Šiandienos horoskopas

Kovo 23 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, neatsakingumą. Įvairios kliūtys, pasipriešinimas ar kažkieno diktatas gali būti neįveikiami. Kai ko gali tekti atsisakyti, keisti planus.

Jautis

04.21 - 05.20
Teks užbaiginėti įsibėgėjusius darbus, bet tai nebus taip paprasta. Tikėtini draudimai, apsunkinimai. Gali būti pareikalauta atsakomybės, atsiskaitymų. Vakare būsite lengvai suerzinami, išprovokuojami rizikai, agresijai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva neliks neįvertinti. Galite gauti žinią iš toli esančio dominančio asmens arba iš oficialios institucijos. Nepatikimos pasirodys kai kurios pažintys, susijusios su finansiniais reikalais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jus baugins galimos permainos. Galbūt imsite manyti, kad griūva įprastinis stabilumas, stringa planai. Venkite aplaidumo, jei reikės spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą, deklaruoti pajamas ar pan.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien gali tekti aiškintis juridinius formalumus arba asmeninius santykius. Gali spręstis tolesnės asmeninių santykių eigos klausimai. Vakaras provokuos ginčams, agresijai.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite darbštūs, pareigingi, bet darbo reikaluose ne viskas seksis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Dalis pastangų gali nueiti "šuniui ant uodegos". Šiandien būkite kuo atidesni su svetimomis vertybėmis, nesugadinkite, nepameskite.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Diena žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Geriausiai seksis žaismingiems, originaliems, kūrybingiems šio ženklo atstovams. Net nebūtina daug žinoti ir mokėti, svarbu sugebėti žaviai save išreikšti, nustebinti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Dėl per didelės nervinės įtampos šiandien sunku bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Gali tekti paneigti klaidingą informaciją ar pan. Bent jau į namus nesineškite dalykinių problemų ir nevarginkite artimųjų, apie jas kalbėdami.

Šaulys

11.23 - 12.22
Pravartu baigti senus darbus, susumuoti rezultatus, padaryti išvadas. Nors jausitės teisūs ir jums seksis kitus įtikinti, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais. Tikėtina, kad kažkas mėgins drumsti įprastą tvarką, kelti aikštėn jūsų trūkumus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien stenkitės tvarkingai užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Venkite skubotų sprendimų turto, verslo, pinigų reikaluose. Kur kas lengviau kažkam neįtikti, susikompromituoti nei sulaukti pozityvaus vertinimo.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien nusimato darbai, rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Kol kas dar nepriimkite svarbių sprendimų dėl naujų dalykų. Lengva suklysti, apsigauti. Tačiau galite tikėtis kūrybinės sėkmės.

Žuvys

02.20 - 03.20
Keistoka diena. Gali kilti nesusipratimų, pakibti planai, įstrigti susitarimai. Galbūt dėl kažko teks gailėtis arba daryti tam tikrus žygius, kad vėliau būtų įmanoma kai ką pakoreguoti, pakeisti. Vairuokite itin atidžiai. Venkite svaigalų.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)