Spalvinga ir muzikali „Dolce & Gabbana“ šventė Milane (0)

1128
REUTERS
2016 m. rugsėjo 26 d. 12:11
Italijos mados prekės ženklas „Dolce & Gabbana“ sekmadienį, rugsėjo 25 dieną, savo svečius pakvietė į šiltą, judrią ir įprastą aplinką pasigrožėti vienu spalvingiausių Milano mados savaitės šou, kurio metu pristatė savo 2017 metų pavasario/vasaros kolekciją.

Bananų medžiai, baltas smėlis ir kokosų vanduo atsigaivinimui prieš šou – visa tai buvo fantastiškų dekoracijų „Tropico Italiano“ dalys, kuriomis siekta sukurti dizainerių mylimos Sicilijos atmosferą.

Tačiau vos tik išsijungė šviesos ir vidiniu traukinio telefonu nuskambėjo pranešimai, skambant tradicinės muzikos ritmams ant podiumo pasirodė jauni gatvės šokėjai. Po jų išėjo modeliai, kurie žygiuodami pagal tarantelos muziką perkėlė žiūrovus į siauras Neapolio gatveles. Tai buvo kažkas tarpinio tarp turgaus ir tradicinės kaimo šventės.

Ryški ir spalvinga savo išskirtine išvaizda garsėjančių dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbanos kolekcija aprėpė visus esminius jų įvaizdžio elementus: auksinės spalvos, nėrinių, siuvinėjimų, blizgučių, gėlių, Madonų, maisto, gyvūnų raštų ir šviesų triumfas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai