Antros atžalos besilaukianti argentiniečių šeima karantiną leidžia jūroje (0)

3170
REUTERS
2020 m. gegužės 18 d. 08:50
Jauna argentiniečių šeima, besilaukianti antrosios atžalos, šiuo metu karantiną leidžia laive prie Rio de Žaneiro pakrantės.

Constanza Coll iš pradžių ketino atsisakyti gyvenimo laive, šiuo metu plaukiančiame palei Brazilijos pakrantę, ir gimdyti savo gimtosios Argentinos ligoninėje. Svarstė ir kitą variantą – vengti pavojingos kelionės ir geriau rinktis gimdymą Brazilijos ligoninėje. Galutinai apsispręsti padėjo naujojo koronaviruso pandemija. Lotynų Amerikos valstybėse kovą įvestas karantinas, tad moteris kartu su vyru ir sūnumi įstrigo Rio de Žaneiro pakrantėje.

Grįžti į Argentiną pastarajai uždarius sienas nebegalėjo. C. Coll gimdys jau gegužę.
Moters gyvenimo būdas labai populiarus instagrame, kur jos šeimos paskyra vadinasi „geltonasis laivas“ (@el_barco_amarillo), ji turi per 60 tūkst. sekėjų.

Kol pasaulio negrįžtamai nepakeitė nauja epidemija, šeima gyveno plaukiodama ir už pinigus nuomodama lovas savo laive sekėjams socialinėje žiniasklaidoje.

C. Coll viliasi, kad kelionių ribojimai bus panaikinti spalį, ir šeima vėl galės grįžti prie savo įprasto pragyvenimo šaltinio. Kol kas jie saugiausiai jaučiasi toliau nuo kranto vandenyje, nei kokiame nors mieste.

Rekomenduojame

Naujausi