Šiandienos horoskopas

Liepos 31 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandieną jūs labai dominsite aplinkinius ir jie jus - taip pat. Būsite nusiteikę kitus mokyti, auklėti, organizuoti prasmingus užsiėmimus, renginius. Arba tai daryti jus vers būtinybė, noras padaryti įspūdį pažįstamam asmeniui ar pan.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena gana įtempta. Galbūt nemaloniai nuteiks bendravimas su viršininkais, pareigūnais. Vargins didesnis spaudimas, kontrolė, sunkiai seksis nuslėpti trūkumus, spragas ir išvengti nemalonumų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtini susitikimai su užsieniečiais, įžymybėmis. Šiandieniai reikalai ir vizitai reikalaus didelio susikaupimo bei kompetencijos. Nederėtų be būtino reikalo kur nors toli vykti - galimos kliūtys, sunkumai.

Vėžys

06.22 - 07.22
Mintys suksis apie mokesčius, draudimą, indėlius. Vargu ar jūsų šiandienis sprendimas, susijęs su paskolomis, investicijomis, bus nepriekaištingas. Mokykitės ekonomiškiau tvarkyti ūkinius ir finansinius reikalus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jeigu ketinate užmegzti bendradarbiavimo ryšį, vadovaukitės sveiku protu ir gerai išanalizuokite, su kuo turite reikalą. Pasistenkite išlikti santūrūs ir tvirti, net jei konkurentai atvirai kaišios pagalius į jūsų ratus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Daug kas priklauso nuo to, kokia dabar yra jūsų sveikatos būklė ir darbinė situacija. Galite gauti žinią, susijusią su darbu, įsidarbinimu arba medicininio patikrinimo rezultatais. Kokia ta žinia bebūtų, ji sukels jums susirūpinimo.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien neieškokite laimės per toli - įvertinkite tai, ką turite. Gali atsirasti svarbių reikalų, išlaidų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, buitimi, artimo žmogaus problema. Nuoširdžiai įsiklausykite į vaikų skundus bei užuominas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gali užklupti šiokie tokie nemalonūs rūpesčiai per artimus žmones ar kolegas. Tačiau jūsų nuotaika gali būti prislėgta ir visiškai be priežasties. Reikėtų suimti save į rankas, antraip galite sugriauti kažką svarbaus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Seksis rinkti, apdoroti informaciją, tvarkyti korespondenciją, tarpininkauti, reklamuoti. Peržiūrėkite dokumentus - gal ką nors reikia pratęsti, pataisyti, perrašyti. Gauta informacija padės apsispręsti prieštaringoje situacijoje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikriausiai teks tvarkyti nekilnojamojo turto, nuomos, piniginius reikalus, prekiauti, sudaryti verslo sutartis. Venkite išlaidauti, nesivelkite į rizikingus reikalus, neaiškų verslą. Mėginimas per vieną dieną praturtėti gali baigtis nekaip.

Vandenis

01.21 - 02.19
Prieš ką nors užstatydami, skolindami, pirkdami ar parduodami, gerai pagalvokite ir paskaičiuokite. Ir nepulkite kelti pavydo scenų, jeigu partnerio, mylimo žmogaus elgesys pasirodys įtartinas.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikėtina keista būsena ir nuojautos. Organizmas bus labai neatsparus infekcijoms, peršalimui. Turėsite dėl ko jaudintis, jei neseniai kažkam atvėrėte savo jausmus, planus.Venkite plepėti apie savo ir kitų žmonių paslaptis.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa (3)

Paskutinės liepos mėnesio ir pirmosios rugpjūčio dienos tarsi lakmuso popierėlis išryškins, ko pripildyta jūsų širdis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Šį kartą pabandysime bent jau apytiksliai išsiaiškinti, ko nori skirtingų charakterių vyrai. Žvejai žuvis skirsto į tas, kurios plaukioja paviršiuje ir giliavandenes – ir jų žvejybos būdai stipriai skiriasi.
Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)