Šiandienos horoskopas

Kovo 31 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Diena bus palanki nedidelėms pramogoms, draugiškiems susitikimams su mielais jums žmonėmis, bendravimui su vaikais. Tačiau reikėtų vengti alkoholio, saugotis peršalimo.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena pasižymės įvairiomis peripetijomis profesinėje sferoje ir giminėje, šeimoje. Jūs arba kažkas iš artimųjų turės ruoštis kelionei, egzaminams ar pan. Panašu, kad jums labai reikės artimųjų palaikymo. Stenkitės jį nusipelnyti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtini pokalbiai, interviu, susitikimai su suinteresuotais žmonėmis. Galbūt gausite intriguojamą laišką, pasiūlymą ar paklausimą. Regis, rasite bendraminčių ir sąjungininkų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tikėtina, kad kils naujų minčių, idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, investicijomis. Arba rodysite pastangas daugiau užsidirbti, rasti papildomą uždarbio šaltinį. Galite patirti romantišką nuotykį, aistringą išgyvenimą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ilgai slopintos emocijos pasieks tokį lygį, kai jausmai ims veržte veržtis išorėn. Galite iškrėsti tai, kas jums paprastai nebūdinga. Kažkam tai tikrai patiks. Apskritai, bet kokie jūsų sumanymai bei kurstymai sulauks norimo palaikymo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Kils beveik neįgyvendinamas sumanymas. Nebūkite pernelyg plepūs ir naivūs, jeigu nenorite sau pakenkti. Jei įmanoma, pravartu atsiriboti nuo šurmulio ir pabūti vienatvėje, atsipalaiduoti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nenuvils draugiškas susitikimas, dalyvavimas kolektyviniame renginyje. Siurprizą gali pateikti mylimas žmogus, gerbėjas arba jūs juos kažkuo nustebinsite.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Rūpės profesinės ir turtinės perspektyvos. Jautriai reaguosite į kolegų pastabas, mikroklimato pokyčius. Galite įsigyti planuotą ilgalaikio naudojimo daiktą, pagerinti buitines ar darbo sąlygas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nebloga diena oficialiam vizitui, kontaktams su įtakingais veikėjais, užsieniečiais. Galbūt jausite didelį susirūpinimą dėl būsimo egzamino, patikrinimo, viešo pasisakymo. Pasimokykite iš svetimos patirties.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gali pavykti naudingai investuoti pinigus, o papildoma arba nauja veikla praplės jūsų galimybes. Būtų gerai, kad nedelsdami konkrečiai spręstumėte iškilusius klausimus, aiškintumėtės santykius.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikėtinas įvykis, susijęs su konkurencija, partneryste, meile. Panašu, kad įsitikinsite kažkieno teisumu ir geranoriškumu. Vakare galite patirti aistringą nuotykį arba kartu su antrąja puse dalyvauti renginyje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien galima tikėtis svarbių kontaktų, rimtų pokalbių, įsipareigojimų. Bet kuriuo atveju derėtų užsiimti konkrečia veikla, rimčiau padirbėti darbe ir namuose. Pravartu ir pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 30-balandžio 5 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 30-balandžio 5 d.) (1)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 06-03 08)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas  (27)

„Balandžio 4 d. Mėnulio užtemimas – viena iš sudėtingesnių balandžio dienų, kai nereikėtų aiškintis tarpusavio santykių, ginčytis. Būtina būti atsargiais kelyje, nespręsti svarbių klausimų vadovaujantis pykčio emocijomis“,- perspėja astrologė Lolita Žukienė.
SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą

SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą  (17)

Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos

Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos  (118)

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų  (24)