Gasolis stengsis „Barcelona“ klubui iškovoti Eurolygos titulą (2)

540
REUTERS
2021 m. kovo 26 d. 17:49
Du kartus NBA čempionu tapęs ir po dviejų dešimtmečių karjeros Jungtinėse Valstijoje į Europą grįžęs Pau Gasolis pasiryžęs savo jaunystės klubui – „Barcelonai“ – iškovoti „Eurolygos“ titulą.

„Barcos“ krepšininkai šio trofėjaus rankose nelaikė nuo 2010 metų, tačiau šį sezoną lūkesčiai dideli, o ir galimybės nemažos.

P. Gasolis vis dar sveiksta po skaudžios čiurnos traumos. Keturiasdešimtmetis krepšinio profesionalas, prieš 2001 metais išvykdamas į Memfio „Grizzlies“ klubą NBA, 1998 metais žaidė „Barcos“ klube. Su Los Andželo „Lakers“ 2009 ir 2010 metais tapo NBA čempionu. Vėliau tęsė karjerą Čikagos „Bulls“ komandoje, vėliau San Antonijaus „Spurs“, o galiausiai prisijungė prie Milvokio „Bucks“, kur dėl čiurnos problemos tesužaidė tris rungtynes. Paskutinis pasirodymas aikštėje buvo 2019 metais.

Tais metais Pau Gasolis pasirašė sutartį su Portlando „Trail Blazers“, tačiau po keturių mėnesių klubas jo paslaugų atsisakė – dėl traumos krepšininkas žaisti negalėjo.

Geriausiu Ispanijos krepšininku neretai įvardijamas Pau Gasolis taip pat siekia dalyvauti Tokijo vasaros olimpines žaidynes. Dabartinė pasaulio čempionė Ispanija ir šiais metais tikisi aukso medalių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai