Kova su koronavirusu: vizitas ligoninės izoliatoriuje, kur gydomas vienas iš užsikrėtusių medicinos darbuotojų (0)

9788
REUTERS
2020 m. sausio 28 d. 15:15
Kinijos centrinės televizijos užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip naujuoju koronavirusu užsikrėtęs gydytojas rodo gestą, reiškiantį, kad viskas gerai.

Kinijos Hubėjaus provincijos Uhano miesto „Union“ ligoninės izoliatoriuje laikomas vyras į savo šansus pasveikti žiūri optimistiškai. Iš 15 ligoninėje gydomų pacientų 14 yra medicinos darbuotojai, kurie užsikrėtė kovodami su plintančia epidemija.

Sekmadienį Kinijos centrinės televizijos komandai buvo leista apsilankyti ligoninės izoliatoriuje ir iš arčiau parodyti visuomenei, kaip atrodo karas su virusu. Prieš įžengdamas į izoliatorių, reporteris turėjo imtis griežtų atsargumo priemonių: apsivilkti specialų kombinezoną, užsidėti veido kaukę, apsauginius akinius, apsimauti pirštines ir ant avalynės užsidėti antbačius.

Vienas iš užsikrėtusių medicinos darbuotojų yra Zhangas Changshengas, pasigavęs naująjį koronavirusą dėl artimo kontakto su sergančiais pacientais. Kartkartėmis kiti gydytojai su juo bendrauja vaizdo ryšiu, kad įsitikintų, jog jo būklė nepablogėjo.

Z. Changshengo teigimu, palatoje yra dvi lovos (kitoje miega jo bendradarbis, kuriam taip pat pasireiškė panašūs nesunkūs simptomai) ir visą parą veikiantis oro dezinfekavimo aparatas. Gydytojas sakė, kad jo šeimos nariai žino apie jo būklę, ir pamėgino visus nuraminti teigdamas, jog liga bus įveikta.

Medicinos darbuotojų komandos iš visos šalies ligoninių vyksta į Hubėjaus provinciją – epidemijos centrą, kad prisijungtų prie kovos su naujuoju koronavirusu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai