Įspūdingiausi BRIT apdovanojimų ceremonijos pasirodymai : „Coldplay“ su „Higher Power“, Dua Lipa metro stotyje ir Arlo Parks tarp gėlių (0)

191
REUTERS
2021 m. gegužės 12 d. 10:21
Coldplay“, Eltonas Johnas, Dua Lipa ir Arlo Parks – tik keli atlikėjai, savo pasirodymais papuošę Londono O2 arenoje gegužės 11 dieną vykusią BRIT apdovanojimų ceremoniją.

Britų rokerių „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas su grupe prie Temzės pokšint fejerverkams ir šokant spalvotiems dūmams prie arenos atliko uždegantį grupės kūrinį „Higher Power“.

Kiti muzikiniai pasirodymai vyko pačioje rytiniame Londone esančioje arenoje – Dua Lipa Londono metro primenančioje scenografijoje sudainavo hitą „Physical“, o Arlo Parks dainavo tarp gėlių.
BRIT apdovanojimų scenoje duetu dainą „It‘s A Sin“ atliko seras Eltonas Johnas ir britų dainininkas Olly Alexanderis.

Neseniai naują albumą išleidęs Rag'n'Bone Man virtualiai su JAV dainininke PINK atliko labdarai įrašytą kūrinį „Anywhere Away From Here“, prie kurio prisidėjo „Lewisham & Greenwich NHS Choir“ choras.

Jungtinei Karalystei skelbiant apie suvaldytą koronaviruso krizę, britų ir pasaulio muzikos žvaigždžių apdovanojimų svečiams nebereikėjo nei dėvėti apsauginių kaukių, nei laikytis saugaus atstumo.

Bilietus į renginį turėję asmenys – 2500 būtinąsias sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių darbuotojų ir jų svečių – prieš patekdami į 20 tūkst. žmonių talpinančią areną turėjo pateikti neigiamo koronaviruso testo rezultatą.

Šiųmetinė BRIT apdovanojimų ceremonija – Jungtinės Karalystės „Events Research Programme“ dalis. Minėtoji programa skirta išsiaiškinti, ar uždarose erdvėse nesilaikant saugaus atstumo galima saugiai rengti didelio masto renginius.

Apdovanojimuose triumfavo Dua Lipa, pelniusi net du apdovanojimus - kaip geriausia britų metų atlikėja ir už geriausią metų albumą.

Geriausia grupe tapo „Little Mix“. Geriausia užsienio atlikėja antrus metus iš eilės tapo Billie Eilish.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai