Šiandienos horoskopas

Kovo 06 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Regis, užsitarnausite didesnį vadovų ir kolegų palankumą. Bendrauti seksis dar labiau, jei pasitelksite subtilų humorą, komplimentus. Galima tikėtis intriguojamo pokalbio ar laiško. Jeigu ieškote darbo, galite tikėtis pasiūlymo.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien turėtų spręstis kai kurie su veikla, bendradarbiavimu susiję klausimai. Galite pakliūti į gerą draugiją, kuri paskatins norą veikti. Malonių emocijų gali suteikti romantiškas nuotykis, nedidelis laimėjimas žaidime, loterijoje ar pan.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Diena bus nebloga, jeigu leisite ją ramiai, prioritetą teikdami šeimai, buičiai. Nesiveržkite į dėmesio centrą, neišsišokite. Iš artimų žmonių galite išgirsti naudingų patarimų, pamokymų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nuo jūsų elgesio, minčių ir įsitikinimų priklauso, ar pildysis geri norai. Padedant kitiems, galite nemažai nuveikti. Puiki diena mokymuisi, komunikacijai, pervežimams, reklamai, sutarčių pasirašymui.

Liūtas

07.23 - 08.23
Palanku imtis neatidėliotinų verslo ar turtinių reikalų. Būsite nusiteikę rimtai apsvarstyti aktualią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo, nuosavybės problemą. Be vargo kitiems darysite įtaką ir žadinsite pasitikėjimą. Tai tik į naudą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikėtina, kad atsidursite dėmesio centre. Seksis demonstruoti kompetenciją bei iškalbą, sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti. Jūsų pastangos nebus bergždžios - ir populiarumas ūgtels, ir piniginė turėtų pasunkėti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Viskas bus gerai, jei neprisikūrėte nepraktiškų planų bei iliuzijų. Arba jei sugebate fantazijas atsieti nuo realybės. Pasižymėsite puikia įžvalga ir intuicija. Raskite laiko pomėgiams, susijusiems su menu, dvasinėmis praktikomis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Puikus metas kolektyviniam darbui, kūrybai, bendravimui. Tikriausiai jums paskambins ir paskirs pasimatymą itin dominantis asmuo. Vis dėlto daugiausia dėmesio derėtų skirti jausmams, mylimam žmogui, vaikams, šeimai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis, viršininkais, kolegomis. Oficialus pokalbis suteiks gerų vilčių, veiks paskatinamai. Vakare būsite populiarūs tarp priešingos lyties, draugų. Turbūt jūsų laukia įdomus visuomeninis renginys.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Itin parūps profesinės ateities, autoriteto klausimai, trokšite teisingumo ar revanšo. Regis, pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui. Galite atsidurti situacijoje, kurioje labai pravers užsienio kalbų, interneto vartotojo įgūdžiai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Permaininga diena. Mintys suksis apie finansinius reikalus ir ateities planus. Galbūt atsiras gerų vilčių, susijusių su uždelstomis finansinėmis problemomis. Kažkas padės jas išspręsti, duos patarimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien palanku megzti partnerystės ryšius, meilės santykius, aiškintis nesusipratimus. Bet ką mokėsite įtikinti savo teisumu, geranoriškumu. Gali būti kompensuotas kažkoks nuostolis, jei patys tuo pasirūpinsite.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 2-8 d.) (5)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 06-03 08)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Šaulius  (14)

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse.
Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams

Namai pagal zodiaką: koks interjeras tinka skirtingiems ženklams  (21)

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi

Astrologė L. Žukienė: kaip sutikti Medinės Ožkos metus, kad jie būtų sėkmingi  (11)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Skorpionus  (58)