Šiandienos horoskopas

Gegužės 27 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Spirgėsite iš noro daug nuveikti, pasirodyti nepakeičiami. Galite pradėti iškart kelis darbus. Vis dėlto šiandien visur tikėtini trukdymai, nesklandumai, kliūtys, galimos gamybinės traumos. Saugokitės avarinių situacijų, konfliktų.

Jautis

04.21 - 05.20
Netikėtas įvykis, susijęs su turtiniais reikalais, sportu, meile, kūryba ar vaikais, gali sunervinti, išmušti iš vėžių. Galbūt vaikai prikrės eibių, pavojingai rizikuos arba neįvyks planuotas pasimatymas, sandoris.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien nepalanku dėl ko nors svarbaus tartis, prisižadėti, nes maža vilties, kad tai bus įvykdyta. Tiek kiti, tiek jūs nepakankamai realiai vertinsite situaciją, galimybes, bus sunku išvengti nesąžiningumo ir pavojų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Problemos, susijusios su artimais žmonėmis, gali jus priversti labai nerimauti. Galbūt išaiškės nemalonus dalykas, kurio anksčiau nesuvokėte. Rūpesčių kels reikalai, susiję su reklama, komercija, transportu, mokslu.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai šiandien norėsite gauti daugiau, nei esate nusipelnę. Galite pasiduoti abejotinai įtakai, prisidėti prie kažkieno sumanytos negarbingos ar pavojingos avantiūros.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jums ir aplinkiniams stigs emocinės pusiausvyros, susivaldymo ginčuose, diskusijose. Gali plykstelėti nesantaikos židiniai, įvykti avarijos. Nors ketinimai gali būti geri, nesusipratimai vis tiek neišvengiami.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Kad pasisektų įgyvendinti sumanymus, gali tekti kažko atsisakyti, nusileisti. Pasistenkite, kad nedingtų noras savarankiškai ir sąžiningai dirbti, tęsti pradėtą reikalą. Nepasiduokite provokacijoms, venkite konfliktų, saugokitės traumų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Diena aktyvi, bet prieštaringa. Jausis nepakantumas, moralės trūkumas. Bendraudami pernelyg pabrėšite indėlio svarbą ir per mažai atsižvelgsite į kitų. Reikėtų būti atidiems, kad nesukeltumėte apkalbų ir priešiškumo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Pasverkite savo jėgas prieš imdamiesi didelės atsakomybės. Netikėtai galite susipykti su įtakingu asmeniu, atsisveikinti su kažkokiu verslo planu. Venkite konfliktinių situacijų, tolerantiškai žiūrėkite į kitų žmonių psichologinius ypatumus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jums didelę įtaką darys aplinka ir savijauta, todėl galite "užsikrėsti" tiek gera, tiek bloga nuotaika. Jeigu nenorite, kad susvyruotų jūsų autoritetas ar kiltų ilgalaikių problemų, susiimkite. Atkreipkite dėmesį į tai, ką darote ir šnekate.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jums norėsis pasižymėti, pramušti sienas, tačiau jūsų kūrybiniai ir kitokie bandymai sutiks pasipriešinimą, sulauks kritikos. Vargu ar jums pavyks maksimaliai priartėti prie tikslo. Galimi nuostoliai.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ši diena bus kupina įtampos, išbandymų. Jausitės stipriai priklausomi nuo kitų žmonių, verslo partnerių. Tuo pačiu jais nepasitikėsite ir ieškosite savo įtarimams patvirtinimų. Kažkoks ryšys gali užsimegzti iš vienatvės ar dėl praktinės naudos.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.)

Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.) (6)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 22 - 05 24) (1)

Priešpaskutinis gegužės savaitgalis... vis arčiau vasaros! Kas tavęs laukia per jį?