Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (2)
Konfiskuotos brakonieriaus kilpos
Vilniaus RAAD nuotr. / Konfiskuotos brakonieriaus kilpos

Prispaustas įrodymų brakonierius prisipažino: laukia didžiulė bauda

Utenos RAAD Ignalinos agentūros pareigūnai iš medžiotojų, žvejų klubo „Ūdra“ gavo informaciją, kad Ignalinos rajone, Aukštaitijos nacionaliniame parke, Linkmenų seniūnijoje šalia Benediktavo kaimo, yra paspęstos kilpos medžiojamiesiems gyvūnams gaudyti. Patikrinę šią informaciją, pareigūnai aptiko keturias paspęstas kilpas.

Nuo patikrinimo praėjus dar trims dienoms, pareigūnai buvo informuoti, jog pilietis tikrina paspęstas kilpas. Nors sulaikyti tą dieną pažeidėjo nepavyko, bet buvo išsiaiškinta, kad tai pilietis P. L. – Mineiškiemio kaimo, Saldutiškio sen., Utenos r. gyventojas. Pateikus nenuginčijamų įrodymų, asmuo prisipažino vykdęs neteisėtą medžioklę, geranoriškai atidavė jau nuimtas kilpas, gailėjosi padaręs pažeidimą.

Pažeidėjui už Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimą pagal ATPK 85 str. 3 d. ir 4 d. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Administracinė byla kartu su iš pažeidėjo paimtais įrankiais (keturiomis kilpomis žvėrims gaudyti) perduota nagrinėti Ignalinos rajono apylinkės teismui. Už šį pažeidimą gali būti paskirta bauda nuo 868 eurų iki 1737 eurų.

Aplinkosaugininkai dėkoja piliečiams, kurie nelieka abejingi daromiems gamtoje pažeidimams ir visus ragina apie vykdomus pažeidimus informuoti pareigūnus tiesiogiai arba bendruoju telefonu 112.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas