„Renault Scenic“ tapo prestižinio konkurso nugalėtoju

 (36)
Naujasis „Renault Scenic“ tapo konkurso „Golden Steering Wheel 2009” laimėtoju vienatūrių kategorijoje. Šio prestižinio konkurso nugalėtojus išrenka vokiečių dienraščio „Bild am Sonntag“ ir žurnalo „Auto Bild“ skaitytojai, rašoma pranešime spaudai.
Renault Scenic
© Gamintojo nuotr.

Naujasis „Renault Scenic“ šių metų „Golden Steering Wheel” apdovanojimą vienatūrių kategorijoje surinko 30,6 proc. balsų ir smarkiai aplenkė konkurentus. Konkurso balsavime dalyvavo daugiau nei 250 tūkst. skaitytojų iš 25 Europos šalių.

Konkursas „Golden Steering Wheel” organizuojamas 34-ą kartą, nuo 1976 m. Viso šešiose konkurso kategorijose šiais metais varžėsi 46 automobiliai. Vienatūrių kategorijoje geriausią automobilį išrenka skaitytojai, vertindami automobilius pagal tokius kriterijus, kaip stilius, dizainas, komfortas, laikysena kelyje, saugumas, kokybė, ekologiškumas.

2009 birželio mėn. pristatytas naujasis „Renault Scenic“ šiuo metu yra antras geriausiai Europoje parduodamas vienatūris automobilis. Tikimasi, kad iki šių metų pabaigos Vakarų Europoje „Renault Scenic“ išsiverš į lyderio pozicijas kompaktiškų vienatūrių segmente.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (3)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.
Facebook draugai