Keturi koncepciniai elektriniai „Renault“ modeliai

 (13)
Frankfurto automobilių parodoje „Renault“ didžiausią dėmesį skiria elektra varomiems automobiliams, kurių masinę gamybą planuoja pradėti 2011 m. „Renault“ stende pristatomi keturi koncepciniai elektriniai modeliai: „Twizy Z.E.“, „Zoe Z.E.“, „Fluence Z.E.“ ir „Kangoo Z.E.“, rašoma pranešime spaudai.
Renault Twizy ZE Concept
© Gamintojo nuotr.

Pristatydama koncepcinius elektrinius automobilius „Renault“ siekia parodyti visuomenei, kad elektra varomi modeliai yra geriausia artimos ateities transporto priemonė, kuri netrukus bus prieinama kiekvienam.

2011 m. „Renault Nissan“ aljansas planuoja pradėti masinę elektrinių automobilių gamybą ir tapti lyderiais šioje srityje. Koncepciniai elektriniai automobiliai buvo kuriami pritaikant juos skirtingiems vairuotojų poreikiams.

Modelis „Twizy Z.E.“ sukurtas nuolat užsiėmusiam miesto vairuotojui, kuris ieško efektyvaus ir praktiško automobilio. Kompaktiškas ir manevringas modelis yra varomas vien elektra ir visiškai neišmeta CO2. Automobilis varomas 15 kW variklio, kuris išvysto 70 Nm sukimo momentą. 2,3 m ilgio ir tik 1,13 m pločio automobilis upžtikrina manevringą važiavimą net ir siauromis miesto gatvelėmis.

„Zoe Z.E.“ yra kompaktiškas, universalus automobilis, skirtas vairuotojams, kurie automobilį naudoja neilgom kasdienėm kelionėm ir reikalauja patogaus vairavimo. Šis modelis įrodo, kad ir ekologiškas, gamtos neteršiantis modelis gali traukti akį dinamišku bei moderniu dizainu.

4,1 m ilgio „Zoe Z.E.“ yra aprūpintas 54 W varikliu, kuris generuoja 226 Nm sukimo momentą. Modelis išsiskiria pažangia trijų funkcijų klimato kontrolės sistema. Moderni sistema drėkina orą, detoksikuoja jį ir gali skleisti pasirinktą kvapą, priklausomai nuo vairuotojo ir keleivių nuotaikos.

„Fluence Z.E.“ modelis skirtas šeimoms: tai 5 keleivius talpinantis modelis, užtikrinantis visišką kelionės komfortą. 4,82 m ilgio ir 1,67 m pločio „Fluence Z.E.“ automobilis įkrautas gali nuvažiuoti 160 km.

„Zoe Z.E.“ ir „Fluence Z.E“ modeliai gali būti įkraunami pasirenkant vieną iš trijų būdų: standartinis įkrovimas, kuris trunka 4-8 val.; greitas įkrovimas, trunkantis 20 min.; ypatingai greito įkrovimo sistema, kuria automobilis įkraunamas per 3 min. specialiose stotyse.

Elektra varomas „Kangoo Z.E.“ sukurtas verslo segmentui. Į ličio jonų baterijomis aprūpintą „Kangoo Z.E.“ montuojamas 70 kW variklis, generuojantis 226 Nm sukimo momentą. Energijos naudojimas sumažintas ne tik dėl kruopščiai sukurto automobilio dizaino, bet ir dėl energijos optimizavimo sprendimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (3)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.
Facebook draugai