Šiandienos horoskopas

Gegužės 24 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Norėsis romantikos, todėl nevengsite flirto, žadinsite priešingos lyties susidomėjimą bei viltis. Galimos pramogos, dalyvavimas įdomiuose renginiuose. Jūsų išradingumas atrodys neišsenkamas, ypač jei jausite paskatinimą.

Jautis

04.21 - 05.20
Pravartu pasitarti su namiškiais, jeigu norite ką nors pirkti. Nederėtų pakeltu balsu aiškintis dėl išlaidų, verčiau paskatinkite artimuosius, kad jie patys įvertintų finansinę šeimos būklę ir savo asmeninį indėlį.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Dėl emocijų šėlsmo bus gana sunku susikaupti ir ką nors konkretaus veikti. Labai intensyviai bendrausite. Galbūt pirksite, taisysite transporto priemonę, kompiuterinę ar kt. įrangą. Galite dėl kažko jums aktualaus tartis, derėtis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gali atsirasti proga užsidirbti arba susidoroti su techniniais rūpesčiais, pagerinti buities sąlygas, įsigyti norimą daiktą. Rūpestingai analizuosite klausimus, susijusius su asmeniniu įvaizdžiu, namų dizainu ar nuoma, statybomis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galimi ypatingi potyriai. Turbūt susitiksite su įdomiu žmogumi, darančiu jums įtaką. Rūpės globaliniai, politiniai dalykai, svarbūs bus moraliniai įsitikinimai. Arba imsitės rimtų pertvarkų savo ūkyje, tuo tikslu kažką pirksite, samdysite.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jums patartina atsipalaiduoti, kuo daugiau dėmesio skirti savo kūno ir sielos poreikiams. Geriau jausitės mažame artimų žmonių ratelyje arba būdami vieni, niekieno neblaškomi.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Seksis suktis toje aplinkoje, kurioje yra jums svarbių žmonių, bendraminčių. Panašu, kad pelnysite populiarumą. Galite įsigyti planuotą reikalingą daiktą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien nereikėtų veltis į ginčus, verčiau energiją nukreipkite neatliktiems darbams nudirbti arba slaptiems talentams atskleisti. Pasižymėsite ypatinga įžvalga ar nuojauta.

Šaulys

11.23 - 12.22
Aktualiausi bus klausimai, susiję su politika, užsieniu, mokslu, išradimais. Pasižymėsite lakia vaizduote, psichologiniu įžvalgumu. Galbūt kur nors toliau vyksite ar bendrausite su žmonėmis iš toli.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nusimato nemažos išlaidos, nelengvai spręsite skolų klausimus. Pakoreguokite savo finansinius ar verslo planus. Gali būti, kad neramiame problemų vandenyne atsiras gelbstintis "šiaudas".

Vandenis

01.21 - 02.19
Gali nustebinti partnerio pareiškimas, jo planai. Nusimato ir daugiau emociškai nuspalvintų kontaktų. Ne tik aplinkiniai, bet ir jūs būsite kupini idėjų ir neįtikėtinų sumanymų. Tačiau jiems įgyvendinti prireiks gerokai patuštinti kišenes.

Žuvys

02.20 - 03.20
Teks tam tikra prasme įveikti save, nugalėti įpročius, polinkius, parodyti tvirtumą. Labiau parūps sveikata, išvaizda, ūkiniai reikalai. Galite išleisti pinigų technikos remontui, atnaujinimui arba asmeninio įvaizdžio modernizavimui.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.)

Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.) (2)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 22 - 05 24) (1)

Priešpaskutinis gegužės savaitgalis... vis arčiau vasaros! Kas tavęs laukia per jį?