Kauniečiams šviesoforo Raudondvario plente dar teks palaukti

 (13)
Metus maitinti pažadais, kad pavojingoje Raudondvario plento sankryžoje bus įrengtas šviesoforas, vairuotojai dar turės jo palaukti, rašo „Kauno diena“.
© A.Didžgalvio nuotr.

Vasaros pabaigoje šviesoforo Raudondvario plento ir Č.Radzinausko tilto transporto mazgo sankirtoje įrengimo konkursą laimėjusi bendrovė „Valdymo automatika“ įsipareigojo darbus atlikti iki spalio pabaigos, tačiau įmonė pasinaudojo terminą mėnesiu leidžiančiu pratęsti sutarties punktu.

„Seniai planavome, kad terminus reikės atidėti, nes per du mėnesius galima tik projektus parengti“, – aiškino bendrovės direktorius Dalius Kazakevičius.

Dabar spėjama, kad 173 tūkst. litų kainuosiančio šviesoforo įrengimo darbai gali būti baigti tik gruodžio mėnesį.

Apie galimybę įrengti šviesoforą vienoje pavojingiausių Kauno sankryžų aktyviai pradėta kalbėti prieš metus, vairuotojams ne kartą žadėta, kad šviesoforas bus įrengtas pavasarį, vasarą, rudens pradžioje, tačiau pažadai įstrigo biurokratinėse pinklėse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai