Belgijoje vakarėlį policija vaikė vandens patrankomis ir ašarinėmis dujomis (0)

322
REUTERS
2021 m. balandžio 2 d. 16:41
Ketvirtadienį Briuselyje Balandžio pirmosios pokštas baigėsi netgi labai nesmagiai: į „netikrą“ vakarėlį per karantiną susirinkusius jaunuolius riaušių malšinimo policija vaikė vandens patrankomis ir ašarinėmis dujomis.

Feisbuke paskelbtas renginys „La Boum“ (Vakarėlis) turėjo būti Balandžio pirmosios pokštas, bet kai dalyvauti jame panoro beveik 20 tūkst., teko reaguoti policijai.

Dar kovą paskelbtame vakarėlyje, turėjusiame ketvirtadienį vykti „Bois de la Cambre“ parke, žadėjo groti daug didžėjų, dainininkas ir prodiuseris Calvinas Harrisas ir vienam pasirodymui atgimęs prancūzų elektroninės muzikos duetas „Daft Punk“.

Neseniai Belgijoje įvestas trečias karantinas, lauke leidžiama būriuotis ne daugiau nei keturiems asmenims. Vietos policija daug kartų perspėjo, kad jokio vakarėlio nebus.

„Leidimas vakarėliui duotas nebuvo, bus dislokuotos sustiprintos policijos pajėgos“, – tviteryje rašė Belgijos policija.

Briuselio kaltintojai kovo 31 dieną perspėjo, kad karantino sąlygų nesilaikantys asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn, jau pradėtas tyrimas, kas atsakingas už į masinį susibūrimą kviečiantį įrašą feisbuke. Viena iš į vakarėlį susiruošusiųjų – septyniolikmetė Amelia – sako, kad ji į vakarėlį ėjo norėdama perduoti valdžiai žinutę.

„La Boum“ organizatoriai sako, kad vakarėlis perkeltas į 2022 metus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai