Slapta įsinešęs savo katiną į lėktuvo saloną rusas tapo socialinių tinklų žvaigžde (2)

29185
REUTERS
2019 m. lapkričio 15 d. 15:13
Vienas rusas, slapta įsinešęs savo nutukusį katiną į lėktuvo saloną ir už tai nubaustas oro linijų bendrovės „Aeroflot“, tapo socialinių tinklų žvaigžde ir gavo nuolaidų iš kelių Rusijos įmonių.

Lapkričio 6 d. Michailas Galinas su savo katinu Viktoru iš Latvijos sostinės Rygos skrido į Rusijos Tolimuosiuose Rytuose esantį Vladivostoką ir Maskvoje turėjo persėsti į kitą lėktuvą. Maskvos Šeremetjevo oro uosto darbuotojai pareiškė, kad jo katinas sveria dviem kilogramais per daug, todėl jo negalima įsinešti į saloną.

Michailui paaiškino, jog vienintelis būdas – katiną gabenti bagažo skyriuje. Sunerimęs dėl savo augintinio saugumo, rusas sugalvojo planą, kaip slapta įsinešti Viktorą į lėktuvo saloną.

Jis rado kitą katiną, kuris buvo pasvertas ir atitiko reikalavimus, tačiau į lėktuvą pasiėmė Viktorą ir laimingai parskrido namo. Pasidalijęs savo istorija ir nuotraukomis socialiniuose tinkluose, verslo klase skridęs vyras užsitraukė „Aeroflot“ nemalonę – oro linijų bendrovė panaikino jo narystę lojalumo programoje.

Toks veiksmas sukėlė pasipiktinimo bangą socialiniuose tinkluose. Nemažai internautų apkaltino oro linijų bendrovę žiaurumu. Kelios Rusijos įmonės pasinaudojo proga nemokamai pasireklamuoti ir pasiūlė M. Galinui ir jo katinui įvairių nuolaidų bei nemokamų paslaugų.
Rusas prisipažįsta pažeidęs taisykles, tačiau teigia negalėjęs leisti, kad Viktoras atsidurtų bagažo skyriuje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai