„Volvo Ocean Race“ jachtų varžybų aplink pasaulį etapo transliacija (0)

790
2015 birželio mėn. 16 d. 17:45
Šiandien, antradienį, 18.00 val. Lietuvos laiku startuoja paskutinis, devintasis, jachtų lenktynių aplink pasaulį „Volvo Ocean Race“ etapas iš Lorjano Prancūzijoje į finišą Geteborge Švedijoje. Daug pakrantinio buriavimo, daug jūrinio eismo, stiprios srovės ir permainingas oras, svyruojantis nuo itin švelnaus iki grėsmingai atšiauraus. „Tai gali būti sunkiausias etapas iš visų!“,- prognozuoja varžybų meteorologas Gonzalo Infante.

Vis dėlto labiausiai kraują kaitinis sportinė įtampa – kurios komandos Geteborge lips ant apdovanojimų pakylos?

Po aštuntojo etapo finišo Lorjane varžybų lyderiai „Abu Dhabi Ocean Racing“ jau užsitikrino pirmąjį pakylos laiptelį, tačiau likusių komandų laukia itin įtempta kova: komandas viena nuo kitos skiria vos po du taškus.
„Team Brunel“ įgula, kurios sudėtyje plaukia lietuvis buriuotojas Rokas Milevičius, su 27 taškais kol kas antri, tačiau jiems ant kulnų lipa kinai „Dongfeng Race Team“, turintys 29 taškus. Nerimą gali kelti ir ispanų MAPFRE įgula su 31 tašku pasirengusi kovoti ne tik dėl trečios, bet ir dėl antrosios vietos.

Paradoksalu, tačiau po beveik 9 mėnesių buriavimo 4 vandenynuose, atšiauriausiose sąlygose, įveikus daugiau nei 37.770 jūrmylių (beveik 70 tūkst. km) antros ir trečios vietos nugalėtojai spręsis paskutinėmis dienomis, valandomis, o gal net ir minutėmis.
Palaikykite lietuvių buriuotoją Roką Milevičių ir stebėkite tiesioginę devintojo etapo starto transliaciją!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai