„General Motors“ planuoja sukurti „Tata Nano“ varžovą

 (21)
JAV automobilių gamintojų koncernas „General Motors“ ateityje ketina sukurti konkurentą pigiausiam pasaulyje modeliui „Tata Nano“, praneša portalas „Autocar“.
TATA Nano
© Reuters/Scanpix

Tokiu būdu amerikiečiai nori įžengti į augančias automobilių rinkas, visų pirma – Azijos, ir taip kompensuoti smunkančius pardavimus. „General Motors“ atstovų teigimu, „Tata Nano“ konkurentas būtų panašių parametrų, bet ne toks pigus.

„Kuomet „Tata Motors“ Indijoje pristatė 2,5 tūkst. JAV dolerių kainuojantį keturratį, dauguma gamintojų nusprendė pasiekti panašų tikslą. Tikrai neketiname sukurti tokio pigaus varianto, nes tai yra specifinė mašina labai specifinei rinkai, kurioje galioja kitokie standartai nei, tarkime, JAV“, – sakė „General Motors“ vice prezidentas Nickas Reilly.

Jis kol kas neįvardijo konkretesnių planų, kada ir kur toks automobilis galėtų būti pradėtas gaminti. Per pirmą šių metų pusmetį du trečdaliai „General Motors“ parduotų automobilių buvo rinkose už Šiaurės Amerikos ribų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Moteris įžeidžianti „Audi“ reklama sukėlė skandalą (68)

Moterų teisių gynėjams užkliuvo reklaminis klipas, kuriame moteris lyginama su naudotu automobiliu. Provokuojanti reklama buvo nufilmuota Vokietijos automobilių gamintojos „Audi“ padalinio Kinijoje užsakymu.

Gamintojai pristatys „Opel Insignia GSi“ (20)

Aštresnių linijų, tikslesnis ir efektyvesnis. Naujasis „Opel Insignia GSi“ sportinis sedanas skirtas tiems, kas ieško išskirtinumo, rašoma gamintojų pranešime žiniasklaidai. Dinamiška važiuoklė, visų varomųjų ratų sistema užtikrina gerą sukibimą su kelio danga, suteikia saugumą, ir malonumą vairuoti. Nauja 8 laipsnių automatinė transmisija gali būti valdoma svirtele ant vairo – kaip lenktyniniame automobilyje, todėl vairavimas gali tapti itin dinamiškas.

„Audi AG“ didina pardavimus: birželį pasiektas naujas rekordas

„Audi AG“ sėkmingai baigė pirmąjį 2017 m. pusmetį, padidinusi birželio mėnesio pardavimus visose savo didžiausiose rinkose: Vakarų Europoje, JAV ir Kinijoje. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pastarąjį mėnesį „Audi“ visame pasaulyje pardavė apie 170 tūkst. 650 automobilių, taip viršydami rekordinius pernai metų birželio pardavimus vienu procentu.

„Harley-Davidson“ praranda klientus (11)

Senstantys klientai bei stipri konkurencija iš Europos ir Japonijos ir toliau kelia rūpesčių legendinei JAV motociklų gamintojai „Harley-Davidson“. Pirmąjį šių metų pusmetį pardavimai pasaulyje smuko beveik 6 proc., apyvarta - beveik 10 proc. iki 3,4 mlrd. dolerių (2,9 mlrd. eurų).

„Daimler“ remontuos 3 mln. keliuose važinėjančių dyzelinių automobilių (5)

Vokietijos automobilių gamintoja „Daimler“ paskelbė savo noru atšaukianti iš rinkos daugiau kaip 3 mln. dyzelinių automobilių. Savo pranešime įmonė vengia žodžio „atšaukimas“ ar jo sinonimų ir kalba apie „kompleksinį dyzeliniams varikliams skirtą planą“ bei automobilių „priežiūros operacijas“.
Facebook draugai