Šiandienos horoskopas

Spalio 31 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Palanki diena kelionėms, meninei veiklai, diplomatiniams susitikimams, flirtams. Kai kurių žmonių įtakai tiesiog negalėsite atsispirti. Meilės reikaluose nelabai skirsite tikra nuo įsivaizduojamo.

Jautis

04.21 - 05.20
Jausite susirūpinimą profesine situacija ir negalėsite nusikratyti apnikusio nerimo. Trūks objektyvumo, praktiškumo. Verčiau atsipalaiduokite ir nuoširdžiai pabendraukite - savo patarimais jums padės kolegos, aplinkiniai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien kalbos suksis apie studijas, keliones, toli esančius pažįstamus, tarptautinius įvykius ir renginius, politiką. Galite pasisemti naudingų žinių per internetą arba sudalyvauti renginyje, kur įsiliepsnos diskusijos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gali būti, kad bendrausite su verslininkais, mokesčių pareigūnais ar antstoliais. Norite ar nenorite, galite ar negalite teks tvarkyti juridinius, finansinius reikalus, mokėti mokesčius. Atkreipkite dėmesį, gal ką nors reikia pratęsti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aktualūs bus skolų, mokesčių, meilės bei ištikimybės klausimai. Derėtų žinoti, kuo užsiima ir kuo domisi jūsų vaikai, partneriai. Gali būti tikrinama jūsų finansinė situacija, jeigu norite gauti kreditą, pirkti lizingu.

Mergelė

08.24 - 09.23
Mėginimas keisti darbą ar bendravimo stilių bus sutiktas nevienareikšmiškai. Vieni girs, kiti nepritariamai stebėsis. Gali tekti tikrintis sveikatą, gydyti sutrikimą. Stenkitės diegti sveiką gyvenimo būdą, laikytis dietos, sportuoti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite kūrybingi, pasižymėsite aštriu ir šmaikščiu liežuviu. Gali kilti ūpas užsiimti visuomeniniais reikalais ar kūryba. Jei norite atnaujinti romantinį ryšį ar susirasti partnerį, imkitės iniciatyvos. Nelįskite į aferas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Diena bus nebloga, jei su šeima derinsite interesus, nesipyksite dėl smulkmenų ir pinigų, kurių niekuomet nėra tiek, kiek reikia. Iš toli grįžę artimieji ar pažįstami gali jus nustebinti savo įspūdžiais.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tikriausiai turėsite nekasdienių reikalų, susijusių su žiniasklaida, reklama, netolimomis kelionėmis, giminaičiais, senais draugais, gerbėjais. Galite gauti šmaikščią žinutę, intriguojamą pasiūlymą. Itin saugokite sveikatą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Komercinė nuojauta, praktiškumas, sugebėjimas spręsti finansinius reikalus šiandien labai pravers. Jeigu imsite kreditą, ką nors pirksite išsimokėtinai, įsigilinkite į sąlygas ir pasiskaičiuokite, ar tai naudinga.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikėtini įdomūs kontaktai, pokalbiai. Vis dėlto ne visais samprotavimais bei pažadais verta tikėti. Staiga gali užplūsti meninis įkvėpimas, gimti originalių sumanymų. Mintyse, o gal ir iš tikrųjų galite pinti tarnybinį romaną.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien norėsis pasimėgauti nieko neveikimu, atsipalaidavimu. Nors ir norėsis, nederėtų plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų. Galbūt turėsite reikalų su medicina, labdara, lankysite ar slaugysite ligonį.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (spalio 27 d. - lapkričio 2 d.)

Horoskopas savaitei (spalio 27 d. - lapkričio 2 d.) (1)

Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (10 24-10 26)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!