DELFI TV Gyvai: ar Lietuvos provincija tikrai pasmerkta mirčiai? (0)

10425
2018 m. rugpjūčio 28 d. 16:07
Pastaraisiais metais Lietuvos kaimuose ir miesteliuose fiksuojama gan spartus gyventojų mažėjimas – vieni jų emigruoja, kiti išsikelia gyventi į miestus. Provincijoje gyventi likusių senyvo amžiaus žmonių gretos taip pat retėja.

DELFI portale vasaros pradžioje startavo projektas-konkursas „Bendruomenės 2018“, kurio metu siekta ne tik išsiaiškinti kokiomis nuotaikomis gyvena Lietuvos kaimų ir miestelių gyventojai, bet ir paneigti įsigalėjusį mitą, kad provincijoje nėra ką veikti.

Rugpjūčio 30 d. 11 val. tiesioginės transliacijos metu bus paskelbta konkurso nugalėtoja, kurią iš daugiausiai DELFI skaitytojų simpatijų sulaukusių bendruomenių išrinko specialiai šiam projektui sudaryta 6 narių komisija.

DELFI studijoje su Mykolo Romerio universiteto profesoriumi, bendruomenių tyrinėtoju Sauliumi Nefu, Norfos“ įmonių grupės savininku Dainiumi Dunduliu ir Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubo įkūrėja Jolita Žvirblytė Mažeikienė taip pat diskutuosime, ar galima sustabdyti Lietuvos kaimų ir miestelių nykimo procesą, ar atokiausiose Lietuvos vietose galima prasmingai ir įdomiai leisti laiką, susikurti patogų gyvenimą ir malonią aplinką.

Daugiau

Naujausi