Įsigyti „Volvo“ pretenduoja ir JAV konsorciumas

 (2)
Pastaruoju metu pasirodo vis daugiau informacijos apie Švedijos automobilių gamintojo „Volvo“ ateitį. Šią bendrovę nuo praėjusių metų pabaigos pardavinėja dabartinis valdytojas „Ford Motor“ koncernas.
© Corbis

Neseniai skelbta, kad kol kas vieninteliu ir pagrindiniu pretendentu įsigyti „Volvo“ yra Kinijos bendrovė „Geely Automotive“, tačiau „Financial Times“ rašo, kad Švedijos automobilių gamintoją gali nusipirkti ir JAV privačių grupių finansuojamas konsorciumas.

Dienraščio žiniomis, šiam konsorciumui vadovauja buvęs „Ford“ direktorius Michaelas Dingmanas ir buvęs „Ford“ bei „Chrysler“ vadovas Shamelas Rushwinas.

„Financial Times“ skelbia, kad amerikiečiai už „Volvo“ pasiūlė mažiau negu kinai, tačiau abu pretendentai planuoja į šią bendrovę investuoti daugiau nei 3 mlrd. JAV dolerių (7,11 mlrd. Lt).

Įvairių žiniasklaidos priemonių žiniomis, „Geely Automotive“ praėjusį mėnesį pasiūlyta suma už „Volvo“ bendrovę siekia maždaug 2,5 mlrd. JAV dolerių (5,9 mlrd. Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai