Kaip (ne)pasakoti vaikams apie karą?

23408
2022 m. kovo 7 d. 10:56
Įvykiai Ukrainoje suirutės atnešė ir į mūsų gyvenimus – tai, kad pasikeitus saugumo situacijai jaučiame nerimą ir jaudulį, yra natūralu. Tačiau svarbu išlaikyti sąmoningumą: susitelkti bei padėti nusiraminti kitiems.
WoW University, kartu su 5 specialistais organizuoja nemokamą diskusiją, kurios metu bus galima gauti atsakymus į mums visiems rūpimus klausimus.
DISKUSIJOS DALYVIAI:
📢 Rimantas Kėvalas – Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas ir profesorius, paskelbęs daugiau kaip 60 mokslo darbų. Keletos knygų autorius: paskutinėje „Ką mes padarėme savo vaikams“ išsamiai gilinosi į psichinės ir fizinės vaikų sveikatos pokyčius pasaulinės suirutės (COVID-19 pandemijos) metu.

📢 Brigita Kaleckaitė - psichoterapeutė, Vilniaus Geštalto instituto įkūrėja ir vadovė, Vilniaus ir Rygos Geštalt institutų dėstytoja, konsultuoja žmones individualiai ir veda grupines terapijas - 18 metų patirtis psichoterapijos srityje.

📢 Ieva Anskaitienė – sertifikuota naujagimių ir vaikų miego konsultantė. Jos specializacija – padėti geriau miegoti kūdikiams, vaikams bei suaugusiems. Šiuo metu Ieva rašo knygą „Minutės iki miego“, kuri turėtų būti išleista 2022 m. Ievą sutiksi @miegopelytės

📢 Renata Cikanaitė – vaikų ugdymo specialistė, judėjimo "Tėvai ryšyje" iniciatorė, FB grupės „Augantys tėvai“ kūrėja. Renata dažnai organizuoja dirbtuves bei konferencijas tėvams ir padeda jiems sukurti ryšį su savo vaikais.

DISKUSIJĄ MODERUOS:

✋🏻 Daiva Žeimytė-Bilienė – žinoma žurnalistė, televizijos laidų vedėja bei aktyvi visuomenės veikėja, WoW University tarybos narė.

RENGINYS NEMOKAMAS, tačiau kviečiame tiesti pagalbos ranką Ukrainoje likusiems vaikams ir aukoti visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Norėdami tai padaryti, siųskite SMS numeriu 1415 su žodžiais UKRAINOS VAIKAMS (paramos suma – 10 Eur) arba atlikite norimos sumos pavedimą spausdami šią nuorodą 👉🏻 https://gelbekitvaikus.lt/paremk/.

Dėkojame už jūsų gerumą. 💙💛

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai