Chanel

Įkvėptas įžymių visuomenės veikėjų, sėdinčių pirmosiose eilėse, Karl Lagerfeld pasiuntė savo karštus modelius su didelėmis šukuosenomis podiumu, kuris buvo įrengtas ant atviro baseino. Skaidrūs viniliniai batai su tradiciniu masyviu kulnu ir priekiu suteikė tarpgalaktinį prisilietimą prie kutuotų vilnonių kostiumų su siūbuojančiais sijonais ir metaliniais diržais.
Chanel
Vakarui pasiūlytos neoklasikinės togos – šilkiniai megztiniai ir pečius atidengiančios šifono suknelės, su juodomis arba skalūno mėlynumo klosčių eilėmis. Puraus tiulio gausa fluorescenciniuose šešėliuose spindėjo ant kašmyro švarkų ir vilnonių kostiumų pečių, o puikus Chanel Paryžiaus mados namų rankų darbas pademonstruotas gėlių motyvų išsiuvinėjimais ant pudros rausvumo šilko ir delikačiais lapų motyvais ant puikiai suverptos juodos skraistės.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Nauja Ingrid INŽI kolekcija laužo stereotipus: juoda gali būti visokia (6)

„Tai bus pirmoji mano kolekcija, kurią sukūriau Vilniuje, pro savo studijos langus žiūrėdama į raudonus senamiesčio stogus“, - sako dizainerė Ingrida Rutkauskaitė (33).

Kelios valandos grožio salone neatpažįstamai pakeitė vilnietę (73)

DELFI ir grožio salono „Goldwell“ pokyčių projekto dalyvę Gražiną stilistės vadina išskirtiniu atveju – moteris atėjo turėdama savo viziją, žinodama, ko nori, tačiau truputį nerimavo. Tad jos matymą reikėjo šiek tiek keisti ir pasiūlyti naujovių.

„MK drama queen“ kolekcijos pristatymas virto juodųjų gulbių šokiu (6)

Pirmadienio vakarą „Vaidilos“ teatre įvyko naujos „MK drama queen“ kolekcijos „Juodoji gulbė“ pristatymas. Jo metu svečiai pasijuto tarsi baleto užkulisiuose, kur laukiama paskutinio primabalerinos išėjimo ant scenos, o modeliai virto juodomis gulbėmis.

A. Pogrebnojus pristatė civilizacijos priešaušriais dvelkiančią kolekciją (24)

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, pirmadienį pakvietęs svečius į naujosios kolekcijos „Heart Of Cave“ pristatymą, nubloškė juos į civilizacijos priešaušrius - atėjusius pasitiko prieblanda ir šaltis. Ant podiumo pasirodę modeliai patvirtino - visi atsidūrėme improvizuotame urve.

Ką rengtis: šių metų žiema – pūkuota ir spalvinga

Stilistė ir tinklaraščio TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė pataria kaip atrodyti gražiai ir madingai šių metų žiemą. Pasak jos, šiemet dominuoja dirbtinis kailis ir netikėtai ryškios spalvos, sakoma pranešime spaudai.