1. Kojos atvedimas atgal

Pradinė padėtis: stovėdamos už kėdės kairėje jos pusėje, pakelkite kairiąją koją ir sulenkite ją, pasukdamos ją šonu ir atremdamos pėdą į dešinę koją.

Kad neprarastumėte pusiausvyros, laikykitės dešine ranka už kėdės atramos. Iš lėto sulenkite dešinį kelį, nugara tiesi, pilvo preso raumenys įtempti (1a).

Įtempkite sėdmenų raumenis ir atmeskite pasuktą koją į šoną atgal (1b). (Dabar kairės kojos pėda jau nebelies dešinio kelio. Grįžkite į pradinę padėtį. Padarykite 12 - 14 pakartojimų. Pratimas stiprina sėdmenų raumenis.

2. "Kregždutė"

Pradinė padėtis: kairysis kelis pakeltas klubų aukštyje, pėda lengvai liečia kairį kelį, nugara tiesi.

Įtempdamos sėdmenų raumenis, lėtai pasilenkite ties klubais į priekį, tuo pat metu ištiesdamos kairę koją atgal taip, kad liemuo ir koja būtų vertikalioje linijoje su grindimis (2). Būdamos šioje padėtyje sutraukite sėdmenis ir išbūkite 5 sekundes.

Padarykite 8 šio pratimo pakartojimus. jis stiprina sėdmenų raumenis.

3. Jungtis

Pradinė padėtis - kaip ir praeitame pratime.

Liemuo ir nugara tiesiai. Sulenkite kairį kelį, nejudindamos klubų ir pasukite į šoną (3a). Įtempkite sėdmenų raumenis ir, ištiesdamos koją, atmeskite ją atgal. Darydamos šį judesį išlikite tiesios (3b).

Įtempkite raumenis ir išlikite šioje pozoje 5 sekundes arba atlikite savotišką "sūpuoklių" judesį: dar 4 kartus pakelkite koją dar labiau atgal. Paskui sulenkite kelį ir sugrįžkite į pradinę padėtį.

Padarykite 8 - 12 šio pratimo pakartojimų. Jis stiprina sėdmenų raumenis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją