Victoria Beckham ateinančių metų šiltajam sezonui siūlo eklektišką madą (0)

766
REUTERS
2020 m. rugsėjo 22 d. 18:16
Dizainerė Victoria Beckham pristatė 2021 metų pavasariui ir vasarai skirtą eklektikos estetika persmelktą kolekciją. Mados kūrėja buvo parengusi ne vieną savo kūrybos pristatymo renginį, tačiau dėl naujojo koronaviruso pakeitus Londono mados savaitės eigą šių planų atsisakė.

Dvidešimt įvaizdžių stilingoji V. Beckham pademonstravo filmuotoje medžiagoje. Aprašyme dizainerė teigia, kad kartu su sako kūrybine komanda kūrybos procese spontaniškai sureagavo į susiklosčiusią situaciją ir pabrėžia, kad naujausi jos deriniai – „skirti realios moters spintai“.

Dizainerė ragina atkreipti dėmesį į ateinančiam šiltajam sezonui skirtų derinių novatoriškumą, akcentuoja audinių „dinamiką ir lakumą“, kuris geriausiai atsiskleisdžia ilgesnio silueto ir laisvesnio kirpimo sprendimuose.

Naujausioje V. Beckham kolekcijoje bus galima rasti visko - nuo aštuntojo dešimtmečio įkvėptų žemę šluojančių kelnių ir lietpalčių iki ilgų nėriniais puoštų suknelių.

„Eklektika – žodis, kuris šį sezoną grįžta su trenksmu. Jis labai taikliai nusako tą ypatingą moterį, jos požiūrį, stilingą nerūpestingumą. Ši kolekcija įkvėpimo sėmėsi iš realybės – paprasto gyvenimo, kasdienybės. Tai realybės įkvėpta svajonė“, - sako V. Beckham.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai