„Bugatti” koncepcijos likimą nuspręs potencialūs pirkėjai

 (21)
Išskirtinių automobilių gamintojas „Bugatti“ pristato „Galibier 16 C“ koncepciją. Ištikimiausi šios markės klientai ir potencialūs pirkėjai nuspręs, ar šis modelis ateityje bus gaminamas.
Bugatti Galibier 16C koncepcija
© Gamintojo nuotr.

Portalas „Autocar“ skelbia, kad „Bugatti Galibier 16 C“ 2012 m. gali pakeisti kitą šios markės modelį „Veyron“.

„Šiuo metu tai yra „Bugatti“ komandos tikslas, bet norint automobilį gaminti, reikia ir klientų bei „Volkswagen“ grupės palaikymo“, – sakė kompanijos vadovas Franzas-Josefas Paefgenas.

„Bugatti“ neatskleidžia „Galibier 16 C“ koncepcijos techninių duomenų, tačiau gamintojo techninis vadovas Wolfgangas Schreiberis pripažino, kad jis nori sukurti „greičiausią ir galingiausią pasaulyje, keturių durų automobilį“, kurio galia būtų apie 800 AG.

Manoma, kad automobilio variklis bus 8,0 l darbinio tūrio, 16 cilindrų agregatas. Neoficialiomis žiniomis, automobilio kaina gali siekti apie 900 tūkst. svarų sterlingų (apie 3,6 mln. Lt).

Įspūdingai atrodo „Galibier 16 C“ modelio kėbulo linijos bei netradicinė spalva. Gamintojų teigimu, automobilio salone dominuos aukščiausios kokybės medžio bei odos apdaila, o vienas iš akcentų viduje bus skystujų kristalų ekranas.

„Bugatti Galibier 16 C“ koncepcija bus pristatyta išskirtiniame renginyje. Gamintojo pardavimų direktoriaus Alastairo Stewarto teigimu, dėl automobilio gamybos bus apsispręsta kitų metų pavasarį. Jeigu bus priimtas sprendimas „Bugatti Galibier 16 C“ gaminti, šis prabangusis sedanas rinkoje turėtų pasirodyti iki 2013 m., o per metus šių modelių iš Molsheimo gamyklos išriedės po 300 vienetų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai