Šiandienos horoskopas

Gruodžio 01 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikėtina, kad atsiras priežasčių, dėl kurių imsite save geriau vertinti. Visgi per menkas dėmesys mylimam žmogui arba per didelis dėmesys ne tam, kam reikia, gali sukelti rimtus kivirčus. Neprovokuokite konfliktų, saugokitės traumų.

Jautis

04.21 - 05.20
Būtų gerai, kad savo problemas rimtai apsvarstytumėte ir paklausytumėte logikos balso. Tramdykite norą be saiko išlaidauti, lepintis gardumynais. Saugokitės traumų ir konfliktinių situacijų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aktyvumo teiks noras veikti, bendrauti. Tiktų dalyvauti įvairiuose susitikimuose, tvarkyti dokumentus. Tik pasistenkite susikoncentruoti viena kryptimi. Jeigu paviršutiniškai blaškysitės, visi aplinkui liks nepatenkinti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galite pasirodyti išradingi, norėdami daugiau užsidirbti, gauti kreditą ar kitokios naudos. Namuose netrūks tvarkos ir jaukumo, tačiau sieksite to dar daugiau. Vis dėlto galimi keisti nesusipratimai santykiuose su artimos aplinkos žmonėmis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šios dienos susitikimai, naujos pažintys, gauti pasiūlymai, nauja informacija bus gana intriguojantys. Tikriausiai tai išlaisvins jūsų fantaziją dalykinėje srityje. Galite rasti darbą, jeigu jo ieškote. Atsargiai kelyje, nes gresia avarijos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien geriau jausitės, jei vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, gilius apmąstymus arba jei gerai išsimiegosite ir turėsite galimybių patinginiauti. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti paslaptis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jeigu turite laiko, tai pasitvarkykite, pasportuokite, aplankykite draugus, artimuosius. Gerų draugų ratas - bus tai, kas šiandien labiausiai jus įkvėps bei džiugins. Tik nebūkite azartiški, impulsyvūs, nes gresia traumos, avarijos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Bus nelengva suderinti interesus darbe ir ne darbe, tačiau pagilės jūsų supratimas, daug ką išsiaiškinsite. Turite būti racionalūs, atidūs, nes situacija yra gana paini. Netikėtas darbo pasiūlymas gali išmušti iš vėžių. Nebijokite permainos.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums norėsis atsidurti toli nuo savo namų, kasdieninių rūpesčių. Galbūt staiga kitaip suvoksite savo ateitį, perspektyvas. Galite pažerti minties perliukų, originaliai siekti garbės arba patinkančio asmens dėmesio.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Daug galvosite apie turtinius reikalus, paveldėjimą, paskolas. Būsite linkę skirti lėšų tam ir netgi rizikuoti, kad asmeninis gyvenimas taptų patogesnis. Tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, ryšiais.

Vandenis

01.21 - 02.19
Labiau nei paprastai jaudins tarpusavio simpatijos ir antipatijos santykiuose. Galbūt teks pabendrauti su populiariais žmonėmis. Vis dėlto galite suklysti vertindami įtakingo ar nepažįstamo asmens požiūrį į jus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien neblogai suvoksite perspektyvą ir naujovių būtinumą. Galimas naujas dalykinis ar komercinis pasiūlymas, galbūt susijęs su komandiruote, stažuote. Pasisaugokite gamybinių ir kitokių traumų, nuostolio.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 30 d.–gruodžio 6 d.): nerimas dėl ateities

Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 30 d.–gruodžio 6 d.): nerimas dėl ateities (1)

Labai norėsis stabilumo ir saugumo gyvenime. Reikės įveikti abejones ir nerimą dėl ateities. Tam padės mūsų vidinė stiprybė ir noras kurti savo rytdieną kitokią. Tokią, kurioje vyrautų pasitikėjimas vieni kitais, žmogiškosios vertybės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?