Sveikatos receptas. Dr. Giedrius Vanagas: kiek iš tiesų žmonių Lietuvoje yra užsikrėtę koronavirusukita tema — kardiologinių ligonių situacija (25)

101808
2020 m. kovo 25 d. 23:56
„Sveikatos recepte“ — aktualūs pokalbiai apie koronavirusą. Farmakoekonomikos instituto direktorius dr. Giedrius Vanagas — apie infekcijos plitimą šalyje ir pasaulyje. Ar imamės tinkamų priemonių, kodėl būtent šis virusas paplito pasaulyje ir ką daryti, kad viruso plitimą sulėtintume?

Kita tema – kokios pasekmės dėl koronaviruso ir pasikeitusios šalies medicinos sistemos būklės gali būti žmonėms, turintiems širdies ir kraujagyslių ligų negalavimų? Kada kreiptis dėl būtinosios medicinos pagalbos ir kokias rekomendacijas siūlo medikai? Apie tai — pokalbis su Lietuvos kardiologų draugijos prezidente, širdies nepakankamumo eksperte prof. Jelena Čelutkiene.

Kada turėsime kaukių? Šis klausimas šiuo metu vienas aktualiausių, turint omenyje Vyriausybes rekomendacijas dėvėti jas būnant viešose vietose. Kokia situacija vaistinėse, kalbėsime su „Eurovaistinės“ komunikacijos vadove Laura Bielske.

Susitikime ketvirtadienį 13 val. Laidos vedėja — Kristina Ciparytė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai