Mes bijome mirties, nes bijome gyventi

 (2)
Manau, kad atsakas žmogui, besiruošiančiam žudytis - ir žodis, ir veiksmas. Ne žodis apie jį, o žodis jam. Žodis turi būti įtikinamas, nebūtinai protingas: ”Jei tu nusižudysi, aš su tavimi nebedraugausiu”. Argumentas, kuris kartais suveikia: "Gerai, tu nori žudytis, nes mirė artimas žmogus. Tačiau prieš tai apeik visą miestą ir susirask namą, kuriame niekas niekada nebuvo miręs”.
Jeigu nepadeda žodžiai, galima kviesti psichiatrinę greitąją. Psichiatrai turi gerą uoslę psichinei patologijai. Nes jie ne taip smarkiai priklauso nuo savo pasąmonės. Ir gali bendrauti ne veiksmais, o žodžiais.

Po to , kai gyvybė išgelbėta, prasideda bendravimas žodžiais. Geriau su psichoterapeutu. Psichoterapeutai turi gerą uoslę psichikos resursams. Tačiau ir psichoterapeutai, ir ne psichoterapeutai vienodai toli nuo to, kad pažintų gyvybės paslaptį. Dievas žino, kaip ten yra, bet….

Trumpas argumentas: “Dievas nepriima be eilės”.

Olegas Lapinas

Lietuva - savižudžių kraštas?
Kitoks bendravimas
Ką jie nori mums pasakyti?
Išvados

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Ar lietuviai pradėtų romantinius santykius su kolegomis? (16)

Susitikinėti su bendradarbiais gali būti rizikinga. Jei santykiai susiklostys blogai, darbo aplinka gali tapti nepakeliama abiem pusėms, tačiau pažinčių svetainės tyrimas atskleidė, kad lietuviai vyrai tokios rizikos nebijo. Tačiau daugumai moterų ir merginų tarnybinis romanas visiškai nepriimtinas.

10 klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti savo antrajai pusei (58)

Mūsų dienomis įprasta su antrąja puse per daug viduje kunkuliuojančiomis emocijomis nesidalinti. Apjungus šį veiksnį su faktu, kad daugybė porų santykių pradžioje nesugeba pažinti vienas kito pakankamai, nieko keisto kad santykių eigoje dažnokai lipama vienas kitam ant skaudulių to nė neįtariant.

Seksualinė laimė metų neskaičiuoja (145)

Pagyvenusių žmonių seksualumas – nepripažinta teritorija, juk seksas šiandien asocijuojasi su jaunyste. Ne vienam vis dar sunku patikėti, kad užsiimti seksu niekada nevėlu.

Karšti patarimai pakels į dar nepatirtas malonumo aukštumas (28)

Išgirdę terminą „ekologinės pusiausvyros netrikdantis seksas“ turbūt įsivaizduojame du jogos mėgėjus, panirusius į kūniškus malonumus miške. Tenka pripažinti, kad didelė dalis žmonių skiria dėmesio tam, ką sekso metu deda į savo kūną ir šalia jo.

Mitai apie seksą, kuriais neverta tikėti (55)

Kiekvieną dieną konsultacijose seksologai girdi klientų mintis ir įsitikinimus apie seksą, kurie ne tik klaidingi, bet tiesiog griauna jų intymų gyvenimą.