Šiandienos horoskopas

Lapkričio 22 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Trauks platesni horizontai, norėsis ištrūkti iš įprastos aplinkos. Tačiau gali sulaikyti nenumatyti rūpesčiai, sveikatos problema ar pinigų stygius. Galbūt paaiškės, kad per didelę sumą iššvaistėte niekniekiams.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien aktualios bus seksualinės problemos. Dar vienu rūpesčiu gali tapti pinigai, skolos, ypač jei susidursite su aferistais, manipuliatoriais ar šiaip kurstytojais įsitraukti į avantiūras. Venkite lengvabūdiškų nuotykių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Kas beįvyktų, tikriausiai susireguliuos, jeigu pozityviai galvosite ir nekenksite nei sau, nei kitiems. Nerodykite nepagarbos aplinkiniams. Aplinkybės turbūt privers labiau pasirūpinti savo ar aplinkinių sveikata, išvaizda.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nelengva bus užbaigti, ką pradėjote ar pradėti naują etapą. Galbūt graušitės, kad atsisakėte siūlomos pramogos dėl kažkokių suplanuotų reikalų. Beje, tai gali apsaugoti jus nuo papildomų problemų. Saugokite sveikatą, nežiopsokite kelyje.

Liūtas

07.23 - 08.23
Seksis neblogai, jeigu vengsite rizikos ir stengsitės ne vien dėl savęs. Pralinksminę, pamaloninę aplinkinius ir patys jausitės puikiai. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien gali paaiškėti, kad šeimyninės problemos turi gilias šaknis. Galbūt teks susitaikyti su dalykais, kurių nebegalima pakeisti. Venkite skolinti, išlaidauti, saugokite save ir šeimos narius nuo nepalankių įtakų. Būkite apdairūs.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien turėtumėte susitikti su giminaičiais, senais draugais. Gali išaiškėti nelabai malonūs dalykai, kurie buvo rezgami už jūsų nugaros. Arba tai, ką rezgėte jūs. Nedarykite kategoriškų išvadų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien kursite planus, kaip paspartinti tai, ko tikitės. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su verslu, nuoma. Jeigu susidomėsite, vertėtų numatyti galimas pasekmes. Kažkas gali mėginti pasinaudoti jūsų statusu ar gerove.

Šaulys

11.23 - 12.22
Regis, nedideli trikdžiai nesumažins išpūstų jūsų troškimų bei savimeilės Visgi skrajojimas padebesiais gali jus gerokai paklaidinti gyvenimo labirintuose. Pasitelkite logiką, kad tarp jūsų svajonių ir realybės nebūtų kosminio atstumo.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien gana neadekvačiai vertinsite kitus žmones ir bendrą situaciją. Gali paaiškėti, kad pervertinote savo arba jų galimybes, sugebėjimus. Gali sugriūti kai kurios iliuzijos.

Vandenis

01.21 - 02.19
Kuo beužsiimtumėte, prireiks geležinės kantrybės, nes rezultatas nebūtinai iš karto gausis toks, kokio siekiate. Turbūt nerimausite dėl savo vaidmens ir įtakos kolektyve, visuomenėje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien turėti su jumis reikalų nebūtinai norės tie, į kuriuos viltingai nukreipsite savo dėmesį. Nelabai seksis juos žavėti. Turbūt nerimausite dėl šeimos narių keistų poelgių. Nederėtų skolinti(s) vertingų daiktų, pinigų.
Savaitės horoskopas
Sveikatos horoskopas (lapkričio 17 - 23 d.)

Sveikatos horoskopas (lapkričio 17 - 23 d.)

Sužinokite, ką žada jums sveikatos horoskopas šią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Jau ne vieną šimtmetį žmonės, bandydami išpranašauti savo ateitį, bando tai daryti pasitelkdami kavos tirščius. Tikėta, kad tai, ką išpranašauja kavos tirščiai, būtinai išsipildys. Tiesa tai, ar melas – jums spręsti.
Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (49)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (30)

Kaip išsirinkti vyrą pagal Zodiako ženklą

Kaip išsirinkti vyrą pagal Zodiako ženklą  (64)