Avinas

03.21 - 04.20
Nervins konkurentų, oponentų išpuoliai. Santykius su antrąja puse gali ištikti laikina krizė. Regis, patirsite didžiulę įtampą, jei teks ginti savo interesus teisiniu būdu ar per viešas institucijas.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien labai opiai reaguosite net į menkiausią problemėlę, susijusią su išvaizda, sveikata, mityba. Turbūt sieksite permainų ar bent jau švaros ir tvarkos savo aplinkoje. Tai padės įveikti diskomforto jausmą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien nevengsite manipuliuoti, gudrauti, jei tai bus jums naudinga. Ieškosite pramogų, elgsitės lengvabūdiškai. Reikėtų labiau paisyti aplink jus esančių žmonių įspėjimų bei jausmų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tarp pažįstamų žmonių jausitės nesmagiai be aiškios priežasties. Atrodys, kad nebeįmanoma suderinti dalykinių ir asmeninių interesų. Norėsis kažką pakeisti, atnaujinti, bet tuo pačiu stengsitės apsisaugoti nuo kitų įtakos bei stresų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Kai kam tai gali būti slaptų atradimų ir patyrimų diena. Deja, meilės, geranoriškumo bus kur kas mažiau nei norėtųsi. Geriau seksis, turintiems daugiau kantrybės, patirties ir žinių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Partnerio ar draugo poelgis jus gali gerokai nuvilti. Pavojinga provokuoti priešingą lytį, jeigu iš tikrųjų neketinate pateisinti jumis susidomėjusio asmens lūkesčių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien ypač pavojinga piktnaudžiauti savo padėtimi, sukčiauti. Didelė tikimybė, kad galite su kažkuo išsiskirti ar susipykti dėl pinigų, atsiskaitymų ir kt. Turėtumėte būti įžvalgūs, antraip galite kai ko svarbaus netekti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Paaiškės, kad nelengva įgyvendinti senas svajones. Galbūt neįvykdytas įsipareigojimas sumažino pasitikėjimą savimi bei pasitenkinimo jausmą. Darbuose ir kontaktuose būkite atidūs ir kantrūs.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien teks nemažai bendrauti su draugais, bendraminčiais. Gali kilti pavydo ar konkurencijos dėl meilės, prizų ar kitų dalykų. Pašaipos, net ir draugiškos, šmaikščios, jums gali gadinti nuotaiką.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien stokosite emocinio, psichologinio tvirtumo, net jei tam nebus akivaizdžios priežasties. Turbūt nerimausite dėl mylimo žmogaus, šeimos narių, darbo. Atrodys, kad tiesiog neįmanoma visko suderinti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Kelionėje arba kažkur viešint turbūt pasigesite komforto arba to, ko prisiplanavote bei iš anksto tikėjotės. Verčiau neeksperimentuokite su mityba, išvaizda bei nesidailinkite prieš veidrodėlį vairuodami.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kažkoks dvasinis pakrikimas jausis jumyse bei tarp aplinkinių. Būtų puiku, jeigu labiau pasitikėtumėte vieni kitais. Atsitiktiniai meilės nuotykiai, mėginimai lengvai pasipelnyti gali įtraukti į pavojingą liūną.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai