, supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Ginčo atveju pasistenkite tolerantiškai vertinti pašnekovus. Vakaras žada jaudinamos erotikos, meilės pagundų, o gal ir aistringų potyrių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien turėsite jėgų ir noro tvarkyti savo ūkyje. Į vakarą pagaliau prisiminsite, kad nesate darbiniai arkliai ir būtų smagu maloniai pavakaroti su gyvenimo partneriu, artimu žmogumi.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Panašu, kad galvelė nuo pagundų neapsisuks, nes blaivus protas bei intuicija nė minutei neapleis. Pernelyg nekritikuokite mylimo žmogaus, nes ir patys nesate tobuli. Kuo daugiau geranoriško dėmesio skirkite vaikams.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien noriai stengsitės dėl šeimos gerovės, skirsite dėmesio artimiesiems, vaikams. Vakaras palankus šou renginiams, varžyboms, pasimatymams.

Šaulys

11.23 - 12.22
Per visą dieną intensyviai miklinę liežuvį ar maigę kompiuterio mygtukus, vakarop pagaliau atsigręšite į savo namiškius ir juos išgirsite. Arba parūps buitis, valgio ruošimas. Nepamirškite pasveikinti mamos.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šią dieną neblogai praleisite, jeigu ramybės ir energijos semsitės gamtoje ar jaukiuose namuose. Jei norite nudžiuginti artimą žmogų, neieškokite ypatingų dovanų - svarbiausia yra nuoširdus dėmesys.

Vandenis

01.21 - 02.19
Diena bus kupina ypatingos nuotaikos, sentimentų, savigailos bei užuojautos, noro filosofuoti. Vakarop parūps nekilnojamojo turto rinka, statybinių medžiagų ar apdailos prekių kainos ir pan.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gali padaugėti išsiblaškymo, neatsargumo, potraukio svaigintis, bėgti nuo realybės. Kita vertus, labai sustiprės intuicija, galimi mistiniai potyriai, meninis įkvėpimas. Rūpinkitės sveikata.
Savaitės horoskopas
Astrologė Lolita Žukienė

Horoskopas savaitei (gegužės 2 - 8 d.): netikėtų situacijų savaitė (4)

Netikėtų situacijų savaitė. Kartu tai laikas, kai galėsite daug nuveikti pasirinkę vieną, konkrečią sritį. Sektųsi siekiantiems karjeros, kuriantiems nuosavą verslą, ieškantiems gero naujo darbo pasiūlymo. Patirsite, kad siekiant sėkmės, kaip ir ieškant vandens, kasti šulinį turi tol, kol jį randi. Negali pakasti truputį vienoje, po to truputį kitoje vietoje. Tad nuspręskite, kokią kryptį šią savaitę pasirinksite.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)