Vasariškas „Chanel“ kolekcijos pristatymas apsnigtame Paryžiuje (0)

3073
REUTERS
2019 m. sausio 23 d. 15:21
Antradienį, sausio 22 d. „Chanel“ pristatė savo aukštosios mados kolekciją improvizuotame Viduržemio jūros regiono sode, tačiau kolekcijos ir ekstravagantiškų dekoracijų kūrimui vadovavęs mados namų dizaineris, 85 m. Karlas Lagerfeldas scenoje po kolekcijos pristatymo nepasirodė.

Į pristatymą „Grand Palais“ parodų rūmuose susirinkę žiūrovai atsidūrė sode su palmėmis ir toskaniško stiliaus vila – tai didelis kontrastas, lyginant su žiemišku, vėjuotu Paryžiaus oru, kurio užmiršti neleido sniegas, krentantis ant stiklinio patalpos stogo.

Kolekcijoje, įkvėptoje K. Lagerfeldo mėgstamiausio laikotarpio – aštuonioliktojo amžiaus – figūravo plunksnos, puošiančios klasikinius tvido kostiumėlius su undinės formos arba ilgais, iki kulkšnių sijonais.

Kai kurie modeliai demonstravo pastelinių spalvų vakarines sukneles. Vienas modelis žingsniavo podiumu su blyškiai žaliu apdaru, puoštu tikroviškai atrodančiomis gėlėmis. Kolekcijos pristatymą stebėjo tokios garsenybės, kaip filmų režisierė Sofia Coppola ir aktorė Tilda Swinton, patogiai įsitaisiusios šezlonguose.

Pristatymą baigė nuotaka – modelis su raibuliuojančius sidabro spalvos maudymosi kostiumėliu ir šydu, pritaisytu prie plaukimo kepuraitės.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai