Šiandienos horoskopas

Spalio 13 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien būsite kupini sumanymų. Tačiau jums reikės sąjungininkų, kad galėtumėte juos įgyvendinti. Beveik viskas priklausys nuo jūsų mokėjimo derinti interesus, bendradarbiauti, nes neabejotinai prireiks kitų žmonių palankumo.

Jautis

04.21 - 05.20
Daugiausiai dėmesio šiandien skirsite darbui. Būsite nusiteikę jį keisti arba įsidarbinti, formuoti naują savo įvaizdį, tobulinti darbo metodus. Jeigu jums pavyko kažką laiku užbaigti, išspręsti, pasijusite lyg į aukštą kalną įkopę.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nestigs energijos, gerų idėjų, romantiško polėkio. Seksis, jeigu dirbate kūrybinį darbą, ugdote vaikus, sukatės pramogų versle ar pan. Tikriausiai pelnysite susižavėjusių žvilgsnių, komplimentų. Gali nudžiuginti ir vaikų pasiekimai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien kur kas geriau jausitės mažame artimų žmonių ratelyje. Jums reikėtų tvirčiau remtis kojomis į žemę, nedramatinti visokių smulkmenų. Pasistenkite, kad aplinka būtų kuo jaukesnė - tai padės nusiraminti, susikaupti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Turėsite daug reikalų ir kontaktų. Pravartu rūpintis reklama, tvarkyti dokumentus, rašyti raštus, projektus. Turbūt reikės greitai apsispręsti dėl pateiktų pasiūlymų ar galimų permainų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Gana realiai suvoksite ir įvertinsite savo galimybes. Nebloga diena deryboms, komercijai, draudimui. Palanku tartis dėl darbo sąlygų, perspektyvų, apmokėjimo. Jeigu tvirtai žinote, ko norite, tai ir kiti bei likimas jums padės.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Mintys suksis apie smulkmenas. Vadovaukitės teisingumo principais, mąstykite filosofiškai ir menkos kliūtys jūsų kelyje neteks reikšmės. Dar geriau pasijusite, jeigu turėsite su kuo padiskutuoti, išlieti emocijas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Įsivyraus paslaptingumo atmosfera. Savo nuomonę išsakykite tik labai apgalvoję. Jums nekaip seksis iš karto realiai įvertinti padėtį. Gali būti, kad pasiklysite fantazijų ir minčių labirinte.

Šaulys

11.23 - 12.22
Veršitės bendrauti, jausite, kad kitų įtaka gali būti pozityvi. Gerų rezultatų galite pasiekti bet kokioje aktyvioje veikloje, jeigu veiksite ne vieni. Tiktų megzti naujas pažintis, vizituoti svarbius asmenis, tvarkyti organizacinius reikalus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Įdėtos pastangos bei lėšos pasirodys netuščios - ims ryškėti apčiuopiami rezultatai. Gali būti, kad gausite oficialią žinią, vyksite į pokalbį su įtakingu asmeniu, užmegsite dalykinę partnerystę ar imsitės kitų darbų nei esate įpratę.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jausite poreikį plėsti akiratį, mokytis, reformuoti, diegti naujoves. Galbūt nekantriai lauksite egzamino, publikacijos, projekto įvertinimo. Galimi reikšmingi susitikimai su užsieniečiais, intelektualais, politikais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Sėkmingai gvildensite aktualius klausimus, ypač susijusius su finansine, buhalterine sritimi. Jautriai reaguosite į kitų žmonių bėdas, psichologines problemas. Gali kilti noras remti, finansuoti. O jei patys ieškote rėmėjų, jums gali pasisekti.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (spalio 12-18 d.): nelengvas metas

Lolitos horoskopas savaitei (spalio 12-18 d.): nelengvas metas (5)

Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu, gali aplankyti abejonės, ar geri mūsų pasirinkimai, dvejonės siekiant didesnių tikslų, apimti liūdnesnės rudeniškos nuotaikos.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Rugsėjo 13 d. žada būti įtempta - vyks dalinis Saulės užtemimas. Nors ir Lietuvoje jo ir nesimatys, poveikį, ypač jautrūs žmonės turėtų pajusti. Jau rugsėjo 12 d. galite būti labiau sudirgę, jautriau reaguoti į kiekvieną smulkmeną, būti linkę ginčytis ir nenusileisti.
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (7)