Nauji kirpčiukai (nuotraukų albumas)

 (17)
Kai kas mano, kad kirpčiukai suteikia veidui ribotumo. Tačiau šį sezoną šią nuomonę vertėtų pakeisti, nes tiek įvairiausių kirpčiukų podiumas dar nematė. Ilgi ir labai ilgi, nostalgiški ir apleisti, trikampio, kvadrato arba užapvalintos formos, lygūs arba visiškai be formos…
Atrodo, kad kirpčiukai tapo visiškai nekontroliuojami ir pradėjo gyventi savarankišką gyvenimą! Jokių apribojimų!

Taigi, akcentas šį sezoną tenka kirpčiukams ir jų kontūrui. Svarbiausia – kirpčiukai turi būti nukirpti griežtai, tarsi popierius. Ir nesvarbu, kad jie bus nelygūs ar išsipešioję, plaukai turi atrodyti sveikai, švariai, blizgėti ir kelti visų pavydą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.