Šiandienos horoskopas

Liepos 10 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite gauti žinią iš žmogaus, gyvenančio toli ar dabar išvykusio. Tai gali būti labai aktualu, jeigu ruošiatės kelionei ir renkate informaciją. Turėtumėte aiškiau pajusti, ko jums derėtų siekti, kam nepristigsite jėgų bei žinių.

Jautis

04.21 - 05.20
Seksis gerai, jeigu profesiniuose, finansiniuose reikaluose veiksite tiksliai ir metodiškai. Tačiau nederėtų demonstruoti savo principų ten, kur akivaizdu, kad dėl to daug prarastumėte. Vakare kraują kaitins meilės troškulys.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jus jaudins tarpusavio santykiai su meilės partneriu. Norėsis juos atgaivinti. Būkite išradingi, nebijokite stebinti. Kartu būkite atidesni užmaskuotai ar atvirai reiškiamoms pretenzijoms - tai padės išvengti klaidų

Vėžys

06.22 - 07.22
Neužmirškite savo įsipareigojimų kitiems žmonėms. Susikaupkite darbui, galbūt pavyks pasirašyti naudingą sutartį. Regis, vis labiau svajojate apie meilę, pramogas. Nudžiuginkite antrąją pusę maloniu pasiūlymu, romantiška staigmena.

Liūtas

07.23 - 08.23
Gera diena reikšti kūrybinius sugebėjimus. Aktyviau domėkitės, kas vyksta aplink jus, bendraukite su įdomiais žmonėmis. Panašu, kad galite atnaujinti ar užmegzti romantišką pažintį, nusipelnyti neblogo dalykinio pasiūlymo ir pan.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite įsitikinę savo teisumu ir tai įrodinėsite. Taip netoli iki nemalonaus ginčo. Verčiau susilaikykite nuo intensyvaus bendravimo arba nebijokite nusileisti, pasidalinti - tai atneš žymiai daugiau naudos nei ginčai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite judrūs, komunikabilūs, imlūs informacijai ir kupini vidinės jėgos. Turbūt seksis reikalai, susiję su informacija, reklama, leidyba, tarpininkavimu. Galbūt būsite pakviesti į svečius, pasimatymą arba sužinosite gerą naujieną.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jausite didelį vidinės ramybės ir saugumo poreikį. Pabendraukite su dvasiškai artimu žmogumi, įsiklausykite į patarimus. Būkite dosnesni tiems, kuriuos mylite. Jei tik panorėsite, vakaras bus romantiškas ir gurmaniškas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Galite tikėtis naujienų, pasiūlymų, įdomių ir patrauklių asmenų dėmesio. Nepykite, jeigu mylimas žmogus ar artimieji primins jums klaidas, sukritikuos spontaniškus užmojus. Jie turi savo pagrįstus motyvus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Energijos neturite tiek daug, kad griebtumėtės sudėtingų darbų. Kažkokių pasekmių gali sukelti klaidos, padarytos dėl užsispyrimo ar nenuoširdumo. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, neskleiskite gandų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Nenuobodi ir turbūt prasminga diena. Siekite draugystės, solidarumo, venkite ginčų. Šiandieniai susitikimai ir prablaškys, ir duos naudos. Galima svarbi naujiena, intriguojamas pakvietimas.

Žuvys

02.20 - 03.20
Svarbi diena jūsų profesiniams interesams. Pasinaudokite tomis galimybėmis, kurių kitą kartą gali nebepasitaikyti. Nevenkite pokalbio su įtakingu asmeniu, pareigūnu. Išsiaiškinus aktualų reikalą, jums gerokai palengvės.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 7-13 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 7-13 d.) (6)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 03 - 07 05)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Kaip išsirinkti laimingą dieną vestuvėms?

Kaip išsirinkti laimingą dieną vestuvėms?  (14)

Vienas svarbiausių dalykų ruošiant vestuves – išrinkti joms tinkamiausią datą. Renkantis vestuvių datą galima vadovautis įvairiausiais kriterijais, tačiau šį kartą siūlome pasinaudoti numerologiniu paskaičiavimu. Tam reikia jaunikio ir nuotakos gimimo datos.
Holivudo žvaigždžių astrologas: moterys dažniausiai klausia apie antrąsias puses, vaikus, o vyrai – apie save

Holivudo žvaigždžių astrologas: moterys dažniausiai klausia apie antrąsias puses, vaikus, o vyrai – apie save  (8)

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti kiekvieno zodiako ženklo

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti kiekvieno zodiako ženklo  (41)

Dieta pagal zodiako ženklą: kaip lieknėti geriausia?

Dieta pagal zodiako ženklą: kaip lieknėti geriausia?  (25)