„Louis Vuitton“ kolekcija – siurrealistinėje aplinkoje, šalia į grindis įsmukusio namo ir milžiniškos lovos (0)

6488
REUTERS
2022 m. sausio 22 d. 10:06
Prancūzijos mados namai „Louis Vuitton“ naujausią savo kolekciją įvardija kaip pagarbos dizaineriui Virgilui Abloh gestą. Sausio 20-ąją Paryžiuje surengtas kolekcijos pristatymas vyko ganėtinai siurrealistinėje aplinkoje, šalia į grindis įsmukusio namo ir milžiniškos lovos.

Pačioje renginio pradžioje pasirodė baltus kostiumus vilkintys manekenai. Įspūdingiausia jų pademonstruotų ansamblių detalė – prie nugaros pritvirtinti gigantiški sparnai, pagaminti iš baltų nėrinių.

Netrukus išžingsniavo visai kitokios stilistikos drabužiais vilkintys modeliai. Dabar buvo galima prisiminti tai, ką priimta laikyti V. Abloh vizitine kortele, – trumpas striukes ir kepures su snapeliu.
Įspūdingą mados šou papildė smuikininkai ir artistai. Pastarieji imitavo kritimą nuo laiptų ir sugrįžimą iš apačios.

V. Abloh gimė į Jungtines Valstijas iš Ganos atvykusių migrantų šeimoje. Jis tapo pačiu žinomiausiu mados pasaulyje juodaodžiu dizaineriu ir vienu pagrindinių „Louis Vuitton“ vyrams skirtų drabužių kolekcijų kūrėju.

V. Abloh mirė pernai lapkritį, po dvejus metus trukusios žūtbūtinės kovos su retos formos vėžiu.
V. Abloh prisijungimas prie LVMH korporacijos komandos 2018-aisiais davė pradžią gatvės stiliaus ir aukštos klasės mados suliejimo idėjos įgyvendinimui.

Tik nuo tada tapo įmanomi tokie deriniai kaip sportbačiai arba kamufliažinių spalvų kelnės ir rafinuoti kostiumai arba vakarinės tunikos.

Įtakos šio dizainerio kūrybai padarė grafičių menas, hiphopo stilius ir riedlenčių kultūra.

Kai kurie renginio svečiai pasinaudojo proga prisiminti ir mados žurnalistą, redaktorių Andre Leoną Talley, mirusį sausio 18 d., kai jam buvo 73-eji.

Kaip skelbiama LVMH išplatintame pranešime, surengto šou kūrėjų tikslas buvo sujungti temas ir žinutes, persipynusias V. Abloh dirbant mados namuose sukurtuose darbuose.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai