Šiandienos horoskopas

Balandžio 20 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Panašu, kad jums šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite susitikti su reikalingais žmonėmis ir pakoreguoti kai kuriuos planus, susitarti dėl jums svarbių prekių ar tarpininkavimo.

Jautis

04.21 - 05.20
Nors būsite emocionalūs ir jautrūs, bet gana racionaliai spręsite praktinius reikalus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Galite susidurti su kitokia nuomone bei interesais, tad ruoškite protingus argumentus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus: sapnus, pametimus, atradimus, nuojautas, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien jausite didesnį bendraminčių palaikymą, mėgausitės draugystės ryšiais, savo populiarumu, patinkančia veikla. Gana palankus metas kolektyviniams projektams, renginiams, susibūrimams organizuoti ir vadovauti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus bei nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę ar labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien galite pradėti galvoti apie esmines permainas asmeniniuose santykiuose, karjeroje. Jei gausite pasiūlymą leistis į komandiruotę, stažuotę, pagal studijų mainų programą, užmegzti bendradarbiavimą, ilgai nedvejokite.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nerimo gali kelti skolų ir kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais. Regis, sulauksite priekabios analizės, pastabų dėl darbo ar santykių. Galbūt tai padės kai ką pataisyti, o gal tik užgaus jums širdį.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu, buvusiu ar potencialiu partneriu. Jausite konkurencinę kovą, bet ji jus stimuliuos.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien kai ką produktyvaus nuveikti darbe padės ir išaugusi energija, ir solidarumas. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą. Tačiau, jei nematote savo trūkumų, klaidų, į visa tai gali būti parodyta pirštu.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Kūrybinga ir intelektualiai aktyvi diena. Gali kilti ūpas pasielgti kažkaip azartiškai. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo aistras. Galite tikėtis puikių susitikimų ir pažinčių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs verslo ar nuosavybės klausimai. Suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles. Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui. Galbūt tai reikš, kad turėsite padėti, paremti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Neblogas metas sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti. Būsite labai nusiteikę bendrauti, smalsauti, tačiau reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu. Nustebinti gali telefoninis skambutis, laiškas.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 20-26 d.)

Horoskopas savaitei (balandžio 20-26 d.) (4)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 17-04 19)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)

Kaip jūsų horoskopo ženklas veikia dietos sėkmingumą? Pasirodo, vieniems Zodiako ženklams reikia vengti cukraus, kitiems – atsisakyti alkoholio, o tretiems privalu daryti aerobikos pratimus. Apie tai, kaip ženklas veikia mitybos įpročius, pasakoja garsi astrologė Gillian Knowles.
Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi

Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi  (14)

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi  (32)

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas  (48)