Šiandienos horoskopas

Lapkričio 29 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Gali būti, kad nejuokais susikirs jūsų ir kai kurių žmonių interesai. Nekelkite sau neįmanomų tikslų, bent jau kol kas. Subtiliai išsisukite nuo kolektyvinių debatų, jei jums norisi laiką ramiai praleisti su šeima.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena turėtų būti nebloga. Svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką, kad be įtampos spėtumėte atlikti užsibrėžtus reikalus. Venkite reikalų, užsiėmimų, kurie gali pernelyg išvarginti ar užsitęsti. Labiau saugokitės vagių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Santykiai su aplinkiniais bus ne itin nuoširdūs. Tačiau melas, veidmainystė, nesąžiningumas lįs į paviršių labiau nei paprastai. Jei norite ką nors nuslėpti, bus nelengva. Rizikuosite prarasti reputaciją. Nevartokite svaigalų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Stenkitės išlaikyti pusiausvyrą, kad ir kokia neužtikrinta atrodytų situacija ar nepatikimi žmonės. Būkite tikri, kad išeitį surasite. Vis dėlto reikėtų būti atidesniems vertinant gautą informaciją - galimi iškreipti faktai, sufalsifikuoti duomenys.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jus erzins kažkokie reikalavimai, galbūt jausitės kiek apvilti draugų, partnerių. Galite sulaukti kritikos arba teks aiškintis dėl savo poelgių etiškumo. Galite privelti klaidų, prifantazuoti nebūtų dalykų, ypač jeigu neribosite svaigalų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Daug rūpesčių, nepatikimi partneriai, nesusipratimai, neaiški situacija gyvenime vers nerimauti, blaškytis. Kitaip jausitės, jei turite tvirtą komandą ir aiškius siekius. Pasisaugokite vagių ir slaptų provokatorių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Diena gali būti problemiška dėl padidėjusios emocinės įtampos, nesutarimų. Kažkuo neįtiksite, kad ir kaip nertumėtės iš kailio. Nesiaiškinkite santykių - vis tiek nieko neįrodysite.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Vertėtų pasitelkti į pagalbą savikontrolę ir diplomatiją, kad koks nors netinkamas jūsų poelgis nesutrikdytų svarbių santykių, nesukurtų apmaudžių problemų. Pasisaugokite apgaulių, vagysčių, nekokybiškų pirkinių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Galimas nuostolis, ypač jeigu esate investavę pinigų į abejotiną verslą. Galbūt kažkas griežtai reikalaus grąžinti skolą. Arba teks atsiprašyti už kokius nors pareiškimus, paskleistus gandus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien jausite labai prieštaringus jausmus. Viena vertus, jums labai reikės širdžiai mielos kompanijos arba partneriško peties. Kita vertus, jausitės nepaprastai vieniši, nutolę nuo kitiems aktualių dalykų, nesuprasti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Teks spręsti problemas, nors labiausiai jums norėsis romantiškai atsipalaiduoti. Deja, atsipalaidavimas gali nemažai kainuoti. Gali pasklisti apkalbos apie kažkokią jūsų avantiūrą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Laukia nesusipratimai. Lengva tapti atpirkimo ožiu, susikompromituoti. Nežaiskite nesąžiningo žaidimo, jeigu nenorite, kad kiltų keistų įtarimų. Pakontroliuokite, ką veikia jūsų vaikai.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 23-29 d.): palengvės ne visiems

Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 23-29 d.): palengvės ne visiems (9)

Po sunkaus ir tamsaus laikotarpio paskutiniąją lapkričio savaitę Saulė iškeliaus iš Skorpiono ženklo ir ateis kiek lengvesnis laikotarpis, kai vėl atgims tikėjimas ir viltys, tačiau, dėl prasidėjusios Nusileidusio Mazgo kelionės Žuvų ženklu, gali išlikti nesaugumo, baimės ir nestabilumo jausmas.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?