Niujorke prasidėjo Virgilio Abloh kurtų sportinių batelių paroda (0)

4733
REUTERS
2022 m. gegužės 23 d. 15:42
Velionio dizainerio Virgilio Abloh legenda gyvuoja toliau, kai prabangūs mados namai „Louis Vuitton“ Niujorke atidarė jo garbei skirtą parodą.

Šią erdvę prieš savo mirtį sukūrė pats V. Abloh, suvienijęs savo jėgas su „Nike“ mados namams „Luis Vuitton“. Šioje parodoje tiek fizine, tiek skaitmenine forma galima išvysti 47 poras jo kurtų sportinių batelių „Louis Vuitton Nike Air Force 1“.

Devynias poras šių batų bus galima įsigyti birželio mėnesį. „Magiškame medžio namelyje, simbolizuojančiame Virgilio vaikystės svajones“, stovi jo patefono kopija.

Patalpas, kurių akcentu tapo grindys iš šviesų, puošia dizainerio citatos. Elle.com redaktoriaus pavaduotoja Claire Stern V. Abloh pavadino vizionieriumi.

Niujorke matyti daug iškabų, kuriuose dalijamasi informacija apie šią parodą. Ji vyks gegužės 21 – 31 dienomis Grinpointo terminalo sandėlyje Brukline ir yra visiškai nemokama.

V. Abloh, kuris buvo laikomas aukščiausią lygį pasiekusiu mados dizaineriu juodaodžiu, nuo 2018 metų buvo „Louis Vuitton“ vyriškų drabužių kūrybos direktorius.

2021 metų lapkritį dizaineriui mirus, prancūzų prabangos prekių milžinė atskleidė, kad jis daug metų slapčia kovojo su vėžiu. JAV gimęs kūrėjas taip pat dirbo didžėjumi ir kūrė vizualiuosius menus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai