Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo Paulius Jankūnas (4:0). Pirmuosius taškus svečiams pelnė buvęs žalgirietis Žygimantas Janavičius (4:2). Likus kiek daugiau nei trims minutėms iki kėlinio pabaigos po Ivano Neliubovo dviejų taškų su pražanga rezultatas tapo lygus (10:10). Nors po I.Neliubovo dėjimo panevėžiai išsiveržė į priekį (11:12), tačiau tuomet 5 taškus pelnė Lukas Lekavičius ir „Žalgiris“ vėl persvėrė rezultatą (16:12). Po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Žalgiris“ – 22:18.

Antrą kėlinį įspūdingu dėjimu pradėjo Jamesas Andersonas (24:18). J. Andersono šou tęsėsi ir toliau – amerikietis pelnė dar 4 taškus iš eilės (28:20). Po Artūro Milaknio tolimo metimo kauniečiai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (31:20). Per likusias minutes „Lietkabelio“ krepšininkams pavyko sumažinti aikštės šeiminkų pranašumą (33:28). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – 36:31.

Pirmuosius taškus po ilgosios pertraukos pelnė Dainius Šalenga (36:33). Artūras Gudatis ir Lukas Lekavičius pridėjo 5 taškus iš eilės (43:36). Noah Dahlmanas pridėjo du taškus ir panevėžiai po ilgo laiko vėl buvo priekyje (47:48). Po Sim-Sander Vene paskutiniosiomis sekundėmis įmesto dvitaškio „Žalgiris“ išlygino rezultatą – 54:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ sugebėjo nutolti ir „Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis pradėjo naudoti pražangų taktiką, o tuo pasinaudojęs Žygimantas Jonušas sumetė abu baudų metimus (68:73). Sudėtingą dvitaškį per rankas realizavo J.Andersonas (70:73). Po dar dviejų Ž.Jonušo baudos metimo A.Milaknis pataikė tritaškį (73:75). Prieš pat nuaidint finalinei rungtynių sirenai „Lietkabelis“ suklydo išsimesdami kamuolį iš užribio ir Dainius Šalenga prasižengė. Po vaizdo peržiūros buvo nuspręsta, kad pražanga buvo ir J.Andersonas pataikęs abu baudos metimus išplėšė pratęsimą – 75:75.

L.Lekavičius dar vienu taikliu tolimu metimu atidarė pirmąjį pratęsimą (78:75). R.Javtokas prie „Žalgirio“ taškų sąskaitos pridėjo ir du taiklius baudų metimus (80:75). Pirmuosius „Lietkabelio“ pratęsimo taškus pelnė I.Neliubovas ir V.Čižauskas, į tai Edgaras Ulanovas atsakė tritaškiu (85:78). Po taiklaus dvitaškio V.Čižauskas užsidirbo nesportinę pražangą ir padėjo tašką rungtynėse – 91:83.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 21 tšk. (5 rez. perd., 7 klaidos), Jamesas Andersonas 14 tšk. (9 at. kam., 5 rez. perd., 3 blokai, 4 klaidos), Artūras Milaknis 14 tšk. (6 at. kam.), Artūras Gudaitis 11 tšk. (8 at. kam.).

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 25 tšk. (7 rez. perd., 7 at. kam.), Ivanas Neliubovas 14 tšk. (13 at. kam., 6 rez. perd.), Žygimantas Jonušas 11 tšk., Žygimantas Janavičius 8 tšk.