Šiandienos horoskopas

Liepos 24 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Regis, turėsite priežastį kažkuo didžiuotis - savo pasiekimais ar vaikų sėkme. Arba tuo, kas naujo vyksta jūsų asmeniniame gyvenime. Vis dėlto nuotaika gali sugesti akimirksniu dėl netakto bendraujant, kritikos ar netikėtos avarijos.

Jautis

04.21 - 05.20
Tai puiki diena meilei, norimiems pirkiniams, grožio procedūroms, įvairiems kontaktams. Tik nebūkite pažadukai, neklaidinkite kitų bei patys venkite per didelio patiklumo, nes ir jus gali kažkas suklaidinti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Skubėsite imtis darbų, kurie teikia greitą uždarbį bei matomus rezultatus. Sieksite, kad jūsų nuostoliai, išlaidos būtų kompensuojamos. Gerai būtų, kad šios dienos darbai, norai, palinkėjimai būtų nukreipti ne tik savo, bet ir kitų gerovei.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jums gali nusišypsoti fortūna meilės arba verslo, turto sferoje. Galbūt nutiks kažkas tokio, dėl ko pagaliau išdrįsite mesti nepatinkantį darbą, nutraukti abejonių keliančią sutartį ar kt. Jausitės tikri, kad jums veriasi naujos galimybės.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nebloga diena meninei, kūrybinei veiklai. Kitokiems užsiėmimams trūks mąstymo aiškumo, konkretumo, todėl nepatartina priimti svarbių sprendimų, daryti apibendrinimų. Pasistenkite neišplepėti savų ir svetimų paslapčių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jausite augančią energiją. Ši diena gali suteikti progų užmegzti naują partnerystę, pradėti svarbias derybas, reformas. Draugiško ir protingo pašnekovo patarimas gali būti labai vertingas. Tapsite atlaidesni aplinkinių trūkumams.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Stiprės jūsų ego, kilsite į kovą už savo vietą ir vaidmenį gyvenimo arenoje. Nesuklysite, jei šią dieną pašvęsite darbui, profesiniam tobulėjimui. Būkite pasirengę prisiimti didesnę atsakomybę, nebijokite keisti veiklos metodų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Komandiruotėms, kelionėms, kultūrinei veiklai - palankus metas. Verta nusibrėžti veiksmų gaires ateičiai. Svarbu laiku ir vietoje pademonstruoti išmanymą, kompetenciją. Padaugės gerbėjų, progų romantiškai praleisti laisvalaikį.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien verta labiau įsigilinti į save ir savo planus. Paramos galite tikėtis iš jums neabejingo žmogaus. Pasiūlytos naujos idėjos padės kūrybiškai spręsti problemas. Tačiau jei tarnausite tik savo ego, nenusipelnysite pagarbos.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Kai kurie draugystės ir bendradarbiavimo ryšiai šiandien gali patirti išbandymų. Greičiausiai jums teks susitaikyti su planų pasikeitimu. Arba tiesiog paaiškės, kas su jumis, o kas - prieš jus. Galimas romantiškas nuotykis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galite tikėtis tuo geresnės ir produktyvesnės dienos, kuo mažiau laiko turėsite pasirinkimui, ką veikti ir laikysitės numatytos dienotvarkės. Palanku užsiimti sveikatos ir grožio profilaktinėmis procedūromis.

Žuvys

02.20 - 03.20
Pakreipsite įvykius sau palankia kryptimi, jei pasikalbėsite su reikalingu žmogumi, išsiaiškinsite perspektyvas. Galite patirti smagų nuotykį, kažkuo susižavėti - gražiu daiktu ar asmeniu. Kaip bebūtų, širdyje atsiras daugiau spalvų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 21 - 27 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 21 - 27 d.) (5)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 18 - 07 20) (1)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (101)

Kodėl vieniems vyrams žodis „ištikimybė“ yra praktiškai kabalos sinonimas, o kiti stipriosios lyties atstovai, priešingai – pasirengę nugyventi su išrinktąja visą gyvenimą? Rasti atsakymą į šį klausimą padės astrologija.
Kaip išsirinkti laimingą dieną vestuvėms?

Kaip išsirinkti laimingą dieną vestuvėms?  (14)

Holivudo žvaigždžių astrologas: moterys dažniausiai klausia apie antrąsias puses, vaikus, o vyrai – apie save

Holivudo žvaigždžių astrologas: moterys dažniausiai klausia apie antrąsias puses, vaikus, o vyrai – apie save  (8)

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti kiekvieno zodiako ženklo

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti kiekvieno zodiako ženklo  (41)