Išrinktas pats negražiausias šuo pasaulyje (0)

1845
REUTERS
2022 m. birželio 28 d. 18:09
Po dvejus metus trukusios pertraukos į Petalumos miestą Kalifornijoje sugrįžo Negražiausio pasaulyje šuns konkursas. Šįkart laimėtoju pripažintas gyvūnas labiau primena ateivį negu šunį.

Į konkursą Laimingo veido ponulis – taip šuo vadinamas – atvyko iš paties Flagstafo Arizonoje. Žinoma, jį atlydėjo šeimininkė – 48-erių metų muzikantė Jeneda Benally, palaikiusi augintinį emociškai.

Laimingo veido ponulis pelnė ir publikos, ir komisijos simpatijas. Pilkų plaukų kuokštu vainikuojama šuns galva visada pakreipta į šoną, kūnas – bekailis ir šašuotas, eisena primena šlubčiojimą, o kvėpavimas – knarkimą, tačiau žiūrovai šį konkurso dalyvį pasitiko audringomis ovacijomis – nuo pat pradžių nekilo abejonių, kad jis ir taps laimėtoju.

Konkurse dalyvavusio šuns vardu Josie kailis teisėjui priminė franšizės „Atgal į ateitį“ („Back to the Future“) personažo daktaro Browno plaukus.

Antra vieta negražiausio šuns rinkimuose atiteka 6-erių metų pekinų veislės keturkojui, kurio kailis toks tankus, kad veikiausiai sveria daugiau už kūną, užtat dantų – nė vieno, todėl neprilaikomas liežuvis karo išorėje.

Trečios vietos laimėtoju tapo dvylikametis belgų grifonas.

Tarp konkurso dalyvių buvo ir iš Meksikos atkeliavusi beplaukė kalė Morita. Puerto Penjasko miesto gatvėmis besibastantis šuo į Jungtine Valstijas atkeliavo Santa Rosoje veikiančios organizacijos „Compassion without Borders“ iniciatyva.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai