„Chanel“ pristatė paskutinę Karlo Lagerfeldo šiems mados namams sukurtą kolekciją (0)

4708
REUTERS
2019 m. kovo 6 d. 13:06
Mados namai „Chanel“ pagerbė savo ilgametį vadovą Karlą Lagerfeldą paskutinės velionio dizainerio kolekcijos pristatymu Paryžiaus Didžiuosiuose rūmuose.

Renginys prasidėjo tylos minute.Specialiai kolekcijos pristatymui Didžiuosius rūmus „Chanel“ pavertė pasakišku Alpių miesteliu su mažais apsnigtais nameliais ir dirbtinio sniego pusnimis. Dekoracijos nenusileido geriausių K. Lagerfeldo laikų mados pristatymų scenografijoms. Dauguma svečių į renginį atėjo apsirengę juodai.

Kiekvienam iš svečių buvo dovanojamas Lagerfeldo piešinys, kuriame pavaizduotas dizaineris su pačia mados namų įkūrėja Coco Chanel (Koko Šanel), o viršuje užrašyta: „The beat goes on...“ (Ritmas nesustoja...).

Tylėdami ant podiumo išsirikiavę modeliai pagerbė Mados Karaliumi Saule vadintą kūrėją, beveik keturis dešimtmečius vadovavusį legendiniams Prancūzijos mados namams. Po minutės tylos pasigirdo K. Lagerfeldo garso įrašas, kuriame jis pasakojo apie savo ankstesnius šou.
Žiemos ir rudens linijos pristatymą pradėjo aktorė Cara Delevingne, pademonstravusi juodos ir baltos spalvų derinio languotą skrybėlę, laisvai krentantį žąsies kojelės raštu dekoruotą paltą su prie skrybėlės derančiomis į apačią platėjančiomis kelnėmis.

Languoti ir žąsies kojelės raštai atsikartojo visoje kolekcijos linijoje. Po jų sekė skandinaviškais raštais dekoruoti sijonai ir megztiniai, dėvimi su grubiais ilgaauliais kalnų batais. Dar vėliau buvo pristatyti fuksijos spalvos pūkinių striukių ir gatvės drabužių linija, o po jos sekė balti vakariniai apdarai.

Vis tik šou pabaigoje buvo nubrauktos kelios ašaros, kai kolekciją demonstravę modeliai sugrįžo ant podiumo, skambant Davido Bowie dainai „Heroes“ ir jos ypač užkrečiančiam priedainiui „We can be heroes“.

Ant pakylos pasirodžiusi ispanų aktorė Penelope Cruz stengėsi plačiai šypsotis, demonstruodama „Chanel“ baltą suknelę su plunksnomis puoštu sijonėliu ir rankoje nešdama baltos kamelijos – mylimiausios Coco Chanel gėlės – žiedą.

Pristatymo pabaigoje nusilenkti svečiams trumpam išėjo Virginie Viard, paveldėjusi K. Lagerfeldo mados namų „Chanel“ kūrybos direktoriaus pareigas. Vėliau „Chanel“ pranešė, kad pristatyta kolekcija buvo K. Lagerfeldo ir V. Viard bendrų pastangų rezultatas, nes pastaraisiais metais maestro labai ja pasitikėjo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai