BMW pristatys ribotos gamybos M6 modelį

 (27)
Vokietijos automobilių gamintojas BMW kitą savaitę Frankfurto automobilių parodoje pristatys „BMW M6 Competition Limited Edition“ modelį, kurio bus pagaminta tik 100 vienetų.
BMW M6 Competition Limited Edition
© Gamintojo nuotr.

Automobilio techniniai duomenys bus tokie pat, kaip ir įprastos versijos. Speciali BMW M6 versija pasižymės geresnėmis dinamikos savybėmis, o automobilis bus 12 mm žemesnis priekinėje dalyje ir 10 mm – galinėje. BMW inžinieriai padirbėjo ir tobulindami automobilio pakabą.

Kiek daugiau pakeitimų padaryta dizaino atžvilgiu. Gamintojų teigimu, automobilio spalva „Frozen Grey“ buvo sukurta išskirtinai šiam modeliui, kaip ir specialiai šiai versijai pagaminti naujo dizaino ratlankiai. Kiekvienas iš 100 automobilių bus pažymėtas savo numeriu.

Ribotos gamybos BMW M6 pirkėjai galės rinktis iš 2 salono įrangos variantų. Daugiau informacijos ir modelio kainą gamintojai atskleis Frankfurto automobilių parodoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai