Šiandienos horoskopas

Liepos 01 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien noriai bendrausite su aplinkiniais, atnaujinsite senas ir užmegsite naujas pažintis. Tačiau konkretų susitarimą vargu ar pasieksite taip greitai, kaip norėtųsi. Vakaras žada malonių pramogų. Galimas pobūvis, meilės pasimatymas.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien turbūt įsigysite planuotą prekę, sudarysite planuotą sutartį. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, kuriam negalėsite atsispirti. Įmanomas materialinis laimėjimas arba tam tikras praradimas, kuris keistu būdu išeis į naudą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Būsite neramūs ir gal kiek tingūs. Galimas trikdantis nesusipratimas. Jei norite to išvengti, nesileiskite į ginčus. Vakaras turėtų būti malonesnis, ypač jei jį leisite ramiai, prioritetą teikdami asmeniniam pomėgiui, šeimai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Iš ryto vikriai suksitės ir aktyviai bendrausite, o popiet iniciatyvos jau beveik nerodysite. Vakaras bus malonus, jeigu galėsite matyti mylimus žmones, būti šalia, jaustis suprasti ir priimami su visomis savo silpnybėmis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena darbinga, žaisminga, kupina idėjų, polėkio. Palanku derėtis, demonstruoti pasiekimus, privalumus. Regis, pavyks sulaukti įvertinimo, susitarti dėl abipusiai naudingų dalykų, projekto, bendradarbiavimo ar pan.

Mergelė

08.24 - 09.23
Regis, aplinkybės privers labiau susirūpinti mokslo, dalykinėmis problemomis, domėtis įstatymais ar situacija užsienyje. Daug reikš mylimo žmogaus, draugų palaikymas ir jo išties galima tikėtis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Gali būti sunku susilaikyti neišlaidavus gražiems dalykėliams, kurių veikiausiai visiškai nereikia. Įmanomi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais veikėjais. Dėmesio, išlaidų gali pareikalauti ir su mokslu, kelione susiję reikalai.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Rytas gali kiek sugadinti nuotaiką, jeigu darbe ar su partneriu teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Galbūt su nerimu lauksite tyrimų rezultatų ar su įsidarbinimu, paskola, mokslu, užsieniu susijusio atsakymo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikriausiai šiandien teks iš peties padirbėti. Regis, rezultatų norėsis greitesnių ir dosnesnių, nei realiai gausite. Tačiau vakare sulauksite dėmesio ir pagalbos iš tų, kurie jums neabejingi. Galite užmegzti reikšmingą partnerystę.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jausitės gebantys ginti savo ir kitų interesus, teises. Pasinaudokite šia pasitikėjimo savimi akimirka, jei norite nuveikti kažką tokio, kam anksčiau trūko ryžto. Vis dėlto nepamirškite, kad ir jūsų oponentai turi jausmus bei teises.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jums reikėtų vengti spekuliacijų, aferų ir pasikliauti patikrintomis metodikomis, bent jau kol kas. Tikriausiai planuosite savaitgalio pramogas, renginius, išvykas, o gal pavakariais jau ir aktyviai tai realizuosite.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jums seksis gvildenti kitų žmonių gyvenimiškas problemas, rinkti informaciją apie tai, aprašinėti, patarinėti, konsultuoti. Popiet jau teks atsigręžti į savo šeimą, partnerį. Regis, ir patys sulauksite trokštamo artumo.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (birželio 27 d.- liepos 3 d.)

Lolitos horoskopas savaitei (birželio 27 d.- liepos 3 d.) (5)

Jausmų savaitė. Saulei ir Venerai keliaujant Vėžio ženklu, būsite romantiški ir jautrūs.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (8)