Šiandienos horoskopas

Vasario 07 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būsite patrauklūs, kupini žavesio, tačiau noras patirti kažką neįprasto gali lemti veiksmus, kurie baigsis ne taip, kaip norėtųsi. Su mylimaisiais susipykti ir išsiskirti labai lengva, tad būkite itin supratingi bei taikūs.

Jautis

04.21 - 05.20
Aplinkiniai turės pretenzijų ir kaprizų, į kuriuos negalėsite nekreipti dėmesio. Daugiau dėmesio skirkite šeimai. Net jei sunku išsisukti nuo visuomeninių, viešųjų pareigų, raskite laiko artimam žmogui. Saugokitės agresijos, traumos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Negalvokite apie tas problemas, kurių šiandien vis tiek neišspręsite. Nebent privalote mokytis, kad rytoj galėtumėte sublizgėti žiniomis. Tuomet kibkite į darbą. Neskirkite viso laiko flirtavimui internete.

Vėžys

06.22 - 07.22
Situacija taps gana kebli, jei kažkas paprašys paskolos arba kreipsis su nelengvai įgyvendinamu prašymu, arba jeigu patys kreipsitės dėl paramos. Veikiausiai teks prisiversti ir padaryti tai, ko jums labai nesinori. Saugokite vaikus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Patirsite nemažai įtampos, jeigu dalyvaujate konkursuose, aiškinatės susikomplikavusius santykius. Dėl kažkokio poelgio galite sulaukti nemalonios kritikos. Nepavydėkite, nekerštaukite. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Pernelyg daug reikalaudami iš savęs, neduosite ramybės ir aplinkiniams, jiems priekaištausite, darysite spaudimą. Nebūkite tokie įsitempę, tausokite jėgas, ypač nervų sistemą, racionaliai maitinkitės, antraip prastai jausitės.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai atsiras tokių asmenų, kurie įvertins jūsų nuomonę, pažiūras ar gabumus, tačiau su tokiu pat pasisekimu galite kitiems padaryti ir blogą įspūdį. Nepervertinkite savęs, venkite puikybės, neįžeiskite kitų žmonių orumo.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Aplinkiniai gali versti jus prisiimti atsakomybę ar apsispręsti svarbiu klausimu gana nepalankiomis sąlygomis. Tokiu atveju kils nemalonių debatų. Konfliktuosite ir tuomet, jei vartosite alkoholį, netausosite technikos, kitų daiktų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ne prievarta, o gerumu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi. Jūsų pastabos, patarimai padės artimiems žmonėms, aplinkiniams geriau susivokti situacijoje. Atsargiai elkitės su elektra ir kelyje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nuo materialinių dalykų smarkiai priklausys santykiai su sutuoktiniu, kitais šeimos nariais. Galimi nesusipratimai dėl per didelio jų apetito brangiems daiktams, pramogoms. Stenkitės savo priekabumu negadinti kitiems nuotaikos.

Vandenis

01.21 - 02.19
Nuotaikų kaita gali daug ką jaukti. Sunku įgyvendinti norus, ypač jei jie itin dideli. Jeigu pasirodys, kad kažkas jūsų ne tik nemyli, bet ir nepakankamai gerbia, neverta pulti į neviltį. Situacija greitai gali pasikeisti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Rimtų problemų neturėtų iškilti, jeigu vengsite intensyvaus bendravimo, šurmulio. Pravartu teikti labdarą, pasirūpinti ligoniu ar vienišu pažįstamu. Tiesa, yra tam tikras pavojus nukrypti į iliuzijų, religinio ar kitokio fanatizmo kelią.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas

Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas (2)

Švenčių savaitė. Vasario antroji savaitė prasidės Naujaisiais Ugninės Raudonosios beždžionės metais pagal kinų kalendorių. Tai didelių pokyčių laikas, kai įvertinę pasiekimus, ir išsikėlę tolesnius tikslus, pasidžiaukite su brangiais jums žmonėmis šventišku vakaru prie žvakių, su įdomiais žaidimais ir pramogomis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (1)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 m. fortūna bus palanki tiems, kas niekada nenusimena ir moki prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, iš kiekvienos situacijos gauna jei ne naudos, tai bent pamoką, kas turi humoro, su kuriuo reaguoja į viską, kas vyksta.
2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (6)

Astrologės Lolitos prognozė: kokie bus 2016-ieji – Ugninės Raudonosios Beždžionės metai

Astrologės Lolitos prognozė: kokie bus 2016-ieji – Ugninės Raudonosios Beždžionės metai  (14)

2016 metų horoskopas Žuvims

2016 metų horoskopas Žuvims  (6)