Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 18 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Labiausiai rūpės su buitimi, namais susiję klausimai. Trokšite stabilumo bei ramybės, jaukaus šeimos židinio. Jeigu to nėra, norėsis rimtų permainų. Galimi netikėti susitikimai su žmonėmis, kurie jums daug reiškė praeityje.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite išgirsti įdomių naujienų, patarimų, pasiūlymų. Pasijusite vertinami už žinias, sugebėjimus. Išnaudokite atsiradusius ryšius bei naujas galimybes. Vakaras atgaivins jausmus, padovanos žiupsnį romantikos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Būsite nusiteikę aktyviai veikti, darbuotis. Galbūt kils neblogų idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, remontu, statybomis, nuosavu verslu. Gali atsirasti norinčių jums padėti, tarpininkauti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Suaktyvėsite, didės jūsų darbingumas, o ypač kūrybinė iniciatyva. Galimos šaunios idėjos, kuriomis stebinsite aplinkinius. Tačiau vidinis nerimastingumas, jautrumas neleis jums jaustis visiškai saugiai, pasitikinčiai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Patirsite įvairių emocijų. Venkite draugijos, kuri jus vargina, kelia sumaištį. Jeigu jums šiandien kažką pasiūlys, nepulkite į euforiją ir nedemonstruokite ypatingo džiaugsmo. Išsiaiškinkite motyvus, garantijas ir tik tuomet sutikite.

Mergelė

08.24 - 09.23
Netikėtumų galima tikėtis iš draugų, pažįstamų. Galbūt jie kažką intriguojamo siūlys arba priims jūsų pasiūlymą. Nieko keisto, jei sumanysite burtis į klubą, partiją, arba keisti politinę, visuomeninę orientaciją. Prasiplės pažįstamų ratas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jeigu išvakarėse nieko netikėto ar nervinamo nenutiks bei pavyks normaliai išsimiegoti, išauš darbinga diena. Galbūt teks kiek pasinervinti, bet geriau jausitės, jei to išvengsite, į pataisomas smulkmenas numoję ranka.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikėtina, kad ims spręstis sudėtingos problemos. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos, užsienio ar per internetą. Turėsite progų pademonstruoti erudiciją, sugebėjimus, sublizgėti prieš įtakingus veikėjus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gana palanku tvarkyti turtinius reikalus, finansiškai rizikuoti. Emocinę įtampą galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Jausite, kad kažkas keičiasi, ir nežinosite, kaip elgtis. Klausykite likimo - jis veda ten, kur reikia.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Esami planai, pažintys, ryšiai bus vertinami racionaliai, objektyviai. Tikėtini perspektyvūs susitarimai. Tiktų kuo nors pasirūpinti, patarpininkauti, išsiaiškinti santykius su aplinkiniais, partneriu.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galite keisti įvaizdį ir net gyvenimo būdą, pradėti rimtai laikytis dietos, sportuoti. Įmanomas atvejis, kad gausite netikėtą darbo pasiūlymą. Ar verta jį priimti, priklauso nuo jūsų darbštumo, kompetencijos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nemažai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybingais, apsukriais žmonėmis. Galbūt susitarsite dėl paskolos, lengvatinio kredito. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Gal atsiskleis kažkokie jų savarankiški planai, poreikiai.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (09 12-09 14)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)