Šiandienos horoskopas

Balandžio 26 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien galima mėginti sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių, tartis dėl kredito. Yra vilties, kad pavyks naudinga linkme pakreipti kai kuriuos aktualius reikalus.

Jautis

04.21 - 05.20
Iš ryto pasistenkite užbaigti svarbius darbus. Popiet prasidedanti mėnulio jaunatis fiksuos jūsų troškimus ir planus, todėl stenkitės kuo pozityviau mąstyti bei tinkamai elgtis.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Pasižymėsite puikia intuicija, bet labiau slėgs vienatvė bei veidrodyje pastebimi ar su sveikata susiję trūkumai. Galbūt regsite slaptą planą. Tikslinga labiau planuoti darbo ir poilsio laiką.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien būsite nusiteikę elgtis maloniai ir teisingai bei tikėsitės daugiau geranoriškumo iš aplinkinių. Aiškiai išsakykite nuomonę ir pageidavimus, kad kitų neklaidintumėte.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, šiandien teks spręsti aibę smulkių problemų ir tai malonumo neatneš. Galite sulaukti svarbių asmenų dėmesio, bet ne visos viltys pasiteisins. Sėkmei trukdys jūsų egocentriškumas ir įsitikinimas, kad visur esate teisūs.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite gauti neblogą žinią iš toli arba pasiūlymą, susijusį su užsieniu. Galbūt ruošitės vykti į kelionę, stengsitės įsigyti vertingą pirkinį užsisakydami internetu ar pan. Palanku tartis dėl teisinių reikalų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Ši diena bus svarbi, jei tvarkote investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Palanku ieškoti partnerių, rėmėjų. Jeigu galite pasitarti su reikalą gerai išmanančiu asmeniu, tai nedelsdami taip ir padarykite.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Labai aktualus bus meilės arba verslo partnerystės klausimas. Būsite nusiteikę bendravimui, tarpininkavimui, įvairių ryšių mezgimui. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką ir pan.

Šaulys

11.23 - 12.22
Konkrečių rezultatų ar naujienų galite tikėtis darbe. Ne pro šalį būtų keisti mitybą į sveikesnę, išsivalyti organizmą, peržiūrėti spintą ir pagalvoti, kaip ją atnaujinti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena jums turėtų būti nebloga. Galimi neblogi pasiekimai meno, pramogų verslo, sporto, vaikų ugdymo bei kitose srityse. Ir pasimatymai neturėtų nuvilti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandieną derėtų kartu su šeima aptarti bendrą biudžetą, pakoreguoti planus, jei jie neracionalūs. Pasikonsultuokite su žinovais dėl reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, statybomis, komercija, nuoma, apdaila.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gali atsirasti daugiau reikalų su žiniasklaida, domins reklamos veikla, prekyba. Įmanomi giminaičių, senų bičiulių vizitai arba skambučiai.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (9)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)