Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 28 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita, priklausomybė nuo momentinių emocijų. Nusimato susitikimai su giminaičiais. Galbūt kažką pirksite iš namų ūkio ar technikos prekių.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien galėsite deramai pailsėti ir pasilinksminti, pasimėgauti meile ar mielų žmonių draugija. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, nuvyksite į pajūrį ar prie ežero. Atsargiai kelyje.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien labiausiai norėsis mėgautis žemiškais malonumais. Regis, ir šeimos nariai norės to paties, todėl niekas netrukdys ilsėtis, tinginiauti. Pasistenkite nepersivalgyti, rinkitės sportiškesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite emocionalūs ir jausmingi. Tikriausiai pavyks smagiai pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis. Tik venkite užgaulaus partnerio kritikavimo, o ir patys neskubėkite įsižeisti dėl kiekvieno stipresnio žodžio.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Tiktų apsilankyti parodoje, pasidomėti menu, pasimėgauti gražia gamta, ramiu poilsiu prie vandens ir pan. Tik pasisaugokite pavojingų gyvių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandieną pamėginkite sugalvoti, kaip realizuoti save, kuo nekasdieniu praturtinti savo gyvenimą. Galbūt turite kokią kūrybinę idėją, o gal Jums daug reikštų susitikimai su draugais, kolektyvinė veikla, bendras hobis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galbūt vyksite viešnagėn ir patirsite malonių įspūdžių iš bendravimo su mielais jums žmonėmis. Tačiau jei kažko nespėjote per praėjusias dienas, šiandien pravartu padirbėti papildomai arba pasirūpinti tėvais, namiškiais.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Mintys kryps į ateities planus, svajosite apie permainas, keliones. Ši diena atneš palengvėjimo, atgaivos sielai, ypač jei ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ramybės neduos investicijų, draudimo, mokesčių, paskolų klausimai. Pasistenkite nešvaistyti pinigų. Jei tik panorėsite, galėsite maloniai ir naudingai praleisti laiką su šaunia kompanija.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien būsite nusiteikę diskutuoti, domėtis kitais žmonėmis ir pasaulio įvykiais. Apskritai, jums beveik viskas turėtų sektis, tad sunku suprasti, kodėl protarpiais tarsi be priežasties ges nuotaika. Nesivadovaukite ambicijomis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jums norėsis kažko neįprasto, įspūdingo. Tačiau nemažai dėmesio pareikalaus namų ūkis, asmeninis verslas arba sveikata, augintinių priežiūra. Galbūt kils įdomių idėjų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nusimato intriguojamas flirtas, pasimatymas arba šauni šeiminė pramoga. Bus puiku, jei suderinsite interesus su antrąja puse ir "žiūrėsite viena kryptimi". Jei esate vieniši, turbūt atnaujinsite ar užmegsite draugystę, partnerystę.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 22-28 d.): virsmo laikas

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 22-28 d.): virsmo laikas (2)

Šią savaitę į pirmą planą iškils finasiniai klausimai. Savaitės pradžia – savotiškas virsmo laikas, Saulė pereis iš Liūto į Mergelės ženklą.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)