Šiandienos horoskopas

Balandžio 23 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.19
Regis, visus priblokšite savo grubiais kritiniais pastebėjimais, ekscentrišku ir impulsyviu elgesiu. Pasistenkite neįsivelti į abejotinas aferas, venkite azartinių žaidimų, ekstremalaus sporto - gresia traumos. Saugokite ir vaikus.

Jautis

04.20 - 05.20
Tikriausiai jums pasirodys, kad būtina skubiai kažką keisti savo aplinkoje ar gyvenime. Jeigu pernelyg skubėsite, galite prisidaryti žalos, nuostolių. Nedalyvaukite rizikingose finansinėse aferose. Saugokite namus nuo vagių, ugnies.

Dvyniai

05.21 - 06.21
Galite susidurti su įvairiais netikėtumais. Būkite labai diplomatiški, venkite familiarumo. Labai svarbu objektyviai suvokti tiesą. Nieko gero, jei pasireikš skubėjimas prie vairo arba tariantis, žadant. Tai labai pavojinga.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nelengva diena, nes kiekvienas žodis, gestas gali lemti kažkokį posūkį. Nepakęsite kritikos, grubumo, dėl visko kils stresas ir aštriai reaguosite. Saugokite turtą ir save nuo galimo gaisro bei kitų pavojų. Nebūkite patiklūs bendraudami.

Liūtas

07.23 - 08.22
Šiandieną sunkiai seksis laikytis numatyto dienos plano. Būsite dirglūs, provokuosite konfliktines situacijas, kelsite pavydo scenas. Aplinkoje pastebėsite kur kas daugiau blogio nei gėrio, tirštinsite tamsias gyvenimo spalvas.

Mergelė

08.23 - 09.22
Profesinėje veikloje bus negailestingai ryškinami jūsų trūkumai, darbų spragos. Regis, atsiras nenumatytų kliūčių. Atsargiai elkitės su technika, venkite svaigalų. Galimas sveikatos sutrikimas, trauma, gaisras, avarija.

Svarstyklės

09.23 - 10.22
Šiandien gali būti priminti jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Nepasiduokite lošimų manijai. Būkite atidesni savo vaikams, artimiesiems. Jų nuojautos ar baimės gali būti pagrįstos.

Skorpionas

10.23 - 11.21
Šiandien jūsų nuotaikų kaita stebins net daug mačiusius. Kuo mažiau bendrausite, tuo daugiau nemalonumų išvengsite. Nepiktnaudžiaukite jus mylinčio asmens kantrybe, pasitikėjimu Pasisaugokite gresiančių traumų.

Šaulys

11.22 - 12.21
Kalbos suksis apie komerciją, reklamą, ūkinius reikalus. Joks avantiūrizmas nepatartinas. Neskubėkite pasitikėti nepažįstamu (ir netgi gerai pažįstamu) žmogumi. Saugokite piniginę, turtą, vaikus.

Ožiaragis

12.22 - 01.19
Kiek įmanoma, stenkitės neprovokuoti rizikingų, ekstremalių įvykių, avarinių situacijų bei pasirūpinkite, kad artimieji ir aplinkiniai būtų saugūs. Jei kas nors jus įžeidė, nepulkite keršyti - pernelyg pavojinga dar labiau kurstyti įtampą.

Vandenis

01.20 - 02.18
Gana keistai elgsitės, mėtysite pėdas, išsisukinėsite ir tai gali vesti iš pusiausvyros aplinkinius. Impulsyvus elgesys gali sukelti nekokias pasekmes. Jeigu neatsargiai kurstysite \"ugnį\", nesistebėkite, kad kils gaisras.

Žuvys

02.19 - 03.20
Sustiprės žalingas įprotis arba ryškiai pajusite jo pasekmes. Tikėtina depresinė nuotaika, ateitis atrodys kupina bauginamų šešėlių. Kai kurios viltys išties gali pakibti ant plauko. Neskubėkite daryti išvadų vien tik išgirdę apkalbas.
Savaitės horoskopas
Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.)

Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.) (3)  Sužinokite, ką Jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės!
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (04 18 - 04 20)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Oras, sezonas, paros metas, kada jūs gimėte: sužinokite, kokią įtaką tai turi jūsų gyvenimui

Oras, sezonas, paros metas, kada jūs gimėte: sužinokite, kokią įtaką tai turi jūsų gyvenimui  (18)

Gimimo laikas daro didelę įtaką žmogaus likimui. Pagal jį galima apibūdinti asmens charakterį, jo pomėgius, talentus, nuspėti meilės ryšius ar net sveikatos problemas. Tačiau šį kartą apie tai prabils ne gimimo data ar valanda, o metų laikai ir oras, kuriuo džiaugėsi ar kurį keikė artimieji, kai išvydote šį pasaulį.
Astrologo patarimai kiekvienam Zodiako ženklui, kaip pasikrauti energijos

Astrologo patarimai kiekvienam Zodiako ženklui, kaip pasikrauti energijos  (2)

Pilnas Mėnulio užtemimas. Laukia iššūkiai, kokių nebuvo 100 metų!

Pilnas Mėnulio užtemimas. Laukia iššūkiai, kokių nebuvo 100 metų!  (31)

Geriausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės

Geriausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės  (11)