Vokietijai sušvelninus karantino apribojimus gyventojai eina kirptis ir vidurnaktį (1)

239
REUTERS
2021 m. kovo 2 d. 15:52
Vadinamoji karantino šukuosena, vienas iš daugelio nesibaigiančios pandemijos šalutinių poveikių, galbūt jau praeityje, nes pirmadienį, kovo 1 d., Vokietijos kirpykloms pagaliau buvo leista vėl pradėti dirbti.

Žmonės registravosi prieš keletą savaičių, todėl kai kurios kirpyklos siūlė susitarti dėl kirpimo net vidurnaktį.

Dortmunde kirpyklų klientai buvo sutikti kaip įžymybės, naudojant konfeti ir burbulus, kovo 1 d. laikrodžiams išmušus vieną minutę po vidurnakčio.

Daugeliui kitų įmonių, regis, dar teks palaukti, nes valdžia sugriežtino reikalavimą – ne daugiau kaip 35 nauji koronaviruso atvejai 100 tūkst. žmonių per septynias dienas. Anksčiau buvo kalbama apie ne daugiau kaip 50 naujų atvejų. Užtat kirpykloms išaušo aukso amžius.

M. Trapani dirbo nuo vidurnakčio iki 3 val. nakties, paskui – nuo 9 val., kad apkirptų kuo daugiau klientų.

Kitas grožio paslaugas teikiančios įstaigos ir parduotuvės tebelaukia trečiadienio, išskyrus įsikūrusias Bavarijos žemėje, nes jos jau gali tęsti veiklą.

Nuo kovo 1 d. kai kuriose Vokietijos dalyse duris taip pat atvėrė sodo reikmenų centrai ir „pasidaryk pats“ tipo parduotuvės. Naujausią informaciją apie karantino apribojimų sušvelninimą šalies vyriausybė pateiks trečiadienį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai