Skaitmeniniame renginyje pristatyta jungtine kolekcija „Prada“ sugrįžo prie minimalistinių šaknų (0)

219
REUTERS
2020 m. rugsėjo 25 d. 17:37
Miuccia Prada sugrįžo prie savo prekės ženklu tapusio minimalistinio stiliaus – tą rodo jos pirmoji kolekcija, sukurta drauge su belgų dizaineriu Rafu Simonsu, kuris vasarį prisijungė prie Italijos mados namų ir tapo vienu iš kūrybos vadovų.

Bendros moterims skirtos 2021-ųjų pavasario-vasaros kolekcijos pristatymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu ketvirtadienį, rugsėjo 21 d. Tai buvo Milano mados savaitės dalis.

Šiemet siaučiant koronaviruso pandemijai dėl socialinio atstumo laikymosi taisyklių dauguma kolekcijų buvo pristatytos internetu be žiūrovų.

Modeliai dėvėjo daugiausia juodos, baltos ir pastelinių spalvų liemenes, kelnes ir ilgus sijonus. Drabužių modeliai buvo paprasti ir vienspalviai – pasak M. Prados, juos įkvėpė uniformų idėja.

Daugelio drabužių audinyje buvo iškirptos apvalios skylės. „Drabužiai yra rafinuoti, kruopščiai apgalvoti, neperkrauti, be nereikalingų papuošimų: berankovės palaidinės, tiesaus kirpimo kelnės, paltai“, – pranešime aiškino „Prada“.

R. Simonso atėjimas, apie kurį paskelbta vasarį, buvo pirmas kartas, kai italų mados namai dirbti drauge su pagrindiniu dizaineriu nusamdė pašalietį. R. Simonsas pastaruoju metu buvo „Calvin Klein“ mados namų kūrybos vadovas, o prieš tai – „Christian Dior“ ir „Jil Sander“ mados namų kūrybos vadovas. Tačiau 71-erių M. Prada tuo metu sakė, kad tokiu žingsniu nesiekta nutiesti kelią galimam pagrindinio mados namų dizainerio titulo paveldėjimui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai