Sveikatos receptas. Apčiuopusioms guzelį krūtyje gydytoja turi gerų žinių: 80 proc. – tai ne vėžys, bet viena moterų grupė turi tikrintis ypač atidžiai ir nuo jauno amžiaus (0)

23023
2021 spalio mėn. 17 d. 14:15
Spalis – krūties vėžio prevencijos mėnuo. Tai labiausiai tarp moterų paplitusi onkologinė liga Lietuvoje. Tad apie prevenciją ir su krūtų vėžiu susijusius mitus papasakosime šiandien laidoje. O ar profilaktiškai tikrinasi dėl krūties vėžio, vilniečių klausė kolegė Laura Bielskė rubrikoje „Tuo metu vaistinėje“.

Spalio mėnesį į krūtų sveikatą kviečia atkreipti dėmesį ir „Eurovaistinės“ vaistininkė Santa Gasparavičiūtė. Anot jos, pajutusios nerimą keliančius simptomus moterys neretai kreipiasi ir į vaistininkus. Daugiau – rubrikoje „Tuo metu vaistinėje“.

Šią savaitę buvo minima ir pasaulinė rankų plovimo diena. Pandemija mus iš naujo išmokė dar kruopščiau rūpintis savo rankų higiena, vis tik kartais nesusimąstome, kokie daiktai – labiausiai užteršti. Ar žinojote, kad ant jūsų mobiliojo telefono yra daugiau bakterijų nei ant unitazoo dangčio? Apie pačias užterščiausias vietas ir daiktus – žiūrėkite reportaže.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai