Kitoks bendravimas

Mes negalime nebendrauti. Suvokti viso mūsų bendravimo mes nesugebame. Turiu omenyje ne kalbą. Mes kalbamės lūpomis ir gestais. Garsiai ir mintyse. Dieną ir naktį. Bet kalbamės ir kūnu. Mūsų kūno poza, kvėpavimas, padėtis žmonių atžvilgiu ir dieną, ir naktį kažką praneša aplinkiniams. Mūsų veiksmai taip pat.
Pavyzdžiui, tau keturiolika. Tu apsivelki raudonus marškinėlius, ir, įrėmęs rankas į šonus, kalbiesi su draugu gatvėje. Tu kalbiesi su draugu ir garsiai juokiesi. Kartais, kai pro tave praeina koks nors vyriškis, tu instinktyviai nusispjauni ant žemės. Tau atrodo, kad tu kalbi su draugu. Tik su juo? Ne. Tu praneši visiems aplinkiniams: “aš esu “karštas, kaip raudonis”, ir “garsiai skambantis”, atkreipk į mane dėmesį. Aš esu didelis ir užimu daug vietos - nebandyk manęs nuskriausti. Aš pažymiu savo teritorijos ribas seilėmis - tai mano ir niekam negalima čia žengti.”

Ar tu suvoki tą savo kitą bendravimą? Ne. Jei aš tau pasakysiu, tu nusijuoksi: "tai Lapinas sugalvojo".

Man atrodo, kad savižudybė yra bendravimas su kitais, gyvais.

Japonas darosi charakiri. Sau? Ne. Jis prarado garbę. Jis sako kitiems: “Man nėra kaip gyventi be garbės. Aš per daug vertinu Jūsų visų, brangūs japonai, nuomonę ”.

Gajanoje sektos nariai nusižudo. Sau? Ne. Jie nori tiesiu keliu patekti į kitą pasaulį? Taip, bet ne po vieną. Kartu su savo vadu ir vienas su kitu. Jie sako: “mes tavimi tikime, vade. Mes, sektos nariai, liksime kartu ir po mirties”. Bet čia egzotika.

Olegas Lapinas

Lietuva - savižudžių kraštas?
Ką jie nori mums pasakyti?
Išvados
Mes bijome mirties, nes bijome gyventi

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Sėkmingus santykius gali lemti ir tėvų teiginiai, girdėti vaikystėje

Kai sakoma, kad berniukai neverkia, o geros mergaitės nepyksta, tai suprantama kaip nurodymai neturėti negatyvių jausmų – dėl tokio tėvų elgesio vaikas neišmoksta susitvarkyti su emocijomis.

Skyrybų istorijos: ką iš tiesų tenka patirti ir kaip nepalūžti? (40)

Statistika sukelia šoką: 40-50 proc. pirmų ir 60 proc. antrų santuokų baigiasi skyrybomis, o tai reiškia, kad kas antra prie altoriaus su išrinktuoju žengianti moteris išsiskirs.

Savo mylimajai vaikinas pasipiršo labai originaliu būdu (7)

Daugelis vaikinų suka galvą, kaip kuo originaliau pasipiršti savo širdies damai. Vitalijus nusprendė tai padaryti ore.

Dingo seksualinė trauka? Štai priežastys, kodėl taip nutiko (100)

Tenka pripažinti, kad kartais nepadeda nei jauki žvakių skleidžiama šviesa, nei romantiškai nuteikti turinti muzika, paprasčiausiai fiziniam artumui nėra nuotaikos. Svarbu suvokti, kad tai nėra blogai: aiškėja, kad yra normalu neturėti nuolatinio seksualinio geismo.

Išsiskyrė ir vėl ištekėjo už buvusio vyro: 4 moterų istorijos (35)

Pasitaiko atvejų, kai po išsiskyrimo ir vėl suartėjama. Būna ir taip, kad metų metus trunkanka sugrįžimų vienas pas kitą ir po jų sekančių išsiskyrimų virtinė. Kur kas rečiau pasitaiko variantų, kai santuokai suteikiamas antras šansas jau po įvykusių skyrybų.