Prie populiaraus prancūzų restorano „Café du Soleil“ – 15 plastiko burbulų (0)

135
REUTERS
2020 m. rugsėjo 30 d. 15:12
Ant šaligatvio šalia Manhatane veikiančio prancūzų restorano „Café du Soleil“ ne per seniausiai atsirado penkiolika plastiko burbulų, skirtų apsaugoti svečius ne tik nuo naujojo koronaviruso užkrato, bet ir nuo šalčio bei lietaus.

„Cafe du Soleil“ savininkas Alainas Chevreaux, kavinę įsigijęs prieš penkiolika metų, nedidelius burbulus primenančias plastiko palapines rado internete dar liepą, kai ieškojo būdų, kaip pritaikyti savo verslą rudenį bjursiantiems orams. Vieno tokio burbulo kaina siekia 400 dolerių, tačiau prancūzas tikina, kad į juos tikrai buvo verta investuoti.

Lankytojams jie patinka. Netgi labai. To įrodymų gauname kiekvieną vakarą. Jiems burbulai patinka. Ypač patinka vaikams. Bičiulių kompanijoms. Štai prieš porą savaičių smarkiai lijo, vidury savaitės, pylė kaip iš kibiro. O žmonės tuose burbuluose mėgavosi maistu, gėrimais, vienas kito kompanija. Nuostabu“.

Kaip ir kiti miesto restoranai bei kavinės, „Cafe du Soleil“ dėl karantino taip pat turėjo rimtų problemų. Išsigelbėjimu tapo valgymas lauke.

Nuo rugsėjo 30 dienos restoranai ir kavinės viduje galės priimti maždaug ketvirtadalį įprasto lankytojų srauto. Kaip teigia A. Chevreaux, tai jo restoranui išsilaikyti nepadės. Rugsėjo 25 dieną Niujorko meras Billas De Blasio pareiškė, kad restoranai ir kavinės klientus aptarnauti lauke galės visus metus, tačiau „Cafe du Soleil“ savininkas sako nesantis tikras, ar žiemą bus galima naudoti klientų taip pamėgtus burbulus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai