Šiandienos horoskopas

Liepos 24 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Suraskite, kuo pamaloninti ir kūną, ir sielą. Tuomet ši diena bus tikra atgaiva. Skleiskite meilę, išsakykite gerus jausmus ir leiskite, kad jus taip pat mylėtų, globotų. Juk kiekvienas yra vertas meilės.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Jūsų organizmas reikalaus poilsio, ramybės. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis ramybe bei savaitgalio malonumais. Būsite kupini kūrybinės energijos. Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja bendri prisiminimai, nuotykiai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandieną daug galvosite apie keliones, išvykusius draugus, artimuosius. Galbūt išsispręs kažkokie nebaigti reikalai su nepažįstamais žmonėmis. Palanku skirti romantiškus pasimatymus arba susitikti su draugais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Neskolinkite pinigų ir taip skolingiems ar linkusiems vilkinti skolų atidavimą. Verčiau būkite dosnūs gerumu, protingais patarimais, dėmesiu. Daugiau laiko praleiskite su žmonėmis, kuriems reikalingas jūsų artumas, parama.

Mergelė

08.24 - 09.23
Gali kilti noras tikslą pasiekti iškart, greit ir ryžtingai. Tam tikra rizika gali pasiteisinti. Artumo poreikis skatins siekti priešingos lyties dėmesio, romantikos. Tikėtinos įdomios pažintys.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien labiau padidės sentimentalumas, romantiškas jausmingumas. Vakare galima tikėtis meilės reikalų ar iliuzijų suaktyvėjimo. Regis, norėsis lėkti ten, kur skamba muzika ir liejasi vynas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jei jausitės gerai, šiandien veršitės į žmones, į viešumą, o jeigu sveikata šlubuos, nederėtų savęs versti būti viešumoje. Susitikimai su draugais ir gerbėjais turėtų būti įdomūs, jausitės populiarūs, traukiantys dėmesį.

Šaulys

11.23 - 12.22
Galite tikėtis intriguojamų pasiūlymų iš naujų gerbėjų, simpatijų. Laimės ir meilės paieškos tikriausiai atneš rezultatų. Vakare jus gali nustebinti vaikų elgesys bei pasiekimai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nelauktas telefoninis skambutis gali gerokai sudrumsti ramybę. Sužinota naujiena paskatins bendrauti ir kalbėtis su tais, kuriuos retai teprisimenate. Regis, stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių bei kitokių problemų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Palanku lankytis pramoginiuose renginiuose, taikytis su mylimaisiais. Tik pramogaudami nepraraskite saiko - persivalgymas ir persigėrimas tikrai nepridės malonumo bei geros savijautos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jeigu esate kelionėje, atostogaujate, jūsų laukia įdomūs vaizdai ir naujovės. Galimi neblogi pasiekimai pramogų verslo, sporto srityje. Bus smagu padėti ir šeimos nariams, pasirūpinti vaikais.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 18-24 d.): pasirinkimų savaitė

Horoskopas savaitei (liepos 18-24 d.): pasirinkimų savaitė (2)

Pirmadienį galite jaustis kaip pakliuvę į jums surengtą netikėtą egzaminą. Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, būkite atidūs, rinkdamiesi mintis ir žodžius, kad netyčia nesugriautumėte to, ką kruopščiai statėte.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (8)