Šiandienos horoskopas

Gegužės 03 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikėtini rūpesčiai, susiję su mokesčiais, paskolomis. Galbūt pajusite spaudimą kuo greičiau grąžinti skolą arba raginimą kaip nors finansiškai įsipareigoti. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į aferas.

Jautis

04.21 - 05.20
Regis, jus gali suneraminti konkurentų pasalos arba antrosios pusės keliami reikalavimai, pretenzijos. Venkite radikalių ir kategoriškų sprendimų, nes vėliau dėl jų gailėsitės. Atsargiai su technika.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtinos emocijos, piniginiai rūpesčiai, pasikeitimai asmeniniuose santykiuose. Galbūt žlugs kai kurios iliuzijos, susijusios su nauju, pagerintu įvaizdžiu. Neverta išlaidauti ir eksperimentuoti dėl grožio. Nerimo gali sukelti sveikata.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien gali atsirasti nenumatytų darbų arba sveikatos problemų, sutrukdančių smagius laisvalaikio planus. Kita vertus, galite maloniai papramogauti, tik būsite labai neatsparūs svaigalų poveikiui, apsinuodijimams.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ši diena nedžiugins, jei stengiatės įgyvendinti dideles ambicijas ar turite šeiminių problemų. Stenkitės korektiškai bendrauti, nes padarytos klaidos ilgai neduos jums ramybės. Saugokitės traumų, labiau prižiūrėkite vaikus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Artimo žmogaus pasiūlymas gali būti vertas dėmesio, tačiau jūs galite to nesuprasti arba atmesti iš užsispyrimo. Tikėtina netolima kelionė, viešnagė. Arba patys sulauksite svečio, giminės susiėjimo ar kažko panašaus. Atsargiai kelyje.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikėtinos problemos dėl tarpusavio santykių ar pinigų, atsiskaitymų, nuosavybės klausimų. Būkite ryžtingesni ir ieškokite veiksmingesnių būdų tikslui pasiekti, tačiau šiandien dar nepriimkite sprendimo ir nedarykite išvadų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Galite jaustis nusivylę savimi ar artimu žmogumi, turbūt vargins kankinama savigrauža. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai ir neatsargiai. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien sunku bus išvengti konfliktų tiek su artimaisiais, tiek su kitais. Būtų geriau neaštrinti nesutarimų, nepradėti ginčytis, nes tai jums tik pakenks. Labiau paisykite kitos pusės poreikių ir interesų. Saugokitės traumų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Seksis organizaciniai reikalai, gali išsiplėsti visuomeniniai ryšiai, draugų ratas. Tačiau nederėtų pulti į atsitiktinį glėbį ar avantiūrą. Tai, kas atrodys panašu į laimėjimą ar kokį pranašumą, gali būti tik vaizduotės miražas.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien bus nelengva, jeigu savyje ir kituose kurstysite pavydą, ambicijas. Verčiau rimčiau pamąstykite, pasverkite prieš išsakydami savo nuomonę, argumentus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kils didelis poreikis su kitais pasidalinti savo mintimis bei troškimais. Galite turėti reikalų su užsieniečiais. Tačiau ši diena nebus tokia sklandi kaip norėtųsi. Jeigu įmanoma, pravartu atidėti svarbius susitikimus, kelionę.
Savaitės horoskopas
Astrologės L. Žukienės horoskopas savaitei (gegužės 4-10 d.)

Astrologės L. Žukienės horoskopas savaitei (gegužės 4-10 d.)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 01 - 05 03) (3)

Ką tau atneš pirmasis gegužės savaitgalis? Sužinok čia.