Šiandienos horoskopas

Spalio 24 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būtų gerai, kad užbaigtumėte tai, ką privalote užbaigti. Sumokėkite mokesčius, palūkanas, alimentus ar pan. Naujovių dar nesigriebkite. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių, partnerio poreikius ir išlaidas.

Jautis

04.21 - 05.20
Ši diena labai svarbi, jeigu norite sureguliuoti ar kaip nors pakreipti partnerystės, meilės santykius. Labai svarbu nesusipykti, nekonfliktuoti, antraip nesutarimų šleifas tęstųsi ilgai. Visur siekite pozityvumo, kompromiso.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien darbo ir sveikatos reikalai bus bene aktualiausi. Neįsileiskite į sielą nerimo, nepasitikėjimo savimi, jei siekiate įsidarbinti ar darbe trūksta stabilumo. Juo labiau nesigraužkite dėl neatliktų buitinių, ūkinių darbų namuose, sodyboje.

Vėžys

06.22 - 07.22
Puiku, jei tai bus meilės ir žaidimų diena, nes tokiu atveju romantiškas, žaismingas, kūrybiškas nusiteikimas fiksuosis ilgesniam laikui. Kuo gražiau, maloniau bendraukite su vaikais, nekonfliktuokite, nenuvilkite jų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien svarbiausia būti atsidavusiems šeimai, artimiesiems ir jokiu būdu neatsukti jiems nugaros, neatstumti, nes per šią parą patirtos emocijos giliai įstrigs į širdį. Bet koks brangių žmonių nejautrumas, abejingumas ilgam paliks nuoskaudas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandieniai bendravimai su kolegomis, giminaičiais, kaimynais gali suteikti jums svarbios informacijos. Pasinaudoję ja geram tikslui, užsitikrinsite sėkmę. O jei ja naudositės, siekdami kam nors pakenkti, bumerango poveikio neišvengsite.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nepadarykite lemtingos klaidos verslo reikaluose. Jeigu turite abejonių, verčiau palaukite didesnio aiškumo, naujoves atidėkite kelioms dienoms. Tą patį galima pasakyti apie stambius pirkinius, nuomojimosi objektus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien labai priklausysite nuo nuotaikų ir aplinkybių. Jeigu džiaugsitės, tai nuoširdžiai, jei liūdėsite, tai giliai. Kiek įmanoma, stenkitės nebūti paniurę, nepasiduoti kerštingoms mintims, įtarimams. Mylėkite šviesiai, o ne juodai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Neįklimpkite į intrigas ir nesuteikite preteksto tapti jų taikiniu. Labai lengva tiek visko pripainioti, kad po to nesusipratimai vilktųsi iš paskos, ir jų vis daugėtų. Pavojinga imtis nelegalios veiklos.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien galite labai gerai atskleisti savo pažįstamų, draugų tikruosius veidus. Jeigu buvote nuvylę artimą draugą, susitaikykite, atsiprašykite, nes nesavanaudiška draugystė yra tarsi lobis. Neišduokite jums atsidavusių bičiulių.

Vandenis

01.21 - 02.19
Dalykine, profesine prasme tai gali būti svarbi, kažką keičianti diena. Reikšminga, lemtinga ji gali tapti ir tuo atveju, jeigu siekiate pripažinimo scenoje, politikos arenoje ar kitoje viešoje plotmėje.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien turite labai apdairiai elgtis, jeigu dalyvaujate tarptautiniuose projektuose, bendraujate su įžymybėmis, sudarote sutartis su užsieniečiais, pasirašote dokumentus. Atsakomybės neišvengsite. Elkitės garbingai, teisingai, pagal įstatymus.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.)

Horoskopas savaitei (spalio 20-26 d.) (7)

Sužinokite, kokia savaitė jūsų laukia! Horoskopas 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (10 24-10 26)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!