Zelenskis: kita savaitė gali būti sunki, Rusija rengia naujus smūgius (0)

14892
2022 m. lapkričio 28 d. 15:10
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis prognozuoja, kad kita savaitė gali būti sunki, nes Rusija rengia naujus smūgius Ukrainai, sakė prezidentas vakariniame kreipimesi. Jis paragino piliečius padėti vieni kitiems.

„Tačiau mūsų gebėjimas padėti vieni kitiems ir pasirūpinti tais, kurie labiausiai nukentėjo – pagyvenusiais žmonėmis, šeimomis su vaikais, tais, iš kurių karas atėmė namus ir artimuosius... – mūsų savitarpio pagalba yra vienas iš apsaugos nuo teroro ir mūsų stiprybės elementų“, – pabrėžė jis.

„Todėl nepalikite be pagalbos tų, kuriems galite padėti. Prašome atsižvelgti į oro pavojaus signalus savaitės metu. Visi kartu, padėdami vieni kitiems, įveiksime ir šį karo iššūkį – šią žiemą, šį Rusijos bandymą panaudoti šaltį prieš žmones“, – pabrėžė valstybės vadovas.

Ukraina praneša, kad per Rusijos atakas apgadinta per 700-tus kritinės infrastruktūros objektų. Valstybinės elektros tinklų operatorės „Ukrenergo“ duomenimis, šalis gali patenkinti tik apie 80-imt procentų bendro elektros energijos poreikio.

Lauko temperatūrai nukritus žemiau nulio, daugybė ukrainiečių šiuo metu verčiasi ne tik be elektros, tačiau ir be vandens. Šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis įspėja, jog ši savaitė gali būti sunki. Manoma, kad Rusija surengs daugiau smūgių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai